Ohjelma Sigma Allerød Open 2019
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Lørdag
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:39.74 | |
2 | 249 | Lind-Christensen Laura | 2006 | ALLERØD | 0636AC | 25 m | 2:51.66 | |
3 | 28 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 2:54.51 | |
4 | 158 | Thomsen Martha Bødker | 2005 | VÆRLØSE | 0586AH | 25 m | 2:55.18 | |
5 | 252 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 2:56.40 | |
6 | 42 | Bell Rebecca | 2007 | LYNGBY | 0774AF | 25 m | 2:57.56 | |
7 | 274 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 3:00.22 | |
8 | 223 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:02.22 | |
9 | 226 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 3:05.00 | |
10 | 55 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 3:08.26 | |
11 | 110 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 3:16.19 | |
12 | 313 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 50 m | 3:20.61 | |
13 | 254 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 3:21.76 | |
14 | 119 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 3:29.94 | |
15 | 85 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 3:32.88 | |
16 | 76 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 50 m | 3:34.92 | |
17 | 333 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 3:36.01 | |
18 | 100 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 3:37.83 | |
19 | 148 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 3:39.12 | |
20 | 329 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 3:43.45 | |
21 | 328 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | 3:47.58 | |
22 | 330 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 3:47.64 | |
23 | 259 | Rosted Eva | 1999 | ALLERØD | 9984BD | 25 m | 4:04.95 | |
24 | 109 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 0878AH | 25 m | 4:20.53 | |
25 | 332 | Andkjær Kajsa | 2008 | ALLERØD | 0816AD | 25 m | 4:32.92 | |
26 | 137 | Dyhre Veronica | 2009 | GLADSAXE | 0946AA | 25 m | 5:14.68 | |
27 | 130 | Høegh Frida Rasmussen | 2009 | GLADSAXE | 0968AA | 25 m | 5:45.26 | |
28 | 8 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | ||
29 | 44 | Breugel Celine van | 2007 | LYNGBY | 0768AC | 25 m | ||
30 | 67 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 0802AI | 25 m | ||
31 | 108 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | ||
32 | 115 | Tang Sofia | 2008 | KVIK | 0814AJ | 25 m | ||
33 | 143 | Ottosen Clara Øvergård | 2005 | VÆRLØSE | 0508BA | 25 m | ||
34 | 147 | Hessner Nanna | 2007 | VÆRLØSE | 0764AU | 25 m | ||
35 | 150 | Groth Sophia | 2010 | VÆRLØSE | 1072AD | 25 m | ||
36 | 324 | Reimer Mille | 2008 | KVIK | 0886AM | 25 m | ||
37 | 331 | Langseth Ida | 2010 | ALLERØD | 1072AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 31 januar 2019 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 16:13 |