2018-12-12   16:28:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Nääsuinnit 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

# Laji Vaihe Yhteistyökumppani Osallistujaluettelo Erälista
1 200m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Klubbensport Osallistujaluettelo Erälista
2 200m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Klubbensport Osallistujaluettelo Erälista
3 50m RU P-11, P-14, M Suorafinaali Kauppi Sports Center Osallistujaluettelo Erälista
4 50m RU T-10, T-13, N Suorafinaali Kauppi Sports Center Osallistujaluettelo Erälista
5 50m SU P-11, P-14, M Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
6 50m SU T-10, T-13, N Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
7 400m Sekauinti Miehet Suorafinaali Atro Vuolle Osallistujaluettelo Erälista
8 400m Sekauinti Naiset Suorafinaali Atro Vuolle Osallistujaluettelo Erälista
9 400m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
10 400m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
11 50m PU P-11, P-14, M Suorafinaali Selkäfix Osallistujaluettelo Erälista
12 50m PU T-10, T-13, N Suorafinaali Selkäfix Osallistujaluettelo Erälista
13 50m VU P-11, P-14, M Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
14 50m VU T-10, T-13, N Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
15 200m SKU P-14, M Suorafinaali Subway Osallistujaluettelo Erälista
16 200m SKU T-13, N Suorafinaali Subway Osallistujaluettelo Erälista
17 100m RU P-14, M Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
18 100m RU T-13, N Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
19 200m Perhosuinti Miehet Suorafinaali Pihlajalinna Osallistujaluettelo Erälista
20 200m Perhosuinti Naiset Suorafinaali Pihlajalinna Osallistujaluettelo Erälista
21 100m VU P-14, M Suorafinaali POP Vakuutus Osallistujaluettelo Erälista
22 100m VU T-13, N Suorafinaali POP Vakuutus Osallistujaluettelo Erälista
23 200m Rintauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
24 200m Rintauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
25 100m SU P-14, M Suorafinaali Kuortaneen Urheiluopisto Osallistujaluettelo Erälista
26 100m SU T-13, N Suorafinaali Kuortaneen Urheiluopisto Osallistujaluettelo Erälista
27 100m PU P-14, M Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
28 100m PU T-13, N Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
29 200m Selkäuinti Miehet Suorafinaali CM Turtola Osallistujaluettelo Erälista
30 200m Selkäuinti Naiset Suorafinaali CM Turtola Osallistujaluettelo Erälista
31 1500m Vapaauinti Miehet Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista
32 1500m Vapaauinti Naiset Suorafinaali Osallistujaluettelo Erälista

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner