Ohjelma Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 31.29 | |
2 | 65 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 32.12 | |
3 | 278 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 32.61 | |
4 | 63 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 33.35 | |
5 | 200 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 33.72 | |
6 | 265 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 33.86 | |
7 | 62 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 33.98 | |
8 | 58 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 34.17 | |
9 | 290 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 34.21 | |
10 | 189 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 34.34 | |
11 | 270 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 34.39 | |
12 | 250 | Antvorskov Line L. | 2007 | ALLERØD | 0734AA | 25 m | 34.54 | |
13 | 44 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 34.55 | |
14 | 138 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 34.77 | |
15 | 271 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 34.77 | |
16 | 117 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 34.80 | |
17 | 183 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 34.81 | |
18 | 163 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 34.82 | |
19 | 77 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 34.91 | |
20 | 287 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 34.92 | |
21 | 274 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 34.95 | |
22 | 197 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 35.22 | |
23 | 184 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 35.54 | |
24 | 215 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 35.59 | |
25 | 86 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 35.65 | |
26 | 64 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 35.80 | |
27 | 174 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 35.92 | |
28 | 112 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 35.97 | |
29 | 137 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 36.00 | |
30 | 269 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 36.21 | |
31 | 181 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 36.39 | |
32 | 222 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 36.42 | |
33 | 56 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 25 m | 36.47 | |
34 | 53 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 25 m | 36.62 | |
35 | 46 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 36.73 | |
36 | 149 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 36.82 | |
37 | 165 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 36.83 | |
38 | 131 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 37.10 | |
39 | 49 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 37.50 | |
40 | 233 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 37.63 | |
41 | 148 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 37.86 | |
42 | 164 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 38.13 | |
43 | 235 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 38.39 | |
44 | 260 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 38.39 | |
45 | 150 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 39.13 | |
46 | 95 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 39.16 | |
47 | 228 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 39.27 | |
48 | 273 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 39.72 | |
49 | 159 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 39.75 | |
50 | 73 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 39.78 | |
51 | 179 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 39.95 | |
52 | 231 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 40.27 | |
53 | 175 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 40.28 | |
54 | 195 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 40.81 | |
55 | 70 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 41.07 | |
56 | 187 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 41.14 | |
57 | 238 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 41.22 | |
58 | 202 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 41.25 | |
59 | 161 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 41.33 | |
60 | 129 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 41.74 | |
61 | 130 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 42.15 | |
62 | 252 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 42.31 | |
63 | 154 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 42.53 | |
64 | 72 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 42.56 | |
65 | 118 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 42.75 | |
66 | 160 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 42.75 | |
67 | 127 | Nyrup Clara | 2008 | GENTOFTE | 0802AJ | 25 m | 42.81 | |
68 | 45 | Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 43.08 | |
69 | 227 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 43.33 | |
70 | 259 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 43.36 | |
71 | 299 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 43.60 | |
72 | 291 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 43.85 | |
73 | 280 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 43.91 | |
74 | 113 | Flymer Hannah Thea | 2008 | GENTOFTE | 0836AI | 25 m | 44.25 | |
75 | 262 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 44.40 | |
76 | 214 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 44.43 | |
77 | 219 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 52.28 | |
78 | 90 | Nielsen Marie Borregaard | 2008 | FR.SUND | 0864AE | 25 m | 52.64 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 185 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 28.75 | |
2 | 272 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 28.99 | |
3 | 201 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 29.49 | |
4 | 268 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 29.73 | |
5 | 218 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 30.14 | |
6 | 61 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 30.19 | |
7 | 216 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 30.20 | |
8 | 57 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 30.32 | |
9 | 166 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 30.48 | |
10 | 192 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 30.59 | |
11 | 255 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 30.78 | |
12 | 225 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 31.06 | |
13 | 136 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 31.07 | |
14 | 104 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 31.08 | |
15 | 158 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 31.62 | |
16 | 155 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 31.67 | |
17 | 224 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 31.77 | |
18 | 263 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 31.80 | |
19 | 169 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 32.11 | |
20 | 186 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 32.21 | |
21 | 162 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 32.26 | |
22 | 87 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 32.37 | |
23 | 292 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 32.43 | |
24 | 300 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743aa | 25 m | 32.60 | |
25 | 43 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 32.62 | |
26 | 168 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 32.72 | |
27 | 244 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 32.82 | |
28 | 180 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 32.86 | |
29 | 242 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 33.25 | |
30 | 52 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 33.35 | |
31 | 153 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 33.39 | |
32 | 85 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 33.51 | |
33 | 157 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 33.62 | |
34 | 171 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 33.62 | |
35 | 208 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 33.62 | |
36 | 229 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 33.67 | |
37 | 240 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 33.69 | |
38 | 176 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 33.72 | |
39 | 276 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 33.82 | |
40 | 42 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 33.88 | |
41 | 67 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 34.14 | |
42 | 221 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 34.22 | |
43 | 206 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 34.24 | |
44 | 92 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 34.25 | |
45 | 279 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 34.54 | |
46 | 122 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 34.66 | |
47 | 190 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 35.13 | |
48 | 210 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 35.46 | |
49 | 257 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 35.68 | |
50 | 207 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 35.78 | |
51 | 204 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 36.03 | |
52 | 277 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 36.23 | |
53 | 59 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 36.37 | |
54 | 198 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 36.40 | |
55 | 51 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 36.42 | |
56 | 110 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 36.57 | |
57 | 241 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 36.58 | |
58 | 226 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 36.78 | |
59 | 133 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 36.93 | |
60 | 234 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 37.31 | |
61 | 151 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 37.41 | |
62 | 82 | Grølsted Emil Schønberg | 2007 | FR.SUND | 0781AJ | 25 m | 38.20 | |
63 | 91 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 38.20 | |
64 | 246 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 38.23 | |
65 | 94 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 38.31 | |
66 | 81 | Gjerløv Adam | 2007 | FR.SUND | 0779AH | 25 m | 38.32 | |
67 | 147 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 38.38 | |
68 | 50 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 25 m | 38.63 | |
69 | 71 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 38.96 | |
70 | 156 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 39.02 | |
71 | 132 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 39.12 | |
72 | 298 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 39.30 | |
73 | 243 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 39.31 | |
74 | 188 | Lundstrøm Frederik S. | 2007 | HELSINGØR | 0755AK | 25 m | 39.56 | |
75 | 66 | Knudsen David | 2007 | SLANGERUP | 0791AA | 25 m | 39.58 | |
76 | 139 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 39.69 | |
77 | 223 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 39.77 | |
78 | 106 | Chamberlain Alexander | 2007 | GENTOFTE | 0799AF | 25 m | 40.00 | |
79 | 47 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 25 m | 40.41 | |
80 | 89 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 40.79 | |
81 | 213 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 25 m | 41.02 | |
82 | 220 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | 42.33 | |
83 | 88 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 43.69 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:23.96 | |
2 | 63 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:24.97 | |
3 | 274 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:24.98 | |
4 | 193 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:25.12 | |
5 | 58 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:25.97 | |
6 | 266 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:26.14 | |
7 | 152 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:26.63 | |
8 | 289 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:26.78 | |
9 | 265 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:26.99 | |
10 | 250 | Antvorskov Line L. | 2007 | ALLERØD | 0734AA | 25 m | 1:27.62 | |
11 | 163 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:27.82 | |
12 | 222 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:28.12 | |
13 | 256 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:28.78 | |
14 | 77 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:29.14 | |
15 | 83 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:29.88 | |
16 | 209 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:30.14 | |
17 | 197 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:30.56 | |
18 | 184 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:30.69 | |
19 | 44 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 1:31.45 | |
20 | 236 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:31.48 | |
21 | 46 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 1:32.01 | |
22 | 114 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 1:32.04 | |
23 | 64 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:32.32 | |
24 | 137 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 1:33.00 | |
25 | 269 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:35.23 | |
26 | 148 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:36.56 | |
27 | 194 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 1:36.63 | |
28 | 205 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:39.53 | |
29 | 181 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:41.53 | |
30 | 251 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:41.85 | |
31 | 231 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 1:42.07 | |
32 | 130 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 1:42.10 | |
33 | 228 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:42.54 | |
34 | 254 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:42.73 | |
35 | 117 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:42.92 | |
36 | 167 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:43.89 | |
37 | 120 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 1:44.80 | |
38 | 154 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 1:45.27 | |
39 | 150 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:45.63 | |
40 | 73 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 1:45.97 | |
41 | 261 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | 1:46.10 | |
42 | 252 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:47.22 | |
43 | 280 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:47.28 | |
44 | 159 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:47.46 | |
45 | 259 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:48.31 | |
46 | 115 | Heeris Silke | 2008 | GENTOFTE | 0846AI | 25 m | 1:48.49 | |
47 | 299 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 1:50.17 | |
48 | 124 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 1:50.34 | |
49 | 217 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:50.34 | |
50 | 211 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:50.66 | |
51 | 227 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 1:51.11 | |
52 | 237 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 1:51.11 | |
53 | 113 | Flymer Hannah Thea | 2008 | GENTOFTE | 0836AI | 25 m | 1:51.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 272 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 1:07.49 | |
2 | 225 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:15.67 | |
3 | 185 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:17.26 | |
4 | 166 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:17.35 | |
5 | 57 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:17.85 | |
6 | 153 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:18.50 | |
7 | 123 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 1:18.65 | |
8 | 136 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:18.79 | |
9 | 169 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:19.70 | |
10 | 244 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:20.54 | |
11 | 84 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:20.75 | |
12 | 43 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:20.82 | |
13 | 255 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:21.46 | |
14 | 186 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:22.00 | |
15 | 268 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:22.04 | |
16 | 171 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:23.28 | |
17 | 110 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:23.51 | |
18 | 155 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:23.93 | |
19 | 257 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:24.09 | |
20 | 267 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:24.26 | |
21 | 263 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 1:24.38 | |
22 | 216 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:24.99 | |
23 | 206 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:25.02 | |
24 | 221 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:25.13 | |
25 | 122 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:25.15 | |
26 | 107 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:25.35 | |
27 | 135 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:25.55 | |
28 | 52 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 1:25.83 | |
29 | 126 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:26.07 | |
30 | 249 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:26.23 | |
31 | 87 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:26.50 | |
32 | 42 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 1:28.53 | |
33 | 59 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:28.76 | |
34 | 180 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:28.94 | |
35 | 240 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:29.02 | |
36 | 226 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:29.17 | |
37 | 276 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:29.62 | |
38 | 172 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:30.39 | |
39 | 241 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:32.03 | |
40 | 51 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 1:34.36 | |
41 | 47 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 25 m | 1:34.95 | |
42 | 50 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 25 m | 1:36.11 | |
43 | 204 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:36.13 | |
44 | 207 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:37.57 | |
45 | 125 | Nielsen Mark | 2007 | GENTOFTE | 0729AF | 25 m | 1:39.79 | |
46 | 121 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 1:40.34 | |
47 | 105 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 1:40.39 | |
48 | 91 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 1:41.17 | |
49 | 212 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 1:41.63 | |
50 | 111 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:42.10 | |
51 | 66 | Knudsen David | 2007 | SLANGERUP | 0791AA | 25 m | 1:42.57 | |
52 | 282 | Knudsen David | 2007 | SLANGERUP | 0791AA | 25 m | 1:42.57 | |
53 | 151 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:42.71 | |
54 | 210 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 1:43.77 | |
55 | 243 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 1:51.08 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 40.85 | |
2 | 278 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 41.57 | |
3 | 290 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 42.21 | |
4 | 189 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 44.50 | |
5 | 193 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 44.54 | |
6 | 112 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 44.89 | |
7 | 258 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 45.01 | |
8 | 183 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 45.88 | |
9 | 64 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 47.19 | |
10 | 233 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 47.57 | |
11 | 96 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 47.64 | |
12 | 252 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 47.82 | |
13 | 149 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 47.91 | |
14 | 86 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 48.14 | |
15 | 203 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 48.76 | |
16 | 205 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 48.87 | |
17 | 236 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 49.25 | |
18 | 83 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 49.34 | |
19 | 138 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 49.41 | |
20 | 260 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 49.44 | |
21 | 137 | Vedel Edith Louise | 2007 | GENTOFTE | 0742AD | 25 m | 49.55 | |
22 | 259 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 49.65 | |
23 | 266 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 49.66 | |
24 | 262 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 49.76 | |
25 | 70 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 49.98 | |
26 | 273 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 50.03 | |
27 | 41 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 50.07 | |
28 | 164 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 50.31 | |
29 | 232 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 50.57 | |
30 | 175 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 50.88 | |
31 | 161 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 51.41 | |
32 | 115 | Heeris Silke | 2008 | GENTOFTE | 0846AI | 25 m | 51.61 | |
33 | 227 | Hoegh Laura Emilie | 2008 | LYNGBY | 0896AK | 25 m | 52.01 | |
34 | 95 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 52.21 | |
35 | 118 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 52.46 | |
36 | 173 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 54.03 | |
37 | 131 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 54.06 | |
38 | 254 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 54.17 | |
39 | 160 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 54.25 | |
40 | 129 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 54.81 | |
41 | 108 | Devicic Julija | 2008 | GENTOFTE | 0866AI | 25 m | 55.45 | |
42 | 69 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 0814AH | 25 m | 55.70 | |
43 | 261 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | 56.57 | |
44 | 109 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 56.69 | |
45 | 72 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 56.71 | |
46 | 124 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 56.86 | |
47 | 127 | Nyrup Clara | 2008 | GENTOFTE | 0802AJ | 25 m | 56.88 | |
48 | 120 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 57.29 | |
49 | 237 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 57.32 | |
50 | 113 | Flymer Hannah Thea | 2008 | GENTOFTE | 0836AI | 25 m | 57.54 | |
51 | 275 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 57.58 | |
52 | 167 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 57.59 | |
53 | 195 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 57.77 | |
54 | 231 | Larsen Caroline Toftelund | 2008 | LYNGBY | 0866AK | 25 m | 58.11 | |
55 | 154 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 59.24 | |
56 | 179 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 59.32 | |
57 | 219 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 59.87 | |
58 | 217 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:00.06 | |
59 | 45 | Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 1:00.17 | |
60 | 214 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 1:00.29 | |
61 | 90 | Nielsen Marie Borregaard | 2008 | FR.SUND | 0864AE | 25 m | 1:00.62 | |
62 | 199 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 1:05.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 267 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 39.01 | |
2 | 218 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 40.11 | |
3 | 104 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 41.26 | |
4 | 292 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 41.92 | |
5 | 157 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 41.98 | |
6 | 169 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 42.20 | |
7 | 192 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 42.24 | |
8 | 134 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 42.31 | |
9 | 253 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 42.66 | |
10 | 208 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 43.20 | |
11 | 190 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 44.20 | |
12 | 242 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 44.68 | |
13 | 123 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 45.05 | |
14 | 81 | Gjerløv Adam | 2007 | FR.SUND | 0779AH | 25 m | 45.26 | |
15 | 158 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 45.30 | |
16 | 255 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 45.63 | |
17 | 176 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 45.92 | |
18 | 277 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 45.98 | |
19 | 84 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 46.14 | |
20 | 198 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 46.21 | |
21 | 94 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 47.13 | |
22 | 67 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 47.16 | |
23 | 119 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 47.61 | |
24 | 92 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 47.87 | |
25 | 168 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 48.46 | |
26 | 221 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 48.57 | |
27 | 241 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 49.43 | |
28 | 82 | Grølsted Emil Schønberg | 2007 | FR.SUND | 0781AJ | 25 m | 49.96 | |
29 | 71 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 50.11 | |
30 | 89 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 50.11 | |
31 | 234 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 50.34 | |
32 | 133 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 50.53 | |
33 | 204 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 50.53 | |
34 | 229 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 50.73 | |
35 | 223 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 50.75 | |
36 | 146 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 51.93 | |
37 | 156 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 52.16 | |
38 | 151 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 52.26 | |
39 | 257 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 53.58 | |
40 | 139 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 53.83 | |
41 | 106 | Chamberlain Alexander | 2007 | GENTOFTE | 0799AF | 25 m | 55.25 | |
42 | 121 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 55.37 | |
43 | 147 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 55.46 | |
44 | 213 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 25 m | 56.44 | |
45 | 243 | Lange Viktor | 2007 | ROSKILDE | 0723AK | 25 m | 56.51 | |
46 | 132 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 56.88 | |
47 | 105 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 57.14 | |
48 | 88 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 57.62 | |
49 | 298 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 57.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 7, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 278 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:19.79 | |
2 | 170 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:19.94 | |
3 | 63 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:21.69 | |
4 | 65 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:22.03 | |
5 | 152 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:24.21 | |
6 | 290 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:26.36 | |
7 | 200 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:26.62 | |
8 | 193 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:26.75 | |
9 | 163 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:27.54 | |
10 | 184 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:28.43 | |
11 | 266 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:28.62 | |
12 | 174 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:29.13 | |
13 | 189 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:29.19 | |
14 | 265 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:29.40 | |
15 | 274 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 1:29.48 | |
16 | 64 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:29.78 | |
17 | 222 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:30.32 | |
18 | 258 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:30.37 | |
19 | 250 | Antvorskov Line L. | 2007 | ALLERØD | 0734AA | 25 m | 1:30.50 | |
20 | 83 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 1:30.57 | |
21 | 256 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:31.44 | |
22 | 58 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:31.73 | |
23 | 209 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:32.40 | |
24 | 62 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:32.69 | |
25 | 183 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:33.03 | |
26 | 230 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 1:33.22 | |
27 | 181 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:33.24 | |
28 | 117 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:33.31 | |
29 | 86 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 1:33.35 | |
30 | 77 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:33.43 | |
31 | 233 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:33.47 | |
32 | 287 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:33.54 | |
33 | 271 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:33.56 | |
34 | 112 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:33.78 | |
35 | 270 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:33.81 | |
36 | 260 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:34.18 | |
37 | 215 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:34.31 | |
38 | 96 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 1:34.41 | |
39 | 49 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 1:34.49 | |
40 | 289 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 1:34.73 | |
41 | 232 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:35.49 | |
42 | 148 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:35.80 | |
43 | 164 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:36.56 | |
44 | 235 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:36.72 | |
45 | 269 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:38.47 | |
46 | 53 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 25 m | 1:39.73 | |
47 | 150 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:40.35 | |
48 | 273 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 1:41.18 | |
49 | 159 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:42.86 | |
50 | 254 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:43.20 | |
51 | 195 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 1:44.22 | |
52 | 262 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:44.31 | |
53 | 70 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 1:45.76 | |
54 | 238 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:45.87 | |
55 | 175 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:45.89 | |
56 | 73 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 1:46.27 | |
57 | 118 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 1:46.44 | |
58 | 130 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 1:46.50 | |
59 | 41 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 1:46.64 | |
60 | 95 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 1:46.97 | |
61 | 129 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 1:47.47 | |
62 | 127 | Nyrup Clara | 2008 | GENTOFTE | 0802AJ | 25 m | 1:48.62 | |
63 | 291 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 1:48.67 | |
64 | 167 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:48.90 | |
65 | 179 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:49.57 | |
66 | 160 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:49.67 | |
67 | 154 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 1:49.97 | |
68 | 187 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 1:50.14 | |
69 | 72 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 1:50.20 | |
70 | 120 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 1:50.23 | |
71 | 173 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:51.96 | |
72 | 45 | Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 1:52.44 | |
73 | 161 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:53.61 | |
74 | 299 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 1:54.83 | |
75 | 275 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 2:10.13 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 8, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 272 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 1:12.77 | |
2 | 201 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:14.40 | |
3 | 61 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 1:16.04 | |
4 | 158 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:18.39 | |
5 | 166 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:18.48 | |
6 | 57 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:18.62 | |
7 | 268 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:19.00 | |
8 | 185 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:19.17 | |
9 | 192 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:19.74 | |
10 | 292 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:20.16 | |
11 | 155 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:21.01 | |
12 | 135 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 1:22.64 | |
13 | 244 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:22.73 | |
14 | 136 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 1:23.09 | |
15 | 123 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 1:23.78 | |
16 | 263 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 1:23.92 | |
17 | 224 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:24.05 | |
18 | 107 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:24.18 | |
19 | 186 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:24.31 | |
20 | 242 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:24.48 | |
21 | 157 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:24.54 | |
22 | 84 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:25.38 | |
23 | 206 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:25.46 | |
24 | 162 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:25.51 | |
25 | 249 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:25.75 | |
26 | 229 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:25.76 | |
27 | 134 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:26.77 | |
28 | 128 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 1:26.90 | |
29 | 171 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 1:27.05 | |
30 | 176 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:27.20 | |
31 | 300 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743aa | 25 m | 1:27.29 | |
32 | 122 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:28.05 | |
33 | 172 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 1:28.07 | |
34 | 153 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 1:28.61 | |
35 | 190 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:28.72 | |
36 | 279 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 1:28.93 | |
37 | 180 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:28.94 | |
38 | 276 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:29.28 | |
39 | 253 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:29.43 | |
40 | 67 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 1:30.42 | |
41 | 87 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:30.43 | |
42 | 94 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 1:30.55 | |
43 | 221 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:30.69 | |
44 | 59 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:31.14 | |
45 | 240 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:31.20 | |
46 | 43 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:31.63 | |
47 | 168 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:31.97 | |
48 | 110 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:33.14 | |
49 | 277 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:33.46 | |
50 | 42 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 1:34.34 | |
51 | 198 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:34.39 | |
52 | 207 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:34.68 | |
53 | 85 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 1:35.23 | |
54 | 234 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 1:35.26 | |
55 | 81 | Gjerløv Adam | 2007 | FR.SUND | 0779AH | 25 m | 1:36.17 | |
56 | 226 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:37.05 | |
57 | 156 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 1:37.17 | |
58 | 246 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 1:38.81 | |
59 | 133 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:39.31 | |
60 | 82 | Grølsted Emil Schønberg | 2007 | FR.SUND | 0781AJ | 25 m | 1:39.42 | |
61 | 71 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 1:39.93 | |
62 | 151 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:40.42 | |
63 | 89 | Nielsen Mads Dencher | 2007 | FR.SUND | 0779AJ | 25 m | 1:40.69 | |
64 | 125 | Nielsen Mark | 2007 | GENTOFTE | 0729AF | 25 m | 1:42.16 | |
65 | 47 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 25 m | 1:42.83 | |
66 | 51 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 1:42.96 | |
67 | 111 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:43.42 | |
68 | 223 | Bonde Benjamin | 2007 | LYNGBY | 0739AF | 25 m | 1:43.98 | |
69 | 132 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 1:44.96 | |
70 | 139 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:45.48 | |
71 | 91 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 1:46.87 | |
72 | 116 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 1:48.18 | |
73 | 88 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 1:48.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 9, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 270 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 2:43.00 | |
2 | 258 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 2:43.63 | |
3 | 256 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 2:45.29 | |
4 | 44 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 2:49.09 | |
5 | 65 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 2:49.29 | |
6 | 58 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 2:50.94 | |
7 | 200 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 2:51.27 | |
8 | 152 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 2:53.18 | |
9 | 174 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 2:53.18 | |
10 | 62 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 2:54.80 | |
11 | 131 | Reedtz Caroline Victoria | 2007 | GENTOFTE | 0716AH | 25 m | 2:56.29 | |
12 | 271 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 2:56.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 10, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 2:26.78 | |
2 | 216 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 2:26.82 | |
3 | 225 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:28.72 | |
4 | 218 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 2:31.28 | |
5 | 267 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 2:31.70 | |
6 | 255 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 2:32.10 | |
7 | 104 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 2:33.37 | |
8 | 135 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 2:33.42 | |
9 | 224 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:36.80 | |
10 | 249 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 2:39.41 | |
11 | 107 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 2:43.23 | |
12 | 253 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 2:43.50 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 11, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 143 | Gsc Piger 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:33.32 | ||
2 | 75 | A6 Piger 1 | 2007 | A6 | 25 m | 2:34.27 | ||
3 | 177 | Helsingør K3 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:35.65 | ||
4 | 293 | Lyngby Royal Girls | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:40.23 | ||
5 | 196 | Herlev Piger | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:46.00 | ||
6 | 93 | Frederikssund Piger | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:46.15 | ||
7 | 295 | Sigma Piger 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:50.00 | ||
8 | 101 | Gentofte Piger 1 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:51.30 | ||
9 | 288 | Stålpiger Fr.værk | 2007 | FR.VÆRK | 25 m | 2:53.50 | ||
10 | 144 | Gsc Piger 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:58.56 | ||
11 | 296 | Sigma Piger 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | 3:00.00 | ||
12 | 76 | A6 Piger 2 | 2007 | A6 | 25 m | 3:02.00 | ||
13 | 102 | Gentofte Piger 2 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 3:07.02 | ||
14 | 297 | Sigma Piger 3 | 2007 | SIGMA | 25 m | 3:10.00 | ||
15 | 145 | Gsc Piger 3 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 3:10.89 | ||
16 | 40 | Søllerød Sharks | 2007 | SØLLERØD | 25 m | 3:18.00 | ||
17 | 103 | Gentofte Piger 3 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 3:18.41 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 12, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 78 | Frederikssund Drenge | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:14.79 | ||
2 | 79 | Frederikssund Drenge 1 | 2006 | FR.SUND | 25 m | 2:18.26 | ||
3 | 140 | Gsc Drenge 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:21.84 | ||
4 | 141 | Gsc Drenge 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:22.61 | ||
5 | 97 | Gentofte Drenge 1 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:24.74 | ||
6 | 178 | Helsingør K3 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:26.90 | ||
7 | 74 | A6 Drenge 1 | 2006 | A6 | 25 m | 2:29.29 | ||
8 | 294 | Sigma Drenge 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:30.00 | ||
9 | 283 | Lyngby Royal Boys | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:30.45 | ||
10 | 98 | Gentofte Drenge 2 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:32.12 | ||
11 | 239 | Roskilde Eagles | 2007 | ROSKILDE | 25 m | 2:39.73 | ||
12 | 142 | Gsc Drenge 3 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:40.89 | ||
13 | 80 | Frederikssund Drenge 2 | 2006 | FR.SUND | 25 m | 2:56.51 | ||
14 | 99 | Gentofte Drenge 3 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 3:03.60 | ||
15 | 39 | Søllerød Sharknados | 2006 | SØLLERØD | 25 m | 3:05.00 | ||
16 | 100 | Gentofte Drenge 4 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 3:11.76 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 13, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 1:11.73 | |
2 | 63 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:12.80 | |
3 | 174 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 1:13.34 | |
4 | 266 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:14.53 | |
5 | 65 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:15.45 | |
6 | 290 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:15.81 | |
7 | 270 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 1:16.00 | |
8 | 152 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 1:16.04 | |
9 | 44 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 1:16.41 | |
10 | 62 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 1:16.47 | |
11 | 265 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 1:16.90 | |
12 | 256 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:16.94 | |
13 | 250 | Antvorskov Line L. | 2007 | ALLERØD | 0734AA | 25 m | 1:17.90 | |
14 | 260 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:18.34 | |
15 | 193 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:18.38 | |
16 | 271 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:18.39 | |
17 | 49 | Nathansen Annabella | 2007 | SØLLERØD | 0708AM | 25 m | 1:18.83 | |
18 | 184 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:18.89 | |
19 | 138 | Vejborg Maja | 2007 | GENTOFTE | 0772AD | 25 m | 1:19.09 | |
20 | 230 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 1:19.10 | |
21 | 200 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:19.15 | |
22 | 48 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 1:19.28 | |
23 | 58 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 1:19.29 | |
24 | 197 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:19.42 | |
25 | 183 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 1:20.09 | |
26 | 112 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:20.36 | |
27 | 77 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 1:20.64 | |
28 | 287 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:20.75 | |
29 | 163 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:20.79 | |
30 | 248 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 1:25.25 | |
31 | 222 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 1:25.36 | |
32 | 149 | Bøgeskov Anna Dicte | 2007 | GLADSAXE | 0748AC | 25 m | 1:25.39 | |
33 | 164 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 1:25.64 | |
34 | 262 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:25.82 | |
35 | 86 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 1:25.91 | |
36 | 281 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 25 m | 1:26.16 | |
37 | 148 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:27.01 | |
38 | 264 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:27.11 | |
39 | 233 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:27.39 | |
40 | 68 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 25 m | 1:27.58 | |
41 | 251 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:28.58 | |
42 | 181 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 1:28.59 | |
43 | 202 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:29.19 | |
44 | 259 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:30.23 | |
45 | 70 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 1:30.80 | |
46 | 117 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 1:30.87 | |
47 | 150 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:30.94 | |
48 | 45 | Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 1:31.06 | |
49 | 73 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 1:32.88 | |
50 | 235 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 1:32.92 | |
51 | 72 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 1:33.92 | |
52 | 95 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 1:34.06 | |
53 | 254 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:34.32 | |
54 | 228 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 1:34.79 | |
55 | 217 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:34.83 | |
56 | 167 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:35.52 | |
57 | 261 | Rosenkrantz Liv | 2008 | ALLERØD | 0856AD | 25 m | 1:36.02 | |
58 | 211 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:36.05 | |
59 | 161 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:36.45 | |
60 | 179 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 1:37.11 | |
61 | 203 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:37.11 | |
62 | 273 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 1:37.19 | |
63 | 160 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:37.78 | |
64 | 60 | Højer Johanne | 2008 | JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 1:39.01 | |
65 | 280 | Sjøberg Rosa Marie | 2008 | VÆRLØSE | 0838AN | 25 m | 1:46.43 | |
66 | 245 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 2:10.46 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 14, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 1:03.66 | |
2 | 272 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 1:04.38 | |
3 | 185 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 1:05.04 | |
4 | 216 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:07.37 | |
5 | 166 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 1:07.41 | |
6 | 225 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 1:07.44 | |
7 | 57 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 1:07.56 | |
8 | 268 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:08.26 | |
9 | 155 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 1:10.36 | |
10 | 244 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:10.36 | |
11 | 255 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:10.38 | |
12 | 267 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:10.59 | |
13 | 169 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:10.75 | |
14 | 43 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:11.09 | |
15 | 218 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:11.15 | |
16 | 158 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:11.88 | |
17 | 87 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:12.16 | |
18 | 300 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743aa | 25 m | 1:12.47 | |
19 | 157 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:12.64 | |
20 | 186 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 1:12.71 | |
21 | 249 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:12.77 | |
22 | 263 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 1:13.06 | |
23 | 292 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:13.08 | |
24 | 242 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 1:13.12 | |
25 | 126 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 1:13.57 | |
26 | 192 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 1:13.66 | |
27 | 208 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 1:13.83 | |
28 | 162 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:14.56 | |
29 | 240 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 1:14.61 | |
30 | 52 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 1:14.71 | |
31 | 119 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 1:15.00 | |
32 | 206 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:15.27 | |
33 | 42 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 1:15.35 | |
34 | 180 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 1:15.41 | |
35 | 229 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 1:15.61 | |
36 | 257 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:16.00 | |
37 | 176 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 1:16.19 | |
38 | 276 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 1:17.20 | |
39 | 221 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 1:17.78 | |
40 | 110 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:18.07 | |
41 | 67 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 1:18.76 | |
42 | 210 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 1:19.44 | |
43 | 207 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 1:20.94 | |
44 | 151 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:21.55 | |
45 | 51 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 1:21.96 | |
46 | 247 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 1:21.98 | |
47 | 122 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:22.27 | |
48 | 59 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 1:22.76 | |
49 | 204 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:22.97 | |
50 | 234 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 1:23.01 | |
51 | 198 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:23.51 | |
52 | 226 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 1:23.65 | |
53 | 241 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 1:24.39 | |
54 | 277 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:25.90 | |
55 | 94 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 1:26.20 | |
56 | 212 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 1:26.33 | |
57 | 156 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 1:26.73 | |
58 | 71 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 1:26.75 | |
59 | 91 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 1:27.48 | |
60 | 133 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 1:27.77 | |
61 | 116 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 1:27.82 | |
62 | 50 | Paaske Johan | 2007 | SØLLERØD | 0719AG | 25 m | 1:27.84 | |
63 | 81 | Gjerløv Adam | 2007 | FR.SUND | 0779AH | 25 m | 1:28.01 | |
64 | 246 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 1:29.11 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 15, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 34.77 | |
2 | 278 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 36.76 | |
3 | 189 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 37.46 | |
4 | 197 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 37.54 | |
5 | 274 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 37.61 | |
6 | 265 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 37.76 | |
7 | 63 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 38.20 | |
8 | 65 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 38.39 | |
9 | 200 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 38.73 | |
10 | 258 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 38.81 | |
11 | 48 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 39.49 | |
12 | 112 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 39.58 | |
13 | 270 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 39.79 | |
14 | 256 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 40.39 | |
15 | 164 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 41.94 | |
16 | 53 | Terney Caroline | 2007 | SØLLERØD | 0728AM | 25 m | 42.03 | |
17 | 165 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 42.43 | |
18 | 271 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 42.76 | |
19 | 44 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 43.10 | |
20 | 194 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 43.67 | |
21 | 248 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 45.30 | |
22 | 148 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 46.34 | |
23 | 269 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 46.41 | |
24 | 130 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 46.44 | |
25 | 181 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 46.50 | |
26 | 154 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 47.66 | |
27 | 117 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 47.81 | |
28 | 159 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 50.68 | |
29 | 118 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 50.84 | |
30 | 175 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 51.41 | |
31 | 273 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 51.92 | |
32 | 69 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 0814AH | 25 m | 59.97 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 16, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 201 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 31.45 | |
2 | 272 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 31.89 | |
3 | 61 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 32.34 | |
4 | 185 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 33.22 | |
5 | 166 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 33.44 | |
6 | 155 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 33.50 | |
7 | 57 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 34.21 | |
8 | 225 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 34.49 | |
9 | 104 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 34.68 | |
10 | 268 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 34.86 | |
11 | 249 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 34.94 | |
12 | 171 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 35.25 | |
13 | 186 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 35.67 | |
14 | 136 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 35.74 | |
15 | 276 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 35.89 | |
16 | 158 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 35.95 | |
17 | 192 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 36.44 | |
18 | 107 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 36.54 | |
19 | 135 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 36.55 | |
20 | 172 | Søhoel William Brix | 2006 | GLADSAXE | 0671AF | 25 m | 36.67 | |
21 | 162 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 36.79 | |
22 | 224 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 37.06 | |
23 | 180 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 37.42 | |
24 | 229 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 37.50 | |
25 | 244 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 37.66 | |
26 | 279 | Lester Noah | 2006 | VÆRLØSE | 0677AF | 25 m | 37.76 | |
27 | 153 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 37.93 | |
28 | 42 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 38.24 | |
29 | 263 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 38.26 | |
30 | 240 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 38.29 | |
31 | 168 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 38.85 | |
32 | 190 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 38.94 | |
33 | 123 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 39.00 | |
34 | 176 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 39.24 | |
35 | 59 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 39.48 | |
36 | 242 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 39.50 | |
37 | 92 | Pedersen Harald Vitus | 2006 | FR.SUND | 0679AL | 25 m | 40.22 | |
38 | 253 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 40.49 | |
39 | 126 | Nimb Christian | 2006 | GENTOFTE | 0679AH | 25 m | 40.70 | |
40 | 84 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 41.46 | |
41 | 67 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 41.83 | |
42 | 87 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 43.14 | |
43 | 300 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743aa | 25 m | 43.25 | |
44 | 133 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 44.66 | |
45 | 277 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 44.89 | |
46 | 132 | Sandersen August Bülow | 2007 | GENTOFTE | 0761AG | 25 m | 45.65 | |
47 | 198 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 45.79 | |
48 | 226 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 46.21 | |
49 | 246 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 47.44 | |
50 | 156 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 47.52 | |
51 | 247 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 47.73 | |
52 | 146 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 48.25 | |
53 | 220 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | 50.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 17, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 1:31.86 | |
2 | 290 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:32.51 | |
3 | 278 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 1:32.70 | |
4 | 63 | Frydendahl Lucca | 2008 | SLANGERUP | 0812AB | 25 m | 1:34.21 | |
5 | 184 | Havgaard Ea Lund | 2007 | HELSINGØR | 0728AD | 25 m | 1:34.71 | |
6 | 65 | Greve Naya Høi | 2007 | SLANGERUP | 0796AE | 25 m | 1:34.72 | |
7 | 163 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 1:35.70 | |
8 | 209 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:36.44 | |
9 | 189 | Martinsen Silvia | 2007 | HELSINGØR | 0792AC | 25 m | 1:37.99 | |
10 | 258 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:38.43 | |
11 | 233 | Madsen Wilma Adelhart | 2008 | LYNGBY | 0886AB | 25 m | 1:39.81 | |
12 | 230 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 1:40.29 | |
13 | 260 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 1:40.85 | |
14 | 262 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 1:40.85 | |
15 | 236 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 1:41.82 | |
16 | 250 | Antvorskov Line L. | 2007 | ALLERØD | 0734AA | 25 m | 1:42.10 | |
17 | 64 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 1:42.17 | |
18 | 232 | Larsen Nikoline E. | 2007 | LYNGBY | 0712AE | 25 m | 1:43.31 | |
19 | 202 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 0788AQ | 25 m | 1:43.41 | |
20 | 112 | Flamand Sophie | 2007 | GENTOFTE | 0752AO | 25 m | 1:43.61 | |
21 | 46 | Heegaard Helene | 2007 | SØLLERØD | 0794AN | 25 m | 1:43.76 | |
22 | 96 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 1:43.77 | |
23 | 287 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:43.94 | |
24 | 150 | Christensen Laura Klug | 2008 | GLADSAXE | 0836AN | 25 m | 1:44.79 | |
25 | 148 | Blom Augusta | 2008 | GLADSAXE | 0842AE | 25 m | 1:44.86 | |
26 | 41 | Aaby Katrine Bruhn | 2007 | SØLLERØD | 0756AF | 25 m | 1:44.97 | |
27 | 205 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:46.49 | |
28 | 252 | Framke Anne-Maj | 2008 | ALLERØD | 0832AB | 25 m | 1:46.50 | |
29 | 73 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 1:47.95 | |
30 | 118 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 1:49.83 | |
31 | 159 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 1:50.25 | |
32 | 203 | Powers Anna | 2007 | HERLEV | 0702AC | 25 m | 1:50.30 | |
33 | 115 | Heeris Silke | 2008 | GENTOFTE | 0846AI | 25 m | 1:51.62 | |
34 | 254 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 1:52.62 | |
