Startliste for Sydbank Cup 2019
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 5:25.67 | |
2 | 189 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 5:59.47 | |
3 | 128 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 6:00.10 | |
4 | 131 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 6:00.40 | |
5 | 14 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 6:07.63 | |
6 | 19 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 50 m | 6:26.31 | |
7 | 183 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | ||
8 | 208 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 11 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:44 |
Løb 2, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 4:36.56 | |
2 | 28 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 5:02.88 | |
3 | 158 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 5:17.22 | |
4 | 84 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 5:19.93 | |
5 | 64 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 50 m | 5:28.22 | |
6 | 73 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 5:30.11 | |
7 | 117 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 5:36.07 | |
8 | 51 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 5:38.11 | |
9 | 190 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 5:43.53 | |
10 | 123 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 6:06.03 | |
11 | 112 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 6:06.44 | |
12 | 122 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 6:13.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 11 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:44 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 235 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 1:11.22 | |
2 | 211 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:11.37 | |
3 | 52 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:11.84 | |
4 | 7 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:13.04 | |
5 | 95 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:13.24 | |
6 | 97 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:16.17 | |
7 | 237 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:17.57 | |
8 | 35 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:17.74 | |
9 | 63 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:17.75 | |
10 | 54 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:18.31 | |
11 | 53 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:20.11 | |
12 | 59 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:20.11 | |
13 | 200 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:20.60 | |
14 | 11 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:21.04 | |
15 | 72 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:22.35 | |
16 | 74 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:22.51 | |
17 | 32 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:22.55 | |
18 | 118 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:24.16 | |
19 | 210 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:24.80 | |
20 | 45 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:25.02 | |
21 | 27 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:26.03 | |
22 | 13 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:30.47 | |
23 | 191 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:32.32 | |
24 | 34 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:32.79 | |
25 | 196 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:34.78 | |
26 | 71 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 50 m | 1:35.43 | |
27 | 195 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:38.17 | |
28 | 187 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 1:39.03 | |
29 | 233 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 1:39.04 | |
30 | 16 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:39.47 | |
31 | 204 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:41.77 | |
32 | 21 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | 1:43.45 | |
33 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 1:48.18 | |
34 | 9 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:52.13 | |
35 | 43 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:57.84 | |
36 | 37 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 2:05.77 | |
37 | 186 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 11 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:44 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:02.64 | |
2 | 55 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:02.80 | |
3 | 41 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:07.84 | |
4 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:08.32 | |
5 | 39 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:09.79 | |
6 | 15 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:10.00 | |
7 | 111 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:12.74 | |
8 | 56 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:14.14 | |
9 | 79 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:15.82 | |
10 | 4 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 1:16.78 | |
11 | 66 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:20.06 | |
12 | 60 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:20.11 | |
13 | 205 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 1:20.24 | |
14 | 62 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:20.33 | |
15 | 116 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:21.29 | |
16 | 58 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 50 m | 1:21.46 | |
17 | 48 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:22.64 | |
18 | 184 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:25.18 | |
19 | 152 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:36.39 | |
20 | 33 | Nielsen Andreas M. | 2008 | NÆSTVED | 0873AE | 25 m | 1:42.74 | |
21 | 46 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 50 m | 1:52.72 | |
22 | 22 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 11 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:44 |
Løb 5, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 131 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 31.33 | |
2 | 95 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 31.72 | |
3 | 97 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 31.97 | |
4 | 96 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 32.17 | |
5 | 23 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 32.54 | |
6 | 63 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 32.83 | |
7 | 78 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 33.13 | |
8 | 211 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 33.31 | |
9 | 14 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 33.44 | |
10 | 189 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 33.64 | |
11 | 161 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 34.22 | |
12 | 185 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 34.82 | |
13 | 52 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 36.09 | |
14 | 128 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 36.11 | |
15 | 7 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 36.71 | |
16 | 29 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 37.13 | |
17 | 74 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 37.39 | |
18 | 53 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 37.74 | |
19 | 38 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 38.27 | |
20 | 32 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 38.71 | |
21 | 72 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 38.79 | |
22 | 11 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 39.74 | |
23 | 35 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 50 m | 40.00 | |
24 | 54 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 40.11 | |
25 | 71 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 40.33 | |
26 | 45 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 40.41 | |
27 | 59 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 50 m | 40.79 | |
28 | 27 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 41.16 | |
29 | 200 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 42.17 | |
30 | 194 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 42.67 | |
31 | 191 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 44.16 | |
32 | 24 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 50 m | 46.39 | |
33 | 203 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 48.81 | |
34 | 192 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 49.24 | |
35 | 233 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 50.20 | |
36 | 204 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 50.76 | |
37 | 3 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 51.00 | |
38 | 16 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 51.16 | |
39 | 9 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 51.23 | |
40 | 12 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 50 m | 53.34 | |
41 | 34 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 54.96 | |
42 | 43 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:07.60 | |
43 | 187 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 1:08.71 | |
44 | 21 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | ||
45 | 37 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | ||
46 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 11 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:44 |
Løb 6, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 28.04 | |
2 | 84 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 29.05 | |
3 | 10 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 29.12 | |
4 | 70 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 29.16 | |
5 | 234 | Adlouni Affou | 2002 | RINGSTED | 0287AK | 25 m | 29.23 | |
6 | 112 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 30.13 | |
7 | 30 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 30.15 | |
8 | 15 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 30.41 | |
9 | 51 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 30.47 | |
10 | 39 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 30.55 | |
11 | 126 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 50 m | 30.55 | |
12 | 73 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 31.23 | |
13 | 8 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 31.51 | |
14 | 56 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 31.51 | |
15 | 47 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 50 m | 31.62 | |
16 | 79 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 31.64 | |
17 | 66 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 33.19 | |
18 | 41 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 33.95 | |
19 | 123 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 34.29 | |
20 | 4 | Bentsen Sebastian N. | 2004 | NÆSTVED | 0437AL | 25 m | 34.35 | |
21 | 58 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 35.15 | |
22 | 117 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 35.36 | |
23 | 81 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 35.38 | |
24 | 122 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 36.33 | |
25 | 48 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 50 m | 38.59 | |
26 | 62 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 39.11 | |
27 | 22 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 39.19 | |
28 | 60 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 39.30 | |
29 | 198 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 42.16 | |
30 | 184 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 42.28 | |
31 | 6 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 43.00 | |
32 | 46 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 50 m | 47.47 | |
33 | 36 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 50 m | 52.50 | |
34 | 42 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | ||
35 | 205 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 11 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:44 |
Løb 7, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 18:07.43 | |
2 | 236 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 18:57.64 | |
3 | 153 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 19:47.39 | |
4 | 168 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 20:35.07 | |
5 | 118 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 21:10.48 | |
6 | 253 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | BIRKERØD | 0428Ak | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 11 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:44 |
Løb 8, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 8:34.10 | |
2 | 64 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 9:05.11 | |
3 | 157 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 9:09.58 | |
4 | 151 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 9:12.14 | |
5 | 70 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 9:15.11 | |
6 | 55 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 9:18.11 | |
7 | 8 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 9:40.26 | |
8 | 111 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 9:46.76 | |
9 | 116 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 10:00.62 | |
10 | 41 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 10:01.10 | |
11 | 30 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 10:10.06 | |
12 | 25 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 10:10.19 | |
13 | 239 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 8:32.79 | RES |
14 | 81 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 10:50.00 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 11 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 15:44 |
Løb 9, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 2:42.30 | |
2 | 235 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 2:56.11 | |
3 | 148 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 3:03.36 | |
4 | 200 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 3:06.46 | |
5 | 75 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 3:09.45 | |
6 | 149 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 3:19.88 | |
7 | 175 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 3:20.51 | |
8 | 26 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 3:25.24 | |
9 | 219 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 3:27.87 | |
10 | 185 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 3:28.98 | |
11 | 14 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 3:29.89 | |
12 | 191 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 3:46.63 | |
13 | 194 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 3:49.87 | |
14 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 3:55.46 | |
15 | 115 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | 3:59.45 | |
16 | 16 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 4:03.91 | |
17 | 50 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | ||
18 | 228 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 10, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 2:37.20 | |
2 | 117 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 2:42.12 | |
3 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:44.70 | |
4 | 55 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:47.06 | |
5 | 190 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 2:48.23 | |
6 | 30 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:48.97 | |
7 | 81 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:50.50 | |
8 | 199 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 2:55.36 | |
9 | 116 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 3:06.67 | |
10 | 123 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 3:22.06 | |
11 | 61 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 3:38.90 | |
12 | 238 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:39.72 | |
13 | 31 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | ||
14 | 182 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 11, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 211 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 1:01.54 | |
2 | 96 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:02.16 | |
3 | 7 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 1:02.95 | |
4 | 236 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:04.04 | |
5 | 143 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:04.39 | |
6 | 213 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:04.70 | |
7 | 131 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:04.91 | |
8 | 237 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 1:05.21 | |
9 | 159 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 1:05.81 | |
10 | 144 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:06.14 | |
11 | 78 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:06.75 | |
12 | 74 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:06.78 | |
13 | 59 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:07.02 | |
14 | 201 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:07.14 | |
15 | 212 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 1:07.22 | |
16 | 160 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 1:07.65 | |
17 | 128 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:07.86 | |
18 | 53 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:07.89 | |
19 | 35 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:08.51 | |
20 | 118 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:08.71 | |
21 | 18 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 1:08.72 | |
22 | 52 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:08.90 | |
23 | 183 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:08.93 | |
24 | 162 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:09.09 | |
25 | 142 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:09.26 | |
26 | 71 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:09.43 | |
27 | 164 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 1:09.67 | |
28 | 19 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:09.99 | |
29 | 54 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:10.02 | |
30 | 210 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:10.71 | |
31 | 161 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:10.85 | |
32 | 72 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:11.51 | |
33 | 32 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 1:12.02 | |
34 | 29 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:12.71 | |
35 | 185 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:13.68 | |
36 | 89 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 1:15.09 | |
37 | 75 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 50 m | 1:15.11 | |
38 | 27 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:16.03 | |
39 | 11 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:16.08 | |
40 | 38 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:16.33 | |
41 | 90 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:16.52 | |
42 | 130 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 1:17.12 | |
43 | 135 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:18.03 | |
44 | 94 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:18.47 | |
45 | 170 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:18.56 | |
46 | 87 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:19.13 | |
47 | 82 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:20.01 | |
48 | 67 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 1:20.86 | |
49 | 134 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 50 m | 1:21.76 | |
50 | 91 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:22.23 | |
51 | 196 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 1:22.55 | |
52 | 13 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:22.57 | |
53 | 121 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 1:22.66 | |
54 | 113 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | 1:23.23 | |
55 | 147 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:23.47 | |
56 | 120 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 1:24.32 | |
57 | 34 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:24.42 | |
58 | 114 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:24.79 | |
59 | 3 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 50 m | 1:25.97 | |
60 | 192 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 1:27.86 | |
61 | 115 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 50 m | 1:27.96 | |
62 | 191 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:29.11 | |
63 | 203 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:31.58 | |
64 | 195 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 1:31.93 | |
65 | 9 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:32.63 | |
66 | 12 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:32.75 | |
67 | 204 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:33.18 | |
68 | 171 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 1:33.88 | |
69 | 230 | Thomns Emma | 2009 | NAKSKOV | 0912AF | 25 m | 1:42.61 | |
70 | 43 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 50 m | 1:44.51 | |
71 | 88 | Jylov Mille | 2004 | VORDINGB | 0454BD | 25 m | 1:44.84 | |
72 | 37 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:49.66 | |
73 | 98 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 1:50.72 | |
74 | 50 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 1:53.00 | |
75 | 209 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:57.76 | |
76 | 93 | Laursen Marie S. | 2007 | VORDINGB | 0728AL | 25 m | 2:25.21 | |
77 | 119 | Jensen-Mattebjerg Astrid | 2008 | KORSØR | 0882AJ | 25 m | ||
78 | 124 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | ||
79 | 125 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSØR | 0736AQ | 25 m | ||
80 | 132 | Uhl Bianca | 2009 | KORSØR | 0996AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 55.15 | |
2 | 57 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 55.95 | |
3 | 39 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 56.93 | |
4 | 139 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 57.37 | |
5 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 57.95 | |
6 | 10 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 58.03 | |
7 | 136 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 58.07 | |
8 | 84 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 58.74 | |
9 | 172 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 58.75 | |
10 | 151 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 59.36 | |
11 | 30 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:00.54 | |
12 | 73 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:00.54 | |
13 | 70 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:00.65 | |
14 | 111 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:00.79 | |
15 | 41 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:01.02 | |
16 | 8 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:01.60 | |
17 | 167 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 1:01.95 | |
18 | 15 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:02.15 | |
19 | 56 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:02.18 | |
20 | 47 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 50 m | 1:02.66 | |
21 | 51 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:02.98 | |
22 | 227 | Peterse Sebastian Hofmann | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 1:03.60 | |
23 | 79 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:03.61 | |
24 | 66 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:04.19 | |
25 | 81 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:04.80 | |
26 | 222 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:04.80 | |
27 | 214 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 1:05.02 | |
28 | 220 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 1:05.40 | |
29 | 133 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:05.54 | |
30 | 49 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 1:06.17 | |
31 | 60 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:06.26 | |
32 | 48 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:07.16 | |
33 | 182 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:08.14 | |
34 | 165 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 1:08.16 | |
35 | 138 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:09.32 | |
36 | 62 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:11.74 | |
37 | 129 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:12.08 | |
38 | 69 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 1:14.01 | |
39 | 150 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 1:14.29 | |
40 | 6 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 1:15.46 | |
41 | 152 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:15.82 | |
42 | 92 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:16.74 | |
43 | 188 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | 1:17.48 | |
44 | 169 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:18.87 | |
45 | 163 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:19.13 | |
46 | 36 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:20.88 | |
47 | 65 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:21.65 | |
48 | 166 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:22.58 | |
49 | 86 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:23.12 | |
50 | 68 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 25 m | 1:24.11 | |
51 | 229 | Schønau Lauge | 2007 | NAKSKOV | 0777AL | 25 m | 1:24.45 | |
52 | 224 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 1:24.67 | |
53 | 238 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:26.31 | |
54 | 155 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 1:28.45 | |
55 | 226 | Peterse Rasmus Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0697AN | 25 m | 1:33.35 | |
56 | 42 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 50 m | 1:36.02 | |
57 | 85 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 1:36.94 | |
58 | 127 | Løgstrup Jonas | 2008 | KORSØR | 0897AB | 25 m | 1:37.81 | |
59 | 174 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 1:39.07 | |
60 | 173 | Sværke Peter | 2008 | SK-SYD | 0853AI | 25 m | 1:40.10 | |
61 | 110 | Augustesen Mikkel | 2008 | KORSØR | 0883AF | 25 m | 1:44.35 | |
62 | 76 | Thyrrestrup Julius | 2008 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:45.11 | ||
63 | 83 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 25 m | 1:45.42 | ||
64 | 154 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 2:08.02 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 13, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 95 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:42.82 | |
2 | 208 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:54.60 | |
3 | 80 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 3:00.00 | |
4 | 114 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 14, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 157 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:16.38 | |
2 | 64 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:16.88 | |
3 | 223 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 50 m | 2:20.04 | |
4 | 117 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 3:26.46 | |
5 | 112 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | ||
6 | 122 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | ||
7 | 123 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 30.07 | |
2 | 156 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 32.14 | |
3 | 211 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 32.52 | |
4 | 141 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 32.61 | |
5 | 235 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 32.98 | |
6 | 52 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 33.25 | |
7 | 95 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 33.82 | |
8 | 7 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 34.16 | |
9 | 237 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 35.27 | |
10 | 160 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 35.44 | |
11 | 29 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 35.60 | |
12 | 35 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 36.38 | |
13 | 26 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 36.96 | |
14 | 54 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 37.22 | |
15 | 146 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 37.23 | |
16 | 19 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 37.54 | |
17 | 72 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 37.60 | |
18 | 74 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 37.87 | |
19 | 164 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 37.90 | |
20 | 32 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 38.01 | |
21 | 18 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 38.19 | |
22 | 142 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 38.29 | |
23 | 11 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 38.73 | |
24 | 90 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 38.91 | |
25 | 221 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 39.05 | |
26 | 161 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 40.53 | |
27 | 67 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 40.63 | |
28 | 27 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 40.68 | |
29 | 175 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 40.73 | |
30 | 38 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 40.78 | |
31 | 212 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 50 m | 41.20 | |
32 | 53 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 50 m | 41.75 | |
33 | 89 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 41.81 | |
34 | 91 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 42.62 | |
35 | 124 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | 42.81 | |
36 | 153 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 42.81 | |
37 | 13 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 43.11 | |
38 | 170 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 43.32 | |
39 | 34 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 43.42 | |
40 | 218 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 44.44 | |
41 | 228 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 44.65 | |
42 | 113 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | 44.97 | |
43 | 82 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 45.01 | |
44 | 16 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 45.02 | |
45 | 194 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 45.05 | |
46 | 203 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 45.13 | |
47 | 187 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 45.35 | |
48 | 80 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 45.45 | |
49 | 3 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 45.68 | |
50 | 171 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 45.68 | |
51 | 196 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 45.95 | |
52 | 121 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 50 m | 47.87 | |
53 | 192 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 47.94 | |
54 | 204 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 48.16 | |
55 | 230 | Thomns Emma | 2009 | NAKSKOV | 0912AF | 25 m | 48.92 | |
56 | 9 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 48.99 | |
57 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 49.34 | |
58 | 12 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 49.97 | |
59 | 125 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSØR | 0736AQ | 25 m | 53.14 | |
60 | 186 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 53.77 | |
61 | 43 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 54.03 | |
62 | 209 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 55.67 | |
63 | 37 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 56.85 | |
64 | 88 | Jylov Mille | 2004 | VORDINGB | 0454BD | 25 m | 58.00 | |
65 | 93 | Laursen Marie S. | 2007 | VORDINGB | 0728AL | 25 m | 1:04.58 | |
66 | 217 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 1:10.92 | |
67 | 98 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 1:13.69 | |
68 | 215 | Christiansen Rosalia | 2007 | NAKSKOV | 0724AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 28.42 | |
2 | 28 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 29.74 | |
3 | 55 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 29.74 | |
4 | 136 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 30.92 | |
5 | 15 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 31.96 | |
6 | 41 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 32.01 | |
7 | 64 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 32.04 | |
8 | 126 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 33.12 | |
9 | 51 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 33.37 | |
10 | 8 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 50 m | 34.41 | |
11 | 70 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 34.53 | |
12 | 225 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 34.53 | |
13 | 116 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 34.84 | |
14 | 122 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 34.87 | |
15 | 56 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 35.22 | |
16 | 47 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 36.01 | |
17 | 49 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 36.78 | |
18 | 66 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 36.90 | |
19 | 79 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 37.01 | |
20 | 62 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 50 m | 38.59 | |
21 | 48 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 38.76 | |
22 | 129 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 39.80 | |
23 | 60 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 39.95 | |
24 | 152 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 40.05 | |
25 | 169 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 40.34 | |
26 | 6 | Dalsgaard Bertram Cramer | 2006 | NÆSTVED | 0635AO | 25 m | 40.71 | |
27 | 188 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | 41.39 | |
28 | 86 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 41.83 | |
29 | 31 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 43.34 | |
30 | 163 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 43.74 | |
31 | 68 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 25 m | 45.11 | |
32 | 65 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 50 m | 45.94 | |
33 | 155 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 47.86 | |
34 | 36 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 48.04 | |
35 | 61 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 48.35 | |
36 | 226 | Peterse Rasmus Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0697AN | 25 m | 50.37 | |
37 | 174 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 50.78 | |
38 | 224 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 52.10 | |
39 | 76 | Thyrrestrup Julius | 2008 | DRAGSHOLM | 25 m | 55.11 | ||
40 | 127 | Løgstrup Jonas | 2008 | KORSØR | 0897AB | 25 m | 55.50 | |
41 | 110 | Augustesen Mikkel | 2008 | KORSØR | 0883AF | 25 m | 55.53 | |
42 | 85 | Hoffgaard Thor | 2006 | VORDINGB | 0653AL | 25 m | 57.15 | |
43 | 173 | Sværke Peter | 2008 | SK-SYD | 0853AI | 25 m | 57.27 | |
44 | 83 | Hansen Lukas | 2008 | VORDINGB | 25 m | 1:00.00 | ||
45 | 154 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:11.71 | |
46 | 229 | Schønau Lauge | 2007 | NAKSKOV | 0777AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 17, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 240 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 9:31.08 | |
2 | 159 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 25 m | 9:46.33 | |
3 | 236 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 10:06.33 | |
4 | 128 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 10:22.32 | |
5 | 131 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 10:23.78 | |
6 | 118 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 10:36.24 | |
7 | 145 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 10:37.17 | |
8 | 168 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 10:55.33 | |
9 | 210 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 50 m | 12:16.67 | |
10 | 94 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 14:00.00 | |
11 | 201 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 18, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 239 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 16:08.85 | |
2 | 151 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 17:12.44 | |
3 | 167 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 17:53.89 | |
4 | 111 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 19:23.52 | |
5 | 84 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 50 m | 19:33.10 | |
6 | 116 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 21:00.24 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 19, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:30.92 | |
2 | 216 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:31.52 | |
3 | 97 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 2:36.50 | |
4 | 211 | Østerlund Amalie | 2005 | HERLUFSHOL | 0584AJ | 25 m | 2:38.80 | |
5 | 235 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 2:40.65 | |
6 | 96 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 2:40.78 | |
7 | 213 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 2:40.96 | |
8 | 153 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:41.68 | |
9 | 208 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 2:46.24 | |
10 | 14 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 2:47.51 | |
11 | 183 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:47.53 | |
12 | 19 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 2:48.88 | |
13 | 18 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 2:49.53 | |
14 | 59 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 2:52.31 | |
15 | 78 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 2:52.63 | |
16 | 38 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 2:53.00 | |
17 | 162 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 2:53.21 | |
18 | 74 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 2:53.32 | |
19 | 141 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 2:54.08 | |
20 | 160 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 2:54.30 | |
21 | 200 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 2:56.29 | |
22 | 164 | Møller Signe Bagge | 2004 | SK-SYD | 0414AW | 25 m | 2:58.03 | |
23 | 71 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 2:58.11 | |
24 | 35 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:58.53 | |
25 | 221 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 2:58.96 | |
26 | 80 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 2:59.06 | |
27 | 175 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 3:00.33 | |
28 | 161 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 3:04.79 | |
29 | 53 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 3:05.64 | |
30 | 134 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 25 m | 3:14.67 | |
31 | 87 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 3:16.96 | |
32 | 218 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 3:17.64 | |
33 | 120 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 3:20.06 | |
34 | 147 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 3:23.91 | |
35 | 90 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 3:25.00 | |
36 | 146 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 3:25.93 | |
37 | 89 | Jørgensen Silja Sol | 2005 | VORDINGB | 0522AW | 25 m | 3:30.00 | |
38 | 26 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 50 m | 3:41.70 | |
39 | 114 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 3:43.55 | |
40 | 34 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 50 m | 3:43.82 | |
41 | 187 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 4:04.49 | |
42 | 9 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | ||
43 | 113 | Graulund Viktoria Annabel | 2007 | KORSØR | 0774AK | 25 m | ||
44 | 130 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | ||
45 | 195 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 20, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 2:17.12 | |
2 | 157 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:21.39 | |
3 | 39 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:26.14 | |
4 | 172 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:26.18 | |
5 | 51 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:30.03 | |
6 | 30 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 2:31.11 | |
7 | 8 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:32.91 | |
8 | 15 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 2:39.20 | |
9 | 225 | Madsen August K | 2004 | NAKSKOV | 0481AC | 25 m | 2:41.78 | |
10 | 199 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 2:43.10 | |
11 | 227 | Peterse Sebastian Hofmann | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 2:43.69 | |
12 | 73 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 2:44.23 | |
13 | 220 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 2:44.56 | |
14 | 123 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 2:45.39 | |
15 | 222 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 2:45.77 | |
16 | 182 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:47.75 | |
17 | 56 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 2:48.41 | |
18 | 112 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 3:01.07 | |
19 | 62 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 3:10.11 | |
20 | 69 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 3:11.11 | |
21 | 165 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 3:15.44 | |
22 | 152 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 3:16.08 | |
23 | 188 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | 3:17.74 | |
24 | 92 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 3:20.00 | |
25 | 65 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 3:20.11 | |
26 | 163 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 3:24.62 | |
27 | 61 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 3:26.88 | |
28 | 86 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 3:30.00 | |
29 | 31 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | ||
30 | 150 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | ||
31 | 166 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | ||
32 | 214 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 21, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 36.97 | |
2 | 131 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 38.94 | |
3 | 7 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 40.07 | |
4 | 200 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 40.16 | |
5 | 185 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 40.40 | |
6 | 162 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 40.78 | |
7 | 75 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 41.01 | |
8 | 148 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 41.13 | |
9 | 149 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 41.19 | |
10 | 71 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 41.47 | |
11 | 95 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 41.49 | |
12 | 128 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 42.06 | |
13 | 143 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 42.14 | |
14 | 118 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 42.26 | |
15 | 14 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 42.87 | |
16 | 145 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 43.54 | |
17 | 59 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 44.07 | |
18 | 120 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 44.19 | |
19 | 32 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 44.41 | |
20 | 87 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 44.42 | |
21 | 219 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 44.56 | |
22 | 191 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 45.60 | |
23 | 135 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 45.74 | |
24 | 130 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 50 m | 45.89 | |
25 | 27 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 46.20 | |
26 | 203 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 46.32 | |
27 | 144 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 47.33 | |
28 | 54 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 47.46 | |
29 | 194 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 48.01 | |
30 | 82 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 48.53 | |
31 | 193 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 48.70 | |
32 | 3 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 48.73 | |
33 | 115 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | 49.03 | |
34 | 11 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 49.23 | |
35 | 124 | Knudsen Mathilde | 2006 | KORSØR | 0646AU | 25 m | 50.13 | |
36 | 121 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 50.51 | |
37 | 125 | Knudsen Tascha S. | 2007 | KORSØR | 0736AQ | 25 m | 50.72 | |
38 | 192 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 51.55 | |
39 | 16 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 51.58 | |
40 | 210 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 52.03 | |
41 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 52.42 | |
42 | 91 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 52.72 | |
43 | 204 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 53.55 | |
44 | 196 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 55.02 | |
45 | 119 | Jensen-Mattebjerg Astrid | 2008 | KORSØR | 0882AJ | 25 m | 55.43 | |
46 | 13 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 56.95 | |
47 | 67 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 50 m | 57.28 | |
48 | 93 | Laursen Marie S. | 2007 | VORDINGB | 0728AL | 25 m | 57.28 | |
49 | 171 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 58.09 | |
50 | 50 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 58.38 | |
51 | 43 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:01.57 | |
52 | 12 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 50 m | 1:06.19 | |
53 | 132 | Uhl Bianca | 2009 | KORSØR | 0996AH | 25 m | 1:06.26 | |
54 | 37 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 1:08.09 | |
55 | 209 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 1:12.48 | |
56 | 186 | Birgisdottir Selma | 2009 | HERLUFSHOL | 0998AH | 25 m | 1:24.08 | |
57 | 98 | Wesselhoff Josephine | 2010 | VORDINGB | 1014AA | 25 m | 1:32.69 | |
58 | 215 | Christiansen Rosalia | 2007 | NAKSKOV | 0724AO | 25 m | ||
59 | 217 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 22, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719ac | 25 m | 31.25 | |
2 | 28 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 32.90 | |
3 | 10 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 33.16 | |
4 | 39 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 33.34 | |
5 | 117 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 33.46 | |
6 | 57 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 33.89 | |
7 | 158 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 33.90 | |
8 | 73 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 34.66 | |
9 | 81 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 35.26 | |
10 | 139 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 35.32 | |
11 | 47 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 37.11 | |
12 | 190 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 37.18 | |
13 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 37.69 | |
14 | 172 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 37.73 | |
15 | 122 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 38.20 | |
16 | 111 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 38.84 | |
17 | 167 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 39.33 | |
18 | 64 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 39.34 | |
19 | 66 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 39.43 | |
20 | 126 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 50 m | 40.09 | |
21 | 112 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 40.36 | |
22 | 92 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 40.42 | |
23 | 138 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 40.64 | |
24 | 49 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | 42.15 | |
25 | 69 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 42.76 | |
26 | 150 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 46.77 | |
27 | 41 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 46.81 | |
28 | 48 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 46.85 | |
29 | 238 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 46.86 | |
30 | 133 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 48.51 | |
31 | 129 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 49.02 | |
32 | 165 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 51.51 | |
33 | 36 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 51.65 | |
34 | 166 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 52.85 | |
35 | 155 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 55.25 | |
36 | 68 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 25 m | 55.44 | |
37 | 154 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 57.52 | |
38 | 127 | Løgstrup Jonas | 2008 | KORSØR | 0897AB | 25 m | 58.46 | |
39 | 42 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 59.45 | |
40 | 173 | Sværke Peter | 2008 | SK-SYD | 0853AI | 25 m | 59.74 | |
41 | 110 | Augustesen Mikkel | 2008 | KORSØR | 0883AF | 25 m | 1:02.37 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 23, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Lf Swim 1 | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:08.00 | ||
2 | 140 | Stålpiger Fr.værk | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 2:12.00 | ||
3 | 178 | Hg Pige 1 | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:12.00 | ||
4 | 246 | Nif Girls 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:12.83 | ||
5 | 100 | Vsk Vordinbronx Piger 1 | 2000 | VORDINGB | 25 m | 2:15.00 | ||
6 | 107 | Korsør Piger 1 | 0 | KORSØR | 25 m | 2:17.00 | ||
7 | 179 | Hg Pige 2 | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 232 | Lf Swim 2 | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:21.50 | ||
9 | 247 | Nif Girls 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:27.67 | ||
10 | 101 | Vsk Vordinbronx Piger 2 | 2006 | VORDINGB | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 108 | Korsør Piger 2 | 0 | KORSØR | 25 m | 2:30.00 | ||
12 | 180 | Hg Pige 3 | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:35.00 | ||
13 | 102 | Vsk Vordinbronx Piger 3 | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:50.00 | ||
14 | 248 | Nif Girls 3 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:54.36 | ||
15 | 181 | Hg Pige 4 | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 3:00.00 | ||
16 | 249 | Nif Girls 4 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 3:01.62 | ||
17 | 109 | Korsør Piger 3 | 0 | KORSØR | 25 m | |||
18 | 250 | Nif Girls 5 | 0 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 24, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 231 | Lf Swim 1 | 0 | LF-SWIM | 25 m | 1:59.00 | ||
2 | 241 | Nif Boys 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:01.14 | ||
3 | 105 | Korsør Drenge 1 | 0 | KORSØR | 25 m | 2:03.00 | ||
4 | 242 | Nif Boys 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:07.80 | ||
5 | 232 | Lf Swim 2 | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:08.50 | ||
6 | 99 | Vsk Vordinbronx Drenge | 2003 | VORDINGB | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 137 | Ståldrenge Fr.værk | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 2:11.00 | ||
8 | 176 | Hg Drenge 1 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:25.00 | ||
9 | 243 | Nif Boys 3 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:46.94 | ||
10 | 244 | Nif Boys 4 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 3:09.31 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 12 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:35 |
Løb 25, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 4:48.84 | |
2 | 159 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 50 m | 4:56.19 | |
3 | 145 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 4:56.67 | |
4 | 131 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 5:00.51 | |
5 | 208 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 5:03.10 | |
6 | 128 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 5:03.66 | |
7 | 118 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 5:10.62 | |
8 | 212 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 5:17.40 | |
9 | 168 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 5:18.05 | |
10 | 162 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 5:22.86 | |
11 | 80 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 5:30.00 | |
12 | 210 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 5:37.46 | |
13 | 90 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 6:00.00 | |
14 | 18 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 6:19.80 | |
15 | 94 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 50 m | 6:47.91 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 26, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 4:12.62 | |
2 | 157 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 4:16.99 | |
3 | 223 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 4:19.20 | |
4 | 151 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 4:23.71 | |
5 | 57 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 4:31.11 | |
6 | 55 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 4:31.55 | |
7 | 8 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 4:34.26 | |
8 | 167 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 4:37.01 | |
9 | 136 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 4:37.62 | |
10 | 84 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 4:40.68 | |
11 | 111 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 4:43.38 | |
12 | 70 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 4:43.70 | |
13 | 58 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 4:53.41 | |
14 | 116 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 4:54.81 | |
15 | 2 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 5:02.92 | |
16 | 165 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 5:08.72 | |
17 | 122 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 5:15.15 | |
18 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 5:25.09 | |
19 | 169 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 6:02.81 | |
20 | 31 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 27, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 97 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:16.37 | |
2 | 23 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:16.86 | |
3 | 142 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:20.36 | |
4 | 96 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:21.61 | |
5 | 189 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:22.32 | |
6 | 19 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:24.83 | |
7 | 78 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:25.47 | |
8 | 148 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 1:26.12 | |
9 | 75 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:27.34 | |
10 | 185 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:28.08 | |
11 | 71 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:29.34 | |
12 | 200 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:29.47 | |
13 | 38 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:30.60 | |
14 | 149 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:30.83 | |
15 | 175 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 1:31.56 | |
16 | 26 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 1:31.88 | |
17 | 87 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 1:38.87 | |
18 | 14 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:38.90 | |
19 | 29 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:40.38 | |
20 | 221 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 1:43.88 | |
21 | 3 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:46.22 | |
22 | 115 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | 1:49.77 | |
23 | 50 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 2:08.90 | |
24 | 217 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 2:18.13 | |
25 | 37 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 2:23.81 | |
26 | 43 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 2:32.59 | |
27 | 20 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 25 m | |||
28 | 195 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | ||
29 | 196 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | ||
30 | 204 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 28, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 1:10.93 | |
2 | 39 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 1:13.15 | |
3 | 117 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:14.47 | |
4 | 252 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719ac | 25 m | 1:15.44 | |
5 | 81 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:17.71 | |
6 | 227 | Peterse Sebastian Hofmann | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 1:17.94 | |
7 | 10 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 1:17.99 | |
8 | 30 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:18.28 | |
9 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 1:18.48 | |
10 | 190 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:18.69 | |
11 | 70 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:19.11 | |
12 | 126 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:21.10 | |
13 | 47 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:21.35 | |
14 | 122 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 1:22.31 | |
15 | 15 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 1:24.15 | |
16 | 138 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:26.88 | |
17 | 69 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 1:32.82 | |
18 | 205 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 1:33.22 | |
19 | 92 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 1:34.15 | |
20 | 238 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:39.58 | |
21 | 61 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 1:43.26 | |
22 | 229 | Schønau Lauge | 2007 | NAKSKOV | 0777AL | 25 m | 1:45.74 | |
23 | 22 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 50 m | 1:48.21 | |
24 | 163 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 1:48.74 | |
25 | 36 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:50.56 | |
26 | 207 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 1:56.76 | |
27 | 154 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 1:58.77 | |
28 | 68 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 25 m | 2:01.11 | |
29 | 76 | Thyrrestrup Julius | 2008 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:02.11 | ||
30 | 42 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 2:07.08 | |
31 | 226 | Peterse Rasmus Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0697AN | 25 m | 2:36.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 29, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 1:12.27 | |
2 | 97 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:12.88 | |
3 | 213 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 1:13.50 | |
4 | 95 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:13.74 | |
5 | 131 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:14.82 | |
6 | 143 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:15.72 | |
7 | 141 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:17.53 | |
8 | 183 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:17.89 | |
9 | 128 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:17.92 | |
10 | 201 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:18.06 | |
11 | 200 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:20.01 | |
12 | 14 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:20.52 | |
13 | 144 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:20.61 | |
14 | 71 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:20.66 | |
15 | 162 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 1:21.96 | |
16 | 161 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 1:21.97 | |
17 | 29 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 1:22.21 | |
18 | 72 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:22.33 | |
19 | 53 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 1:22.49 | |
20 | 80 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 1:22.63 | |
21 | 38 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 25 m | 1:23.53 | |
22 | 54 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:23.56 | |
23 | 35 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:24.01 | |
24 | 59 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 1:25.27 | |
25 | 130 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 1:25.99 | |
26 | 11 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 1:26.20 | |
27 | 146 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:26.43 | |
28 | 219 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 1:26.43 | |
29 | 27 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 1:27.11 | |
30 | 82 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 1:27.34 | |
31 | 135 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:29.01 | |
32 | 147 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:29.31 | |
33 | 218 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 25 m | 1:30.78 | |
34 | 90 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 1:31.49 | |
35 | 191 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 1:31.92 | |
36 | 170 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 1:32.44 | |
37 | 121 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 1:33.70 | |
38 | 228 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 1:33.85 | |
39 | 120 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 1:34.16 | |
40 | 193 | Jensen Sofie Løfmark | 2004 | HERLUFSHOL | 0494AW | 25 m | 1:34.53 | |
41 | 24 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 1:34.77 | |
42 | 203 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:34.89 | |
43 | 13 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 1:35.68 | |
44 | 187 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 1:35.91 | |
45 | 34 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 1:36.58 | |
46 | 91 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 1:37.05 | |
47 | 16 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 1:38.24 | |
48 | 114 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:38.50 | |
49 | 215 | Christiansen Rosalia | 2007 | NAKSKOV | 0724AO | 25 m | 1:44.35 | |
50 | 12 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 1:46.17 | |
51 | 204 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 1:46.28 | |
52 | 9 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 1:47.74 | |
53 | 171 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 1:50.47 | |
54 | 43 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 1:54.27 | |
55 | 209 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 2:13.40 | |
56 | 20 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 25 m | |||
57 | 21 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | ||
58 | 194 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | ||
59 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 30, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:04.83 | |
2 | 172 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 1:08.15 | |
3 | 64 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:08.53 | |
4 | 139 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:08.58 | |
5 | 51 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 1:10.26 | |
6 | 47 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 1:10.59 | |
7 | 73 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:10.67 | |
8 | 30 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:11.51 | |
9 | 66 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:14.13 | |
10 | 112 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:14.17 | |
11 | 56 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:14.21 | |
12 | 41 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 1:16.12 | |
13 | 199 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:16.39 | |
14 | 182 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:16.69 | |
15 | 222 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 25 m | 1:17.23 | |
16 | 79 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:17.30 | |
17 | 2 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 1:17.81 | |
18 | 133 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:19.64 | |
19 | 31 | Munksgaard Mads | 2004 | NÆSTVED | 0401AN | 25 m | 1:20.78 | |
20 | 214 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 1:20.99 | |
21 | 205 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 1:23.26 | |
22 | 62 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:24.16 | |
23 | 48 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 1:24.83 | |
24 | 60 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:24.98 | |
25 | 129 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:25.89 | |
26 | 22 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 1:26.74 | |
27 | 184 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:27.62 | |
28 | 150 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 1:27.66 | |
29 | 86 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:31.24 | |
30 | 152 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 1:32.07 | |
31 | 188 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | 1:32.58 | |
32 | 198 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 1:33.45 | |
33 | 65 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:38.39 | |
34 | 224 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 1:38.75 | |
35 | 197 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:40.43 | |
36 | 238 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:40.51 | |
37 | 155 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 1:51.41 | |
38 | 166 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 1:52.48 | |
39 | 36 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 1:54.44 | |
40 | 173 | Sværke Peter | 2008 | SK-SYD | 0853AI | 25 m | 2:08.70 | |
41 | 154 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 2:10.97 | |
42 | 46 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | ||
43 | 229 | Schønau Lauge | 2007 | NAKSKOV | 0777AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 2:18.54 | |
2 | 156 | Hovmand Isa | 2000 | SK-SYD | 0048BA | 25 m | 2:25.41 | |
3 | 235 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | RINGSTED | 0202AB | 25 m | 2:30.73 | |
4 | 23 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:35.88 | |
5 | 153 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 2:40.04 | |
6 | 160 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 2:40.23 | |
7 | 236 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:40.98 | |
8 | 52 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 2:44.72 | |
9 | 35 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:45.89 | |
10 | 18 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 2:49.50 | |
11 | 54 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 2:54.18 | |
12 | 189 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:55.26 | |
13 | 210 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 2:58.40 | |
14 | 118 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 3:00.25 | |
15 | 32 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 3:00.36 | |
16 | 26 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 3:00.74 | |
17 | 67 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 3:07.21 | |
18 | 170 | Sander-Bjerge Emilia | 2003 | SK-SYD | 0302BD | 25 m | 3:11.15 | |
19 | 94 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 3:19.13 | |
20 | 196 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 3:28.22 | |
21 | 195 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | 3:33.88 | |
22 | 185 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | ||
23 | 191 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 28 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 2:12.79 | |
2 | 55 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:15.37 | |
3 | 151 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:25.01 | |
4 | 136 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 2:25.80 | |
5 | 41 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 2:32.47 | |
6 | 51 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:34.40 | |
7 | 8 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 2:39.00 | |
8 | 167 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:42.05 | |
9 | 220 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 2:44.95 | |
10 | 205 | Strate Frederik | 2003 | HERLUFSHOL | 0345AS | 25 m | 2:50.18 | |
11 | 48 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 2:55.23 | |
12 | 111 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 2:59.44 | |
13 | 184 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 3:03.21 | |
14 | 112 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 50 m | 3:05.70 | |
15 | 169 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 3:13.87 | |
16 | 117 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 3:29.13 | |
17 | 49 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 0531AO | 25 m | ||
18 | 116 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | ||
19 | 129 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | ||
20 | 190 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 33, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 96 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 27.87 | |
2 | 7 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 29.05 | |
3 | 143 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 29.48 | |
4 | 237 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 29.84 | |
5 | 63 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 30.01 | |
6 | 59 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 30.39 | |
7 | 144 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 30.58 | |
8 | 159 | Jørgensen Julie Bruun | 2003 | SK-SYD | 0328AC | 50 m | 30.71 | |
9 | 212 | Baltser Maya | 2004 | NAKSKOV | 0426AP | 25 m | 30.81 | |
10 | 52 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 30.97 | |
11 | 80 | Christiansen Amanda F. | 2005 | VORDINGB | 0514AW | 25 m | 30.98 | |
12 | 160 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 31.04 | |
13 | 201 | Petersen Fanta O. | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 31.09 | |
14 | 161 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 31.34 | |
15 | 18 | Jensen Thea Torndal | 2004 | NÆSTVED | 0456AJ | 25 m | 31.58 | |
16 | 19 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 31.60 | |
17 | 32 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 31.78 | |
18 | 142 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 31.88 | |
19 | 54 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 32.01 | |
20 | 53 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 32.03 | |
21 | 162 | Larsen Emilie | 2005 | SK-SYD | 0568AV | 25 m | 32.33 | |
22 | 175 | Østergaard Josephine N. | 2005 | SK-SYD | 0576AU | 25 m | 32.40 | |
23 | 72 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 32.51 | |
24 | 71 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 32.74 | |
25 | 82 | Gyldenkærne Signe | 2006 | VORDINGB | 0656AQ | 25 m | 33.45 | |
26 | 75 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 33.53 | |
27 | 200 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 50 m | 33.95 | |
28 | 11 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 34.38 | |
29 | 90 | Krog Mille-Mai | 2007 | VORDINGB | 0738AT | 25 m | 34.56 | |
30 | 130 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 34.70 | |
31 | 29 | Mayland Liva | 2006 | NÆSTVED | 0622AK | 25 m | 34.74 | |
32 | 147 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 34.79 | |
33 | 27 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 25 m | 35.06 | |
34 | 38 | Nielsen Olivia | 2004 | NÆSTVED | 0446AT | 50 m | 35.41 | |
35 | 67 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 35.61 | |
36 | 94 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 35.88 | |
37 | 87 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 36.27 | |
38 | 191 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 36.74 | |
39 | 24 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 37.09 | |
40 | 5 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 37.28 | |
41 | 3 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 37.60 | |
42 | 120 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 37.62 | |
43 | 34 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 37.66 | |
44 | 91 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 37.81 | |
45 | 115 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 50 m | 37.97 | |
46 | 194 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | 38.60 | |
47 | 114 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 38.71 | |
48 | 9 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 38.99 | |
49 | 215 | Christiansen Rosalia | 2007 | NAKSKOV | 0724AO | 25 m | 39.81 | |
50 | 16 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 39.90 | |
51 | 13 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 40.16 | |
52 | 171 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 40.84 | |
53 | 204 | Strate Caroline Risager | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AU | 25 m | 41.97 | |
54 | 21 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 50 m | 42.52 | |
55 | 12 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 50 m | 43.04 | |
56 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 44.62 | |
57 | 209 | Sørensen Julie Holm | 2008 | HERLUFSHOL | 0896AG | 25 m | 46.59 | |
58 | 37 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | 46.85 | |
59 | 43 | Petersen Vigga | 2009 | NÆSTVED | 0956AD | 25 m | 48.46 | |
60 | 50 | Toft Nanna | 2007 | NÆSTVED | 0758AR | 25 m | 51.30 | |
61 | 217 | Hansen Agnes Pries | 2010 | NAKSKOV | 1084AC | 25 m | 1:13.48 | |
62 | 203 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 34, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 57 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 25.46 | |
2 | 10 | Franck Harald | 2003 | NÆSTVED | 0345AK | 25 m | 25.68 | |
3 | 39 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 25.88 | |
4 | 139 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 26.01 | |
5 | 172 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 26.17 | |
6 | 252 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719ac | 25 m | 26.44 | |
7 | 58 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 26.60 | |
8 | 136 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 26.64 | |
9 | 47 | Stæcker Nicklas | 2003 | NÆSTVED | 0395AP | 25 m | 27.07 | |
10 | 234 | Adlouni Affou | 2002 | RINGSTED | 0287AK | 25 m | 27.80 | |
11 | 126 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 28.14 | |
12 | 15 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 28.43 | |
13 | 73 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 28.70 | |
14 | 158 | Jürs Tue Vestergaard | 2004 | SK-SYD | 0411AQ | 25 m | 28.88 | |
15 | 79 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 28.97 | |
16 | 56 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 29.15 | |
17 | 81 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 29.37 | |
18 | 66 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 29.66 | |
19 | 60 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 30.30 | |
20 | 199 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 30.36 | |
21 | 2 | Andersen Sammi Asker | 2003 | NÆSTVED | 0347AK | 25 m | 30.55 | |
22 | 41 | Petersen Hjalte | 2004 | NÆSTVED | 0443AO | 25 m | 30.55 | |
23 | 122 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 31.30 | |
24 | 182 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 31.32 | |
25 | 165 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 31.56 | |
26 | 69 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 32.91 | |
27 | 150 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 32.97 | |
28 | 152 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 33.51 | |
29 | 62 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 33.69 | |
30 | 92 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 33.79 | |
31 | 61 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 34.36 | |
32 | 86 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 34.77 | |
33 | 22 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 34.83 | |
34 | 184 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 35.61 | |
35 | 163 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 35.88 | |
36 | 169 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 36.24 | |
37 | 188 | Bryde Aksel | 2005 | HERLUFSHOL | 0547AN | 25 m | 36.27 | |
38 | 36 | Nielsen Jeppe | 2007 | NÆSTVED | 0765AI | 25 m | 36.56 | |
39 | 68 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 25 m | 37.51 | |
40 | 207 | Svenningsen Sebastian | 2006 | HERLUFSHOL | 0641AN | 25 m | 37.67 | |
41 | 65 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 37.69 | |
42 | 166 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | 38.09 | |
43 | 155 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 38.28 | |
44 | 197 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 38.56 | |
45 | 42 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 38.86 | |
46 | 46 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 50 m | 41.48 | |
47 | 174 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 42.89 | |
48 | 76 | Thyrrestrup Julius | 2008 | DRAGSHOLM | 25 m | 45.11 | ||
49 | 173 | Sværke Peter | 2008 | SK-SYD | 0853AI | 25 m | 46.78 | |
50 | 154 | Halberg Jalte Harpsøe | 2008 | SK-SYD | 0881AI | 25 m | 57.77 | |
51 | 206 | Svenningsen Benjamin | 2009 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 35, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Eggertsen Melanie | 2002 | NAKSKOV | 0232AI | 25 m | 1:08.32 | |
2 | 95 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:09.71 | |
3 | 153 | Frederiksen Josephine | 2005 | SK-SYD | 0532AP | 25 m | 1:10.80 | |
4 | 97 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:14.08 | |
5 | 63 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:14.30 | |
6 | 23 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:14.34 | |
7 | 208 | Sørensen Andrea Holm | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AJ | 25 m | 1:14.39 | |
8 | 78 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:20.46 | |
9 | 19 | Juul Freja | 2006 | NÆSTVED | 0656AF | 25 m | 1:23.95 | |
10 | 128 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 50 m | 1:24.94 | |
11 | 72 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:29.95 | |
12 | 148 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 1:31.65 | |
13 | 141 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:34.67 | |
14 | 14 | Hansen Agnes Barner | 2005 | NÆSTVED | 0522AL | 25 m | 1:47.58 | |
15 | 114 | Hallengreen Naja-Amalie | 2008 | KORSØR | 0848AC | 25 m | 1:57.53 | |
16 | 121 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 1:59.77 | |
17 | 185 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | ||
18 | 194 | Jespersen Ellen Sofie | 2007 | HERLUFSHOL | 0784AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 36, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 223 | Johansen Erling | 2000 | NAKSKOV | 0065AS | 25 m | 1:01.54 | |
2 | 70 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:04.39 | |
3 | 28 | Maar Lauge Bastian | 2001 | NÆSTVED | 0159AP | 25 m | 1:04.77 | |
4 | 84 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:06.99 | |
5 | 73 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:09.30 | |
6 | 30 | Mouridsen Kristian | 2002 | NÆSTVED | 0261AR | 25 m | 1:10.76 | |
7 | 8 | Foged Malthe | 2005 | NÆSTVED | 0587AF | 25 m | 1:10.97 | |
8 | 56 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:12.15 | |
9 | 79 | Capion Rasmus | 2005 | VORDINGB | 0505AH | 25 m | 1:15.13 | |
10 | 133 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:15.68 | |
11 | 214 | Christiansen Mikkel | 2004 | NAKSKOV | 0441AQ | 25 m | 1:16.37 | |
12 | 117 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:19.76 | |
13 | 227 | Peterse Sebastian Hofmann | 2003 | NAKSKOV | 0385AQ | 25 m | 1:21.47 | |
14 | 66 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 0481AR | 25 m | 1:23.66 | |
15 | 169 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 1:43.71 | |
16 | 86 | Justesen Asger Friis | 2008 | VORDINGB | 0831AC | 25 m | 1:45.00 | |
17 | 197 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 0787AJ | 25 m | 1:50.78 | |
18 | 46 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | ||
19 | 150 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | ||
20 | 166 | Pyndt Viktor Damkjær | 2008 | SK-SYD | 0841AG | 25 m | ||
21 | 198 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 37, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 7 | Duus Katrine | 2003 | NÆSTVED | 0318AR | 25 m | 2:15.54 | |
2 | 236 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:16.22 | |
3 | 237 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 2:20.91 | |
4 | 213 | Carlsen Malou | 2000 | NAKSKOV | 0036AO | 25 m | 2:21.40 | |
5 | 131 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:22.18 | |
6 | 145 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 2:23.47 | |
7 | 160 | Kjølby Ida | 2003 | SK-SYD | 0398BB | 25 m | 2:24.63 | |
8 | 59 | Lundberg Kamille | 2003 | DRAGSHOLM | 0328BB | 25 m | 2:26.05 | |
9 | 189 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:26.48 | |
10 | 35 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 2:28.20 | |
11 | 118 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 2:28.81 | |
12 | 168 | Ravn Ida Marie Bundgaard | 2004 | SK-SYD | 0488AV | 25 m | 2:29.89 | |
13 | 53 | Hansen Katrine | 2006 | DRAGSHOLM | 0686AS | 25 m | 2:31.77 | |
14 | 52 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 2:32.90 | |
15 | 210 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 2:36.15 | |
16 | 161 | Langhorn Josefine Meng | 2006 | SK-SYD | 0676AO | 25 m | 2:37.06 | |
17 | 221 | Høj Line | 2004 | NAKSKOV | 0444AM | 25 m | 2:37.21 | |
18 | 183 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 2:40.63 | |
19 | 32 | Mørkeberg Katrine | 2004 | NÆSTVED | 0424AJ | 25 m | 2:41.58 | |
20 | 219 | Hansen Malou | 2004 | NAKSKOV | 0454AM | 25 m | 2:42.94 | |
21 | 26 | Ludvigsen Mathilde | 2006 | NÆSTVED | 0616AM | 25 m | 2:43.56 | |
22 | 11 | Franck Leonora | 2006 | NÆSTVED | 0658AH | 25 m | 2:50.00 | |
23 | 149 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 50 m | 2:50.09 | |
24 | 27 | Maar Dicte | 2006 | NÆSTVED | 0672AK | 50 m | 2:53.44 | |
25 | 121 | Jepsen Caroline Søe | 2007 | KORSØR | 0794AK | 25 m | 2:54.58 | |
26 | 135 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 2:54.90 | |
27 | 196 | Jørgensen Frederikke | 2007 | HERLUFSHOL | 0722AP | 25 m | 2:57.80 | |
28 | 67 | Ottosen Klara Fris | 2007 | DRAGSHOLM | 0736AL | 25 m | 2:58.63 | |
29 | 3 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 2:59.04 | |
30 | 87 | Justesen Laura Friis | 2006 | VORDINGB | 0666AQ | 25 m | 2:59.74 | |
31 | 146 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 3:00.64 | |
32 | 120 | Jensen-Mattebjerg Johanne | 2006 | KORSØR | 0638AP | 25 m | 3:00.67 | |
33 | 5 | Dahlmann Merle | 2007 | NÆSTVED | 0742AP | 25 m | 3:01.03 | |
34 | 24 | Lindemann Kamilla | 2007 | NÆSTVED | 0758AQ | 25 m | 3:01.06 | |
35 | 228 | Petersen Signe Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0612AU | 25 m | 3:01.38 | |
36 | 34 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 0836AF | 25 m | 3:03.44 | |
37 | 91 | Larsen Natalie Dang N. | 2006 | VORDINGB | 0696AM | 25 m | 3:04.08 | |
38 | 203 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 3:08.36 | |
39 | 16 | Holmgaard Merle | 2005 | NÆSTVED | 0538AO | 25 m | 3:08.45 | |
40 | 130 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 3:13.15 | |
41 | 171 | Sander-Bjerge Regina | 2006 | SK-SYD | 0654AQ | 25 m | 3:15.90 | |
42 | 202 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0732AP | 25 m | 3:16.10 | |
43 | 13 | Frederiksen Selma Ganci | 2008 | NÆSTVED | 0824AA | 25 m | 3:17.53 | |
44 | 115 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 50 m | 3:26.53 | |
45 | 9 | Foged Martine | 2009 | NÆSTVED | 0994AE | 25 m | 3:26.74 | |
46 | 218 | Hansen Astrid Pries | 2007 | NAKSKOV | 0716AC | 50 m | 3:26.95 | |
47 | 12 | Frederiksen Ester Ganci | 2009 | NÆSTVED | 0914AC | 25 m | 3:34.58 | |
48 | 187 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 3:44.68 | |
49 | 20 | Kragsskjold Milla | 2010 | NÆSTVED | 25 m | |||
50 | 21 | Larsen Clara Munkholm | 2009 | NÆSTVED | 0976AG | 25 m | ||
51 | 37 | Nielsen Maja Lund | 2010 | NÆSTVED | 1026AC | 25 m | ||
52 | 195 | Johansen Augusta | 2008 | HERLUFSHOL | 0888AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 38, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 157 | Hovmand Ole | 2003 | SK-SYD | 0345AH | 25 m | 2:00.14 | |
2 | 64 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:03.78 | |
3 | 55 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:04.92 | |
4 | 1 | Andersen Matti | 2001 | NÆSTVED | 0197AR | 25 m | 2:05.99 | |
5 | 39 | Pedersen Lucas Jul | 2003 | NÆSTVED | 0387AJ | 25 m | 2:06.04 | |
6 | 151 | Bjørnsteen Tobias | 2005 | SK-SYD | 0509AI | 25 m | 2:07.39 | |
7 | 172 | Slente Alexander | 2004 | SK-SYD | 0427AM | 25 m | 2:10.73 | |
8 | 58 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 2:10.87 | |
9 | 167 | Rasmussen Stefan | 2004 | SK-SYD | 0449AM | 25 m | 2:11.45 | |
10 | 111 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 2:11.54 | |
11 | 112 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 2:16.08 | |
12 | 51 | Trkulja Petar | 2006 | NÆSTVED | 0645AB | 25 m | 2:16.91 | |
13 | 116 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 2:17.83 | |
14 | 81 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:18.25 | |
15 | 15 | Hansen Jacob Meisner | 2003 | NÆSTVED | 0323AK | 25 m | 2:18.99 | |
16 | 220 | Hausner Andreas | 1999 | NAKSKOV | 9903AS | 25 m | 2:19.72 | |
17 | 222 | Jensen Valdemar | 2004 | NAKSKOV | 0487AH | 50 m | 2:26.33 | |
18 | 48 | Stæcker Tobias Chr. | 2005 | NÆSTVED | 0575AH | 25 m | 2:28.54 | |
19 | 165 | Nielsen Frederik Skytte | 2005 | SK-SYD | 0585AJ | 25 m | 2:29.99 | |
20 | 182 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 2:30.26 | |
21 | 60 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 2:30.96 | |
22 | 138 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 2:33.17 | |
23 | 62 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 2:41.41 | |
24 | 150 | Andresen Anders | 2006 | SK-SYD | 0645AN | 25 m | 2:42.63 | |
25 | 152 | Bjørnsteen William | 2008 | SK-SYD | 0829AB | 25 m | 2:42.79 | |
26 | 169 | Riis Noa | 2008 | SK-SYD | 0859AE | 25 m | 2:47.97 | |
27 | 163 | Møller Jakob Bagge | 2006 | SK-SYD | 0605AK | 25 m | 2:51.29 | |
28 | 198 | Lejbølle Emil | 2007 | HERLUFSHOL | 0769AB | 25 m | 2:54.60 | |
29 | 65 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 2:55.96 | |
30 | 224 | Larsen August | 2005 | NAKSKOV | 0547AO | 25 m | 2:56.76 | |
31 | 68 | Pedersen Luca Scharling | 2007 | DRAGSHOLM | 0739AM | 25 m | 2:57.05 | |
32 | 92 | Larsen William | 2006 | VORDINGB | 0611AO | 25 m | 2:58.24 | |
33 | 61 | Munkholm Mikkel | 2006 | DRAGSHOLM | 0631AE | 25 m | 2:59.66 | |
34 | 69 | Pedersen Østen | 2005 | DRAGSHOLM | 0541AP | 25 m | 3:03.77 | |
35 | 42 | Petersen Nicolai Molter | 2008 | NÆSTVED | 0873AH | 25 m | 3:10.64 | |
36 | 238 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 3:14.55 | |
37 | 226 | Peterse Rasmus Hofmann | 2006 | NAKSKOV | 0697AN | 25 m | 3:23.55 | |
38 | 155 | Hampe Nicklas | 2004 | SK-SYD | 0461AS | 25 m | 3:25.19 | |
39 | 174 | Veliqi Dion | 2008 | SK-SYD | 0843AI | 25 m | 3:37.19 | |
40 | 173 | Sværke Peter | 2008 | SK-SYD | 0853AI | 25 m | 3:37.59 | |
41 | 129 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 77 | Vsk 3½ Tunfisk | 2000 | VORDINGB | 25 m | 1:57.00 | ||
2 | 231 | Lf Swim 1 | 0 | LF-SWIM | 25 m | 1:57.00 | ||
3 | 246 | Nif Girls 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:00.74 | ||
4 | 140 | Stålpiger Fr.værk | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 2:02.00 | ||
5 | 178 | Hg Pige 1 | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:02.00 | ||
6 | 232 | Lf Swim 2 | 0 | LF-SWIM | 25 m | 2:04.00 | ||
7 | 179 | Hg Pige 2 | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:06.00 | ||
8 | 107 | Korsør Piger 1 | 0 | KORSØR | 25 m | 2:07.00 | ||
9 | 247 | Nif Girls 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:09.23 | ||
10 | 103 | Vsk Vsk Powerpuff Piger | 2005 | VORDINGB | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 180 | Hg Pige 3 | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 248 | Nif Girls 3 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:22.52 | ||
13 | 108 | Korsør Piger 2 | 0 | KORSØR | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 181 | Hg Pige 4 | 2005 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:40.00 | ||
15 | 249 | Nif Girls 4 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:40.37 | ||
16 | 250 | Nif Girls 5 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 3:09.43 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Nif Boys 1 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 1:44.21 | ||
2 | 231 | Lf Swim 1 | 0 | LF-SWIM | 25 m | 1:46.50 | ||
3 | 105 | Korsør Drenge 1 | 0 | KORSØR | 25 m | 1:52.00 | ||
4 | 242 | Nif Boys 2 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 1:54.45 | ||
5 | 137 | Ståldrenge Fr.værk | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 1:55.00 | ||
6 | 232 | Lf Swim 2 | 0 | LF-SWIM | 25 m | 1:55.00 | ||
7 | 104 | Vsk Vsk Red Panties | 2003 | VORDINGB | 25 m | 1:59.00 | ||
8 | 243 | Nif Boys 3 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:15.90 | ||
9 | 176 | Hg Drenge 1 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:17.00 | ||
10 | 177 | Hg Drenge 2 | 0 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:30.00 | ||
11 | 244 | Nif Boys 4 | 0 | NÆSTVED | 25 m | 2:32.22 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 13 januar 2019 |
Licens til Næstved IF | Udskriftstidspunkt | 08:15 |