Startliste for Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Söndag 11 november 2018 kl. 09:00
# | Løb | Sponsor | Deltagerliste | Startliste |
---|---|---|---|---|
29 | 400m frisim pojkar 15-16 | IC Control Media & Sport | Deltagerliste | Startliste |
30 | 100m frisim flickor 15-16 | Vattnets Hus | Deltagerliste | Startliste |
31 | 200m ryggsim pojkar 14 | PEAB | Deltagerliste | Startliste |
0 | 400m frisim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 100frisim flickor 15-16 prisutdelning | |||
32 | 200m medley flickor 14 | JAKED/Daitalia | Deltagerliste | Startliste |
33 | 200m ryggsim pojkar 15-16 | J & R Entrepenad | Deltagerliste | Startliste |
0 | 200m ryggsim pojkar 14 prisutdelning | |||
0 | 200m medley flickor 14 prisutdelning | |||
34 | 100m bröstsim flickor 15-16 | Ängelholmshem | Deltagerliste | Startliste |
35 | 200m medley pojkar 13 o y | Cityforum | Deltagerliste | Startliste |
0 | 200m ryggsim pojkar 15-16p prisutdelning | |||
0 | 100m bröstsim flickor 15-16 prisutdelning | |||
36 | 400m frisim flickor 13 o y | Freker sport | Deltagerliste | Startliste |
37 | 100m fjärilsim pojkar 15-16 | Öresundskraft | Deltagerliste | Startliste |
0 | 200m medley pojkar 13 o y prisutdelning | |||
0 | 400m frisim flickor 13 o y prisutdelning | |||
38 | 400m medley flickor 15-16 | Stiftelsen Gripen | Deltagerliste | Startliste |
39 | 200m bröstsim pojkar 14 | TG Maskinteknik AB | Deltagerliste | Startliste |
40 | 800m frisim flickor 14 | Höja Bygg och Inredning AB | Deltagerliste | Startliste |
0 | 100m fjärilsim pojkar 15-16 prisutdelning | |||
0 | 400m medley flickor 15-16 prisutdelning | |||
0 | 200m bröstsim pojkar 14 prisutdelning | |||
41 | 4x100m frisim pojkar 16 o y | Unisport Sweden AB | Deltagerliste | Startliste |
42 | 4x100m medley flickor 16 o y | NP Nilsson i Ängelholm - en del av XL-BYGG | Deltagerliste | Startliste |
0 | 800m frisim flickor 14 prisutdelning | |||
0 | 4x100m frisim pojkar 16 o y prisutdelning | |||
0 | 4x100m medley flickor 16 o y prisutdelning | |||
61 | 200m Extralopp pojkar Final | Polymount | Deltagerliste | Startliste |
62 | 200m Extralopp flickor Final | Konditori Centrum Munka Ljungby | Deltagerliste | Startliste |