Program for Arena Lyngby Open 2019 Stadion
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session
Løb 22, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Trævarefabrikkernes udsal |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 303 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 50 m | 2:18.55 | |
2 | 24 | Robertsson Oskar | 2000 | TEAM WEST | AE6100 | 50 m | 2:21.35 | |
3 | 221 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 2:22.28 | |
4 | 26 | Gustafson Oskar | 2002 | TEAM WEST | AE1302 | 50 m | 2:23.18 | |
5 | 117 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 50 m | 2:24.04 | |
6 | 93 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 50 m | 2:27.42 | |
7 | 346 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 50 m | 2:28.77 | |
8 | 1 | Hyvönen Elias | 2000 | TEAM WEST | AA7700 | 50 m | 2:29.24 | |
9 | 8 | Ekholm Richard | 2002 | TEAM WEST | AV1702 | 50 m | 2:31.69 | |
10 | 196 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 2:31.95 | |
11 | 209 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 2:33.29 | |
12 | 7 | Dahlgren Hampus | 2001 | TEAM WEST | AG7501 | 50 m | 2:36.15 | |
13 | 296 | Lystlund Oliver | 2003 | HOLBÆK | 0363AA | 50 m | 2:37.51 | |
14 | 308 | Schmidt Jakob | 1999 | HOLBÆK | 9913AO | 50 m | 2:38.07 | |
15 | 255 | Legaard Jakob | 2003 | SIGMA | 0317AC | 50 m | 2:43.50 | |
16 | 259 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | SIGMA | 0131AD | 50 m | 2:44.25 | |
17 | 339 | Jørgensen Mikkel | 2003 | KVIK | 0365AE | 50 m | 2:45.33 | |
18 | 111 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 50 m | 2:45.44 | |
19 | 140 | Toftehøj Victor | 2003 | A6 | 0309AG | 50 m | 2:45.95 | |
20 | 88 | Vestergaard Mathias | 2001 | GLADSAXE | 0175AC | 50 m | 2:48.36 | |
21 | 269 | Nissen Alfred | 2002 | HERLUFSHOL | 0279AQ | 50 m | 2:49.11 | |
22 | 287 | Bomgaard Jens | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 2:49.79 | |
23 | 317 | Axelsson Isak | 2002 | KARLSKRONA | AD6502 | 50 m | 2:51.01 | |
24 | 83 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | GLADSAXE | 0187AN | 50 m | 2:52.76 | |
25 | 30 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 2:52.94 | |
26 | 199 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 2:54.34 | |
27 | 275 | Mindested Frederik Bach | 2003 | SIGMA | 0327AC | 50 m | 2:55.56 | |
28 | 181 | Hansen Gustav Haugård | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 2:58.12 | |
29 | 228 | Nørskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:59.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |