Program for Arena Lyngby Open 2019 Stadion
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 31, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 229 | Palmund Liva | 2002 | TRITON B | 0246AA | 50 m | 2:15.38 | |
2 | 343 | Stage Alma Heyn | 2004 | KVIK | 0462AC | 50 m | 2:22.44 | |
3 | 149 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | A6 | 0066AO | 50 m | 2:22.87 | |
4 | 108 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:25.29 | |
5 | 6 | Hanquet Lucie | 2003 | TEAM WEST | CC2403 | 50 m | 2:26.31 | |
6 | 310 | Wendel Zara | 2002 | HOLBÆK | 0222AW | 50 m | 2:26.44 | |
7 | 256 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | SIGMA | 0398AD | 50 m | 2:28.65 | |
8 | 342 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 50 m | 2:30.21 | |
9 | 215 | Borch Mikala Ravn | 2003 | TRITON B | 0348AR | 50 m | 2:30.87 | |
10 | 115 | Engsbro Sidse M. Ø. | 2004 | GTI | 0482AK | 50 m | 2:32.83 | |
11 | 335 | Giessing Rebekka | 2003 | KVIK | 0364AE | 50 m | 2:32.93 | |
12 | 96 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 2:33.04 | |
13 | 166 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 50 m | 2:33.96 | |
14 | 59 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 50 m | 2:34.58 | |
15 | 322 | Ljungcrantz Emma | 2001 | KARLSKRONA | AR7401 | 50 m | 2:34.67 | |
16 | 33 | Olsen Emilia C. R. | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AO | 50 m | 2:36.98 | |
17 | 272 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 50 m | 2:37.16 | |
18 | 341 | Munkebæk Mathilde Yde | 2003 | KVIK | 0386AC | 50 m | 2:37.45 | |
19 | 99 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 50 m | 2:37.50 | |
20 | 70 | Toft Clara | 2004 | GENTOFTE | 0406AA | 50 m | 2:37.86 | |
21 | 187 | Laugesen Nanna Udby | 2004 | HVIDOVRE | 0458AL | 50 m | 2:38.35 | |
22 | 252 | Frederiksen Therese Sand | 2003 | SIGMA | 0374AT | 50 m | 2:39.09 | |
23 | 34 | Rosenberg Isabella | 2003 | VAT CPH-MK | 0366AC | 50 m | 2:39.21 | |
24 | 50 | Veggerby Caroline | 2003 | VAT CPH | 0318AN | 50 m | 2:39.36 | |
25 | 127 | Britze Martha Hjuler | 2004 | HØRSHOLM | 0488AC | 50 m | 2:39.60 | |
26 | 62 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 50 m | 2:39.68 | |
27 | 337 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 50 m | 2:39.74 | |
28 | 328 | Alexandersson Tufva | 2002 | KARLSKRONA | AV9202 | 50 m | 2:40.86 | |
29 | 327 | Lindén Tove | 2002 | KARLSKRONA | AH8702 | 50 m | 2:42.80 | |
30 | 122 | Schmedes Clara | 2004 | GTI | 0478AI | 50 m | 2:44.18 | |
31 | 264 | Nimb Isabella Victoria | 2004 | SIGMA | 0428AK | 50 m | 2:45.58 | |
32 | 321 | Greco Thea | 2004 | KARLSKRONA | AA4604 | 50 m | 2:45.64 | |
33 | 295 | Liisberg Johanne Jonstrup | 2003 | HOLBÆK | 0348BE | 50 m | 2:46.19 | |
34 | 325 | Evertsson Saga | 2003 | KARLSKRONA | AE2803 | 50 m | 2:47.99 | |
35 | 286 | Kejser Nora | 2004 | VAT CPH-MK | 0476AO | 50 m | 2:49.47 | |
36 | 35 | Roskær Elisabeth | 2004 | VAT CPH-MK | 0464AC | 50 m | 2:50.68 | |
37 | 44 | Mortensen Silja | 2003 | VAT CPH | 0342AU | 50 m | 2:50.71 | |
38 | 329 | Nyblom Astrid | 2002 | KARLSKRONA | AV6402 | 50 m | 2:53.65 | |
39 | 46 | Blond Lærke | 2003 | VAT CPH | 0362AW | 50 m | 2:53.82 | |
40 | 31 | Kristensen Laura | 2004 | VAT CPH-MK | 0424AW | 50 m | 3:00.57 | |
41 | 54 | Høffer Astrid | 2004 | VAT CPH | 0438AB | 50 m | 3:06.50 | |
42 | 182 | Hansen Mie Bidsted | 2003 | HVIDOVRE | 0392AG | 50 m | 3:11.22 | |
43 | 102 | Juul-Olsen Marie | 2004 | LYNGBY | 0426AW | 50 m | 3:29.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |