2020-06-04   19:46:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för KM 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass

1_S
Gren 1, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
Westerlund Lina  1995  UPSALA S  BD5295  25 m  28.45   
89  Larsson Anneli  1968  UPSALA S  AA4868  25 m  29.03   
122  Löding Joanna  2002  UPSALA S    25 m  29.42   
12  Lantz Matilda  2002  UPSALA S  AP6802  25 m  29.60   
Gabot Salma  2001  UPSALA S  AN1801  25 m  29.88   
38  Frykberg Clara  2005  UPSALA S  AV6405  25 m  29.92   
Franzén Tova  2001  UPSALA S  AK9601  25 m  30.44   
24  Sundqvist Joanna  2005  UPSALA S  AH7605  25 m  30.46   
37  Morell Malva  2004  UPSALA S  BG2604  25 m  30.60   
10  85  Sjöqvist Sara  1992  UPSALA S    25 m  30.88   
11  19  Viksten Amanda  2004  UPSALA S  AK8604  25 m  31.17   
12  35  Olsson Alva  2002  UPSALA S  BS5802  25 m  31.25   
13  13  Myrelid Malla  2002  UPSALA S  AQ0202  25 m  31.27   
14  48  Söderström Nike  2007  UPSALA S  AG2607  25 m  31.70   
15  15  Alfredeen Emma  2003  UPSALA S  AS7803  25 m  31.84   
16  10  Bohman Matilda  2002  UPSALA S  AP0802  25 m  31.89   
17  29  Högdin Sofia  2004  UPSALA S  BA3404  25 m  31.90   
18  11  Franzén Kajsa  2004  UPSALA S  AC7204  25 m  31.93   
19  120  Pettersson Klara  2004  UPSALA S  AU6204  25 m  32.80   
20  49  Högström Nora  2007  UPSALA S  AG1807  25 m  33.40   
21  86  Schirrmacher Carlotta  1996  UPSALA S    25 m  34.00   
22  30  Lundqvist Ebba  2007  UPSALA S  AA1807  25 m  35.49   
23  59  Marhold Alva  2007  UPSALA S  AL5407  25 m  35.51   
24  54  Svensson Ida  2006  UPSALA S  AU7806  25 m  35.62   
25  34  Lindhagen Edith  2004  UPSALA S  BF3204  25 m  36.09   
26  52  Uljas Anni  2007  UPSALA S  AG4807  25 m  36.70   
27  46  Punga Olivia  2005  UPSALA S  BA9405  50 m  37.00   
28  47  Stadell Alva  2006  UPSALA S  AO7206  25 m  37.42   
29  76  Grundemar Signe  2006  UPSALA S  BM8806  25 m  39.61   
30  78  Androsiuk Zuzanna  2005  UPSALA S  CA8404  25 m  39.64   
31  63  Grimnell Maj  2007  UPSALA S  AQ7607  25 m  40.58   
32  66  Högdin Sara  2007  UPSALA S  AS1607  25 m  40.73   
33  68  Glantz Linnea  2007  UPSALA S  AW3607  25 m  41.18   
34  69  Hall Elise  2008  UPSALA S  AK5408  25 m  41.42   
35  60  Pitic Nora  2008  UPSALA S  AD5808  25 m  41.72   
36  79  Malling Rösjö Ingrid  2008  UPSALA S  AU0408  25 m  42.35   
37  80  Pallas Louise  2006  UPSALA S  BQ9606  25 m  44.66   
38  75  Allard Julia  2008  UPSALA S  AO2408  25 m  45.97   
39  72  Bohman Elin  2009  UPSALA S  AD9609  25 m  47.90   
40  81  Tapper Emma  2008  UPSALA S  AW6608  25 m  48.48   
41  82  Xu Zifei  2009  UPSALA S  AM3809  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  09 december 2018 
Licensierad till: Upsala Simsällskap  Utskriftstid  09:14 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner