Startliste for Arena Lyngby Open 2019 Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 17
|
Stævne navn |
Arena Lyngby Open 2019 Stadion |
|
Udskriftsdato |
19 januar 2019 |
|
|
Stævne by |
Lyngby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:13 |
|
|
Arrangør |
Lyngby Svømmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
18 januar 2019 |
|
|
|
|
Løb 17, 400m Medley Damer |
Finaler (6) |
Vejledende starttid 10:43 |
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
Isabella Ravn Jensen |
2004 |
0404AM |
LYNGBY |
|
50m |
6:05.28 |
335 |
3 |
Rebekka Giessing |
2003 |
0364AE |
KVIK |
|
50m |
5:57.16 |
102 |
4 |
Marie Juul-Olsen |
2004 |
0426AW |
LYNGBY |
|
50m |
6:03.00 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
2 |
Clara Toft |
2004 |
0406AA |
GENTOFTE |
|
50m |
5:37.33 |
201 |
3 |
Liva Buchholt Johansen |
2003 |
0306AA |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:35.12 |
191 |
4 |
Anna Marie Nielsen |
2004 |
0482AF |
HVIDOVRE |
|
50m |
5:36.39 |
194 |
5 |
Emma Kjer Rasmussen |
2004 |
0498AI |
HVIDOVRE |
|
50m |
5:42.14 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
206 |
1 |
Malou Soelberg |
2004 |
0438AE |
GENTOFTE |
|
50m |
5:30.37 |
23 |
2 |
Stella Warborn |
2003 |
AW4603 |
TEAM WEST |
|
50m |
5:29.22 |
5 |
3 |
Linnea Edgren |
2002 |
AT7202 |
TEAM WEST |
|
50m |
5:24.47 |
40 |
4 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
VAT CPH |
|
50m |
5:24.61 |
256 |
5 |
Cassandra G. Nygaard |
2003 |
0398AD |
SIGMA |
|
50m |
5:29.91 |
115 |
6 |
Sidse M. Ø. Engsbro |
2004 |
0482AK |
GTI |
|
50m |
5:31.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
345 |
1 |
Julie Krøyer Svendsen |
2002 |
0222AA |
KVIK |
|
50m |
5:19.53 |
15 |
2 |
Sara Nyqvist |
2003 |
BG4603 |
TEAM WEST |
|
50m |
5:18.40 |
109 |
3 |
Anna Myhre Rottensten |
2003 |
0326AW |
LYNGBY |
|
50m |
5:17.44 |
334 |
4 |
Caroline Brink |
2003 |
0316AE |
KVIK |
|
50m |
5:18.19 |
197 |
5 |
Olivia Callesen |
2004 |
0432AK |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:18.94 |
235 |
6 |
Viktoria Freja Sørensen |
2004 |
0476AA |
TRITON B |
|
50m |
5:24.36 |
|
|
Heat 5 (6) (Årg. 2002-2004) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
18 |
1 |
Linn Suchomel |
2003 |
AD2203 |
TEAM WEST |
|
50m |
5:10.96 |
207 |
2 |
Josefine Zebitz |
2004 |
0454AI |
HOVEDSTAD |
|
50m |
5:09.14 |
138 |
3 |
Kaya Fjeldsted Kristensen |
2002 |
0232AJ |
A6 |
|
50m |
4:59.51 |
6 |
4 |
Lucie Hanquet |
2003 |
CC2403 |
TEAM WEST |
|
50m |
5:07.05 |
27 |
5 |
Marit Cuperus |
2002 |
BD0202 |
TEAM WEST |
|
50m |
5:10.70 |
16 |
6 |
Selma Avdic |
2003 |
AM6803 |
TEAM WEST |
|
50m |
5:13.84 |
|
|
Heat 6 (6) (Årg. 1920-2001) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
304 |
2 |
Mai Pallvi |
2000 |
0072AS |
HOLBÆK |
|
50m |
5:22.02 |
149 |
3 |
Anna Aavang Brendstrup |
2000 |
0066AO |
A6 |
|
50m |
5:07.70 |
216 |
4 |
Julie Darlem Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
50m |
5:18.06 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
19 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub |
Udskriftstidspunkt |
08:13 |
|