35 | 70 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 1:53.15 | |
36 | 173 | Tvermoes Ella Boisen | 2008 | GLADSAXE | 0812AD | 25 m | 1:53.64 | |
37 | 160 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 1:53.72 | |
38 | 86 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 1:53.89 | |
39 | 238 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 1:53.92 | |
40 | 259 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 1:54.80 | |
41 | 120 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 1:55.32 | |
42 | 175 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 1:56.32 | |
43 | 161 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 1:56.85 | |
44 | 195 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 1:57.11 | |
45 | 45 | Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 1:57.39 | |
46 | 269 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:57.39 | |
47 | 68 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 25 m | 1:57.93 | |
48 | 167 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 1:59.95 | |
49 | 109 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 2:00.00 | |
50 | 130 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 2:01.69 | |
51 | 95 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 2:01.71 | |
52 | 154 | Hansen Sarah Zargarov | 2008 | GLADSAXE | 0848AG | 25 m | 2:01.84 | |
53 | 129 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 2:01.96 | |
54 | 69 | Lykke Sofie | 2008 | SLANGERUP | 0814AH | 25 m | 2:03.57 | |
55 | 127 | Nyrup Clara | 2008 | GENTOFTE | 0802AJ | 25 m | 2:03.71 | |
56 | 72 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 2:04.83 | |
57 | 60 | Højer Johanne | 2008 | JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 2:05.31 | |
58 | 108 | Devicic Julija | 2008 | GENTOFTE | 0866AI | 25 m | 2:05.99 | |
59 | 291 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 2:06.69 | |
60 | 199 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 2:10.27 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 18, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 201 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:24.51 | |
2 | 267 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:27.23 | |
3 | 224 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 1:30.04 | |
4 | 169 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 1:30.31 | |
5 | 158 | Hermansen Jens Krogh | 2006 | GLADSAXE | 0675AG | 25 m | 1:30.57 | |
6 | 292 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:30.65 | |
7 | 157 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 1:31.68 | |
8 | 134 | Svedal Andreas Ellgaard | 2006 | GENTOFTE | 0631AF | 25 m | 1:32.50 | |
9 | 104 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 1:33.16 | |
10 | 208 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 1:35.23 | |
11 | 218 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:35.55 | |
12 | 123 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 1:36.00 | |
13 | 253 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:36.06 | |
14 | 206 | Buck Victor | 2007 | HOLBÆK | 0721AB | 25 m | 1:36.07 | |
15 | 94 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 1:37.64 | |
16 | 162 | Krogh Tore | 2006 | GLADSAXE | 0679AF | 25 m | 1:37.69 | |
17 | 190 | Munk Marcus | 2007 | HELSINGØR | 0757AB | 25 m | 1:37.70 | |
18 | 107 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 1:38.16 | |
19 | 81 | Gjerløv Adam | 2007 | FR.SUND | 0779AH | 25 m | 1:38.38 | |
20 | 198 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:38.66 | |
21 | 43 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 1:39.05 | |
22 | 84 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:39.42 | |
23 | 151 | Edske Rasmus | 2007 | GLADSAXE | 0777AE | 25 m | 1:40.29 | |
24 | 277 | Morthorst Oscar David | 2007 | TRITON B | 0753AF | 25 m | 1:40.75 | |
25 | 244 | Nyegaard Jonathan | 2007 | ROSKILDE | 0765AA | 25 m | 1:42.64 | |
26 | 67 | Svendsen Harald Rasmus | 2007 | SLANGERUP | 0781AG | 25 m | 1:43.13 | |
27 | 168 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 1:44.94 | |
28 | 121 | Mindegaard Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0711AG | 25 m | 1:45.46 | |
29 | 146 | Bang Cornelius Borgaard | 2007 | GLADSAXE | 0787AE | 25 m | 1:45.82 | |
30 | 110 | Due August | 2007 | GENTOFTE | 0701AG | 25 m | 1:46.17 | |
31 | 257 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 1:47.35 | |
32 | 204 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:48.16 | |
33 | 156 | Heinemann Oscar | 2007 | GLADSAXE | 0797AF | 25 m | 1:48.58 | |
34 | 111 | Find Frederik | 2007 | GENTOFTE | 0769AF | 25 m | 1:48.83 | |
35 | 234 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 1:50.29 | |
36 | 139 | Vindeløv William Diness | 2007 | GENTOFTE | 0799AG | 25 m | 1:51.58 | |
37 | 122 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 1:52.37 | |
38 | 51 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 1:52.77 | |
39 | 147 | Bendixen William | 2007 | GLADSAXE | 0719AK | 25 m | 1:53.64 | |
40 | 300 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743aa | 25 m | 1:53.69 | |
41 | 71 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 1:56.13 | |
42 | 210 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 1:57.91 | |
43 | 125 | Nielsen Mark | 2007 | GENTOFTE | 0729AF | 25 m | 1:59.27 | |
44 | 106 | Chamberlain Alexander | 2007 | GENTOFTE | 0799AF | 25 m | 2:00.00 | |
45 | 105 | Bergmann Theodor Nytoft | 2007 | GENTOFTE | 0721AG | 25 m | 2:00.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 19, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 152 | Engedal Silje Nygaard | 2007 | GLADSAXE | 0768AE | 25 m | 37.73 | |
2 | 62 | Aggersbøl Kattja Daniella | 2007 | SLANGERUP | 0764AM | 25 m | 38.79 | |
3 | 58 | Hansen K-Lee | 2007 | JYLLINGE | 0756AE | 25 m | 38.96 | |
4 | 289 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 39.54 | |
5 | 274 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 39.86 | |
6 | 193 | Skjøth-Rasmussen Ulrikke | 2007 | HELSINGØR | 0704AD | 25 m | 39.95 | |
7 | 174 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 40.58 | |
8 | 266 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 40.75 | |
9 | 270 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 41.08 | |
10 | 114 | Griffin Nina | 2007 | GENTOFTE | 0776AK | 25 m | 41.55 | |
11 | 83 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 41.56 | |
12 | 197 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 41.77 | |
13 | 77 | Appel Line | 2007 | FR.SUND | 0778AG | 25 m | 41.85 | |
14 | 236 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 42.21 | |
15 | 163 | Lange Sofie Emilie | 2007 | GLADSAXE | 0702AB | 25 m | 42.29 | |
16 | 222 | Berg Wilma | 2008 | LYNGBY | 0868AD | 25 m | 42.34 | |
17 | 248 | Sørensen Silje | 2007 | ROSKILDE | 0754AB | 25 m | 42.49 | |
18 | 209 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 42.67 | |
19 | 56 | Miolane Camille Hedvig | 2007 | JYLLINGE | 0768AI | 25 m | 42.70 | |
20 | 117 | Laan Tess van Der | 2008 | GENTOFTE | 0818AA | 25 m | 42.97 | |
21 | 64 | Capito Mira | 2007 | SLANGERUP | 0778AI | 25 m | 43.07 | |
22 | 265 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | BIRKERØD | 0828AD | 25 m | 43.10 | |
23 | 96 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 43.13 | |
24 | 215 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 43.20 | |
25 | 183 | Haugland Caroline | 2007 | HELSINGØR | 0756AJ | 25 m | 43.41 | |
26 | 287 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 43.45 | |
27 | 271 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 43.47 | |
28 | 181 | Eriksen Amelia | 2008 | HELSINGØR | 0892AD | 25 m | 43.48 | |
29 | 264 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 43.72 | |
30 | 230 | Jørgensen Juuliie | 2007 | LYNGBY | 0722AL | 25 m | 44.01 | |
31 | 165 | Ludvigsen Oline | 2007 | GLADSAXE | 0768AA | 25 m | 44.18 | |
32 | 86 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 44.27 | |
33 | 194 | Thorsen Kamilla Elisabeth | 2007 | HELSINGØR | 0746AJ | 25 m | 44.29 | |
34 | 68 | Larsen Viktoria | 2007 | SLANGERUP | 0764AN | 25 m | 44.42 | |
35 | 269 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 44.78 | |
36 | 164 | Larsson Petrea Asferg | 2008 | GLADSAXE | 0862AD | 25 m | 45.18 | |
37 | 175 | Valentin Freya | 2008 | GLADSAXE | 0888AG | 25 m | 45.31 | |
38 | 260 | Moesgaard Marie | 2008 | ALLERØD | 0836AD | 25 m | 45.50 | |
39 | 235 | Mathiesen Ida | 2008 | LYNGBY | 0876AK | 25 m | 45.78 | |
40 | 73 | Rasmussen Silje | 2008 | SLANGERUP | 0894AF | 25 m | 45.92 | |
41 | 167 | Mygind Sigrid | 2008 | GLADSAXE | 0878AG | 25 m | 46.16 | |
42 | 95 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 47.61 | |
43 | 299 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 47.63 | |
44 | 159 | Jagd Katrine Schou | 2008 | GLADSAXE | 0868AA | 25 m | 47.74 | |
45 | 179 | Azman Alesha | 2008 | HELSINGØR | 0862AF | 25 m | 47.85 | |
46 | 187 | Knuhtsen Asta Krumm | 2008 | HELSINGØR | 0844AJ | 25 m | 47.99 | |
47 | 262 | Stenberg Simone | 2008 | ALLERØD | 0844AB | 25 m | 48.27 | |
48 | 228 | Højberg Alvilda | 2008 | LYNGBY | 0832AG | 25 m | 48.54 | |
49 | 195 | Weber Katrine Beenfeldt | 2008 | HELSINGØR | 0844AD | 25 m | 48.83 | |
50 | 70 | Olsen Louise | 2008 | SLANGERUP | 0816AF | 25 m | 48.96 | |
51 | 109 | Drescher Karoline | 2008 | GENTOFTE | 0856AI | 25 m | 49.00 | |
52 | 237 | Ross Sofie | 2008 | LYNGBY | 0802AE | 25 m | 49.07 | |
53 | 254 | Geneser Alma | 2008 | ALLERØD | 0862AE | 25 m | 49.09 | |
54 | 217 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 49.24 | |
55 | 160 | Jepsen Liva Ladefoged | 2008 | GLADSAXE | 0828AA | 25 m | 49.30 | |
56 | 291 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 49.94 | |
57 | 199 | Bogdanovic Ana | 2008 | HERLEV | 0852AG | 25 m | 49.96 | |
58 | 214 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 50.00 | |
59 | 238 | Zøllner Sophia | 2008 | LYNGBY | 0874AA | 25 m | 50.10 | |
60 | 120 | Mantoni Rosa | 2008 | GENTOFTE | 0838AI | 25 m | 50.51 | |
61 | 161 | Kærgaard Victoria Brammer | 2008 | GLADSAXE | 0878AA | 25 m | 50.67 | |
62 | 72 | Thejlman Lina | 2008 | SLANGERUP | 0868AC | 25 m | 50.80 | |
63 | 127 | Nyrup Clara | 2008 | GENTOFTE | 0802AJ | 25 m | 51.31 | |
64 | 219 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 51.52 | |
65 | 60 | Højer Johanne | 2008 | JYLLINGE | 0868AK | 25 m | 51.70 | |
66 | 113 | Flymer Hannah Thea | 2008 | GENTOFTE | 0836AI | 25 m | 52.36 | |
67 | 273 | Gagnér Helena | 2008 | TRITON B | 0884AJ | 25 m | 52.38 | |
68 | 124 | Nedergaard Johanna F. H. | 2008 | GENTOFTE | 0816AI | 25 m | 52.47 | |
69 | 182 | Eriksen Jasmin | 2008 | HELSINGØR | 0882AF | 25 m | 52.54 | |
70 | 211 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 52.75 | |
71 | 129 | Permin Ingrid Kaas | 2008 | GENTOFTE | 0898AI | 25 m | 52.97 | |
72 | 130 | Raahauge Laura | 2008 | GENTOFTE | 0826AA | 25 m | 53.03 | |
73 | 245 | Palmund Ella | 2008 | ROSKILDE | 0806AB | 25 m | 53.19 | |
74 | 45 | Hansen Pauline | 2008 | SØLLERØD | 0892AF | 25 m | 53.35 | |
75 | 259 | Mindested Laura Bach | 2008 | ALLERØD | 0876AA | 25 m | 53.35 | |
76 | 108 | Devicic Julija | 2008 | GENTOFTE | 0866AI | 25 m | 53.41 | |
77 | 118 | Lenskjold Josefine Agnete | 2008 | GENTOFTE | 0824AM | 25 m | 53.60 | |
78 | 275 | Hinchely Ida | 2008 | TRITON B | 0826AJ | 25 m | 55.73 | |
79 | 251 | Englert Anja | 2008 | ALLERØD | 0866AE | 25 m | 1:08.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 20, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 272 | Castella Nicholas | 2007 | TRITON B | 0729AL | 25 m | 31.66 | |
2 | 185 | Heinrichsen Linus | 2006 | HELSINGØR | 0693AE | 25 m | 33.78 | |
3 | 57 | Jensen Frederik Kepp | 2007 | JYLLINGE | 0781AA | 25 m | 35.97 | |
4 | 153 | Frederiksen Sven Ole H. | 2006 | GLADSAXE | 0637AG | 25 m | 36.18 | |
5 | 176 | Åhman Magnus Gimsing | 2007 | GLADSAXE | 0761AB | 25 m | 37.02 | |
6 | 186 | Hvilsom Asger | 2007 | HELSINGØR | 0799AA | 25 m | 37.23 | |
7 | 263 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 37.24 | |
8 | 192 | Reinstrup Nicklas | 2006 | HELSINGØR | 0655AD | 25 m | 37.69 | |
9 | 84 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 37.70 | |
10 | 136 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 37.82 | |
11 | 242 | Isaksen Frederik | 2007 | ROSKILDE | 0759AA | 25 m | 38.29 | |
12 | 128 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 38.39 | |
13 | 169 | Pedersen Walter N Falborg | 2007 | GLADSAXE | 0751AB | 25 m | 38.60 | |
14 | 87 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 38.89 | |
15 | 171 | Stender-Petersen Nikolai | 2007 | GLADSAXE | 0723AB | 25 m | 38.91 | |
16 | 155 | Hansen Victor Juhl | 2007 | GLADSAXE | 0719AE | 25 m | 39.03 | |
17 | 300 | Christiansen Nicolas | 2007 | HOLBÆK | 0743aa | 25 m | 39.03 | |
18 | 43 | Bjerg Sebastian R. | 2007 | SØLLERØD | 0767AC | 25 m | 39.14 | |
19 | 52 | Skovgaard Carl Gustav | 2006 | SØLLERØD | 0651AK | 25 m | 39.34 | |
20 | 276 | Jensen Jonas Wilms | 2007 | TRITON B | 0717AD | 25 m | 39.38 | |
21 | 135 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 39.43 | |
22 | 59 | Uldall-Jessen Jacob | 2007 | JYLLINGE | 0757AE | 25 m | 39.47 | |
23 | 168 | Peacock Lukas | 2007 | GLADSAXE | 0751AG | 25 m | 39.48 | |
24 | 123 | Møllenbach Carl Johan | 2006 | GENTOFTE | 0687AF | 25 m | 40.01 | |
25 | 247 | Skyt Daniel | 2006 | ROSKILDE | 0691AF | 25 m | 40.02 | |
26 | 180 | Bendtsen Andreas | 2007 | HELSINGØR | 0703AG | 25 m | 40.11 | |
27 | 229 | Johnsen Sander F. Høyrup | 2007 | LYNGBY | 0761AC | 25 m | 40.27 | |
28 | 42 | Andersen Thor | 2007 | SØLLERØD | 0735AE | 25 m | 40.30 | |
29 | 119 | Lindquist Oswald | 2006 | GENTOFTE | 0647AF | 25 m | 40.66 | |
30 | 85 | Kristensen Jonathan | 2006 | FR.SUND | 0693AL | 25 m | 40.69 | |
31 | 226 | Hemmingsen Mathias | 2007 | LYNGBY | 0731AG | 25 m | 40.77 | |
32 | 221 | Bendixen Max | 2007 | LYNGBY | 0745AI | 25 m | 40.89 | |
33 | 133 | Skovbjerg Vitus | 2007 | GENTOFTE | 0741AG | 25 m | 42.18 | |
34 | 257 | Linderoth Lucas | 2007 | ALLERØD | 0777AB | 25 m | 42.52 | |
35 | 240 | Andersen Christoffer Bo | 2007 | ROSKILDE | 0797AC | 25 m | 42.91 | |
36 | 51 | Petersen Mathias Garset | 2007 | SØLLERØD | 0713AH | 25 m | 43.45 | |
37 | 122 | Misander Lucas | 2007 | GENTOFTE | 0719AF | 25 m | 43.87 | |
38 | 47 | Hertz Nicolai | 2007 | SØLLERØD | 0767AI | 25 m | 44.04 | |
39 | 234 | Marcussen Karl | 2007 | LYNGBY | 0709AB | 25 m | 44.19 | |
40 | 207 | Krog Frej Matias | 2007 | HOLBÆK | 0737AG | 25 m | 44.61 | |
41 | 81 | Gjerløv Adam | 2007 | FR.SUND | 0779AH | 25 m | 44.95 | |
42 | 94 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 45.19 | |
43 | 91 | Nyland Rasmus | 2007 | FR.SUND | 0789AJ | 25 m | 45.41 | |
44 | 66 | Knudsen David | 2007 | SLANGERUP | 0791AA | 25 m | 45.42 | |
45 | 188 | Lundstrøm Frederik S. | 2007 | HELSINGØR | 0755AK | 25 m | 45.68 | |
46 | 204 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 46.61 | |
47 | 220 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | 46.75 | |
48 | 71 | Rasmussen Jonas Tornow | 2007 | SLANGERUP | 0725AB | 25 m | 46.78 | |
49 | 241 | Ibsen Sebastian Bruun | 2007 | ROSKILDE | 0785AI | 25 m | 47.04 | |
50 | 125 | Nielsen Mark | 2007 | GENTOFTE | 0729AF | 25 m | 47.47 | |
51 | 246 | Seerinsen Anton | 2007 | ROSKILDE | 0719AH | 25 m | 47.98 | |
52 | 116 | Jensen Alexander Dorph | 2007 | GENTOFTE | 0765AJ | 25 m | 48.29 | |
53 | 212 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 48.51 | |
54 | 298 | Husum Lauritz Viborg | 2007 | FR.SUND | 0799AH | 25 m | 48.95 | |
55 | 191 | Reinicke Otto Damsgaard | 2007 | HELSINGØR | 0793AH | 25 m | 49.32 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Poulsen Ida Villemoes | 2007 | GLADSAXE | 0758AA | 25 m | 2:52.27 | |
2 | 278 | Strandby Andrea | 2007 | TRITON B | 0718AA | 25 m | 2:55.85 | |
3 | 258 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 3:04.28 | |
4 | 256 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 3:08.06 | |
5 | 274 | Grønlund Erica Veggerby | 2007 | TRITON B | 0736AC | 25 m | 3:08.96 | |
6 | 290 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 3:09.50 | |
7 | 200 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 3:11.29 | |
8 | 197 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 3:12.04 | |
9 | 250 | Antvorskov Line L. | 2007 | ALLERØD | 0734AA | 25 m | 3:12.31 | |
10 | 266 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 3:17.14 | |
11 | 48 | Kristensen Mathilde | 2007 | SØLLERØD | 0744AG | 25 m | 3:17.64 | |
12 | 44 | Borchorst Molly | 2007 | SØLLERØD | 0788AG | 25 m | 3:17.83 | |
13 | 174 | Waarst Lise H. V. | 2007 | GLADSAXE | 0732AD | 25 m | 3:18.38 | |
14 | 236 | Nygaard Ingrid Due | 2007 | LYNGBY | 0786AD | 25 m | 3:18.75 | |
15 | 83 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 3:20.44 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 61 | Schmidt Emil | 2006 | SLANGERUP | 0695AA | 25 m | 2:40.63 | |
2 | 201 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 2:45.51 | |
3 | 225 | Dohn Andreas Hammer | 2006 | LYNGBY | 0659AC | 25 m | 2:47.88 | |
4 | 216 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 2:49.16 | |
5 | 104 | Aarup-Andersen Frederik | 2006 | GENTOFTE | 0649AE | 25 m | 2:49.78 | |
6 | 267 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 2:51.79 | |
7 | 268 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 2:52.68 | |
8 | 255 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 2:54.31 | |
9 | 224 | Christiansen Mads Emil | 2006 | LYNGBY | 0611AH | 25 m | 2:54.40 | |
10 | 166 | Moefelt Christian | 2006 | GLADSAXE | 0697AF | 25 m | 2:54.60 | |
11 | 218 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 2:56.02 | |
12 | 292 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 2:56.43 | |
13 | 136 | Udar Maximillian | 2006 | GENTOFTE | 0681AJ | 25 m | 2:57.18 | |
14 | 128 | Olsen Peter Bjerre | 2006 | GENTOFTE | 0633AK | 25 m | 2:58.97 | |
15 | 249 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 3:00.11 | |
16 | 135 | Taul August | 2006 | GENTOFTE | 0681AA | 25 m | 3:01.41 | |
17 | 107 | Dahl David Johannes | 2006 | GENTOFTE | 0669AB | 25 m | 3:02.33 | |
18 | 157 | Heldgaard Gustav Krabbe | 2006 | GLADSAXE | 0655AG | 25 m | 3:02.96 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 23, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | A6 Piger 1 | 2007 | A6 | 25 m | 2:13.62 | ||
2 | 143 | Gsc Piger 1 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:17.09 | ||
3 | 295 | Sigma Piger 1 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 177 | Helsingør K3 | 2007 | HELSINGØR | 25 m | 2:21.90 | ||
5 | 293 | Lyngby Royal Girls | 2007 | LYNGBY | 25 m | 2:22.11 | ||
6 | 93 | Frederikssund Piger | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:22.30 | ||
7 | 101 | Gentofte Piger 1 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:24.24 | ||
8 | 144 | Gsc Piger 2 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:31.99 | ||
9 | 196 | Herlev Piger | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:32.00 | ||
10 | 297 | Sigma Piger 3 | 2007 | SIGMA | 25 m | 2:32.00 | ||
11 | 76 | A6 Piger 2 | 2007 | A6 | 25 m | 2:33.12 | ||
12 | 288 | Stålpiger Fr.værk | 2007 | FR.VÆRK | 25 m | 2:33.90 | ||
13 | 145 | Gsc Piger 3 | 2007 | GLADSAXE | 25 m | 2:40.89 | ||
14 | 102 | Gentofte Piger 2 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:46.73 | ||
15 | 40 | Søllerød Sharks | 2007 | SØLLERØD | 25 m | 2:50.00 | ||
16 | 103 | Gentofte Piger 3 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 3:01.31 | ||
17 | 296 | Sigma Piger 2 | 2007 | SIGMA | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:28 |
Løb 24, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Sigma Drenge 1 | 2006 | SIGMA | 25 m | 2:02.00 | ||
2 | 140 | Gsc Drenge 1 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:06.60 | ||
3 | 97 | Gentofte Drenge 1 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:07.53 | ||
4 | 178 | Helsingør K3 | 2006 | HELSINGØR | 25 m | 2:07.80 | ||
5 | 74 | A6 Drenge 1 | 2006 | A6 | 25 m | 2:10.59 | ||
6 | 283 | Lyngby Royal Boys | 2006 | LYNGBY | 25 m | 2:12.33 | ||
7 | 301 | Frederikssund Drenge | 2006 | FR.SUND | 25 m | 2:12.33 | ||
8 | 141 | Gsc Drenge 2 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:14.89 | ||
9 | 239 | Roskilde Eagles | 2007 | ROSKILDE | 25 m | 2:15.63 | ||
10 | 98 | Gentofte Drenge 2 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:18.96 | ||
11 | 142 | Gsc Drenge 3 | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:19.89 | ||
12 | 39 | Søllerød Sharknados | 2006 | SØLLERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 99 | Gentofte Drenge 3 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:30.40 | ||
14 | 100 | Gentofte Drenge 4 | 2007 | GENTOFTE | 25 m | 2:46.34 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2018 |
Licens til Frederikssund Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:48 |