Program for Arena Lyngby Open 2019 Stadion
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 20, 200m Frisvmning Herrer |
Sponsor: Focus Lightning |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 224 | Johannessen Frans | 1992 | TRITON B | 9277AB | 50 m | 1:49.38 | |
2 | 289 | Brown Christopher H. | 2002 | HOLBK | 0297AQ | 50 m | 1:54.83 | |
3 | 146 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 1:54.98 | |
4 | 311 | Holm Mads | 1998 | NAKSKOV | 9837AC | 50 m | 1:55.60 | |
5 | 87 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:56.01 | |
6 | 137 | Tullberg Alexander | 2003 | HRSHOLM | 0377AA | 50 m | 1:56.44 | |
7 | 28 | Rasmussen Marius | 1999 | SK-SYD | 9937AL | 50 m | 1:57.17 | |
8 | 112 | Broch William Textor | 2001 | LYNGBY | 0157AD | 50 m | 1:57.55 | |
9 | 309 | Toft Mads | 2001 | HOLBK | 0175AL | 50 m | 1:58.07 | |
10 | 184 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 1:58.50 | |
11 | 230 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | TRITON B | 0073AD | 50 m | 1:58.50 | |
12 | 291 | Bjsen Markus | 1999 | HOLBK | 9987AE | 50 m | 1:59.16 | |
13 | 232 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:59.33 | |
14 | 333 | Andersen Roar | 2001 | KVIK | 0183AA | 50 m | 2:00.13 | |
15 | 267 | Lhr Magnus | 2001 | HERLUFSHOL | 0173AJ | 50 m | 2:00.29 | |
16 | 79 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:01.09 | |
17 | 234 | Srensen Oliver Thor | 2000 | TRITON B | 0081AA | 50 m | 2:01.18 | |
18 | 344 | Stage Carl Heyn | 2003 | KVIK | 0331AD | 50 m | 2:01.25 | |
19 | 49 | Rendlev Alexander | 2001 | VAT CPH | 0121AE | 50 m | 2:01.82 | |
20 | 263 | Hjberg Alfred | 2002 | SIGMA | 0267AD | 50 m | 2:02.31 | |
21 | 4 | Reinholdsson David | 2002 | TEAM WEST | AI3502 | 50 m | 2:02.33 | |
22 | 217 | Brandt Lasse Darlem | 2003 | TRITON B | 0379AH | 50 m | 2:02.36 | |
23 | 302 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBK | 9745AH | 50 m | 2:02.74 | |
24 | 316 | Auer Axel | 2003 | KARLSKRONA | AB8103 | 50 m | 2:02.83 | |
25 | 222 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 2:02.88 | |
26 | 212 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 2:03.81 | |
27 | 2 | Svenneby Albin | 2001 | TEAM WEST | AL4301 | 50 m | 2:03.99 | |
28 | 126 | Andersen Magnus Bkgaard | 2001 | HRSHOLM | 0101AF | 50 m | 2:04.32 | |
29 | 17 | Klasson Erik | 2003 | TEAM WEST | AH1503 | 50 m | 2:04.47 | |
30 | 241 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERD | 0077AN | 50 m | 2:04.78 | |
31 | 132 | Haugblle Martin Vennick | 2001 | HRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:05.00 | |
32 | 262 | Hoffmann Andreas | 2003 | SIGMA | 0325AH | 50 m | 2:05.12 | |
33 | 175 | Trandum Christopher G. | 2003 | GENTOFTE | 0313AI | 50 m | 2:05.79 | |
34 | 128 | Brns Malte Egholm | 2003 | HRSHOLM | 0331AC | 50 m | 2:06.64 | |
35 | 332 | Micin Dennis | 2002 | KARLSKRONA | AX3902 | 50 m | 2:07.13 | |
36 | 306 | Pedersen Frederik | 2002 | HOLBK | 0261AO | 50 m | 2:07.22 | |
37 | 103 | Kragh Valdemar Ditlev | 2003 | LYNGBY | 0337AD | 50 m | 2:07.54 | |
38 | 43 | Montier Antoine | 1993 | VAT CPH | 9327AO | 50 m | 2:07.57 | |
39 | 78 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 2:07.69 | |
40 | 150 | Therkelsen Nicolai | 2003 | A6 | 0337AG | 50 m | 2:07.77 | |
41 | 162 | Jrgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 2:08.32 | |
42 | 213 | Borch Alexander Ravn | 2001 | TRITON B | 0151AN | 50 m | 2:08.83 | |
43 | 141 | Jensen Mikkel Bjellekjr | 2003 | A6 | 0359AN | 50 m | 2:08.94 | |
44 | 14 | Jedbratt Felix | 2003 | TEAM WEST | AJ7703 | 50 m | 2:09.13 | |
45 | 77 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 50 m | 2:10.04 | |
46 | 38 | Larsen Carl Terp | 2001 | VAT CPH | 0119AN | 50 m | 2:10.10 | |
47 | 116 | Gummer Mikkel | 2002 | GTI | 0269AF | 50 m | 2:11.53 | |
48 | 174 | Steenberg Scott | 2000 | FARUM | 0039AL | 50 m | 2:11.80 | |
49 | 86 | Steenberg Oliver | 2002 | GLADSAXE | 0225AE | 50 m | 2:12.01 | |
50 | 320 | Svensson William | 2003 | KARLSKRONA | AB9103 | 50 m | 2:12.68 | |
51 | 253 | Kruse Villads | 2003 | SIGMA | 0371AI | 50 m | 2:13.62 | |
52 | 56 | Petersen Mathias Hatting | 2000 | VAT CPH | 0091AC | 50 m | 2:13.90 | |
53 | 129 | Bdtker Carl-Johan | 2003 | HRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:14.26 | |
54 | 270 | Nissen Gustav | 2001 | HERLUFSHOL | 0177AM | 50 m | 2:14.58 | |
55 | 67 | Sanbeck Bjrn | 1999 | GENTOFTE | 9957AB | 50 m | 2:14.60 | |
56 | 92 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 50 m | 2:14.80 | |
57 | 51 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VAT CPH | 0351AB | 50 m | 2:14.83 | |
58 | 193 | Pontoppidan Xander | 2003 | HVIDOVRE | 0353AD | 50 m | 2:14.92 | |
59 | 315 | Werner Jakob | 2000 | KARLSKRONA | AN3100 | 50 m | 2:14.98 | |
60 | 72 | Wester Frederik Holm | 2000 | GENTOFTE | 0001AV | 50 m | 2:15.64 | |
61 | 274 | Simonsen Bjrn | 2000 | HERLUFSHOL | 50 m | 2:15.64 | ||
62 | 228 | Nrskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | 2:15.66 | |
63 | 53 | Hjalholt Malte | 2003 | VAT CPH | 0355AG | 50 m | 2:19.03 | |
64 | 214 | Borch Magnus Ravn | 2003 | TRITON B | 0335AO | 50 m | 2:19.35 | |
65 | 69 | Skinhj Christoffer | 2003 | GENTOFTE | 0313AD | 50 m | 2:23.00 | |
66 | 136 | Samson Marcus Elkjr | 2003 | HRSHOLM | 0319AG | 50 m | 2:23.58 | |
67 | 30 | Kristensen David | 2003 | VAT CPH-MK | 0359AP | 50 m | 2:26.61 | |
68 | 64 | Jensen Leonard Steen | 2003 | GENTOFTE | 0339AI | 50 m | 2:27.11 | |
69 | 192 | Parkhi Mathias | 2003 | HVIDOVRE | 0383AD | 50 m | 2:35.03 | |
70 | 292 | Eliasen Simon Rytter | 2003 | HOLBK | 0319AE | 50 m | 2:37.92 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 17 januar 2019 |
Licens til Lyngby Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:42 |