Startliste for Arena Lyngby Open 2019 Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 3:50.78 | |
2 | 93 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 4:01.29 | |
3 | 311 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 4:02.09 | |
4 | 146 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 4:03.23 | |
5 | 231 | Rishøj Mads | 1999 | TRITON B | 9943AN | 50 m | 4:04.61 | |
6 | 289 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBÆK | 0297AQ | 50 m | 4:06.54 | |
7 | 28 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 4:12.01 | |
8 | 217 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 4:15.06 | |
9 | 230 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 4:18.65 | |
10 | 287 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 4:19.29 | |
11 | 26 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 4:21.30 | |
12 | 2 | Svenneby Albin | 2001 | TEAM WEST | AL4301 | 50 m | 4:21.63 | |
13 | 263 | Højberg Alfred | 2002 | SIGMA | 0267AD | 50 m | 4:23.73 | |
14 | 262 | Hoffmann Andreas | 2003 | SIGMA | 0325AH | 50 m | 4:24.70 | |
15 | 222 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 4:28.93 | |
16 | 332 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 50 m | 4:29.68 | |
17 | 101 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 50 m | 4:30.30 | |
18 | 17 | Klasson Erik | 2003 | TEAM WEST | AH1503 | 50 m | 4:30.70 | |
19 | 316 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 4:31.26 | |
20 | 103 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 4:32.96 | |
21 | 175 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 4:33.59 | |
22 | 267 | Løhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 4:34.25 | |
23 | 124 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 50 m | 4:36.15 | |
24 | 86 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 4:36.69 | |
25 | 95 | Frederiksen Christoffer W | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 50 m | 4:39.35 | |
26 | 193 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 4:40.17 | |
27 | 75 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 50 m | 4:41.16 | |
28 | 129 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 4:47.58 | |
29 | 116 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 4:48.04 | |
30 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 4:51.15 | |
31 | 228 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 4:53.29 | |
32 | 296 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 4:57.81 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |