Program för Saltis-Cup 2018
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 5
|
Tävling |
Saltis Cup 2018 |
|
Utskriftsdatum |
04 november 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Saltsjöbaden |
|
Utskriftstid |
08:18 |
|
|
Arrangör |
Saltsjöbadens IF Simning |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
04 november 2018 |
|
|
|
|
Gren 5, 100m Bröstsim Damer |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
26 |
1 |
Nicole Fard Habibi |
2005 |
BU6605 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
|
190 |
2 |
Maria Flink |
2005 |
AP8205 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
331 |
3 |
Maja Dunder |
2005 |
BS5805 |
SS04 |
|
25m |
1:49.90 |
330 |
4 |
Amelie Jäntti |
2005 |
BS8605 |
SS04 |
|
50m |
1:50.02 |
333 |
5 |
Frida Wilmo Johansson |
2004 |
CA8804 |
SS04 |
|
25m |
|
1 |
6 |
Menal Abdelkader |
2005 |
|
SALTSJÖB |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
314 |
1 |
Isabel Solomon |
2004 |
BU4804 |
SS04 |
|
25m |
1:47.00 |
325 |
2 |
Leona Arganti |
2004 |
BY8404 |
SS04 |
|
25m |
1:44.73 |
56 |
3 |
Tilda Hägbom |
2005 |
AI5205 |
SKURU IK |
|
25m |
1:43.94 |
316 |
4 |
Elina Darvish |
2005 |
BM9405 |
SS04 |
|
25m |
1:44.48 |
307 |
5 |
Adéla Darvish |
2003 |
BX0203 |
SS04 |
|
25m |
1:46.03 |
94 |
6 |
Jennifer Geaney |
2005 |
AS9805 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:48.59 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
332 |
1 |
Sofia Bäckström |
2004 |
CA7404 |
SS04 |
|
25m |
1:41.81 |
286 |
2 |
Tilde Bergvall |
2004 |
BV8804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:39.26 |
78 |
3 |
Emma Lundberg |
2005 |
BR0405 |
SKURU IK |
|
25m |
1:38.07 |
282 |
4 |
Emilia Karlsson Bertoli |
2005 |
AW9405 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:38.46 |
3 |
5 |
Ebba Carlsson |
2005 |
AG9805 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:40.99 |
65 |
6 |
Alice Belic |
2005 |
AU7605 |
SKURU IK |
|
25m |
1:42.96 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
308 |
1 |
Emma Wärn |
2004 |
BT7404 |
SS04 |
|
25m |
1:37.19 |
310 |
2 |
Felicia Rydsheim |
2005 |
BI5805 |
SS04 |
|
25m |
1:35.32 |
284 |
3 |
Elma Ridhagen |
2004 |
BS9804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:33.96 |
313 |
4 |
Isabelle Lindström |
2003 |
CA7203 |
SS04 |
|
25m |
1:35.20 |
304 |
5 |
Isidora Mitrovic |
2005 |
AS2205 |
SS04 |
|
25m |
1:36.49 |
283 |
6 |
Philippa Ledo Antunes |
2004 |
BR7804 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
1:37.48 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
248 |
1 |
Johanna Klingenstierna |
2005 |
AS1405 |
TUREBERG |
|
25m |
1:32.10 |
32 |
2 |
Julia Kantoluoto |
2005 |
AQ2605 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:29.97 |
302 |
3 |
Anna Jonsson |
2002 |
BP6602 |
SS04 |
|
25m |
1:28.65 |
376 |
4 |
Thea Boij Du Rietz |
2002 |
AC9602 |
SALTSJÖB |
|
25m |
1:28.79 |
69 |
5 |
Emma Lidell |
2005 |
BB8805 |
SKURU IK |
|
25m |
1:30.52 |
50 |
6 |
Isabelle Persson |
2004 |
AC7604 |
SKURU IK |
|
25m |
1:33.91 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
29 |
1 |
Alva Udell |
2003 |
AO4603 |
BOTK-RÖNN |
|
50m |
1:28.25 |
91 |
2 |
Alexandra Eriksson |
2002 |
BM8602 |
SPÅRVÄGEN |
|
25m |
1:27.28 |
52 |
3 |
Felicia Östlund |
2002 |
BD6202 |
SKURU IK |
|
25m |
1:19.75 |
134 |
4 |
Maya Levin |
2004 |
AN3204 |
SKK |
|
25m |
1:26.73 |
188 |
5 |
Gabriella Ehn |
2003 |
BE5403 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
1:27.63 |
27 |
6 |
Pernilla Hemmälin |
2001 |
AO3801 |
BOTK-RÖNN |
|
25m |
1:28.36 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
04 november 2018 |
Licensierad till: Saltsjöbadens Idrottsförening |
Utskriftstid |
08:18 |
|