2021-01-19   09:17:37
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Aquarapid Knattesim 2018

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 4X50m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
35  Gustavsbergs Simsällskap  2006  GUSTAVSBER    25 m  2:00.36   
228  SS04 Lag 1  2006  SS04    25 m  2:31.00   
230  SS04 Lag 3  2006  SS04    25 m  2:43.00   
167  Skk Lag 1  2006  SKK    25 m  2:45.98   
229  SS04 Lag 2  2006  SS04    25 m  2:47.00   
21  Danderyd Lag 1  2006  DANDERYD    25 m  2:47.10   
231  SS04 Lag 4  2006  SS04    25 m  2:48.00   
232  SS04 Lag 5  2006  SS04    25 m  2:48.00   
22  Danderyd Lag 2  2006  DANDERYD    25 m  2:55.85   
10  133  Spårvägen Simförening Lag 1  2006  SPÅRVÄGEN    25 m     
11  168  Skk Lag 2  2006  SKK    25 m     
12  170  Skk Lag 3  2006  SKK    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
2_S
Gren 2, 4X50m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
167  Skk Lag 1  2006  SKK    25 m  2:32.57   
228  SS04 Lag 1  2006  SS04    25 m  2:36.00   
133  Spårvägen Simförening Lag 1  2006  SPÅRVÄGEN    25 m     
134  Spårvägen Simförening Lag 2  2006  SPÅRVÄGEN    25 m     
168  Skk Lag 2  2006  SKK    25 m     
170  Skk Lag 3  2006  SKK    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
3_S
Gren 3, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
174  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  25 m  32.34   
194  Bergström Thea  2007  SS04  AK9807  25 m  33.17   
176  Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  AV7607  25 m  33.91   
193  Utgren Cornelia  2007  SS04  AL6207  25 m  34.60   
153  Karlsson Elise  2007  SKK  BA4607  25 m  34.84   
Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  50 m  36.24   
29  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  36.70   
137  Eklöf Anna  2007  SKK  AD9807  25 m  36.99   
149  Bäck Olivia  2007  SKK  AP7207  25 m  37.77   
10  197  Revsäter Asta  2007  SS04  AP4607  25 m  38.30   
11  38  Wallmark Maja  2007  KANAANS SS  AL6407  25 m  39.72   
12  15  Wickström Hanna  2007  DANDERYD  BC0407  25 m  39.86   
13  112  Yavuz Elin  2007  SPÅRVÄGEN  AW9807  25 m  40.97   
14  198  Muhic Ida  2007  SS04  AP8607  25 m  41.02   
15  138  Alveskär Lundfeldt Molly  2007  SKK  AE2207  25 m  41.20   
16  166  Gustafsson Ellen  2007  SKK  BI3407  25 m  41.57   
17  121  Lobendahl Matilda  2007  SPÅRVÄGEN  BB8407  25 m  41.71   
18  201  Gomez Anna  2007  SS04  AW0807  25 m  42.36   
19  210  Axland Louise  2007  SS04  BA6607  25 m  42.44   
20  151  Holmberg Mildred  2007  SKK  AY5207  25 m  42.88   
21  207  Andersson Judit  2007  SS04  BA7607  25 m  42.97   
22  150  Bystedt Ellen  2007  SKK  AY2207  25 m  43.19   
23  107  Hellberg Julia  2007  SPÅRVÄGEN  AR8607  25 m  44.04   
24  126  Lock Filippa  2007  SPÅRVÄGEN  BF3607  25 m  44.59   
25  130  Sundbom Ida  2007  SPÅRVÄGEN  BF4607  50 m  44.86   
26  108  Palmborg Smilla  2007  SPÅRVÄGEN  AR9807  25 m  45.54   
27  32  Jernberg Svea  2007  GUSTAVSBER  BF2207  25 m  46.46   
28  97  Edwall Selma  2007  SALTSJÖB  BI8607  25 m  46.88   
29  222  Matejic Elvin Leia  2007  SS04  BG9207  25 m  48.30   
30  223  Lynch Ella  2007  SS04  BG8207  25 m  49.84   
31  165  Lindstedt Isabelle  2007  SKK  AA0418  25 m  51.85   
32  92  Staffas Wilde Tilde  2007  SALTSJÖB  BA3607  25 m  54.04   
33  34  Eriksson Lovisa  2007  GUSTAVSBER  BH6607  25 m     
34  39  Vainikka Eklund Jennifer  2007  KANAANS SS  BB5207  25 m     
35  161  Masoudi Rose  2007  SKK  BF6407  25 m     
36  171  Palmqvist Sofia  2007  SÖDERTÖRN    25 m     
37  178  Matilainen Chanel  2007  SÖDERTÖRN  BH6207  25 m     
38  180  Hägglund Izabelle  2007  SIGTUNA SK    25 m     
39  182  Häggqvist Anna  2007  SIGTUNA SK  AU8807  25 m     
40  183  Hjort Lova  2007  SS04    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
4_S
Gren 4, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
104  Eriksson Brian  2007  SPÅRVÄGEN  AF1907  25 m  34.38   
175  Ritmberg Tommy  2007  SÖDERTÖRN  AG6307  25 m  34.99   
173  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  25 m  35.69   
20  Lagerlöf William  2007  DANDERYD  AR5507  25 m  36.99   
143  Sundström Jordan  2007  SKK  AM1706  25 m  37.46   
113  Östling Hugo  2007  SPÅRVÄGEN  AK8107  25 m  37.52   
114  Karlström Vidar  2007  SPÅRVÄGEN  AK7107  25 m  38.16   
145  Daimay Neil  2007  SKK  AF9107  25 m  39.09   
103  Blanck Vilgot  2007  SPÅRVÄGEN  AF1307  25 m  40.56   
10  12  Rosander Erik  2007  DANDERYD  AN4307  25 m  40.64   
11  159  Bouchet Alexander  2007  SKK  AO8707  25 m  41.01   
12  224  Berggren Kvarvåg Måns  2007  SS04  AP7107  25 m  41.42   
13  122  Ström Teodor  2007  SPÅRVÄGEN  AO4907  25 m  42.05   
14  33  Nicolaides Leo  2007  GUSTAVSBER  AP9107  25 m  42.72   
15  120  Bruhn Daniel  2007  SPÅRVÄGEN  AM8707  25 m  44.19   
16  102  Öst Rasmus  2007  SPÅRVÄGEN  AE3507  25 m  44.82   
17  91  Styffe Douglas  2007  SALTSJÖB  AL8507  25 m  45.06   
18  152  Sveding Sebastian  2007  SKK  AK7707  25 m  45.45   
19  116  Shewa Japheth  2007  SPÅRVÄGEN  AL1507  25 m  45.70   
20  157  Wessén Oskar  2007  SKK  AN5307  25 m  47.87   
21  147  Nygren Jacob  2007  SKK  AF0307  25 m  51.77   
22  132  Kasper Kristian  2007  SPÅRVÄGEN  AQ7107  25 m     
23  156  Alterius Erik  2007  SKK  AN1307  25 m     
24  184  Shatkus Oscar  2007  SS04    25 m     
25  185  Chiu Jonas  2007  SS04    25 m     
26  186  Doan Stefan  2007  SS04    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
5_S
Gren 5, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
203  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  25 m  1:13.38   
Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  1:16.24   
192  Tiger Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  25 m  1:16.59   
191  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  50 m  1:16.94   
Anttila Julia  2006  DANDERYD  BA9606  25 m  1:17.16   
11  Ekenbäck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m  1:18.32   
30  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  1:18.38   
83  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  1:19.58   
136  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  50 m  1:20.48   
10  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  1:23.16   
11  28  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  1:23.34   
12  Fang Ziyi  2006  DANDERYD  AX1806  25 m  1:28.74   
13  205  Berglund Frida  2006  SS04  BN2206  25 m  1:29.01   
14  199  Blomström Elise  2006  SS04  BF3806  25 m  1:29.68   
15  Haidari Ida  2006  BOTK-RÖNN  BN8206  25 m  1:30.27   
16  189  Danielsson Wilma  2006  SS04  AJ1206  25 m  1:33.78   
17  109  Rosenholm Lea  2006  SPÅRVÄGEN  BH0606  25 m  1:34.01   
18  206  Hammes Esther  2006  SS04  BN4206  50 m  1:34.48   
19  10  Arver Agnes  2006  DANDERYD  BO1406  25 m  1:35.02   
20  202  Nietzsche Olivia  2006  SS04  BI2806  25 m  1:36.91   
21  204  Jönsson Vilma  2006  SS04  BM0206  25 m  1:37.18   
22  217  Wadell Felica  2006  SS04  BN5206  50 m  1:37.39   
23  212  Tolinsson Desire`  2006  SS04  BN6206  25 m  1:38.69   
24  106  Malmring Anna  2006  SPÅRVÄGEN  BC4206  25 m  1:43.89   
25  18  Naumburg Beata  2006  DANDERYD  BQ8606  25 m  1:54.61   
26  131  Strömquist Tampella Cassandra  2006  SPÅRVÄGEN  BQ4406  50 m  1:58.13   
27  19  Axelsson Carolina  2006  DANDERYD  BS4606  25 m     
28  99  Gradevik-Laurell Ebba  2006  SALTSJÖB  BS4806  25 m     
29  119  Peterson Signe  2006  SPÅRVÄGEN  BN8806  25 m     
30  164  Miller Sarah  2006  SKK  BS1606  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
6_S
Gren 6, 100m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
141  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  1:07.46   
196  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  1:14.86   
190  Benyammine Nicholas  2006  SS04  AG3306  25 m  1:15.24   
135  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  1:15.33   
110  Riisgaard Wilmer  2006  SPÅRVÄGEN  AR1506  25 m  1:16.08   
195  Olsson Filip  2006  SS04  AM4506  50 m  1:18.02   
140  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  50 m  1:19.49   
142  Sundström Elliott  2006  SKK  AM7506  25 m  1:19.94   
115  Höijer Ludwig  2006  SPÅRVÄGEN  AR6506  50 m  1:28.73   
10  13  Sundman Vilmer  2006  DANDERYD  AT0706  25 m  1:37.80   
11  144  Löfqvist Albin  2006  SKK  AM3706  25 m  1:39.30   
12  86  Hvenmark Ivan  2006  SALTSJÖB  AI4706  25 m  1:43.34   
13  84  Timm Oliver  2006  SALTSJÖB  AE0706  25 m     
14  181  Lundberg Axel  2006  SIGTUNA SK  AK3906  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
7_S
Gren 7, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
174  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  25 m  41.89   
193  Utgren Cornelia  2007  SS04  AL6207  25 m  42.97   
137  Eklöf Anna  2007  SKK  AD9807  25 m  45.87   
121  Lobendahl Matilda  2007  SPÅRVÄGEN  BB8407  25 m  47.46   
Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  25 m  47.57   
29  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  47.76   
176  Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  AV7607  25 m  48.41   
197  Revsäter Asta  2007  SS04  AP4607  25 m  48.44   
153  Karlsson Elise  2007  SKK  BA4607  25 m  48.79   
10  138  Alveskär Lundfeldt Molly  2007  SKK  AE2207  25 m  49.15   
11  201  Gomez Anna  2007  SS04  AW0807  25 m  49.48   
12  194  Bergström Thea  2007  SS04  AK9807  25 m  49.97   
13  207  Andersson Judit  2007  SS04  BA7607  25 m  50.24   
14  38  Wallmark Maja  2007  KANAANS SS  AL6407  25 m  50.73   
15  150  Bystedt Ellen  2007  SKK  AY2207  25 m  51.90   
16  222  Matejic Elvin Leia  2007  SS04  BG9207  25 m  51.95   
17  166  Gustafsson Ellen  2007  SKK  BI3407  25 m  52.92   
18  15  Wickström Hanna  2007  DANDERYD  BC0407  25 m  53.09   
19  198  Muhic Ida  2007  SS04  AP8607  25 m  53.26   
20  210  Axland Louise  2007  SS04  BA6607  25 m  54.96   
21  151  Holmberg Mildred  2007  SKK  AY5207  25 m  56.75   
22  126  Lock Filippa  2007  SPÅRVÄGEN  BF3607  25 m  56.80   
23  107  Hellberg Julia  2007  SPÅRVÄGEN  AR8607  25 m  57.04   
24  112  Yavuz Elin  2007  SPÅRVÄGEN  AW9807  25 m  57.41   
25  130  Sundbom Ida  2007  SPÅRVÄGEN  BF4607  25 m  57.52   
26  108  Palmborg Smilla  2007  SPÅRVÄGEN  AR9807  25 m  57.97   
27  223  Lynch Ella  2007  SS04  BG8207  25 m  58.50   
28  92  Staffas Wilde Tilde  2007  SALTSJÖB  BA3607  25 m  58.69   
29  165  Lindstedt Isabelle  2007  SKK  AA0418  25 m  59.80   
30  96  Kurbanova Karina  2007  SALTSJÖB  BF3407  25 m  1:06.99   
31  34  Eriksson Lovisa  2007  GUSTAVSBER  BH6607  25 m     
32  97  Edwall Selma  2007  SALTSJÖB  BI8607  25 m     
33  161  Masoudi Rose  2007  SKK  BF6407  25 m     
34  172  Hamzehnejad Adriana  2007  SÖDERTÖRN    25 m     
35  178  Matilainen Chanel  2007  SÖDERTÖRN  BH6207  25 m     
36  179  Björling Sofia  2007  SIGTUNA SK    25 m     
37  182  Häggqvist Anna  2007  SIGTUNA SK  AU8807  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
8_S
Gren 8, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
175  Ritmberg Tommy  2007  SÖDERTÖRN  AG6307  25 m  44.32   
173  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  25 m  45.05   
104  Eriksson Brian  2007  SPÅRVÄGEN  AF1907  50 m  52.71   
224  Berggren Kvarvåg Måns  2007  SS04  AP7107  25 m  52.96   
143  Sundström Jordan  2007  SKK  AM1706  25 m  53.47   
152  Sveding Sebastian  2007  SKK  AK7707  25 m  53.70   
120  Bruhn Daniel  2007  SPÅRVÄGEN  AM8707  25 m  54.08   
159  Bouchet Alexander  2007  SKK  AO8707  25 m  54.08   
122  Ström Teodor  2007  SPÅRVÄGEN  AO4907  25 m  55.71   
10  33  Nicolaides Leo  2007  GUSTAVSBER  AP9107  25 m  56.63   
11  103  Blanck Vilgot  2007  SPÅRVÄGEN  AF1307  25 m  57.71   
12  113  Östling Hugo  2007  SPÅRVÄGEN  AK8107  25 m  57.74   
13  114  Karlström Vidar  2007  SPÅRVÄGEN  AK7107  25 m  57.97   
14  116  Shewa Japheth  2007  SPÅRVÄGEN  AL1507  25 m  58.09   
15  102  Öst Rasmus  2007  SPÅRVÄGEN  AE3507  25 m  59.85   
16  157  Wessén Oskar  2007  SKK  AN5307  25 m  1:01.33   
17  20  Lagerlöf William  2007  DANDERYD  AR5507  25 m     
18  91  Styffe Douglas  2007  SALTSJÖB  AL8507  25 m     
19  132  Kasper Kristian  2007  SPÅRVÄGEN  AQ7107  25 m     
20  145  Daimay Neil  2007  SKK  AF9107  25 m     
21  147  Nygren Jacob  2007  SKK  AF0307  25 m     
22  156  Alterius Erik  2007  SKK  AN1307  25 m     
23  184  Shatkus Oscar  2007  SS04    25 m     
24  186  Doan Stefan  2007  SS04    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
9_S
Gren 9, 100m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
192  Tiger Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  25 m  1:30.35   
11  Ekenbäck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m  1:32.86   
Anttila Julia  2006  DANDERYD  BA9606  25 m  1:35.87   
191  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  1:35.93   
30  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  1:37.59   
19  Axelsson Carolina  2006  DANDERYD  BS4606  25 m     
28  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
10_S
Gren 10, 100m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
140  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  25 m  1:30.71   
141  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  50 m  1:31.87   
135  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  1:44.48   
144  Löfqvist Albin  2006  SKK  AM3706  25 m     
190  Benyammine Nicholas  2006  SS04  AG3306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
11_S
Gren 11, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
174  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  25 m  34.16   
193  Utgren Cornelia  2007  SS04  AL6207  25 m  37.65   
176  Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  AV7607  25 m  39.08   
194  Bergström Thea  2007  SS04  AK9807  25 m  40.94   
153  Karlsson Elise  2007  SKK  BA4607  25 m  41.10   
29  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  41.13   
137  Eklöf Anna  2007  SKK  AD9807  25 m  42.39   
15  Wickström Hanna  2007  DANDERYD  BC0407  25 m  43.98   
150  Bystedt Ellen  2007  SKK  AY2207  25 m  44.16   
10  149  Bäck Olivia  2007  SKK  AP7207  25 m  44.41   
11  Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  25 m  45.70   
12  178  Matilainen Chanel  2007  SÖDERTÖRN  BH6207  50 m  46.88   
13  138  Alveskär Lundfeldt Molly  2007  SKK  AE2207  25 m  48.30   
14  166  Gustafsson Ellen  2007  SKK  BI3407  25 m  49.03   
15  107  Hellberg Julia  2007  SPÅRVÄGEN  AR8607  25 m  57.29   
16  151  Holmberg Mildred  2007  SKK  AY5207  25 m  57.81   
17  97  Edwall Selma  2007  SALTSJÖB  BI8607  25 m  1:03.98   
18  38  Wallmark Maja  2007  KANAANS SS  AL6407  25 m     
19  39  Vainikka Eklund Jennifer  2007  KANAANS SS  BB5207  25 m     
20  96  Kurbanova Karina  2007  SALTSJÖB  BF3407  25 m     
21  126  Lock Filippa  2007  SPÅRVÄGEN  BF3607  25 m     
22  161  Masoudi Rose  2007  SKK  BF6407  25 m     
23  165  Lindstedt Isabelle  2007  SKK  AA0418  25 m     
24  171  Palmqvist Sofia  2007  SÖDERTÖRN    25 m     
25  197  Revsäter Asta  2007  SS04  AP4607  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
12_S
Gren 12, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
173  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  25 m  39.13   
113  Östling Hugo  2007  SPÅRVÄGEN  AK8107  25 m  41.20   
20  Lagerlöf William  2007  DANDERYD  AR5507  25 m  42.39   
104  Eriksson Brian  2007  SPÅRVÄGEN  AF1907  25 m  44.87   
114  Karlström Vidar  2007  SPÅRVÄGEN  AK7107  25 m  45.83   
12  Rosander Erik  2007  DANDERYD  AN4307  25 m  48.18   
145  Daimay Neil  2007  SKK  AF9107  25 m  48.80   
102  Öst Rasmus  2007  SPÅRVÄGEN  AE3507  25 m  52.02   
159  Bouchet Alexander  2007  SKK  AO8707  25 m  56.31   
10  91  Styffe Douglas  2007  SALTSJÖB  AL8507  25 m     
11  116  Shewa Japheth  2007  SPÅRVÄGEN  AL1507  25 m     
12  147  Nygren Jacob  2007  SKK  AF0307  25 m     
13  152  Sveding Sebastian  2007  SKK  AK7707  25 m     
14  156  Alterius Erik  2007  SKK  AN1307  25 m     
15  157  Wessén Oskar  2007  SKK  AN5307  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
13_S
Gren 13, 100m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
191  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  1:29.15   
Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  1:34.63   
189  Danielsson Wilma  2006  SS04  AJ1206  25 m  1:36.48   
11  Ekenbäck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m  1:37.63   
83  Midby Laura  2006  SALTSJÖB  AG9806  25 m  1:39.75   
109  Rosenholm Lea  2006  SPÅRVÄGEN  BH0606  25 m  1:44.31   
106  Malmring Anna  2006  SPÅRVÄGEN  BC4206  25 m  1:45.66   
136  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  1:46.92   
212  Tolinsson Desire`  2006  SS04  BN6206  25 m  1:46.93   
10  Fang Ziyi  2006  DANDERYD  AX1806  25 m  1:47.31   
11  Anttila Julia  2006  DANDERYD  BA9606  25 m  1:47.95   
12  Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  1:48.38   
13  199  Blomström Elise  2006  SS04  BF3806  25 m  1:48.79   
14  203  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  25 m  1:53.39   
15  119  Peterson Signe  2006  SPÅRVÄGEN  BN8806  50 m  1:54.24   
16  217  Wadell Felica  2006  SS04  BN5206  50 m  1:54.36   
17  Haidari Ida  2006  BOTK-RÖNN  BN8206  25 m  1:55.34   
18  10  Arver Agnes  2006  DANDERYD  BO1406  25 m  1:58.34   
19  206  Hammes Esther  2006  SS04  BN4206  50 m  2:00.86   
20  18  Naumburg Beata  2006  DANDERYD  BQ8606  25 m     
21  19  Axelsson Carolina  2006  DANDERYD  BS4606  25 m     
22  26  Ödqvist Ida  2006  GUSTAVSBER    25 m     
23  99  Gradevik-Laurell Ebba  2006  SALTSJÖB  BS4806  25 m     
24  131  Strömquist Tampella Cassandra  2006  SPÅRVÄGEN  BQ4406  25 m     
25  164  Miller Sarah  2006  SKK  BS1606  25 m     
26  204  Jönsson Vilma  2006  SS04  BM0206  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
14_S
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
195  Olsson Filip  2006  SS04  AM4506  25 m  1:31.64   
190  Benyammine Nicholas  2006  SS04  AG3306  25 m  1:46.71   
110  Riisgaard Wilmer  2006  SPÅRVÄGEN  AR1506  25 m  1:47.11   
142  Sundström Elliott  2006  SKK  AM7506  25 m  1:47.44   
115  Höijer Ludwig  2006  SPÅRVÄGEN  AR6506  50 m  1:59.34   
13  Sundman Vilmer  2006  DANDERYD  AT0706  25 m  2:05.57   
181  Lundberg Axel  2006  SIGTUNA SK  AK3906  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
15_S
Gren 15, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
174  Hanikat Filippa  2007  SÖDERTÖRN  AK7207  25 m  35.87   
193  Utgren Cornelia  2007  SS04  AL6207  25 m  39.61   
176  Stenbacka Juni  2007  SÖDERTÖRN  AV7607  25 m  40.76   
194  Bergström Thea  2007  SS04  AK9807  25 m  42.22   
197  Revsäter Asta  2007  SS04  AP4607  25 m  43.71   
29  Sandström Isabelle  2007  GUSTAVSBER  AB3207  25 m  44.60   
Nordström Renlund Mimmi  2007  BOTK-RÖNN  AO8207  25 m  45.74   
38  Wallmark Maja  2007  KANAANS SS  AL6407  25 m  45.85   
150  Bystedt Ellen  2007  SKK  AY2207  25 m  46.18   
10  149  Bäck Olivia  2007  SKK  AP7207  25 m  46.24   
11  201  Gomez Anna  2007  SS04  AW0807  25 m  48.00   
12  32  Jernberg Svea  2007  GUSTAVSBER  BF2207  25 m  48.64   
13  15  Wickström Hanna  2007  DANDERYD  BC0407  25 m  48.94   
14  151  Holmberg Mildred  2007  SKK  AY5207  25 m  49.26   
15  207  Andersson Judit  2007  SS04  BA7607  25 m  49.27   
16  108  Palmborg Smilla  2007  SPÅRVÄGEN  AR9807  25 m  50.26   
17  166  Gustafsson Ellen  2007  SKK  BI3407  25 m  50.76   
18  112  Yavuz Elin  2007  SPÅRVÄGEN  AW9807  50 m  51.00   
19  107  Hellberg Julia  2007  SPÅRVÄGEN  AR8607  25 m  52.89   
20  97  Edwall Selma  2007  SALTSJÖB  BI8607  25 m  55.60   
21  223  Lynch Ella  2007  SS04  BG8207  25 m  58.55   
22  92  Staffas Wilde Tilde  2007  SALTSJÖB  BA3607  25 m  58.67   
23  34  Eriksson Lovisa  2007  GUSTAVSBER  BH6607  25 m  58.94   
24  165  Lindstedt Isabelle  2007  SKK  AA0418  25 m  1:01.15   
25  96  Kurbanova Karina  2007  SALTSJÖB  BF3407  25 m  1:04.97   
26  39  Vainikka Eklund Jennifer  2007  KANAANS SS  BB5207  25 m     
27  121  Lobendahl Matilda  2007  SPÅRVÄGEN  BB8407  25 m     
28  130  Sundbom Ida  2007  SPÅRVÄGEN  BF4607  25 m     
29  161  Masoudi Rose  2007  SKK  BF6407  25 m     
30  172  Hamzehnejad Adriana  2007  SÖDERTÖRN    25 m     
31  180  Hägglund Izabelle  2007  SIGTUNA SK    25 m     
32  183  Hjort Lova  2007  SS04    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
16_S
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
104  Eriksson Brian  2007  SPÅRVÄGEN  AF1907  25 m  38.95   
173  Dorch Juliusson Julius  2007  SÖDERTÖRN  AC7707  25 m  41.58   
12  Rosander Erik  2007  DANDERYD  AN4307  25 m  45.18   
114  Karlström Vidar  2007  SPÅRVÄGEN  AK7107  25 m  45.51   
175  Ritmberg Tommy  2007  SÖDERTÖRN  AG6307  25 m  46.57   
159  Bouchet Alexander  2007  SKK  AO8707  25 m  46.73   
143  Sundström Jordan  2007  SKK  AM1706  25 m  46.79   
113  Östling Hugo  2007  SPÅRVÄGEN  AK8107  25 m  47.54   
145  Daimay Neil  2007  SKK  AF9107  25 m  49.05   
10  152  Sveding Sebastian  2007  SKK  AK7707  25 m  49.33   
11  116  Shewa Japheth  2007  SPÅRVÄGEN  AL1507  25 m  50.16   
12  122  Ström Teodor  2007  SPÅRVÄGEN  AO4907  25 m  51.32   
13  120  Bruhn Daniel  2007  SPÅRVÄGEN  AM8707  25 m  51.95   
14  91  Styffe Douglas  2007  SALTSJÖB  AL8507  25 m  52.99   
15  33  Nicolaides Leo  2007  GUSTAVSBER  AP9107  25 m  53.35   
16  102  Öst Rasmus  2007  SPÅRVÄGEN  AE3507  25 m  54.06   
17  103  Blanck Vilgot  2007  SPÅRVÄGEN  AF1307  25 m  54.40   
18  157  Wessén Oskar  2007  SKK  AN5307  25 m  55.04   
19  147  Nygren Jacob  2007  SKK  AF0307  25 m  55.28   
20  20  Lagerlöf William  2007  DANDERYD  AR5507  25 m     
21  132  Kasper Kristian  2007  SPÅRVÄGEN  AQ7107  25 m     
22  156  Alterius Erik  2007  SKK  AN1307  25 m     
23  185  Chiu Jonas  2007  SS04    25 m     
24  186  Doan Stefan  2007  SS04    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
17_S
Gren 17, 4X50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
228  SS04 Lag 1  2006  SS04    25 m  2:15.00   
21  Danderyd Lag 1  2006  DANDERYD    25 m  2:24.45   
167  Skk Lag 1  2006  SKK    25 m  2:25.31   
229  SS04 Lag 2  2006  SS04    25 m  2:39.00   
22  Danderyd Lag 2  2006  DANDERYD    25 m  2:39.44   
35  Gustavsbergs Simsällskap  2006  GUSTAVSBER    25 m  2:43.87   
230  SS04 Lag 3  2006  SS04    25 m  2:45.00   
232  SS04 Lag 5  2006  SS04    25 m  2:49.00   
231  SS04 Lag 4  2006  SS04    25 m  2:51.00   
10  133  Spårvägen Simförening Lag 1  2006  SPÅRVÄGEN    25 m     
11  134  Spårvägen Simförening Lag 2  2006  SPÅRVÄGEN    25 m     
12  168  Skk Lag 2  2006  SKK    25 m     
13  170  Skk Lag 3  2006  SKK    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
18_S
Gren 18, 4X50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
167  Skk Lag 1  2006  SKK    25 m  2:15.04   
228  SS04 Lag 1  2006  SS04    25 m  2:22.00   
133  Spårvägen Simförening Lag 1  2006  SPÅRVÄGEN    25 m     
134  Spårvägen Simförening Lag 2  2006  SPÅRVÄGEN    25 m     
168  Skk Lag 2  2006  SKK    25 m     
170  Skk Lag 3  2006  SKK    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
19_S
Gren 19, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
177  Johanson Emma  2008  SÖDERTÖRN  AL9608  25 m  37.81   
200  Jeansson Alice  2008  SS04  AI7408  25 m  37.99   
124  Gustafson Agnes  2008  SPÅRVÄGEN  AT3608  25 m  38.16   
87  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  38.32   
88  Svenarud Cornelia  2008  SALTSJÖB  AE4408  25 m  38.67   
49  Sjödahl Malva  2009  SK NEPTUN  AD8809  25 m  39.85   
213  Edström Nellie  2008  SS04  AO9608  25 m  39.95   
158  Brorson Alma  2008  SKK  AT8208  25 m  41.02   
43  Sterby Amy  2008  SK NEPTUN  AM5608  50 m  41.26   
10  101  Hellenius Engla  2008  SPÅRVÄGEN  AA2808  25 m  41.90   
11  46  Löfström Louise  2008  SK NEPTUN  AM0808  50 m  42.26   
12  14  Sundström Curstedt Sofia  2008  DANDERYD  AQ5208  25 m  42.36   
13  17  Nilsson Isabelle  2008  DANDERYD  AU8208  25 m  42.59   
14  45  Lidegran Fanny  2008  SK NEPTUN  AM3608  25 m  42.72   
15  123  Larsson Lisa  2008  SPÅRVÄGEN  AT8608  25 m  42.85   
16  48  Wallqvist Isabelle  2009  SK NEPTUN  AD9809  25 m  42.96   
17  128  Uddeholt Klara  2009  SPÅRVÄGEN  AI8409  25 m  43.44   
18  211  Hammes Martha  2008  SS04  AO1608  25 m  44.05   
19  40  Burman Kindgren Stella  2008  SK NEPTUN  AF3208  25 m  44.14   
20  160  Borgman Elin  2008  SKK  AT4408  25 m  44.49   
21  31  Tolf Svaton Ebba  2008  GUSTAVSBER  AK2608  25 m  45.27   
22  Musaji Jasmine  2008  BOTK-RÖNN  AO7808  25 m  45.72   
23  44  Ericsson Elsa  2008  SK NEPTUN  AM7608  25 m  46.34   
24  154  Öström Ofelia  2008  SKK  AO6808  25 m  46.48   
25  105  Granhällen Emelie  2008  SPÅRVÄGEN  AF1608  25 m  46.69   
26  148  Donaldsson Annie  2008  SKK  AE8408  25 m  46.78   
27  47  Qvarfordt Smilla  2008  SK NEPTUN  AM9608  25 m  46.83   
28  220  Persson Isolde  2009  SS04  AI1809  25 m  46.89   
29  16  Rosander Ellen  2009  DANDERYD  AI3609  25 m  46.90   
30  216  Kashani Isabelle  2009  SS04  AE9809  25 m  46.97   
31  163  Nord Forssén Belina  2008  SKK  AW9208  25 m  48.64   
32  100  Emanuelsson Lovisa  2009  SKURU IK  AI6809  25 m  49.13   
33  209  Blomström Emilia  2008  SS04  AO6608  25 m  50.23   
34  94  Kinnunen Hedvig  2009  SALTSJÖB  AG9609  25 m  50.69   
35  90  Hedqvist Emelie  2008  SALTSJÖB  AM9208  25 m  51.04   
36  125  Almström Mila  2008  SPÅRVÄGEN  AT2608  25 m  51.37   
37  127  Palmborg Lykke  2009  SPÅRVÄGEN  AI5409  25 m  54.23   
38  214  Bray Ella  2009  SS04  AF4209  25 m  59.35   
39  Kabashi Donike  2008  BOTK-RÖNN  AO3808  25 m  1:00.32   
40  Donoso Hammar Natalie  2008  DANDERYD    25 m     
41  27  Jensen Victoria  2009  GUSTAVSBER    25 m     
42  36  säther emilia  2008  KANAANS SS    25 m     
43  55  Lundströmer Alma  2008  SK NEPTUN  AX1608  25 m     
44  56  Skalin Elly  2008  SK NEPTUN  AX1208  25 m     
45  57  Pernbrandt Frida  2008  SK NEPTUN  AX1408  25 m     
46  58  Skott-Storheden Lisen  2008  SK NEPTUN  AX1808  25 m     
47  59  Emanuelsson Agnes  2008  SK NEPTUN  AX0608  25 m     
48  60  Karlmark Nancy  2008  SK NEPTUN  AX0808  25 m     
49  61  Robertsson Rebecca  2008  SK NEPTUN  AX1008  25 m     
50  62  Berg Alice  2009  SK NEPTUN  AL0209  25 m     
51  63  Forss Felicia  2009  SK NEPTUN  AL0409  25 m     
52  64  Uebel Alicia  2010  SK NEPTUN  AD9810  25 m     
53  65  Schnellenberg Kenzie  2011  SK NEPTUN  AA9811  25 m     
54  72  Verdier Thelma  2011  SK NEPTUN  AB0211  25 m     
55  74  Pfleging Selma  2008  SK NEPTUN  AY4808  25 m     
56  95  Rydergård Tea  2008  SALTSJÖB  AR0808  25 m     
57  98  Ekstrand Linnea  2009  SALTSJÖB  AL8209  25 m     
58  129  Strand Felicia  2008  SPÅRVÄGEN  AT6808  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
20_S
Gren 20, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
139  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  25 m  31.64   
146  Hagspiel Anton  2009  SKK  AA8309  25 m  38.02   
50  Bang Felix  2009  SK NEPTUN  AB5909  50 m  39.45   
51  Simoes Grundell Leon  2008  SK NEPTUN  AG3308  50 m  39.81   
215  Johansson Viggo  2008  SS04  AH6508  25 m  39.98   
42  Hammarén William  2008  SK NEPTUN  AG7108  25 m  40.49   
118  Hjort Mowitz Roy  2008  SPÅRVÄGEN  AH1908  25 m  40.71   
162  Bouchet Lucas  2009  SKK  AD6709  25 m  40.81   
89  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB  AA9709  25 m  41.27   
10  54  Zhang Robert  2009  SK NEPTUN  AF9509  50 m  41.35   
11  53  Edin Jonatan  2008  SK NEPTUN  AG8908  25 m  42.83   
12  52  Nilsson Jonathan  2008  SK NEPTUN  AG2308  25 m  43.00   
13  117  von Arronet Otto  2009  SPÅRVÄGEN  AC5509  25 m  43.34   
14  155  Axegård Ludvig  2008  SKK  AI1108  25 m  43.41   
15  111  Bernhardsson Gustav  2009  SPÅRVÄGEN  AB6509  25 m  45.79   
16  41  Runsten Elias  2008  SK NEPTUN  AD8108  25 m  46.25   
17  93  Dahlen Wilhelm  2008  SALTSJÖB  AI3708  25 m  51.12   
18  24  Hellström Dennis  2008  GUSTAVSBER    25 m     
19  25  Torres Filip  2009  GUSTAVSBER    25 m     
20  37  gustafsson albin  2009  KANAANS SS    25 m     
21  66  Yegane Alexander  2008  SK NEPTUN  AM0908  25 m     
22  67  Senke Christian  2008  SK NEPTUN  AM1108  25 m     
23  68  Welander Einar  2008  SK NEPTUN  AM1308  25 m     
24  69  De Petris Lorenzo  2008  SK NEPTUN  AM1508  25 m     
25  70  Junlén Leo  2009  SK NEPTUN  AG1109  25 m     
26  71  Johansson David  2009  SK NEPTUN  AG1309  25 m     
27  73  Palm Theo  2008  SK NEPTUN  AM7508  25 m     
28  187  Montellius Elwe  2008  SS04    25 m     
29  188  Tolinsson Elliot  2008  SS04    25 m     
30  208  Tang Lucas  2008  SS04  AH1708  25 m     
31  219  Sagelius Oscar  2008  SS04  AK4508  25 m     
32  221  Larsson Melker  2008  SS04  AK3508  25 m     
33  225  Bentzer Hugo  2009  SS04  AG6309  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
21_S
Gren 21, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
11  Ekenbäck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m  3:12.68   
191  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  50 m  3:12.99   
Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  3:17.11   
Anttila Julia  2006  DANDERYD  BA9606  25 m  3:17.29   
192  Tiger Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  50 m  3:17.41   
85  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJÖB  AK1206  50 m  3:20.78   
Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  3:25.99   
136  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  3:26.98   
28  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  3:27.30   
10  Fang Ziyi  2006  DANDERYD  AX1806  25 m  3:29.98   
11  189  Danielsson Wilma  2006  SS04  AJ1206  25 m  3:38.43   
12  19  Axelsson Carolina  2006  DANDERYD  BS4606  25 m     
13  30  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m     
14  206  Hammes Esther  2006  SS04  BN4206  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
22_S
Gren 22, 200m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
141  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  50 m  2:57.68   
196  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  50 m  3:09.16   
140  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  50 m  3:18.16   
135  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  50 m  3:22.46   
190  Benyammine Nicholas  2006  SS04  AG3306  25 m  3:29.84   
142  Sundström Elliott  2006  SKK  AM7506  25 m  3:33.03   
110  Riisgaard Wilmer  2006  SPÅRVÄGEN  AR1506  25 m     
115  Höijer Ludwig  2006  SPÅRVÄGEN  AR6506  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
23_S
Gren 23, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
177  Johanson Emma  2008  SÖDERTÖRN  AL9608  25 m  44.62   
200  Jeansson Alice  2008  SS04  AI7408  25 m  46.29   
158  Brorson Alma  2008  SKK  AT8208  25 m  48.62   
87  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  49.00   
88  Svenarud Cornelia  2008  SALTSJÖB  AE4408  25 m  50.03   
163  Nord Forssén Belina  2008  SKK  AW9208  25 m  51.27   
211  Hammes Martha  2008  SS04  AO1608  25 m  51.62   
44  Ericsson Elsa  2008  SK NEPTUN  AM7608  25 m  52.13   
45  Lidegran Fanny  2008  SK NEPTUN  AM3608  25 m  52.30   
10  14  Sundström Curstedt Sofia  2008  DANDERYD  AQ5208  25 m  52.34   
11  101  Hellenius Engla  2008  SPÅRVÄGEN  AA2808  25 m  52.72   
12  17  Nilsson Isabelle  2008  DANDERYD  AU8208  25 m  52.93   
13  128  Uddeholt Klara  2009  SPÅRVÄGEN  AI8409  25 m  53.27   
14  49  Sjödahl Malva  2009  SK NEPTUN  AD8809  25 m  53.45   
15  154  Öström Ofelia  2008  SKK  AO6808  25 m  53.56   
16  40  Burman Kindgren Stella  2008  SK NEPTUN  AF3208  25 m  53.94   
17  216  Kashani Isabelle  2009  SS04  AE9809  25 m  53.99   
18  123  Larsson Lisa  2008  SPÅRVÄGEN  AT8608  25 m  54.06   
19  105  Granhällen Emelie  2008  SPÅRVÄGEN  AF1608  25 m  54.75   
20  124  Gustafson Agnes  2008  SPÅRVÄGEN  AT3608  25 m  55.81   
21  160  Borgman Elin  2008  SKK  AT4408  25 m  56.51   
22  213  Edström Nellie  2008  SS04  AO9608  25 m  56.73   
23  148  Donaldsson Annie  2008  SKK  AE8408  25 m  57.12   
24  46  Löfström Louise  2008  SK NEPTUN  AM0808  25 m  57.58   
25  48  Wallqvist Isabelle  2009  SK NEPTUN  AD9809  25 m  57.77   
26  47  Qvarfordt Smilla  2008  SK NEPTUN  AM9608  25 m  58.88   
27  220  Persson Isolde  2009  SS04  AI1809  25 m  58.99   
28  98  Ekstrand Linnea  2009  SALTSJÖB  AL8209  25 m  59.40   
29  90  Hedqvist Emelie  2008  SALTSJÖB  AM9208  25 m  1:00.22   
30  16  Rosander Ellen  2009  DANDERYD  AI3609  25 m  1:00.24   
31  94  Kinnunen Hedvig  2009  SALTSJÖB  AG9609  25 m  1:03.36   
32  129  Strand Felicia  2008  SPÅRVÄGEN  AT6808  25 m  1:03.44   
33  31  Tolf Svaton Ebba  2008  GUSTAVSBER  AK2608  25 m  1:04.51   
34  209  Blomström Emilia  2008  SS04  AO6608  25 m  1:05.31   
35  214  Bray Ella  2009  SS04  AF4209  25 m  1:08.33   
36  125  Almström Mila  2008  SPÅRVÄGEN  AT2608  25 m  1:09.32   
37  55  Lundströmer Alma  2008  SK NEPTUN  AX1608  25 m     
38  56  Skalin Elly  2008  SK NEPTUN  AX1208  25 m     
39  57  Pernbrandt Frida  2008  SK NEPTUN  AX1408  25 m     
40  58  Skott-Storheden Lisen  2008  SK NEPTUN  AX1808  25 m     
41  59  Emanuelsson Agnes  2008  SK NEPTUN  AX0608  25 m     
42  60  Karlmark Nancy  2008  SK NEPTUN  AX0808  25 m     
43  61  Robertsson Rebecca  2008  SK NEPTUN  AX1008  25 m     
44  62  Berg Alice  2009  SK NEPTUN  AL0209  25 m     
45  63  Forss Felicia  2009  SK NEPTUN  AL0409  25 m     
46  64  Uebel Alicia  2010  SK NEPTUN  AD9810  25 m     
47  65  Schnellenberg Kenzie  2011  SK NEPTUN  AA9811  25 m     
48  72  Verdier Thelma  2011  SK NEPTUN  AB0211  25 m     
49  74  Pfleging Selma  2008  SK NEPTUN  AY4808  25 m     
50  95  Rydergård Tea  2008  SALTSJÖB  AR0808  25 m     
51  100  Emanuelsson Lovisa  2009  SKURU IK  AI6809  25 m     
52  127  Palmborg Lykke  2009  SPÅRVÄGEN  AI5409  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
24_S
Gren 24, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
89  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB  AA9709  25 m  49.84   
50  Bang Felix  2009  SK NEPTUN  AB5909  25 m  50.03   
52  Nilsson Jonathan  2008  SK NEPTUN  AG2308  25 m  50.12   
54  Zhang Robert  2009  SK NEPTUN  AF9509  50 m  51.76   
118  Hjort Mowitz Roy  2008  SPÅRVÄGEN  AH1908  25 m  51.79   
53  Edin Jonatan  2008  SK NEPTUN  AG8908  25 m  52.65   
146  Hagspiel Anton  2009  SKK  AA8309  25 m  53.34   
155  Axegård Ludvig  2008  SKK  AI1108  25 m  53.70   
208  Tang Lucas  2008  SS04  AH1708  25 m  53.88   
10  117  von Arronet Otto  2009  SPÅRVÄGEN  AC5509  25 m  54.91   
11  215  Johansson Viggo  2008  SS04  AH6508  25 m  55.27   
12  42  Hammarén William  2008  SK NEPTUN  AG7108  25 m  55.48   
13  111  Bernhardsson Gustav  2009  SPÅRVÄGEN  AB6509  25 m  55.53   
14  162  Bouchet Lucas  2009  SKK  AD6709  25 m  56.58   
15  219  Sagelius Oscar  2008  SS04  AK4508  25 m  57.60   
16  41  Runsten Elias  2008  SK NEPTUN  AD8108  25 m  1:00.97   
17  51  Simoes Grundell Leon  2008  SK NEPTUN  AG3308  25 m  1:06.54   
18  24  Hellström Dennis  2008  GUSTAVSBER    25 m     
19  37  gustafsson albin  2009  KANAANS SS    25 m     
20  66  Yegane Alexander  2008  SK NEPTUN  AM0908  25 m     
21  67  Senke Christian  2008  SK NEPTUN  AM1108  25 m     
22  68  Welander Einar  2008  SK NEPTUN  AM1308  25 m     
23  69  De Petris Lorenzo  2008  SK NEPTUN  AM1508  25 m     
24  70  Junlén Leo  2009  SK NEPTUN  AG1109  25 m     
25  71  Johansson David  2009  SK NEPTUN  AG1309  25 m     
26  73  Palm Theo  2008  SK NEPTUN  AM7508  25 m     
27  93  Dahlen Wilhelm  2008  SALTSJÖB  AI3708  25 m     
28  221  Larsson Melker  2008  SS04  AK3508  25 m     
29  225  Bentzer Hugo  2009  SS04  AG6309  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
25_S
Gren 25, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
11  Ekenbäck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m  1:25.87   
Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m  1:29.33   
Bolinder Hanna  2006  DANDERYD  BD4206  25 m  1:30.32   
Anttila Julia  2006  DANDERYD  BA9606  25 m  1:30.90   
28  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m  1:31.72   
30  Tham Bonnie  2006  GUSTAVSBER  BG5406  25 m  1:32.21   
191  Ishaq Leah  2006  SS04  AO6406  25 m  1:33.69   
199  Blomström Elise  2006  SS04  BF3806  25 m  1:36.43   
Fang Ziyi  2006  DANDERYD  AX1806  25 m  1:37.89   
10  202  Nietzsche Olivia  2006  SS04  BI2806  25 m  1:41.28   
11  106  Malmring Anna  2006  SPÅRVÄGEN  BC4206  25 m  1:46.25   
12  217  Wadell Felica  2006  SS04  BN5206  50 m  1:50.08   
13  10  Arver Agnes  2006  DANDERYD  BO1406  25 m  1:54.33   
14  206  Hammes Esther  2006  SS04  BN4206  50 m  1:59.41   
15  18  Naumburg Beata  2006  DANDERYD  BQ8606  25 m     
16  19  Axelsson Carolina  2006  DANDERYD  BS4606  25 m     
17  119  Peterson Signe  2006  SPÅRVÄGEN  BN8806  25 m     
18  131  Strömquist Tampella Cassandra  2006  SPÅRVÄGEN  BQ4406  25 m     
19  189  Danielsson Wilma  2006  SS04  AJ1206  25 m     
20  204  Jönsson Vilma  2006  SS04  BM0206  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
26_S
Gren 26, 100m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
196  Berglund Teodor  2006  SS04  AM7306  25 m  1:20.03   
190  Benyammine Nicholas  2006  SS04  AG3306  25 m  1:28.30   
110  Riisgaard Wilmer  2006  SPÅRVÄGEN  AR1506  25 m  1:33.21   
142  Sundström Elliott  2006  SKK  AM7506  25 m  1:34.04   
115  Höijer Ludwig  2006  SPÅRVÄGEN  AR6506  50 m  1:49.06   
144  Löfqvist Albin  2006  SKK  AM3706  50 m  1:54.48   
13  Sundman Vilmer  2006  DANDERYD  AT0706  25 m     
181  Lundberg Axel  2006  SIGTUNA SK  AK3906  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
27_S
Gren 27, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
88  Svenarud Cornelia  2008  SALTSJÖB  AE4408  25 m  41.05   
200  Jeansson Alice  2008  SS04  AI7408  25 m  43.16   
87  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  43.38   
177  Johanson Emma  2008  SÖDERTÖRN  AL9608  25 m  43.71   
124  Gustafson Agnes  2008  SPÅRVÄGEN  AT3608  25 m  45.12   
14  Sundström Curstedt Sofia  2008  DANDERYD  AQ5208  25 m  45.65   
101  Hellenius Engla  2008  SPÅRVÄGEN  AA2808  25 m  45.70   
45  Lidegran Fanny  2008  SK NEPTUN  AM3608  25 m  46.43   
123  Larsson Lisa  2008  SPÅRVÄGEN  AT8608  25 m  46.61   
10  158  Brorson Alma  2008  SKK  AT8208  25 m  47.39   
11  46  Löfström Louise  2008  SK NEPTUN  AM0808  25 m  47.41   
12  49  Sjödahl Malva  2009  SK NEPTUN  AD8809  25 m  47.96   
13  154  Öström Ofelia  2008  SKK  AO6808  25 m  47.99   
14  40  Burman Kindgren Stella  2008  SK NEPTUN  AF3208  25 m  48.50   
15  128  Uddeholt Klara  2009  SPÅRVÄGEN  AI8409  25 m  48.57   
16  213  Edström Nellie  2008  SS04  AO9608  25 m  48.60   
17  211  Hammes Martha  2008  SS04  AO1608  25 m  49.42   
18  17  Nilsson Isabelle  2008  DANDERYD  AU8208  25 m  49.53   
19  43  Sterby Amy  2008  SK NEPTUN  AM5608  25 m  49.99   
20  98  Ekstrand Linnea  2009  SALTSJÖB  AL8209  25 m  50.08   
21  44  Ericsson Elsa  2008  SK NEPTUN  AM7608  25 m  50.67   
22  47  Qvarfordt Smilla  2008  SK NEPTUN  AM9608  25 m  53.14   
23  127  Palmborg Lykke  2009  SPÅRVÄGEN  AI5409  25 m  53.38   
24  48  Wallqvist Isabelle  2009  SK NEPTUN  AD9809  25 m  53.56   
25  100  Emanuelsson Lovisa  2009  SKURU IK  AI6809  25 m  54.87   
26  90  Hedqvist Emelie  2008  SALTSJÖB  AM9208  25 m  55.40   
27  125  Almström Mila  2008  SPÅRVÄGEN  AT2608  25 m  55.76   
28  94  Kinnunen Hedvig  2009  SALTSJÖB  AG9609  25 m  55.80   
29  148  Donaldsson Annie  2008  SKK  AE8408  25 m  56.26   
30  216  Kashani Isabelle  2009  SS04  AE9809  25 m  56.32   
31  16  Rosander Ellen  2009  DANDERYD  AI3609  25 m  58.34   
32  163  Nord Forssén Belina  2008  SKK  AW9208  25 m  1:00.22   
33  209  Blomström Emilia  2008  SS04  AO6608  25 m  1:00.47   
34  105  Granhällen Emelie  2008  SPÅRVÄGEN  AF1608  25 m  1:01.49   
35  220  Persson Isolde  2009  SS04  AI1809  25 m  1:01.62   
36  Kabashi Donike  2008  BOTK-RÖNN  AO3808  25 m     
37  27  Jensen Victoria  2009  GUSTAVSBER    25 m     
38  31  Tolf Svaton Ebba  2008  GUSTAVSBER  AK2608  25 m     
39  36  säther emilia  2008  KANAANS SS    25 m     
40  55  Lundströmer Alma  2008  SK NEPTUN  AX1608  25 m     
41  56  Skalin Elly  2008  SK NEPTUN  AX1208  25 m     
42  57  Pernbrandt Frida  2008  SK NEPTUN  AX1408  25 m     
43  58  Skott-Storheden Lisen  2008  SK NEPTUN  AX1808  25 m     
44  59  Emanuelsson Agnes  2008  SK NEPTUN  AX0608  25 m     
45  60  Karlmark Nancy  2008  SK NEPTUN  AX0808  25 m     
46  61  Robertsson Rebecca  2008  SK NEPTUN  AX1008  25 m     
47  62  Berg Alice  2009  SK NEPTUN  AL0209  25 m     
48  63  Forss Felicia  2009  SK NEPTUN  AL0409  25 m     
49  64  Uebel Alicia  2010  SK NEPTUN  AD9810  25 m     
50  65  Schnellenberg Kenzie  2011  SK NEPTUN  AA9811  25 m     
51  72  Verdier Thelma  2011  SK NEPTUN  AB0211  25 m     
52  74  Pfleging Selma  2008  SK NEPTUN  AY4808  25 m     
53  95  Rydergård Tea  2008  SALTSJÖB  AR0808  25 m     
54  129  Strand Felicia  2008  SPÅRVÄGEN  AT6808  25 m     
55  160  Borgman Elin  2008  SKK  AT4408  25 m     
56  214  Bray Ella  2009  SS04  AF4209  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
28_S
Gren 28, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
139  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  25 m  37.43   
146  Hagspiel Anton  2009  SKK  AA8309  25 m  44.16   
215  Johansson Viggo  2008  SS04  AH6508  25 m  45.92   
162  Bouchet Lucas  2009  SKK  AD6709  25 m  45.98   
117  von Arronet Otto  2009  SPÅRVÄGEN  AC5509  25 m  46.27   
50  Bang Felix  2009  SK NEPTUN  AB5909  25 m  46.71   
53  Edin Jonatan  2008  SK NEPTUN  AG8908  25 m  46.83   
51  Simoes Grundell Leon  2008  SK NEPTUN  AG3308  25 m  47.75   
89  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB  AA9709  25 m  47.99   
10  52  Nilsson Jonathan  2008  SK NEPTUN  AG2308  25 m  48.75   
11  111  Bernhardsson Gustav  2009  SPÅRVÄGEN  AB6509  25 m  50.13   
12  118  Hjort Mowitz Roy  2008  SPÅRVÄGEN  AH1908  25 m  50.26   
13  42  Hammarén William  2008  SK NEPTUN  AG7108  25 m  50.76   
14  155  Axegård Ludvig  2008  SKK  AI1108  25 m  53.51   
15  93  Dahlen Wilhelm  2008  SALTSJÖB  AI3708  25 m  55.89   
16  41  Runsten Elias  2008  SK NEPTUN  AD8108  25 m  56.80   
17  54  Zhang Robert  2009  SK NEPTUN  AF9509  25 m     
18  66  Yegane Alexander  2008  SK NEPTUN  AM0908  25 m     
19  67  Senke Christian  2008  SK NEPTUN  AM1108  25 m     
20  68  Welander Einar  2008  SK NEPTUN  AM1308  25 m     
21  69  De Petris Lorenzo  2008  SK NEPTUN  AM1508  25 m     
22  70  Junlén Leo  2009  SK NEPTUN  AG1109  25 m     
23  71  Johansson David  2009  SK NEPTUN  AG1309  25 m     
24  73  Palm Theo  2008  SK NEPTUN  AM7508  25 m     
25  187  Montellius Elwe  2008  SS04    25 m     
26  188  Tolinsson Elliot  2008  SS04    25 m     
27  208  Tang Lucas  2008  SS04  AH1708  25 m     
28  221  Larsson Melker  2008  SS04  AK3508  25 m     
29  225  Bentzer Hugo  2009  SS04  AG6309  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
29_S
Gren 29, 400m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
85  Kinnunen Ebba  2006  SALTSJÖB  AK1206  50 m  6:03.74   
136  Bilands Emelie  2006  SKK  AN4206  25 m  6:18.56   
11  Ekenbäck Elsa  2006  DANDERYD  BO4406  25 m  6:24.63   
Anttila Julia  2006  DANDERYD  BA9606  25 m     
Erneholm Mikaela  2006  DANDERYD  BA7606  25 m     
19  Axelsson Carolina  2006  DANDERYD  BS4606  25 m     
28  Wiker My  2006  GUSTAVSBER  AA9406  25 m     
192  Tiger Armelius Nea  2006  SS04  AQ7806  25 m     
203  Lingman Emilia  2006  SS04  BI3806  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
30_S
Gren 30, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
141  Hamilton William  2006  SKK  AM2706  25 m  5:52.28   
140  Patrikson Hugo  2006  SKK  AJ6506  25 m  6:24.62   
135  Drozdz Casper  2006  SKK  AG2306  25 m  6:30.19   
142  Sundström Elliott  2006  SKK  AM7506  25 m     
144  Löfqvist Albin  2006  SKK  AM3706  25 m     
190  Benyammine Nicholas  2006  SS04  AG3306  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
31_S
Gren 31, 25m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
200  Jeansson Alice  2008  SS04  AI7408  25 m  18.21   
177  Johanson Emma  2008  SÖDERTÖRN  AL9608  25 m  18.29   
124  Gustafson Agnes  2008  SPÅRVÄGEN  AT3608  25 m  19.14   
87  Olympia Rosenqvist Anna Maria  2008  SALTSJÖB  AD0608  25 m  19.32   
88  Svenarud Cornelia  2008  SALTSJÖB  AE4408  25 m  20.28   
14  Sundström Curstedt Sofia  2008  DANDERYD  AQ5208  25 m  20.69   
45  Lidegran Fanny  2008  SK NEPTUN  AM3608  25 m  20.88   
49  Sjödahl Malva  2009  SK NEPTUN  AD8809  25 m  21.07   
158  Brorson Alma  2008  SKK  AT8208  25 m  21.18   
10  123  Larsson Lisa  2008  SPÅRVÄGEN  AT8608  25 m  21.43   
11  101  Hellenius Engla  2008  SPÅRVÄGEN  AA2808  25 m  21.64   
12  43  Sterby Amy  2008  SK NEPTUN  AM5608  25 m  21.65   
13  44  Ericsson Elsa  2008  SK NEPTUN  AM7608  25 m  21.78   
14  17  Nilsson Isabelle  2008  DANDERYD  AU8208  25 m  21.92   
15  128  Uddeholt Klara  2009  SPÅRVÄGEN  AI8409  25 m  21.92   
16  40  Burman Kindgren Stella  2008  SK NEPTUN  AF3208  25 m  22.11   
17  47  Qvarfordt Smilla  2008  SK NEPTUN  AM9608  25 m  22.50   
18  154  Öström Ofelia  2008  SKK  AO6808  25 m  22.77   
19  211  Hammes Martha  2008  SS04  AO1608  25 m  22.78   
20  16  Rosander Ellen  2009  DANDERYD  AI3609  25 m  23.17   
21  Musaji Jasmine  2008  BOTK-RÖNN  AO7808  25 m  23.48   
22  218  Utgren Bianca  2008  SS04  AU2608  25 m  23.76   
23  213  Edström Nellie  2008  SS04  AO9608  25 m  24.55   
24  148  Donaldsson Annie  2008  SKK  AE8408  25 m  24.67   
25  216  Kashani Isabelle  2009  SS04  AE9809  25 m  25.08   
26  100  Emanuelsson Lovisa  2009  SKURU IK  AI6809  25 m  26.71   
27  90  Hedqvist Emelie  2008  SALTSJÖB  AM9208  25 m  27.27   
28  27  Jensen Victoria  2009  GUSTAVSBER    25 m     
29  31  Tolf Svaton Ebba  2008  GUSTAVSBER  AK2608  25 m     
30  46  Löfström Louise  2008  SK NEPTUN  AM0808  25 m     
31  48  Wallqvist Isabelle  2009  SK NEPTUN  AD9809  25 m     
32  55  Lundströmer Alma  2008  SK NEPTUN  AX1608  25 m     
33  56  Skalin Elly  2008  SK NEPTUN  AX1208  25 m     
34  57  Pernbrandt Frida  2008  SK NEPTUN  AX1408  25 m     
35  59  Emanuelsson Agnes  2008  SK NEPTUN  AX0608  25 m     
36  63  Forss Felicia  2009  SK NEPTUN  AL0409  25 m     
37  65  Schnellenberg Kenzie  2011  SK NEPTUN  AA9811  25 m     
38  94  Kinnunen Hedvig  2009  SALTSJÖB  AG9609  25 m     
39  95  Rydergård Tea  2008  SALTSJÖB  AR0808  25 m     
40  160  Borgman Elin  2008  SKK  AT4408  25 m     
41  163  Nord Forssén Belina  2008  SKK  AW9208  25 m     
42  214  Bray Ella  2009  SS04  AF4209  25 m     
43  220  Persson Isolde  2009  SS04  AI1809  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
32_S
Gren 32, 25m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
139  Flores Samuel  2008  SKK  AA8908  25 m  15.00   
51  Simoes Grundell Leon  2008  SK NEPTUN  AG3308  25 m  19.83   
117  von Arronet Otto  2009  SPÅRVÄGEN  AC5509  25 m  19.91   
50  Bang Felix  2009  SK NEPTUN  AB5909  25 m  21.18   
118  Hjort Mowitz Roy  2008  SPÅRVÄGEN  AH1908  25 m  21.64   
42  Hammarén William  2008  SK NEPTUN  AG7108  25 m  21.68   
215  Johansson Viggo  2008  SS04  AH6508  25 m  21.87   
53  Edin Jonatan  2008  SK NEPTUN  AG8908  25 m  21.98   
52  Nilsson Jonathan  2008  SK NEPTUN  AG2308  25 m  22.08   
10  146  Hagspiel Anton  2009  SKK  AA8309  25 m  22.34   
11  162  Bouchet Lucas  2009  SKK  AD6709  25 m  22.69   
12  111  Bernhardsson Gustav  2009  SPÅRVÄGEN  AB6509  25 m  23.04   
13  155  Axegård Ludvig  2008  SKK  AI1108  25 m  24.74   
14  89  Rosenqvist Vasilis Maximilian  2009  SALTSJÖB  AA9709  25 m  24.94   
15  208  Tang Lucas  2008  SS04  AH1708  25 m  25.93   
16  41  Runsten Elias  2008  SK NEPTUN  AD8108  25 m  26.47   
17  54  Zhang Robert  2009  SK NEPTUN  AF9509  25 m     
18  66  Yegane Alexander  2008  SK NEPTUN  AM0908  25 m     
19  68  Welander Einar  2008  SK NEPTUN  AM1308  25 m     
20  69  De Petris Lorenzo  2008  SK NEPTUN  AM1508  25 m     
21  187  Montellius Elwe  2008  SS04    25 m     
22  219  Sagelius Oscar  2008  SS04  AK4508  25 m     
23  225  Bentzer Hugo  2009  SS04  AG6309  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
33_S
Gren 33, 4X50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
82  Neptun Flickor Lag 5  2008  SK NEPTUN    25 m  1:55.83   
78  Neptun Flickor Lag 1  2008  SK NEPTUN    25 m  2:42.43   
233  SS04 Lag 1  2008  SS04    25 m  2:43.00   
79  Neptun Flickor Lag 2  2008  SK NEPTUN    25 m  2:52.02   
169  Skk Lag 1  2008  SKK    25 m  2:54.64   
23  Danderyd  2008  DANDERYD    25 m  2:58.60   
80  Neptun Flickor Lag 3  2008  SK NEPTUN    25 m  3:05.74   
234  SS04 Lag 2  2008  SS04    25 m  3:23.00   
81  Neptun Flickor Lag 4  2008  SK NEPTUN    25 m  3:30.93   
10  226  Spårvägen Simförening Lag 1  2008  SPÅRVÄGEN    25 m     
11  227  Spårvägen Simförening Lag 2  2008  SPÅRVÄGEN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 
34_S
Gren 34, 4X50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
169  Skk Lag 1  2008  SKK    25 m  2:33.88   
75  Neptun Pojkar Lag 1  2008  SK NEPTUN    25 m  2:39.64   
76  Neptun Pojkar Lag 2  2008  SK NEPTUN    25 m  2:55.35   
77  Neptun Pojkar Lag 3  2008  SK NEPTUN    25 m  3:21.94   
233  SS04 Lag 1  2008  SS04    25 m     
234  SS04 Lag 2  2008  SS04    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.08  Utskriftsdatum  11 oktober 2018 
Licensierad till: Solna Sundbyberg SS 04  Utskriftstid  17:25 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner