2020-11-29   23:22:12
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Køge Open Herfølge 2018

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

1_S
Løb 1, 50m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
198  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  32.38   
196  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  33.89   
239  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  33.89   
235  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  34.61   
100  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KØGE  0722AE  25 m  35.31   
160  Frederiksen Annika  2007  GTI  0766AI  25 m  35.64   
243  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  37.10   
238  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  37.63   
158  Popp-Madsen Louise  2007  GTI  0758AJ  25 m  38.27   
10  236  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  38.33   
11  246  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  38.45   
12  242  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  38.61   
13  199  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  39.13   
14  107  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  39.24   
15  19  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  39.31   
16  240  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  39.35   
17  133  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  39.36   
18  108  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  39.50   
19  35  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  41.55   
20  49  Askham Durita M.  2008  Ægir    25 m  41.62   
21  253  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  42.29   
22  65  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  42.43   
23  87  Birk Amalie Mønster  2007  KØGE  0796AI  25 m  43.18   
24  228  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  43.46   
25  132  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  25 m  43.82   
26  112  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  44.43   
27  46  Jepsen Caroline Søe  2007  KORSØR  0794AK  25 m  44.75   
28  18  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  45.65   
29  36  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  45.99   
30  66  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  46.64   
31  51  Højsted Lea Osberg  2008  Ægir    25 m  47.02   
32  131  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  47.24   
33  67  Raunkjær Alberte Bendix  2007  SLAGELSE  0728AO  25 m  47.94   
34  88  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  25 m  48.05   
35  16  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  48.73   
36  251  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  49.53   
37  58  Trygvadóttir Róa  2008  Ægir    25 m  50.53   
38  68  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  53.35   
39  84  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  25 m  53.83   
40  231  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  54.12   
41  53  Loburak Lena R.  2007  Ægir    25 m  55.79   
42  129  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  58.90   
43  69  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  59.28   
44  52  Jacobsen Ragnhild  2008  Ægir    25 m  1:04.33   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
2_S
Løb 2, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
186  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  29.40   
28  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  30.75   
188  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  30.96   
151  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  25 m  31.90   
214  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  33.31   
187  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  33.53   
218  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  33.74   
126  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  34.12   
208  Andersen Magnus Steen  2006  HOVEDSTAD  0679AA  25 m  34.19   
10  221  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  34.39   
11  210  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  34.94   
12  44  Bønsøe Rasmus  2006  KORSØR  0669AG  25 m  35.21   
13  153  Segato Marius Hedvang  2007  GTI  0791AD  25 m  35.29   
14  110  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  35.42   
15  29  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  35.90   
16  189  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  36.03   
17  220  Folkmann William  2006  HOVEDSTAD  0655AE  25 m  36.37   
18  154  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  36.45   
19  25  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m  36.53   
20  50  Askham Heini M.  2006  Ægir    25 m  36.54   
21  192  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  36.94   
22  149  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  25 m  37.00   
23  191  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  37.34   
24  83  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  37.64   
25  156  Holm Frederik William  2007  GTI  0727AE  25 m  37.79   
26  105  Møller Hjalte Lildballe  2007  KØGE  0733AA  25 m  37.96   
27  193  Møller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  38.11   
28  150  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m  39.32   
29  89  Christensen Carl Gustav  2007  KØGE  0775AC  25 m  40.30   
30  130  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  40.52   
31  194  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  41.09   
32  118  Sommer Malthe  2009  KØGE  0933AA  25 m  41.43   
33  213  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  42.30   
34  225  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  43.00   
35  104  Melgaard Storm  2007  KØGE  0755AF  25 m  43.67   
36  203  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  44.51   
37  31  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  44.88   
38  64  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  45.19   
39  39  Bjørnsteen William  2008  SK-SYD  0829AB  25 m  45.37   
40  117  Skoubo Mikkel  2008  KØGE  0841AB  25 m  45.66   
41  86  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  25 m  46.46   
42  13  Nymark-Jessen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  47.10   
43  146  Tørngren Thor Sean  2006  HASLEV  0603AD  25 m  47.86   
44  91  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  25 m  48.53   
45  216  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  50.59   
46  94  Hejl-Rasmussen Gustav  2007  KØGE  0775AG  25 m  51.89   
47  42  Riis Noa  2008  SK-SYD  0859AE  25 m  52.43   
48  48  Joensen Líggjas  2008  REYSTI    25 m  52.64   
49  113  Rydberg Anton Dam  2007  KØGE  0799AD  25 m  55.28   
50  11  Nielsen Kalle Hannibal  2006  VAT CPH-MK  0665AF  25 m  57.25   
51  103  Larsen David  2007  KØGE  0753AE  25 m  59.13   
52  30  Hansen Lukas  2008  VORDINGB    25 m  1:00.00   
53  134  Tomovski Luka  2006  HVIDOVRE  0649AO  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
3_S
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
198  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  38.60   
238  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  42.20   
197  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  42.21   
248  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  42.92   
239  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  43.02   
161  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI  0754AG  25 m  43.05   
97  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  43.69   
244  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  44.09   
159  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI  0704AI  25 m  44.67   
10  232  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  44.91   
11  236  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  44.95   
12  108  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  46.64   
13  63  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  46.99   
14  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  47.17   
15  228  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  48.04   
16  100  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KØGE  0722AE  25 m  48.46   
17  51  Højsted Lea Osberg  2008  Ægir    25 m  48.99   
18  21  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  49.71   
19  132  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  25 m  49.99   
20  164  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI  0878AE  25 m  50.09   
21  174  Byrne Fiona Lei  2007  GTI  0776AI  25 m  50.12   
22  45  Hallengreen Naja-Amalie  2008  KORSØR  0848AC  25 m  50.83   
23  56  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ægir    25 m  51.14   
24  173  Naaby Signe C. H.  2007  GTI  0712AI  25 m  51.41   
25  58  Trygvadóttir Róa  2008  Ægir    25 m  51.87   
26  10  Menné Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  52.22   
27  49  Askham Durita M.  2008  Ægir    25 m  52.55   
28  176  Bruun Julie  2008  GTI  0802AF  25 m  52.98   
29  129  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  54.11   
30  234  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  54.23   
31  53  Loburak Lena R.  2007  Ægir    25 m  54.48   
32  131  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  54.52   
33  96  Høyer Anna  2007  KØGE  0708AI  25 m  55.32   
34  183  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GTI  0774AH  25 m  55.33   
35  88  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  25 m  56.00   
36  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  56.15   
37  165  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI  0842AH  25 m  56.23   
38  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  56.46   
39  34  Laursen Marie S.  2007  VORDINGB  0728AL  25 m  58.00   
40  231  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  58.83   
41  229  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  58.84   
42  175  Hedetoft-Winther Caroline  2008  GTI  0874AG  25 m  59.41   
43  119  Sommer Nia  2010  KØGE  1074AA  25 m  1:01.73   
44  95  Høst Alberte Kobyluch  2009  KØGE  0968AD  25 m  1:03.06   
45  52  Jacobsen Ragnhild  2008  Ægir    25 m  1:05.39   
46  59  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  1:06.88   
47  121  Sveigaard Mynte Skovager  2009  KØGE  0972AB  25 m  1:07.38   
48  98  Jensen Tilde Kjærsgaatd  2009  KØGE  0982AB  25 m  1:08.20   
49  93  Haack Amalie  2007  KØGE  0762AT  25 m  1:11.99   
50  120  Stølgård Nora  2010  KØGE  1036AC  25 m  1:15.07   
51  109  Petersen Laura Steen  2010  KØGE  1042AB  25 m  1:15.84   
52  99  Koch Frida  2010  KØGE  1022AB  25 m  1:17.05   
53  90  Cour Josefine Frigast la  2010  KØGE  1012AB  25 m  1:27.09   
54  106  Novak Anna  2010  KØGE  1032AB  25 m  1:27.94   
55  62  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m     
56  70  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m     
57  101  Kristensen Elisabeth Toft  2009  KØGE  0924AF  25 m     
58  102  Kvisgaard Caya  2010  KØGE  1046AC  25 m     
59  114  Schwaner-Hanse Frederikke  2008  KØGE  0878AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
4_S
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
151  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  25 m  36.47   
186  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  36.64   
28  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  38.52   
187  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  39.66   
33  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  40.42   
215  Berg Felix Holkenfeldt Be  2007  HOVEDSTAD  0727AA  25 m  41.16   
29  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  41.34   
111  Poulsen Laurits  2006  KØGE  0661AJ  25 m  42.39   
130  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  42.85   
10  50  Askham Heini M.  2006  Ægir    25 m  43.05   
11  224  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  43.53   
12  25  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m  43.80   
13  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  VAT CPH-MK  0631AH  25 m  44.31   
14  148  Dimon Mark  2006  GTI  0667AJ  25 m  45.59   
15  105  Møller Hjalte Lildballe  2007  KØGE  0733AA  25 m  45.63   
16  171  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI  0637AI  25 m  47.22   
17  219  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  47.32   
18  193  Møller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  47.77   
19  216  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  50.39   
20  110  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  50.46   
21  128  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  51.08   
22  209  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  51.78   
23  155  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  51.88   
24  211  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  25 m  52.22   
25  41  Møller Jakob Bagge  2006  SK-SYD  0605AK  25 m  52.77   
26  20  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  53.24   
27  39  Bjørnsteen William  2008  SK-SYD  0829AB  25 m  54.53   
28  26  Jógvan Í Skála  2008  Havnar    25 m  55.00   
29  48  Joensen Líggjas  2008  REYSTI    25 m  55.21   
30  143  Sørensen Lukas Aagaard  2006  HASLEV  0657AK  25 m  55.36   
31  61  Calløe Lucas  2008  SLAGELSE  0855AH  25 m  55.71   
32  113  Rydberg Anton Dam  2007  KØGE  0799AD  25 m  56.14   
33  115  Severin Pelle Christian  2008  KØGE  0831AB  25 m  57.24   
34  203  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  57.39   
35  27  Skála Jógvan Í  2008  Havnar    25 m  58.67   
36  116  Skoubo Mikkas  2010  KØGE  1021AA  25 m  1:00.15   
37  Kort Nicky  2007  VAT CPH-MK  0791AH  25 m  1:01.04   
38  254  Hoffgaard Thor  2006  VORDINGB  0653AL  25 m  1:01.39   
39  94  Hejl-Rasmussen Gustav  2007  KØGE  0775AG  25 m  1:01.92   
40  Hennings Lindhardt Jonas  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m     
41  40  Halberg Jalte Harpsøe  2008  SK-SYD  0881AI  25 m     
42  60  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m     
43  85  Bagger Simon Lynghøj  2009  KØGE  0917AD  25 m     
44  92  Gatzwiller Lukas  2010  KØGE  1055AA  25 m     
45  122  Vaskov Stefan  2010  KØGE  1025AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
5_S
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
72  Eggertsen Mikala Valentin  2009  NAKSKOV  0922AF  25 m  2:00.69   
62  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  2:10.91   
98  Jensen Tilde Kjærsgaatd  2009  KØGE  0982AB  25 m  2:18.29   
70  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m     
95  Høst Alberte Kobyluch  2009  KØGE  0968AD  25 m     
119  Sommer Nia  2010  KØGE  1074AA  25 m     
121  Sveigaard Mynte Skovager  2009  KØGE  0972AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
6_S
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
42  Riis Noa  2008  SK-SYD  0859AE  25 m  1:33.96   
117  Skoubo Mikkel  2008  KØGE  0841AB  25 m  1:34.96   
48  Joensen Líggjas  2008  REYSTI    25 m  1:44.27   
91  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  25 m  1:45.45   
170  Rasmussen William Zuk  2008  GTI  0801AE  25 m  1:47.88   
205  Oliver Nikolaj  2008  VI39  0837AF  25 m  1:48.65   
60  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  1:57.28   
61  Calløe Lucas  2008  SLAGELSE  0855AH  25 m  2:01.94   
206  Sundstrup Rasmus  2008  VI39  0857AF  25 m  2:41.68   
10  43  Veliqi Dion  2008  SK-SYD  0843AI  25 m     
11  116  Skoubo Mikkas  2010  KØGE  1021AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
7_S
Løb 7, 25m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
235  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  17.00   
248  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  17.00   
249  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  17.00   
199  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  18.39   
228  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  19.00   
232  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  19.00   
236  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  19.00   
242  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  19.00   
243  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  19.00   
10  247  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  19.00   
11  229  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  20.00   
12  240  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  20.00   
13  234  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  21.00   
14  120  Stølgård Nora  2010  KØGE  1036AC  25 m  21.91   
15  34  Laursen Marie S.  2007  VORDINGB  0728AL  25 m  24.00   
16  183  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GTI  0774AH  25 m  24.08   
17  163  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI  0866AC  25 m  24.49   
18  90  Cour Josefine Frigast la  2010  KØGE  1012AB  25 m  24.83   
19  175  Hedetoft-Winther Caroline  2008  GTI  0874AG  25 m  26.52   
20  101  Kristensen Elisabeth Toft  2009  KØGE  0924AF  25 m  27.53   
21  102  Kvisgaard Caya  2010  KØGE  1046AC  25 m  28.13   
22  109  Petersen Laura Steen  2010  KØGE  1042AB  25 m  28.92   
23  99  Koch Frida  2010  KØGE  1022AB  25 m  29.13   
24  106  Novak Anna  2010  KØGE  1032AB  25 m  33.50   
25  49  Askham Durita M.  2008  Ægir    25 m     
26  51  Højsted Lea Osberg  2008  Ægir    25 m     
27  52  Jacobsen Ragnhild  2008  Ægir    25 m     
28  53  Loburak Lena R.  2007  Ægir    25 m     
29  56  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ægir    25 m     
30  58  Trygvadóttir Róa  2008  Ægir    25 m     
31  72  Eggertsen Mikala Valentin  2009  NAKSKOV  0922AF  25 m     
32  96  Høyer Anna  2007  KØGE  0708AI  25 m     
33  131  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m     
34  132  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  25 m     
35  158  Popp-Madsen Louise  2007  GTI  0758AJ  25 m     
36  161  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI  0754AG  25 m     
37  166  Johansen Isabella Høj  2008  GTI  0894AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
8_S
Løb 8, 25m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
187  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  15.93   
201  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  16.23   
26  Jógvan Í Skála  2008  Havnar    25 m  16.30   
204  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  16.95   
192  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  16.99   
218  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  17.00   
209  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  18.00   
215  Berg Felix Holkenfeldt Be  2007  HOVEDSTAD  0727AA  25 m  19.00   
220  Folkmann William  2006  HOVEDSTAD  0655AE  25 m  19.00   
10  224  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  19.00   
11  226  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  19.00   
12  154  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  19.75   
13  210  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  20.00   
14  219  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  20.00   
15  221  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  20.00   
16  223  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  20.00   
17  194  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  22.23   
18  148  Dimon Mark  2006  GTI  0667AJ  25 m  23.29   
19  254  Hoffgaard Thor  2006  VORDINGB  0653AL  25 m  24.00   
20  30  Hansen Lukas  2008  VORDINGB    25 m  25.00   
21  122  Vaskov Stefan  2010  KØGE  1025AA  25 m  28.34   
22  25  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m     
23  27  Skála Jógvan Í  2008  Havnar    25 m     
24  40  Halberg Jalte Harpsøe  2008  SK-SYD  0881AI  25 m     
25  43  Veliqi Dion  2008  SK-SYD  0843AI  25 m     
26  48  Joensen Líggjas  2008  REYSTI    25 m     
27  50  Askham Heini M.  2006  Ægir    25 m     
28  54  Lydersen Hanus  2006  Ægir    25 m     
29  85  Bagger Simon Lynghøj  2009  KØGE  0917AD  25 m     
30  92  Gatzwiller Lukas  2010  KØGE  1055AA  25 m     
31  134  Tomovski Luka  2006  HVIDOVRE  0649AO  25 m     
32  150  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m     
33  169  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI  0741AH  25 m     
34  184  Dabelsteen Alex Leander  2006  GTI  0699AG  25 m     
35  191  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m     
36  202  Kindberg Frederik  2008  VI39  0885AF  25 m     
37  203  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m     
38  205  Oliver Nikolaj  2008  VI39  0837AF  25 m     
39  206  Sundstrup Rasmus  2008  VI39  0857AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
9_S
Løb 9, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
88  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  25 m  1:45.38   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
10_S
Løb 10, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
193  Møller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  1:27.85   
39  Bjørnsteen William  2008  SK-SYD  0829AB  25 m  1:32.07   
31  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  1:35.56   
118  Sommer Malthe  2009  KØGE  0933AA  25 m  1:39.36   
91  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  25 m  1:46.68   
48  Joensen Líggjas  2008  REYSTI    25 m  1:47.66   
170  Rasmussen William Zuk  2008  GTI  0801AE  25 m  1:51.31   
115  Severin Pelle Christian  2008  KØGE  0831AB  25 m  1:51.77   
202  Kindberg Frederik  2008  VI39  0885AF  25 m  2:06.95   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
11_S
Løb 11, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
119  Sommer Nia  2010  KØGE  1074AA  25 m  1:41.14   
120  Stølgård Nora  2010  KØGE  1036AC  25 m  1:53.36   
121  Sveigaard Mynte Skovager  2009  KØGE  0972AB  25 m  2:00.54   
98  Jensen Tilde Kjærsgaatd  2009  KØGE  0982AB  25 m  2:00.74   
90  Cour Josefine Frigast la  2010  KØGE  1012AB  25 m  2:01.80   
95  Høst Alberte Kobyluch  2009  KØGE  0968AD  25 m  2:02.10   
102  Kvisgaard Caya  2010  KØGE  1046AC  25 m  2:02.62   
101  Kristensen Elisabeth Toft  2009  KØGE  0924AF  25 m  2:02.81   
99  Koch Frida  2010  KØGE  1022AB  25 m  2:12.76   
10  109  Petersen Laura Steen  2010  KØGE  1042AB  25 m  2:18.73   
11  106  Novak Anna  2010  KØGE  1032AB  25 m  2:48.19   
12  62  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m     
13  70  Skelvig Signe  2009  SLAGELSE  0984AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
12_S
Løb 12, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
118  Sommer Malthe  2009  KØGE  0933AA  25 m  1:16.28   
117  Skoubo Mikkel  2008  KØGE  0841AB  25 m  1:16.77   
39  Bjørnsteen William  2008  SK-SYD  0829AB  25 m  1:19.05   
42  Riis Noa  2008  SK-SYD  0859AE  25 m  1:23.46   
31  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  1:26.90   
91  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  25 m  1:27.27   
48  Joensen Líggjas  2008  REYSTI    25 m  1:30.79   
115  Severin Pelle Christian  2008  KØGE  0831AB  25 m  1:31.41   
205  Oliver Nikolaj  2008  VI39  0837AF  25 m  1:32.30   
10  116  Skoubo Mikkas  2010  KØGE  1021AA  25 m  1:40.33   
11  202  Kindberg Frederik  2008  VI39  0885AF  25 m  1:46.97   
12  43  Veliqi Dion  2008  SK-SYD  0843AI  25 m  1:49.14   
13  30  Hansen Lukas  2008  VORDINGB    25 m  2:02.00   
14  92  Gatzwiller Lukas  2010  KØGE  1055AA  25 m  2:15.91   
15  85  Bagger Simon Lynghøj  2009  KØGE  0917AD  25 m  2:21.20   
16  60  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m     
17  61  Calløe Lucas  2008  SLAGELSE  0855AH  25 m     
18  122  Vaskov Stefan  2010  KØGE  1025AA  25 m     
19  206  Sundstrup Rasmus  2008  VI39  0857AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
13_S
Løb 13, 4X50m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
195  Super Sild  2007  VI39    25 m  2:29.00   
23  Mk31 Piger 1  2007  VAT CPH-MK    25 m  2:30.23   
24  Mk31 Piger 2  2007  VAT CPH-MK    25 m  2:34.98   
73  Køge Kids 1  2007  KØGE    25 m  2:36.00   
245  Hovedstadens Piger 4  2007  HOVEDSTAD    25 m  2:41.81   
241  Hovedstadens Piger 3  2007  HOVEDSTAD    25 m  2:43.32   
74  Køge Kids 2  2007  KØGE    25 m  2:45.00   
237  Hovedstadens Piger 2  2007  HOVEDSTAD    25 m  2:49.04   
233  Hovedstadens Piger 1  2007  HOVEDSTAD    25 m  2:51.75   
10  75  Køge Kids 3  2007  KØGE    25 m  2:55.00   
11  38  Smellsliketeamspirit Vsk  2007  VORDINGB    25 m  3:00.00   
12  76  Køge Kids 4  2007  KØGE    25 m  3:05.00   
13  80  Køge Talenter 1  2007  KØGE    25 m  3:50.00   
14  82  Køge Talenter 2  2007  KØGE    25 m  4:35.00   
15  57  Ægir Piger  2007  Ægir    25 m     
16  123  Hvidovre 1  2007  HVIDOVRE    25 m     
17  124  Hvidovre 2  2007  HVIDOVRE    25 m     
18  157  Gti 07 Pige Fnider  2007  GTI    25 m     
19  162  Gti 08 Pige Fnider  2007  GTI    25 m     
20  172  Gti Blandet Piger  2007  GTI    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
14_S
Løb 14, 4X50m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
212  Hovedstadens Drenge 2  2006  HOVEDSTAD    25 m  2:03.91   
185  Medley Racers  2006  VI39    25 m  2:18.00   
22  Mk31 Drenge 1  2006  VAT CPH-MK    25 m  2:30.45   
73  Køge Kids 1  2007  KØGE    25 m  2:33.00   
217  Hovedstadens Drenge 3  2006  HOVEDSTAD    25 m  2:36.54   
190  Minisoldater  2007  VI39    25 m  2:39.00   
207  Hovedstadens Drenge 1  2006  HOVEDSTAD    25 m  2:40.55   
74  Køge Kids 2  2007  KØGE    25 m  2:45.00   
222  Hovedstadens Drenge 4  2006  HOVEDSTAD    25 m  2:46.74   
10  75  Køge Kids 3  2007  KØGE    25 m  2:55.00   
11  76  Køge Kids 4  2007  KØGE    25 m  3:05.00   
12  79  Køge Talenter  2006  KØGE    25 m  4:35.00   
13  123  Hvidovre 1  2007  HVIDOVRE    25 m     
14  124  Hvidovre 2  2007  HVIDOVRE    25 m     
15  147  Gti 06 Drenge Røve  2006  GTI    25 m     
16  152  Gti 07 Drenge Røve  2006  GTI    25 m     
17  167  Gti Blandet Drenge  2006  GTI    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
15_S
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
196  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  34.97   
198  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  36.06   
161  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI  0754AG  25 m  37.14   
107  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  37.94   
243  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  38.73   
32  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  39.17   
236  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  39.69   
112  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  39.91   
242  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  40.17   
10  108  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  40.23   
11  160  Frederiksen Annika  2007  GTI  0766AI  25 m  40.26   
12  133  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  41.21   
13  100  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KØGE  0722AE  25 m  41.36   
14  253  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  41.84   
15  249  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  41.86   
16  97  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  42.39   
17  36  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  42.48   
18  65  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  43.06   
19  18  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  43.21   
20  199  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  43.23   
21  232  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  44.04   
22  19  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  44.13   
23  163  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI  0866AC  25 m  44.33   
24  251  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  45.13   
25  165  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI  0842AH  25 m  45.51   
26  67  Raunkjær Alberte Bendix  2007  SLAGELSE  0728AO  25 m  45.69   
27  56  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ægir    25 m  45.72   
28  51  Højsted Lea Osberg  2008  Ægir    25 m  46.25   
29  84  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  25 m  46.35   
30  158  Popp-Madsen Louise  2007  GTI  0758AJ  25 m  46.36   
31  88  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  25 m  46.88   
32  234  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  47.47   
33  229  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  49.43   
34  49  Askham Durita M.  2008  Ægir    25 m  50.05   
35  21  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  50.35   
36  183  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GTI  0774AH  25 m  51.11   
37  138  Boholm Emilie Lyngfeldt  2008  HASLEV  0834AB  25 m  51.12   
38  52  Jacobsen Ragnhild  2008  Ægir    25 m  51.33   
39  231  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  52.23   
40  72  Eggertsen Mikala Valentin  2009  NAKSKOV  0922AF  25 m  53.34   
41  166  Johansen Isabella Høj  2008  GTI  0894AH  25 m  53.91   
42  119  Sommer Nia  2010  KØGE  1074AA  25 m  55.50   
43  120  Stølgård Nora  2010  KØGE  1036AC  25 m  55.50   
44  175  Hedetoft-Winther Caroline  2008  GTI  0874AG  25 m  57.75   
45  121  Sveigaard Mynte Skovager  2009  KØGE  0972AB  25 m  57.93   
46  93  Haack Amalie  2007  KØGE  0762AT  25 m  59.10   
47  95  Høst Alberte Kobyluch  2009  KØGE  0968AD  25 m  59.10   
48  98  Jensen Tilde Kjærsgaatd  2009  KØGE  0982AB  25 m  1:01.07   
49  129  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  1:01.84   
50  142  Seedorff Edith  2008  HASLEV  0876AB  25 m  1:02.77   
51  90  Cour Josefine Frigast la  2010  KØGE  1012AB  25 m  1:03.22   
52  109  Petersen Laura Steen  2010  KØGE  1042AB  25 m  1:04.50   
53  99  Koch Frida  2010  KØGE  1022AB  25 m  1:07.87   
54  106  Novak Anna  2010  KØGE  1032AB  25 m  1:13.11   
55  101  Kristensen Elisabeth Toft  2009  KØGE  0924AF  25 m     
56  102  Kvisgaard Caya  2010  KØGE  1046AC  25 m     
57  114  Schwaner-Hanse Frederikke  2008  KØGE  0878AN  25 m     
58  136  Baad Anna  2007  HASLEV    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
16_S
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
186  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  30.96   
28  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  34.68   
149  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  25 m  35.24   
151  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  25 m  35.58   
210  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  36.46   
110  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  36.80   
29  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  37.40   
153  Segato Marius Hedvang  2007  GTI  0791AD  25 m  37.51   
192  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  38.06   
10  221  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  38.18   
11  226  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  39.48   
12  25  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m  39.69   
13  128  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  40.03   
14  191  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  40.30   
15  104  Melgaard Storm  2007  KØGE  0755AF  25 m  40.31   
16  105  Møller Hjalte Lildballe  2007  KØGE  0733AA  25 m  40.63   
17  193  Møller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  40.81   
18  168  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI  0689AF  25 m  41.12   
19  156  Holm Frederik William  2007  GTI  0727AE  25 m  41.64   
20  126  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  41.73   
21  111  Poulsen Laurits  2006  KØGE  0661AJ  25 m  41.79   
22  89  Christensen Carl Gustav  2007  KØGE  0775AC  25 m  42.11   
23  204  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  42.33   
24  48  Joensen Líggjas  2008  REYSTI    25 m  42.44   
25  189  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  42.45   
26  39  Bjørnsteen William  2008  SK-SYD  0829AB  25 m  42.57   
27  50  Askham Heini M.  2006  Ægir    25 m  42.60   
28  117  Skoubo Mikkel  2008  KØGE  0841AB  25 m  42.61   
29  216  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  42.90   
30  83  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  42.95   
31  42  Riis Noa  2008  SK-SYD  0859AE  25 m  43.07   
32  155  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  43.82   
33  225  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  44.00   
34  211  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  25 m  44.42   
35  223  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  44.88   
36  41  Møller Jakob Bagge  2006  SK-SYD  0605AK  25 m  45.08   
37  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  VAT CPH-MK  0631AH  25 m  45.43   
38  184  Dabelsteen Alex Leander  2006  GTI  0699AG  25 m  45.64   
39  64  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  46.57   
40  203  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  46.74   
41  127  Ellinghaus Louis  2008  HVIDOVRE  0897AA  25 m  46.75   
42  115  Severin Pelle Christian  2008  KØGE  0831AB  25 m  47.89   
43  170  Rasmussen William Zuk  2008  GTI  0801AE  25 m  49.26   
44  125  Bandsholm Nikolaj  2007  HVIDOVRE  0775AE  25 m  49.75   
45  94  Hejl-Rasmussen Gustav  2007  KØGE  0775AG  25 m  49.76   
46  150  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m  50.14   
47  31  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  51.00   
48  144  Sørensen Niklas Aagaard  2008  HASLEV  0893AE  25 m  51.03   
49  205  Oliver Nikolaj  2008  VI39  0837AF  25 m  51.77   
50  116  Skoubo Mikkas  2010  KØGE  1021AA  25 m  52.26   
51  103  Larsen David  2007  KØGE  0753AE  25 m  52.94   
52  113  Rydberg Anton Dam  2007  KØGE  0799AD  25 m  53.35   
53  33  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  53.38   
54  169  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI  0741AH  25 m  54.59   
55  43  Veliqi Dion  2008  SK-SYD  0843AI  25 m  57.48   
56  11  Nielsen Kalle Hannibal  2006  VAT CPH-MK  0665AF  25 m  58.45   
57  141  Møller Nicolas  2008  HASLEV  0843AA  25 m  1:00.08   
58  122  Vaskov Stefan  2010  KØGE  1025AA  25 m  1:04.07   
59  92  Gatzwiller Lukas  2010  KØGE  1055AA  25 m  1:08.79   
60  85  Bagger Simon Lynghøj  2009  KØGE  0917AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
17_S
Løb 17, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
198  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  29.36   
196  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  31.20   
133  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  31.75   
247  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  31.85   
100  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KØGE  0722AE  25 m  32.52   
159  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI  0704AI  25 m  33.34   
107  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  33.66   
97  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  33.85   
19  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  33.89   
10  243  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  34.07   
11  18  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  34.25   
12  108  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  34.47   
13  253  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  34.48   
14  173  Naaby Signe C. H.  2007  GTI  0712AI  25 m  34.84   
15  246  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  34.85   
16  46  Jepsen Caroline Søe  2007  KORSØR  0794AK  25 m  35.60   
17  163  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI  0866AC  25 m  35.65   
18  36  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  35.88   
19  240  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  35.90   
20  132  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  25 m  36.19   
21  65  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  36.23   
22  197  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  36.63   
23  53  Loburak Lena R.  2007  Ægir    25 m  36.83   
24  174  Byrne Fiona Lei  2007  GTI  0776AI  25 m  36.89   
25  35  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  37.01   
26  112  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  37.02   
27  67  Raunkjær Alberte Bendix  2007  SLAGELSE  0728AO  25 m  37.08   
28  228  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  37.69   
29  131  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  37.84   
30  58  Trygvadóttir Róa  2008  Ægir    25 m  37.90   
31  232  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  37.94   
32  68  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  38.28   
33  63  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  38.43   
34  164  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI  0878AE  25 m  38.54   
35  49  Askham Durita M.  2008  Ægir    25 m  39.11   
36  32  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  39.13   
37  87  Birk Amalie Mønster  2007  KØGE  0796AI  25 m  40.69   
38  166  Johansen Isabella Høj  2008  GTI  0894AH  25 m  40.80   
39  84  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  25 m  41.04   
40  88  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  25 m  41.49   
41  21  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  41.59   
42  96  Høyer Anna  2007  KØGE  0708AI  25 m  41.67   
43  138  Boholm Emilie Lyngfeldt  2008  HASLEV  0834AB  25 m  41.88   
44  69  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  42.03   
45  59  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  43.34   
46  52  Jacobsen Ragnhild  2008  Ægir    25 m  44.67   
47  129  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  44.94   
48  93  Haack Amalie  2007  KØGE  0762AT  25 m  45.88   
49  119  Sommer Nia  2010  KØGE  1074AA  25 m  46.09   
50  176  Bruun Julie  2008  GTI  0802AF  25 m  46.84   
51  120  Stølgård Nora  2010  KØGE  1036AC  25 m  47.82   
52  140  Larsen Milla Engsted  2009  HASLEV  0998AC  25 m  48.11   
53  72  Eggertsen Mikala Valentin  2009  NAKSKOV  0922AF  25 m  49.83   
54  101  Kristensen Elisabeth Toft  2009  KØGE  0924AF  25 m  51.40   
55  95  Høst Alberte Kobyluch  2009  KØGE  0968AD  25 m  52.00   
56  62  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  52.22   
57  145  Thøfner Agnes  2009  HASLEV  0948AB  25 m  52.33   
58  121  Sveigaard Mynte Skovager  2009  KØGE  0972AB  25 m  53.56   
59  114  Schwaner-Hanse Frederikke  2008  KØGE  0878AN  25 m  54.29   
60  98  Jensen Tilde Kjærsgaatd  2009  KØGE  0982AB  25 m  56.06   
61  102  Kvisgaard Caya  2010  KØGE  1046AC  25 m  56.16   
62  90  Cour Josefine Frigast la  2010  KØGE  1012AB  25 m  56.72   
63  99  Koch Frida  2010  KØGE  1022AB  25 m  1:04.34   
64  109  Petersen Laura Steen  2010  KØGE  1042AB  25 m  1:08.25   
65  106  Novak Anna  2010  KØGE  1032AB  25 m  1:09.07   
66  142  Seedorff Edith  2008  HASLEV  0876AB  25 m  1:09.11   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
18_S
Løb 18, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
186  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  26.34   
28  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  29.46   
151  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  25 m  29.54   
110  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  29.91   
188  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  30.45   
29  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  30.58   
187  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  30.69   
111  Poulsen Laurits  2006  KØGE  0661AJ  25 m  30.91   
189  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  31.09   
10  126  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  31.52   
11  220  Folkmann William  2006  HOVEDSTAD  0655AE  25 m  31.53   
12  50  Askham Heini M.  2006  Ægir    25 m  31.56   
13  148  Dimon Mark  2006  GTI  0667AJ  25 m  31.88   
14  104  Melgaard Storm  2007  KØGE  0755AF  25 m  32.22   
15  105  Møller Hjalte Lildballe  2007  KØGE  0733AA  25 m  32.23   
16  224  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  32.82   
17  25  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m  33.36   
18  47  Quist Christian  2007  KORSØR  0709AA  25 m  33.48   
19  171  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI  0637AI  25 m  33.48   
20  192  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  34.26   
21  154  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  34.34   
22  193  Møller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  34.40   
23  83  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  34.57   
24  128  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  34.69   
25  219  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  34.76   
26  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  VAT CPH-MK  0631AH  25 m  34.82   
27  130  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  34.83   
28  168  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI  0689AF  25 m  35.02   
29  194  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  35.35   
30  204  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  35.45   
31  191  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  35.64   
32  86  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  25 m  35.73   
33  117  Skoubo Mikkel  2008  KØGE  0841AB  25 m  35.78   
34  213  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  35.88   
35  118  Sommer Malthe  2009  KØGE  0933AA  25 m  36.01   
36  201  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  36.01   
37  39  Bjørnsteen William  2008  SK-SYD  0829AB  25 m  36.14   
38  203  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m  36.33   
39  146  Tørngren Thor Sean  2006  HASLEV  0603AD  25 m  36.42   
40  33  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  36.70   
41  41  Møller Jakob Bagge  2006  SK-SYD  0605AK  25 m  36.71   
42  125  Bandsholm Nikolaj  2007  HVIDOVRE  0775AE  25 m  36.88   
43  31  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  37.22   
44  223  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  37.31   
45  42  Riis Noa  2008  SK-SYD  0859AE  25 m  37.36   
46  209  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  37.50   
47  211  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  25 m  38.04   
48  91  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  25 m  38.28   
49  184  Dabelsteen Alex Leander  2006  GTI  0699AG  25 m  38.28   
50  26  Jógvan Í Skála  2008  Havnar    25 m  38.50   
51  127  Ellinghaus Louis  2008  HVIDOVRE  0897AA  25 m  38.62   
52  143  Sørensen Lukas Aagaard  2006  HASLEV  0657AK  25 m  38.85   
53  11  Nielsen Kalle Hannibal  2006  VAT CPH-MK  0665AF  25 m  39.05   
54  48  Joensen Líggjas  2008  REYSTI    25 m  39.10   
55  170  Rasmussen William Zuk  2008  GTI  0801AE  25 m  39.71   
56  94  Hejl-Rasmussen Gustav  2007  KØGE  0775AG  25 m  41.20   
57  113  Rydberg Anton Dam  2007  KØGE  0799AD  25 m  41.84   
58  115  Severin Pelle Christian  2008  KØGE  0831AB  25 m  42.17   
59  27  Skála Jógvan Í  2008  Havnar    25 m  42.19   
60  205  Oliver Nikolaj  2008  VI39  0837AF  25 m  42.27   
61  144  Sørensen Niklas Aagaard  2008  HASLEV  0893AE  25 m  42.71   
62  116  Skoubo Mikkas  2010  KØGE  1021AA  25 m  43.15   
63  169  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI  0741AH  25 m  43.61   
64  206  Sundstrup Rasmus  2008  VI39  0857AF  25 m  44.63   
65  103  Larsen David  2007  KØGE  0753AE  25 m  47.41   
66  137  Boholm Andreas Lyngfeldt  2008  HASLEV  0825AA  25 m  47.83   
67  202  Kindberg Frederik  2008  VI39  0885AF  25 m  48.06   
68  60  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m  48.60   
69  43  Veliqi Dion  2008  SK-SYD  0843AI  25 m  48.81   
70  141  Møller Nicolas  2008  HASLEV  0843AA  25 m  49.40   
71  61  Calløe Lucas  2008  SLAGELSE  0855AH  25 m  50.21   
72  92  Gatzwiller Lukas  2010  KØGE  1055AA  25 m  1:00.59   
73  40  Halberg Jalte Harpsøe  2008  SK-SYD  0881AI  25 m  1:01.37   
74  85  Bagger Simon Lynghøj  2009  KØGE  0917AD  25 m  1:04.81   
75  122  Vaskov Stefan  2010  KØGE  1025AA  25 m  1:06.29   
76  139  Hansen Martin  2007  HASLEV  0763AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
19_S
Løb 19, 25m Butterfly Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
35  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  18.00   
160  Frederiksen Annika  2007  GTI  0766AI  25 m  18.75   
249  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  19.00   
242  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  20.00   
199  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  20.85   
228  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  21.00   
231  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  21.00   
236  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  21.00   
240  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  21.00   
10  246  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  21.00   
11  229  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  23.00   
12  65  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  23.65   
13  165  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI  0842AH  25 m  24.78   
14  234  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  25.00   
15  164  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI  0878AE  25 m  30.55   
16  46  Jepsen Caroline Søe  2007  KORSØR  0794AK  25 m     
17  49  Askham Durita M.  2008  Ægir    25 m     
18  51  Højsted Lea Osberg  2008  Ægir    25 m     
19  52  Jacobsen Ragnhild  2008  Ægir    25 m     
20  53  Loburak Lena R.  2007  Ægir    25 m     
21  58  Trygvadóttir Róa  2008  Ægir    25 m     
22  63  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m     
23  145  Thøfner Agnes  2009  HASLEV  0948AB  25 m     
24  158  Popp-Madsen Louise  2007  GTI  0758AJ  25 m     
25  159  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI  0704AI  25 m     
26  161  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI  0754AG  25 m     
27  163  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI  0866AC  25 m     
28  166  Johansen Isabella Høj  2008  GTI  0894AH  25 m     
29  173  Naaby Signe C. H.  2007  GTI  0712AI  25 m     
30  176  Bruun Julie  2008  GTI  0802AF  25 m     
31  198  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
20_S
Løb 20, 25m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
188  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  15.24   
193  Møller-Ern Valdemar  2008  VI39  0821AA  25 m  18.59   
118  Sommer Malthe  2009  KØGE  0933AA  25 m  18.78   
26  Jógvan Í Skála  2008  Havnar    25 m  19.00   
156  Holm Frederik William  2007  GTI  0727AE  25 m  19.60   
194  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  19.92   
220  Folkmann William  2006  HOVEDSTAD  0655AE  25 m  20.00   
226  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  20.00   
191  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  20.81   
10  213  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  21.00   
11  216  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  21.00   
12  221  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  21.00   
13  86  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  25 m  21.19   
14  209  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  22.00   
15  210  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  22.00   
16  215  Berg Felix Holkenfeldt Be  2007  HOVEDSTAD  0727AA  25 m  22.00   
17  154  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  23.64   
18  94  Hejl-Rasmussen Gustav  2007  KØGE  0775AG  25 m  26.44   
19  202  Kindberg Frederik  2008  VI39  0885AF  25 m  27.58   
20  89  Christensen Carl Gustav  2007  KØGE  0775AC  25 m  33.28   
21  25  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m     
22  27  Skála Jógvan Í  2008  Havnar    25 m     
23  48  Joensen Líggjas  2008  REYSTI    25 m     
24  50  Askham Heini M.  2006  Ægir    25 m     
25  54  Lydersen Hanus  2006  Ægir    25 m     
26  148  Dimon Mark  2006  GTI  0667AJ  25 m     
27  149  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  25 m     
28  153  Segato Marius Hedvang  2007  GTI  0791AD  25 m     
29  155  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m     
30  168  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI  0689AF  25 m     
31  169  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI  0741AH  25 m     
32  170  Rasmussen William Zuk  2008  GTI  0801AE  25 m     
33  171  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI  0637AI  25 m     
34  189  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m     
35  206  Sundstrup Rasmus  2008  VI39  0857AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
21_S
Løb 21, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
88  Bollmann Augusta  2009  KØGE  0932AA  25 m  1:59.87   
62  Frimann Laura Storm  2009  SLAGELSE  0908AF  25 m  2:48.66   
95  Høst Alberte Kobyluch  2009  KØGE  0968AD  25 m     
98  Jensen Tilde Kjærsgaatd  2009  KØGE  0982AB  25 m     
119  Sommer Nia  2010  KØGE  1074AA  25 m     
121  Sveigaard Mynte Skovager  2009  KØGE  0972AB  25 m     
140  Larsen Milla Engsted  2009  HASLEV  0998AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
22_S
Løb 22, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
118  Sommer Malthe  2009  KØGE  0933AA  25 m  1:48.96   
117  Skoubo Mikkel  2008  KØGE  0841AB  25 m  1:49.68   
127  Ellinghaus Louis  2008  HVIDOVRE  0897AA  25 m  1:49.92   
31  Justesen Asger Friis  2008  VORDINGB  0831AC  25 m  1:54.50   
91  Fjeldsted Kristoffer  2008  KØGE  0853AB  25 m  1:58.77   
115  Severin Pelle Christian  2008  KØGE  0831AB  25 m  1:59.08   
137  Boholm Andreas Lyngfeldt  2008  HASLEV  0825AA  25 m  2:33.58   
40  Halberg Jalte Harpsøe  2008  SK-SYD  0881AI  25 m     
60  Bacher Jonas  2008  SLAGELSE  0825AH  25 m     
10  116  Skoubo Mikkas  2010  KØGE  1021AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
23_S
Løb 23, 25m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
243  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  19.00   
249  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  19.00   
240  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  20.00   
251  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  21.00   
174  Byrne Fiona Lei  2007  GTI  0776AI  25 m  21.45   
229  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  22.00   
173  Naaby Signe C. H.  2007  GTI  0712AI  25 m  25.70   
99  Koch Frida  2010  KØGE  1022AB  25 m  29.89   
101  Kristensen Elisabeth Toft  2009  KØGE  0924AF  25 m  30.49   
10  109  Petersen Laura Steen  2010  KØGE  1042AB  25 m  32.08   
11  90  Cour Josefine Frigast la  2010  KØGE  1012AB  25 m  33.09   
12  106  Novak Anna  2010  KØGE  1032AB  25 m  35.01   
13  49  Askham Durita M.  2008  Ægir    25 m     
14  51  Højsted Lea Osberg  2008  Ægir    25 m     
15  52  Jacobsen Ragnhild  2008  Ægir    25 m     
16  53  Loburak Lena R.  2007  Ægir    25 m     
17  56  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ægir    25 m     
18  72  Eggertsen Mikala Valentin  2009  NAKSKOV  0922AF  25 m     
19  102  Kvisgaard Caya  2010  KØGE  1046AC  25 m     
20  120  Stølgård Nora  2010  KØGE  1036AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
24_S
Løb 24, 25m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
220  Folkmann William  2006  HOVEDSTAD  0655AE  25 m  20.00   
221  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  20.00   
226  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  20.00   
210  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  21.00   
219  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  21.00   
223  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  21.00   
225  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  21.00   
201  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  21.49   
47  Quist Christian  2007  KORSØR  0709AA  25 m  24.30   
10  170  Rasmussen William Zuk  2008  GTI  0801AE  25 m  28.88   
11  92  Gatzwiller Lukas  2010  KØGE  1055AA  25 m  41.98   
12  25  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m     
13  40  Halberg Jalte Harpsøe  2008  SK-SYD  0881AI  25 m     
14  43  Veliqi Dion  2008  SK-SYD  0843AI  25 m     
15  48  Joensen Líggjas  2008  REYSTI    25 m     
16  50  Askham Heini M.  2006  Ægir    25 m     
17  54  Lydersen Hanus  2006  Ægir    25 m     
18  61  Calløe Lucas  2008  SLAGELSE  0855AH  25 m     
19  85  Bagger Simon Lynghøj  2009  KØGE  0917AD  25 m     
20  122  Vaskov Stefan  2010  KØGE  1025AA  25 m     
21  149  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  25 m     
22  153  Segato Marius Hedvang  2007  GTI  0791AD  25 m     
23  156  Holm Frederik William  2007  GTI  0727AE  25 m     
24  168  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI  0689AF  25 m     
25  171  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI  0637AI  25 m     
26  205  Oliver Nikolaj  2008  VI39  0837AF  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
25_S
Løb 25, 25m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
232  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  20.00   
197  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  21.28   
228  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  22.00   
247  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  22.00   
240  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  23.00   
246  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  23.00   
131  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  24.02   
174  Byrne Fiona Lei  2007  GTI  0776AI  25 m  25.01   
49  Askham Durita M.  2008  Ægir    25 m     
10  51  Højsted Lea Osberg  2008  Ægir    25 m     
11  52  Jacobsen Ragnhild  2008  Ægir    25 m     
12  53  Loburak Lena R.  2007  Ægir    25 m     
13  56  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ægir    25 m     
14  58  Trygvadóttir Róa  2008  Ægir    25 m     
15  132  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  25 m     
16  159  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI  0704AI  25 m     
17  160  Frederiksen Annika  2007  GTI  0766AI  25 m     
18  164  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI  0878AE  25 m     
19  165  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI  0842AH  25 m     
20  175  Hedetoft-Winther Caroline  2008  GTI  0874AG  25 m     
21  176  Bruun Julie  2008  GTI  0802AF  25 m     
22  183  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GTI  0774AH  25 m     
23  199  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
26_S
Løb 26, 25m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
187  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  18.79   
224  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  21.00   
216  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  22.00   
192  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  22.83   
219  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  23.00   
221  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  23.00   
225  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  23.00   
226  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  23.00   
220  Folkmann William  2006  HOVEDSTAD  0655AE  25 m  23.10   
10  26  Jógvan Í Skála  2008  Havnar    25 m  25.00   
11  215  Berg Felix Holkenfeldt Be  2007  HOVEDSTAD  0727AA  25 m  25.00   
12  206  Sundstrup Rasmus  2008  VI39  0857AF  25 m  26.89   
13  209  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  27.00   
14  25  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m     
15  27  Skála Jógvan Í  2008  Havnar    25 m     
16  40  Halberg Jalte Harpsøe  2008  SK-SYD  0881AI  25 m     
17  48  Joensen Líggjas  2008  REYSTI    25 m     
18  50  Askham Heini M.  2006  Ægir    25 m     
19  54  Lydersen Hanus  2006  Ægir    25 m     
20  150  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m     
21  155  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m     
22  194  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m     
23  201  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m     
24  202  Kindberg Frederik  2008  VI39  0885AF  25 m     
25  203  Mandsberg Emil  2008  VI39  0885AD  25 m     
26  204  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
27_S
Løb 27, 4X50m Frisvømning Mix 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
200  Vi39 All Stars  2006  VI39    25 m  2:00.00   
73  Køge Kids 1  2007  KØGE    25 m  2:06.00   
74  Køge Kids 2  2007  KØGE    25 m  2:12.00   
75  Køge Kids 3  2007  KØGE    25 m  2:22.00   
250  Hovedstadens Tigerhajer  2006  HOVEDSTAD    25 m  2:29.60   
76  Køge Kids 4  2007  KØGE    25 m  2:30.00   
227  Hovedstadens Hammerhajer  2006  HOVEDSTAD    25 m  2:32.52   
37  Matador Mix Vsk  2007  VORDINGB    25 m  2:35.00   
252  Hovedstadens Tyrehajer  2006  HOVEDSTAD    25 m  2:36.39   
10  230  Hovedstadens Hvalhajer  2006  HOVEDSTAD    25 m  2:38.09   
11  77  Køge Kids 5  2007  KØGE    25 m  2:40.00   
12  78  Køge Kids 6  2007  KØGE    25 m  2:50.00   
13  81  Køge Talenter 1  2006  KØGE    25 m  3:30.00   
14  82  Køge Talenter 2  2007  KØGE    25 m  3:55.00   
15  55  Ægir Mix  2006  Ægir    25 m     
16  123  Hvidovre 1  2007  HVIDOVRE    25 m     
17  124  Hvidovre 2  2007  HVIDOVRE    25 m     
18  177  Gti Speed Dating 1  2006  GTI    25 m     
19  178  Gti Speed Dating 2  2006  GTI    25 m     
20  179  Gti Speed Dating 3  2006  GTI    25 m     
21  180  Gti Speed Dating 4  2006  GTI    25 m     
22  181  Gti Speed Dating 5  2006  GTI    25 m     
23  182  Gti Speed Dating 6  2006  GTI    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
105_S
Løb 105, 100m Rygsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
196  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  1:14.02   
248  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  1:19.85   
244  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  1:21.22   
242  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  1:24.89   
107  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  1:24.97   
243  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  1:25.05   
112  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  1:26.56   
173  Naaby Signe C. H.  2007  GTI  0712AI  25 m  1:26.88   
247  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  1:28.26   
10  249  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  1:28.37   
11  36  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  1:30.93   
12  65  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  1:31.43   
13  32  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  1:33.54   
14  14  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  1:34.58   
15  87  Birk Amalie Mønster  2007  KØGE  0796AI  25 m  1:36.52   
16  56  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ægir    25 m  1:37.52   
17  251  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  1:38.51   
18  59  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  1:42.11   
19  229  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  1:42.11   
20  174  Byrne Fiona Lei  2007  GTI  0776AI  25 m  1:45.24   
21  84  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  25 m  1:45.31   
22  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  1:46.62   
23  69  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  1:55.62   
24  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  2:01.94   
25  68  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  2:03.00   
26  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m     
27  Bysand Mie  2007  VAT CPH-MK  0706AJ  25 m     
28  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m     
29  45  Hallengreen Naja-Amalie  2008  KORSØR  0848AC  25 m     
30  66  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m     
31  93  Haack Amalie  2007  KØGE  0762AT  25 m     
32  114  Schwaner-Hanse Frederikke  2008  KØGE  0878AN  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
106_S
Løb 106, 100m Rygsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
188  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:15.09   
218  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  1:16.36   
214  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  1:17.26   
151  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  25 m  1:17.77   
149  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  25 m  1:18.42   
210  Barlebo Karl Korfix  2006  HOVEDSTAD  0641AC  25 m  1:20.61   
226  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  1:21.19   
191  Hvid William  2007  VI39  0737AH  25 m  1:23.37   
110  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  1:23.69   
10  201  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  1:24.84   
11  153  Segato Marius Hedvang  2007  GTI  0791AD  25 m  1:25.68   
12  128  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  1:27.13   
13  89  Christensen Carl Gustav  2007  KØGE  0775AC  25 m  1:27.43   
14  168  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI  0689AF  25 m  1:27.88   
15  156  Holm Frederik William  2007  GTI  0727AE  25 m  1:28.02   
16  211  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  25 m  1:29.37   
17  126  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  1:29.48   
18  25  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m  1:30.29   
19  83  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  1:32.84   
20  219  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  1:32.88   
21  148  Dimon Mark  2006  GTI  0667AJ  25 m  1:34.31   
22  223  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  1:34.53   
23  225  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  1:35.71   
24  216  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  1:35.95   
25  64  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  1:36.17   
26  184  Dabelsteen Alex Leander  2006  GTI  0699AG  25 m  1:37.88   
27  41  Møller Jakob Bagge  2006  SK-SYD  0605AK  25 m  1:38.87   
28  104  Melgaard Storm  2007  KØGE  0755AF  25 m  1:40.64   
29  94  Hejl-Rasmussen Gustav  2007  KØGE  0775AG  25 m  1:41.04   
30  11  Nielsen Kalle Hannibal  2006  VAT CPH-MK  0665AF  25 m  1:44.01   
31  54  Lydersen Hanus  2006  Ægir    25 m  1:44.59   
32  134  Tomovski Luka  2006  HVIDOVRE  0649AO  25 m  1:49.17   
33  20  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  2:05.28   
34  Kort Nicky  2007  VAT CPH-MK  0791AH  25 m  2:16.93   
35  Hennings Lindhardt Jonas  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m     
36  15  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m     
37  50  Askham Heini M.  2006  Ægir    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
109_S
Løb 109, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
196  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  1:15.14   
239  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  1:17.54   
235  Pedersen Isabella  2007  HOVEDSTAD  0706AD  25 m  1:18.65   
244  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  1:21.42   
238  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  1:21.58   
248  Stokkebro Mikkeline Steen  2007  HOVEDSTAD  0726AB  25 m  1:21.83   
161  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI  0754AG  25 m  1:21.97   
160  Frederiksen Annika  2007  GTI  0766AI  25 m  1:22.44   
247  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  1:24.04   
10  236  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  1:25.48   
11  19  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  1:26.67   
12  243  Hindborg Asta  2007  HOVEDSTAD  0736AE  25 m  1:26.93   
13  246  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  1:27.19   
14  249  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  1:27.26   
15  133  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  1:27.46   
16  159  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI  0704AI  25 m  1:27.61   
17  100  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KØGE  0722AE  25 m  1:27.81   
18  242  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  1:28.39   
19  112  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  1:28.52   
20  232  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  1:28.73   
21  97  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  1:28.87   
22  108  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  1:29.20   
23  197  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:30.14   
24  253  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  1:30.19   
25  173  Naaby Signe C. H.  2007  GTI  0712AI  25 m  1:30.21   
26  158  Popp-Madsen Louise  2007  GTI  0758AJ  25 m  1:30.41   
27  164  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI  0878AE  25 m  1:33.62   
28  228  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  1:34.21   
29  14  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  1:35.45   
30  18  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  1:35.70   
31  163  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI  0866AC  25 m  1:35.76   
32  46  Jepsen Caroline Søe  2007  KORSØR  0794AK  25 m  1:36.29   
33  199  Andersen Maja  2007  VI39  0748AP  25 m  1:36.71   
34  240  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  1:37.20   
35  174  Byrne Fiona Lei  2007  GTI  0776AI  25 m  1:37.43   
36  32  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  1:37.54   
37  132  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  25 m  1:37.76   
38  35  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  1:38.08   
39  45  Hallengreen Naja-Amalie  2008  KORSØR  0848AC  25 m  1:38.50   
40  67  Raunkjær Alberte Bendix  2007  SLAGELSE  0728AO  25 m  1:38.77   
41  51  Højsted Lea Osberg  2008  Ægir    25 m  1:39.16   
42  56  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ægir    25 m  1:40.18   
43  131  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  1:40.30   
44  63  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  1:40.81   
45  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  1:40.95   
46  53  Loburak Lena R.  2007  Ægir    25 m  1:42.56   
47  16  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  1:45.33   
48  10  Menné Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  1:45.44   
49  166  Johansen Isabella Høj  2008  GTI  0894AH  25 m  1:46.88   
50  84  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  25 m  1:48.91   
51  165  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI  0842AH  25 m  1:48.98   
52  234  Strodtmann Andrea Busk  2008  HOVEDSTAD  0838AD  25 m  1:49.97   
53  21  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  1:50.19   
54  229  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  1:50.54   
55  66  Pico Emilia  2008  SLAGELSE  0874AC  25 m  1:50.63   
56  183  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GTI  0774AH  25 m  1:51.31   
57  87  Birk Amalie Mønster  2007  KØGE  0796AI  25 m  1:51.61   
58  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  1:53.46   
59  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  1:54.22   
60  175  Hedetoft-Winther Caroline  2008  GTI  0874AG  25 m  1:55.31   
61  49  Askham Durita M.  2008  Ægir    25 m  1:56.48   
62  176  Bruun Julie  2008  GTI  0802AF  25 m  1:58.13   
63  96  Høyer Anna  2007  KØGE  0708AI  25 m  1:59.03   
64  52  Jacobsen Ragnhild  2008  Ægir    25 m  2:02.24   
65  34  Laursen Marie S.  2007  VORDINGB  0728AL  25 m  2:18.00   
66  Bysand Mie  2007  VAT CPH-MK  0706AJ  25 m     
67  58  Trygvadóttir Róa  2008  Ægir    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
110_S
Løb 110, 100m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
151  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  25 m  1:10.26   
188  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:10.26   
28  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:15.59   
208  Andersen Magnus Steen  2006  HOVEDSTAD  0679AA  25 m  1:16.43   
44  Bønsøe Rasmus  2006  KORSØR  0669AG  25 m  1:18.89   
215  Berg Felix Holkenfeldt Be  2007  HOVEDSTAD  0727AA  25 m  1:18.93   
220  Folkmann William  2006  HOVEDSTAD  0655AE  25 m  1:21.42   
50  Askham Heini M.  2006  Ægir    25 m  1:21.67   
29  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  1:21.88   
10  192  Leisvig Marinus  2007  VI39  0773AD  25 m  1:23.02   
11  25  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m  1:23.27   
12  226  Jespersen Halfdan Dahl  2006  HOVEDSTAD  0623AB  25 m  1:23.62   
13  126  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  1:23.87   
14  224  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  1:24.13   
15  221  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  1:25.26   
16  128  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  1:26.30   
17  211  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  25 m  1:27.15   
18  171  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI  0637AI  25 m  1:27.91   
19  105  Møller Hjalte Lildballe  2007  KØGE  0733AA  25 m  1:28.18   
20  130  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  1:28.18   
21  153  Segato Marius Hedvang  2007  GTI  0791AD  25 m  1:28.46   
22  156  Holm Frederik William  2007  GTI  0727AE  25 m  1:28.55   
23  189  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:30.15   
24  89  Christensen Carl Gustav  2007  KØGE  0775AC  25 m  1:30.55   
25  83  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  1:30.90   
26  150  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m  1:31.39   
27  111  Poulsen Laurits  2006  KØGE  0661AJ  25 m  1:31.89   
28  213  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  1:32.39   
29  204  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  1:32.84   
30  13  Nymark-Jessen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  1:33.49   
31  209  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  1:34.02   
32  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  VAT CPH-MK  0631AH  25 m  1:34.07   
33  168  Lamprecht Frederik Luca  2006  GTI  0689AF  25 m  1:34.66   
34  201  Johansen Mathias  2007  VI39  0723AF  25 m  1:34.66   
35  155  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  1:35.00   
36  216  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  1:37.84   
37  194  Rasmussen Jonathan  2006  VI39  0617AD  25 m  1:38.78   
38  33  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  1:39.08   
39  15  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  1:39.71   
40  86  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  25 m  1:41.12   
41  11  Nielsen Kalle Hannibal  2006  VAT CPH-MK  0665AF  25 m  1:42.20   
42  113  Rydberg Anton Dam  2007  KØGE  0799AD  25 m  1:48.41   
43  54  Lydersen Hanus  2006  Ægir    25 m  1:48.42   
44  169  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI  0741AH  25 m  1:58.38   
45  103  Larsen David  2007  KØGE  0753AE  25 m  2:05.01   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
111_S
Løb 111, 100m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
198  Andersen Anna  2007  VI39  0732AK  25 m  1:04.94   
239  Maagøe Matilde  2007  HOVEDSTAD  0706AA  25 m  1:10.20   
97  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  1:12.84   
238  Philip Julie  2007  HOVEDSTAD  0742AC  25 m  1:12.85   
133  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  1:14.07   
247  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  1:14.61   
18  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  1:14.70   
244  Møller Mathilde  2007  HOVEDSTAD  0746AB  25 m  1:14.83   
253  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  1:15.10   
10  107  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  1:15.94   
11  14  Pedersen Frederikke Dyrby  2007  VAT CPH-MK  0788AO  25 m  1:16.07   
12  160  Frederiksen Annika  2007  GTI  0766AI  25 m  1:16.20   
13  19  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  1:16.38   
14  249  Jacoby Vigga  2007  HOVEDSTAD  0782AE  25 m  1:17.13   
15  32  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  1:17.41   
16  246  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  1:18.11   
17  240  Jørgensen Vigga  2008  HOVEDSTAD  0874AE  25 m  1:19.00   
18  197  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:20.06   
19  Kestenholz Emma  2007  VAT CPH-MK  0798AO  25 m  1:20.15   
20  163  Madsen Amalie Lykke  2008  GTI  0866AC  25 m  1:20.29   
21  36  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  1:21.32   
22  35  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  1:22.21   
23  65  Nielsen Elisabeth Tobel  2007  SLAGELSE  0782AG  25 m  1:22.51   
24  132  Raagefelt Wilma E L  2008  HVIDOVRE  0814AD  25 m  1:22.69   
25  158  Popp-Madsen Louise  2007  GTI  0758AJ  25 m  1:22.83   
26  131  Raagefelt Rosa Viola My  2007  HVIDOVRE  0788AF  25 m  1:23.68   
27  87  Birk Amalie Mønster  2007  KØGE  0796AI  25 m  1:24.94   
28  58  Trygvadóttir Róa  2008  Ægir    25 m  1:25.13   
29  67  Raunkjær Alberte Bendix  2007  SLAGELSE  0728AO  25 m  1:25.37   
30  Bjerre Caroline  2007  VAT CPH-MK  0772AM  25 m  1:26.56   
31  165  Rasmussen Sarah Cecilie  2008  GTI  0842AH  25 m  1:27.29   
32  53  Loburak Lena R.  2007  Ægir    25 m  1:27.94   
33  46  Jepsen Caroline Søe  2007  KORSØR  0794AK  25 m  1:28.11   
34  Lyse Ellen  2007  VAT CPH-MK  0768AO  25 m  1:29.22   
35  16  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  1:29.26   
36  96  Høyer Anna  2007  KØGE  0708AI  25 m  1:29.36   
37  56  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ægir    25 m  1:30.78   
38  166  Johansen Isabella Høj  2008  GTI  0894AH  25 m  1:31.04   
39  21  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  1:31.73   
40  10  Menné Freja Rosenlund  2007  VAT CPH-MK  0758AO  25 m  1:32.75   
41  68  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  1:32.86   
42  251  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  1:33.11   
43  59  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  1:35.23   
44  Jacobsen Maya  2007  VAT CPH-MK  0754AQ  25 m  1:37.28   
45  231  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  1:38.98   
46  93  Haack Amalie  2007  KØGE  0762AT  25 m  1:43.40   
47  129  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  1:43.63   
48  69  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  1:47.12   
49  114  Schwaner-Hanse Frederikke  2008  KØGE  0878AN  25 m  2:21.49   
50  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m     
51  Bysand Mie  2007  VAT CPH-MK  0706AJ  25 m     
52  63  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
112_S
Løb 112, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
186  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  58.29   
214  Andersen Gustav Steen  2006  HOVEDSTAD  0689AA  25 m  1:01.97   
28  Wannem Emil  2006  SK LAXEN  AG8906  25 m  1:04.35   
208  Andersen Magnus Steen  2006  HOVEDSTAD  0679AA  25 m  1:05.16   
110  Poulsen Joachim  2006  KØGE  0643AF  25 m  1:05.34   
151  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  25 m  1:05.72   
218  Güsmer Aksel Thuesen  2006  HOVEDSTAD  0639AB  25 m  1:06.99   
44  Bønsøe Rasmus  2006  KORSØR  0669AG  25 m  1:07.47   
111  Poulsen Laurits  2006  KØGE  0661AJ  25 m  1:07.86   
10  126  Bernstein Viktor  2006  HVIDOVRE  0639AI  25 m  1:08.24   
11  29  Hullegård Jonah  2006  SK LAXEN  AN1306  25 m  1:08.56   
12  189  Vestergaard Frederik  2006  VI39  0675AK  25 m  1:10.00   
13  221  Legind Hans Bjørn  2007  HOVEDSTAD  0717AF  25 m  1:10.24   
14  220  Folkmann William  2006  HOVEDSTAD  0655AE  25 m  1:10.27   
15  149  Schärer Vincent Borup  2006  GTI  0675AB  25 m  1:10.62   
16  215  Berg Felix Holkenfeldt Be  2007  HOVEDSTAD  0727AA  25 m  1:10.94   
17  50  Askham Heini M.  2006  Ægir    25 m  1:11.11   
18  104  Melgaard Storm  2007  KØGE  0755AF  25 m  1:11.20   
19  154  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  1:14.55   
20  148  Dimon Mark  2006  GTI  0667AJ  25 m  1:14.97   
21  128  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  1:15.02   
22  25  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m  1:15.37   
23  204  Nielsen Nikolaj  2007  VI39  0793AG  25 m  1:15.68   
24  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  VAT CPH-MK  0631AH  25 m  1:17.21   
25  150  Pedersen Emil Szipli  2006  GTI  0627AF  25 m  1:17.69   
26  155  Hansen Nicolai Østergaard  2007  GTI  0763AC  25 m  1:17.83   
27  130  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  1:19.23   
28  219  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  1:19.86   
29  223  Cliff Daniel Emil Lund  2007  HOVEDSTAD  0795AC  25 m  1:20.26   
30  146  Tørngren Thor Sean  2006  HASLEV  0603AD  25 m  1:20.79   
31  209  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  1:21.40   
32  86  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  25 m  1:21.73   
33  213  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  1:21.79   
34  184  Dabelsteen Alex Leander  2006  GTI  0699AG  25 m  1:21.81   
35  211  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  25 m  1:22.58   
36  13  Nymark-Jessen Sebastian  2006  VAT CPH-MK  0687AN  25 m  1:23.02   
37  41  Møller Jakob Bagge  2006  SK-SYD  0605AK  25 m  1:23.60   
38  15  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  1:25.34   
39  33  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  1:25.64   
40  225  Wang Ib Fang  2007  HOVEDSTAD  0771AB  25 m  1:27.97   
41  143  Sørensen Lukas Aagaard  2006  HASLEV  0657AK  25 m  1:28.71   
42  134  Tomovski Luka  2006  HVIDOVRE  0649AO  25 m  1:30.23   
43  64  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  1:31.82   
44  169  Nielsen Tristan Hovedskov  2007  GTI  0741AH  25 m  1:35.84   
45  54  Lydersen Hanus  2006  Ægir    25 m  1:36.99   
46  103  Larsen David  2007  KØGE  0753AE  25 m  1:39.37   
47  20  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  1:42.16   
48  254  Hoffgaard Thor  2006  VORDINGB  0653AL  25 m  2:03.34   
49  Hennings Lindhardt Jonas  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m     
50  Kort Nicky  2007  VAT CPH-MK  0791AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
121_S
Løb 121, 100m Brystsvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
196  Gudme Sarah  2007  VI39  0738AE  25 m  1:23.48   
197  Ghizzaui Lara  2007  VI39  0702AF  25 m  1:33.11   
97  Jakobsen Mejse  2007  KØGE  0712AA  25 m  1:34.00   
100  Kristensen Anne-Marie T.  2007  KØGE  0722AE  25 m  1:36.20   
236  Høyer Astrid  2007  HOVEDSTAD  0792AB  25 m  1:36.65   
232  Stensgaard Ella  2008  HOVEDSTAD  0816AA  25 m  1:37.23   
247  Bløcher Alma Sofie A.  2008  HOVEDSTAD  0804AB  25 m  1:37.85   
108  Petersen Anna Steen  2007  KØGE  0706AH  25 m  1:37.86   
161  Knudsen Frida Caroline  2007  GTI  0754AG  25 m  1:38.47   
10  133  Svendsen Angela Bang  2008  HVIDOVRE  0832AA  25 m  1:39.25   
11  242  Rasmussen Maria Kjer  2007  HOVEDSTAD  0728AA  25 m  1:39.97   
12  107  Pedersen Mathilde  2007  KØGE  0796AO  25 m  1:40.32   
13  253  Hansen Caroline  2007  VAT CPH-MK  0784AG  25 m  1:40.71   
14  159  Neergaard Naja O. K.  2007  GTI  0704AI  25 m  1:40.80   
15  112  Roed Rebekka  2007  KØGE  0732AA  25 m  1:40.98   
16  18  Soelberg Ella Emilia  2007  VAT CPH-MK  0708AF  25 m  1:41.86   
17  228  Bibeyron-Wara Betty  2008  HOVEDSTAD  0888AB  25 m  1:43.55   
18  63  Kjeldsen Silje Juul  2008  SLAGELSE  0826AG  25 m  1:44.60   
19  32  Krog Mille-Mai  2007  VORDINGB  0738AT  25 m  1:45.00   
20  19  Walløe Nadia  2007  VAT CPH-MK  0702AD  25 m  1:45.47   
21  21  Wojtaszewski Regitze  2007  VAT CPH-MK  0734AN  25 m  1:45.66   
22  246  Olesen Karla Hebeltoft  2007  HOVEDSTAD  0712AG  25 m  1:45.82   
23  87  Birk Amalie Mønster  2007  KØGE  0796AI  25 m  1:49.15   
24  164  Kirkegaard Freja Monrad  2008  GTI  0878AE  25 m  1:49.41   
25  51  Højsted Lea Osberg  2008  Ægir    25 m  1:51.30   
26  36  Nordhald Silje Egeberg  2007  VORDINGB  0716AD  25 m  1:51.70   
27  67  Raunkjær Alberte Bendix  2007  SLAGELSE  0728AO  25 m  1:53.59   
28  69  Sams Amalie  2007  SLAGELSE  0768AK  25 m  1:54.67   
29  176  Bruun Julie  2008  GTI  0802AF  25 m  1:55.78   
30  56  Nic Sandra Kristin Stampe  2008  Ægir    25 m  1:56.14   
31  84  Axen Vica Lucie  2008  KØGE  0808AC  25 m  1:57.70   
32  183  Ünal Jasmin Freja Hansen  2007  GTI  0774AH  25 m  1:59.31   
33  129  Lintrup Zeline Helsen  2007  HVIDOVRE  0744AC  25 m  1:59.70   
34  229  Vestergaard Clara  2008  HOVEDSTAD  0864AB  25 m  1:59.76   
35  251  Hanghøj Alvilde Gemmer  2008  HOVEDSTAD  0814AE  25 m  2:01.32   
36  58  Trygvadóttir Róa  2008  Ægir    25 m  2:03.11   
37  68  Rosenstand Alberte  2007  SLAGELSE  0788AK  25 m  2:04.15   
38  96  Høyer Anna  2007  KØGE  0708AI  25 m  2:04.23   
39  35  Nielsen Malou Danefred  2007  VORDINGB  0708AL  25 m  2:05.76   
40  46  Jepsen Caroline Søe  2007  KORSØR  0794AK  25 m  2:07.95   
41  175  Hedetoft-Winther Caroline  2008  GTI  0874AG  25 m  2:09.23   
42  59  Attrup Emma  2007  SLAGELSE  0748AL  25 m  2:09.87   
43  231  Gammelvind Thilde  2008  HOVEDSTAD  0804AG  25 m  2:22.81   
44  93  Haack Amalie  2007  KØGE  0762AT  25 m     
45  114  Schwaner-Hanse Frederikke  2008  KØGE  0878AN  25 m     
46  136  Baad Anna  2007  HASLEV    25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 
122_S
Løb 122, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
151  Hartington Mads Mørkhøj  2006  GTI  0645AA  25 m  1:16.16   
186  Petersen Sean  2006  VI39  0625AA  25 m  1:19.37   
188  Gaard Anders  2006  VI39  0683AB  25 m  1:21.74   
187  Vinge-Maigaard Oscar  2007  VI39  0751AA  25 m  1:26.95   
215  Berg Felix Holkenfeldt Be  2007  HOVEDSTAD  0727AA  25 m  1:29.13   
130  Nybroe Asbjørn  2006  HVIDOVRE  0683AC  25 m  1:32.36   
111  Poulsen Laurits  2006  KØGE  0661AJ  25 m  1:32.50   
33  Larsen William  2006  VORDINGB  0611AO  25 m  1:34.15   
25  Erlendsson Erling  2007  Havnar    25 m  1:36.15   
10  154  Bjørneborg Victor  2007  GTI  0729AD  25 m  1:36.68   
11  224  Jensen Tristan  2006  HOVEDSTAD  0611AG  25 m  1:37.34   
12  Brandt-Lassen Asbjørn  2006  VAT CPH-MK  0631AH  25 m  1:37.95   
13  211  Voldmester Simon  2007  HOVEDSTAD  0703AB  25 m  1:41.97   
14  105  Møller Hjalte Lildballe  2007  KØGE  0733AA  25 m  1:42.12   
15  209  Zeller Asbjørn  2007  HOVEDSTAD  0737AA  25 m  1:42.21   
16  219  Juska Konradas  2007  HOVEDSTAD  0751AC  25 m  1:43.82   
17  104  Melgaard Storm  2007  KØGE  0755AF  25 m  1:43.87   
18  64  Kristiansen Victor  2006  SLAGELSE  0661AP  25 m  1:44.00   
19  216  Groule Rasmus  2007  HOVEDSTAD  0705AC  25 m  1:45.36   
20  89  Christensen Carl Gustav  2007  KØGE  0775AC  25 m  1:45.97   
21  171  Bøgeskov Oliver Holst  2006  GTI  0637AI  25 m  1:49.49   
22  128  Hansen Mathias Bidsted  2006  HVIDOVRE  0673AE  25 m  1:51.46   
23  213  Vidovic Linus Klarskov  2007  HOVEDSTAD  0713AB  25 m  1:51.87   
24  83  Axen Calvin Christian  2006  KØGE  0627AJ  25 m  1:53.61   
25  86  Bastillini-Noval Charlie  2007  KØGE  0727AG  25 m  1:54.10   
26  41  Møller Jakob Bagge  2006  SK-SYD  0605AK  25 m  1:55.73   
27  184  Dabelsteen Alex Leander  2006  GTI  0699AG  25 m  1:55.79   
28  11  Nielsen Kalle Hannibal  2006  VAT CPH-MK  0665AF  25 m  2:00.13   
29  125  Bandsholm Nikolaj  2007  HVIDOVRE  0775AE  25 m  2:04.63   
30  113  Rydberg Anton Dam  2007  KØGE  0799AD  25 m  2:06.53   
31  54  Lydersen Hanus  2006  Ægir    25 m  2:07.36   
32  103  Larsen David  2007  KØGE  0753AE  25 m  2:09.22   
33  47  Quist Christian  2007  KORSØR  0709AA  25 m     
34  139  Hansen Martin  2007  HASLEV  0763AJ  25 m     
35  143  Sørensen Lukas Aagaard  2006  HASLEV  0657AK  25 m     
36  146  Tørngren Thor Sean  2006  HASLEV  0603AD  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  19 november 2018 
Licens til Køge Svømmeklub  Udskriftstidspunkt  17:31 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark