Program for UGP 1 2018-2019, Eriksdal
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 169 | Malmström Lukas | 2003 | SKURU IK | AF5303 | 25 m | 1:10.00 | |
2 | 551 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | AN5702 | 25 m | 1:10.63 | |
3 | 85 | Djuphammar Theo | 2005 | SK NEPTUN | AC6105 | 25 m | 1:14.32 | |
4 | 567 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | AT0703 | 25 m | 1:14.74 | |
5 | 99 | Wallström-Blomgren Isak | 2003 | SK NEPTUN | AQ9303 | 25 m | 1:16.01 | |
6 | 425 | Sjöberg Jack | 2005 | WISBY SS | AI3305 | 25 m | 1:16.77 | |
7 | 115 | Mueller Hjalmar | 2004 | SK NEPTUN | AR8104 | 25 m | 1:17.93 | |
8 | 103 | Bang Ferdinand | 2005 | SK NEPTUN | AF1305 | 25 m | 1:18.66 | |
9 | 106 | Hillerström Vagli Aksel | 2006 | SK NEPTUN | AC8706 | 25 m | 1:19.82 | |
10 | 30 | Brattgård Morten | 2004 | GUSTAVSBER | AE8104 | 25 m | 1:21.10 | |
11 | 574 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | AV8303 | 25 m | 1:22.11 | |
12 | 36 | Ekström Adrian | 2004 | GUSTAVSBER | AV6104 | 25 m | 1:23.01 | |
13 | 140 | Monka Isak | 2003 | SK NEPTUN | AY8903 | 50 m | 1:23.28 | |
14 | 417 | Höglund Oliver | 2003 | WISBY SS | AC8103 | 25 m | 1:23.41 | |
15 | 141 | Lundgren Marcus | 2006 | SK NEPTUN | AN1506 | 25 m | 1:24.65 | |
16 | 111 | Edman Gustav | 2005 | SK NEPTUN | AG3505 | 50 m | 1:26.97 | |
17 | 424 | Hedin Karl | 2005 | WISBY SS | AI9105 | 25 m | 1:27.86 | |
18 | 625 | Reiman Patrik | 2005 | ÅSK | 05A098 | 50 m | 1:28.79 | |
19 | 623 | Oikarainen Jasper | 2005 | ÅSK | 05A276 | 50 m | 1:28.93 | |
20 | 270 | Hamilton William | 2006 | SKK | AM2706 | 25 m | 1:29.23 | |
21 | 617 | Laaksonen Luka | 2005 | ÅSK | 05A517 | 50 m | 1:31.45 | |
22 | 23 | Sundqvist Oskar | 2003 | GUSTAVSBER | AH3303 | 25 m | 1:31.62 | |
23 | 254 | Åsbrink Gustav | 2005 | SKK | AE3505 | 25 m | 1:32.00 | |
24 | 29 | Rinaldo Melvin | 2005 | GUSTAVSBER | AA5905 | 25 m | 1:32.25 | |
25 | 120 | Theodosiadis Christos | 2006 | SK NEPTUN | AI7106 | 25 m | 1:34.00 | |
26 | 32 | Steffansson Mathias | 2005 | GUSTAVSBER | AF2505 | 25 m | 1:35.38 | |
27 | 260 | Harju Jonas | 2005 | SKK | AH8905 | 25 m | 1:36.86 | |
28 | 599 | Allén Max | 2005 | ÅSK | 05A484 | 50 m | 1:37.62 | |
29 | 125 | Löfström Ludvig | 2006 | SK NEPTUN | AI4506 | 25 m | 1:37.64 | |
30 | 600 | Arnell Eemeli | 2005 | ÅSK | 05A327 | 50 m | 1:37.86 | |
31 | 552 | Alzghoul Sami | 2004 | SPIF SF | AD3904 | 25 m | 1:37.88 | |
32 | 185 | Bränström Manfred | 2005 | SKURU IK | AI6705 | 25 m | 1:38.37 | |
33 | 259 | Graner Anton | 2005 | SKK | AH4905 | 25 m | 1:39.40 | |
34 | 121 | Theodosiadis Georgios | 2005 | SK NEPTUN | AN6105 | 25 m | 1:40.81 | |
35 | 630 | Varonen Jeremia | 2004 | ÅSK | 04A513 | 25 m | 1:42.04 | |
36 | 263 | Drozdz Casper | 2006 | SKK | AG2306 | 25 m | 1:50.98 | |
37 | 267 | Patrikson Hugo | 2006 | SKK | AJ6506 | 50 m | 1:51.02 | |
38 | 167 | Willquist Frans | 2005 | SALTSJÖB | AQ5905 | 25 m | 1:51.67 | |
39 | 583 | Hagberg Oliver | 2006 | SPIF SF | AO9906 | 25 m | 1:53.78 | |
40 | 192 | Brehmer Leo | 2005 | SKURU IK | AT6305 | 25 m | 1:56.58 | |
41 | 34 | Sjödin Anton | 2004 | GUSTAVSBER | AS1904 | 25 m | ||
42 | 149 | Kallin Edvin | 2005 | SK NEPTUN | AW3105 | 25 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 14 oktober 2018 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 07:50 |