Startliste for Sum Sim Region (25m) 2018 Skåne norra
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
Sum-Sim (25m) 2018 regionfinal Skåne norra
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Vattnets hus |
Arrangör: |
Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 10 nov 2018 till den 11 nov 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m ryggsim flickor 15-16
|
Direktfinal 1 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sponsor: |
Bosses utetjänst |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
557 |
1 |
|
Bianca Jarbsjö |
2003 |
ÄNGELHOLM |
1:16.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
2 |
|
Aurora Nilsson |
2002 |
KARLSKRONA |
1:16.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
3 |
|
Hanna Pettersson |
2003 |
HS |
1:14.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
4 |
|
Tove Lindén |
2002 |
KARLSKRONA |
1:13.92 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
402 |
5 |
|
Tilda Ericsson |
2002 |
S 71 |
1:14.10 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
560 |
6 |
|
Emmie Andersson |
2003 |
ÄNGELHOLM |
1:15.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
7 |
|
Anna Nilsson |
2003 |
HS |
1:16.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
8 |
|
Sarah Petersson |
2003 |
KARLSKRONA |
1:21.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m ryggsim flickor 15-16 |
Direktfinal 2 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
177 |
1 |
|
Frida Jarl Halvarsson |
2003 |
KSLS |
1:13.29 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
555 |
2 |
|
Ebba Hellzén |
2003 |
ÄNGELHOLM |
1:12.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
315 |
3 |
|
Alma Torkelsson |
2003 |
OSBY SS |
1:11.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
403 |
4 |
|
Anna-Luisa Permarker |
2002 |
S 71 |
1:10.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
207 |
5 |
|
Tilde Röiseth |
2003 |
LANDSKRONA |
1:10.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
6 |
|
Emilia Olsson |
2002 |
KK KARPEN |
1:12.36 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
7 |
|
Josefin Dellhede |
2003 |
LANDSKRONA |
1:13.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
8 |
|
Tufva Alexandersson |
2002 |
KARLSKRONA |
1:13.81 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 10, 100m ryggsim flickor 15-16 |
Direktfinal 3 (3) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
179 |
1 |
|
Olivia Jarl Halvarsson |
2003 |
KSLS |
1:09.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
208 |
2 |
|
Matilda Hoff |
2003 |
LANDSKRONA |
1:07.80 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
|
Alicia Johansson |
2003 |
HS |
1:06.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
4 |
|
Viktoria Dellhede |
2003 |
LANDSKRONA |
1:05.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
5 |
|
Alice Persson |
2003 |
HS |
1:05.47 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
128 |
6 |
|
Linn Rosenius |
2002 |
KARLSKRONA |
1:06.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
7 |
|
Wilma Rundblad |
2003 |
LANDSKRONA |
1:09.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
175 |
8 |
|
Annie Thulin |
2003 |
KSLS |
1:09.42 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-09 20:12:10 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Ängelholms Simsällskap |
|
|
|
|