Startliste for Sum-Sim Region 2018 Skåne Södra
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Lördag 10 november 2018 kl. 09:00
# | Løb | Sponsor | Deltagerliste | Startliste |
---|---|---|---|---|
1 | 200m medley pojkar 15-16 | XL Hans Anders Bygg | Deltagerliste | Startliste |
2 | 200m fjärilsim flickor 15-16 | Bo Hus Bosses Bygg | Deltagerliste | Startliste |
3 | 200m frisim pojkar 14 | Hyrbilen | Deltagerliste | Startliste |
0 | 200m medley pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m fjärilsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
4 | 200m frisim flickor 14 | Hörselsnäckan | Deltagerliste | Startliste |
5 | 1500m frisim pojkar 15-16 | Ystads Allehanda | Deltagerliste | Startliste |
0 | 200m frisim pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim flickor 14 prisutdelning | |||
6 | 200m frisim flickor 15-16 | Svenska CD-Data | Deltagerliste | Startliste |
7 | 400m frisim pojkar 13 o y | HP Holding | Deltagerliste | Startliste |
0 | 1500m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
8 | 200m medley flickor 13 o y | Ystad TV & Antenn AB | Deltagerliste | Startliste |
9 | 200m bröstsim pojkar 15-16 | Södra Kompaniet | Deltagerliste | Startliste |
0 | 400m frisim pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 200m medley flickor 13 o y prisutdelning | |||
10 | 100m ryggsim flickor 15-16 | Grändens Mat | Deltagerliste | Startliste |
11 | 100m fjärilsim pojkar 14 | Bareko Sport | Deltagerliste | Startliste |
12 | 100m fjärilsim flickor 14 | Otto Olssons Bil | Deltagerliste | Startliste |
0 | 200m bröstsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m ryggsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100m fjärilsim pojkar 14 prisutdelning | |||
13 | 4x100m medley pojkar 16 o y | Tandtekniska Laboratoriet | Deltagerliste | Startliste |
14 | 4x100m frisim flickor 16 o y | HP Holding | Deltagerliste | Startliste |
0 | 100m fjärilsim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 4x100m medley pojkar 16 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim flickor 16 o y prisutdelning |