2021-01-19   09:49:46
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid Knattesim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 1

Heatlista Gren 7
Heatlista 
 
  Tävling  Aquarapid Knattesim 2018    Utskriftsdatum  20 oktober 2018   
  Tävlingsort  Sundbyberg    Utskriftstid  09:25   
  Arrangör  SS04         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  20 oktober 2018         
 
 
 
Gren 7, 50m Bröstsim Damer  Finaler (5) 
Heat 1 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
               
               
182  Anna Häggqvist  2007  AU8807  SIGTUNA SK    25m   
172  Adriana Hamzehnejad  2007    SÖDERTÖRN    25m   
34  Lovisa Eriksson  2007  BH6607  GUSTAVSBER    25m   
               
               
               

 
Heat 2 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
179  Sofia Björling  2007    SIGTUNA SK    25m   
96  Karina Kurbanova  2007  BF3407  SALTSJÖB    25m  1:06.99 
92  Tilde Staffas Wilde  2007  BA3607  SALTSJÖB    25m  58.69 
108  Smilla Palmborg  2007  AR9807  SPÅRVÄGEN    25m  57.97 
223  Ella Lynch  2007  BG8207  SS04    25m  58.50 
165  Isabelle Lindstedt  2007  AA0418  SKK    25m  59.80 
161  Rose Masoudi  2007  BF6407  SKK    25m   
97  Selma Edwall  2007  BI8607  SALTSJÖB    25m   

 
Heat 3 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
112  Elin Yavuz  2007  AW9807  SPÅRVÄGEN    25m  57.41 
126  Filippa Lock  2007  BF3607  SPÅRVÄGEN    25m  56.80 
210  Louise Axland  2007  BA6607  SS04    25m  54.96 
166  Ellen Gustafsson  2007  BI3407  SKK    25m  52.92 
198  Ida Muhic  2007  AP8607  SS04    25m  53.26 
151  Mildred Holmberg  2007  AY5207  SKK    25m  56.75 
107  Julia Hellberg  2007  AR8607  SPÅRVÄGEN    25m  57.04 
130  Ida Sundbom  2007  BF4607  SPÅRVÄGEN    25m  57.52 

 
Heat 4 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
150  Ellen Bystedt  2007  AY2207  SKK    25m  51.90 
207  Judit Andersson  2007  BA7607  SS04    25m  50.24 
201  Anna Gomez  2007  AW0807  SS04    25m  49.48 
153  Elise Karlsson  2007  BA4607  SKK    25m  48.79 
138  Molly Alveskär Lundfeldt  2007  AE2207  SKK    25m  49.15 
194  Thea Bergström  2007  AK9807  SS04    25m  49.97 
38  Maja Wallmark  2007  AL6407  KANAANS SS    25m  50.73 
222  Leia Matejic Elvin  2007  BG9207  SS04    25m  51.95 

 
Heat 5 (5) 
 
ID  Bana  Namn  Född  Licens  Förening    Bassäng  Tid 
 
176  Juni Stenbacka  2007  AV7607  SÖDERTÖRN    25m  48.41 
Mimmi Nordström Renlund  2007  AO8207  BOTK-RÖNN    25m  47.57 
137  Anna Eklöf  2007  AD9807  SKK    25m  45.87 
174  Filippa Hanikat  2007  AK7207  SÖDERTÖRN    25m  41.89 
193  Cornelia Utgren  2007  AL6207  SS04    25m  42.97 
121  Matilda Lobendahl  2007  BB8407  SPÅRVÄGEN    25m  47.46 
29  Isabelle Sandström  2007  AB3207  GUSTAVSBER    25m  47.76 
197  Asta Revsäter  2007  AP4607  SS04    25m  48.44 

 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  20 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  09:25 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner