Startliste for Kong Triton pandekagecup 2018
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Kong Tritons Pandekagecup |
|
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
|
|
Stævne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
07:58 |
|
|
Arrangør |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
29 september 2018 |
|
|
|
|
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (6) |
Sponsor: Lakrids by Johan Bülow |
|
Heat 1 (6) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
3 |
Laura Storm Frimann |
2009 |
|
SLAGELSE |
|
50m |
|
52 |
4 |
Caroline Bluhm |
2006 |
0632AW |
ROSKILDE |
|
50m |
|
134 |
5 |
Sofie Kohave Sørensen |
2007 |
0708AQ |
TRITON B |
|
50m |
|
106 |
6 |
Emilia Pico |
2008 |
0874AC |
SLAGELSE |
|
50m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
2 |
Ida Lauritzen |
2006 |
0634AQ |
SLAGELSE |
|
50m |
|
44 |
3 |
Maja Lund Nielsen |
2010 |
1026AC |
NÆSTVED |
|
25m |
2:58.63 |
36 |
4 |
Silke Holmgaard |
2007 |
0766AS |
NÆSTVED |
|
25m |
2:21.55 |
47 |
5 |
Vigga Petersen |
2009 |
0956AD |
NÆSTVED |
|
25m |
2:32.59 |
119 |
6 |
Helena Gagnér |
2008 |
0884AJ |
TRITON B |
|
50m |
|
40 |
7 |
Kamilla Lindemann |
2007 |
0758AQ |
NÆSTVED |
|
50m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
108 |
2 |
Alberte Rosenstand |
2007 |
0788AK |
SLAGELSE |
|
25m |
2:12.79 |
33 |
3 |
Selma Ganci Frederiksen |
2008 |
0824AA |
NÆSTVED |
|
25m |
2:00.62 |
17 |
4 |
Laura Krogsgaard |
2007 |
0756AP |
SØLLERØD |
|
25m |
1:58.42 |
21 |
5 |
Caroline Terney |
2007 |
0728AM |
SØLLERØD |
|
25m |
1:59.34 |
91 |
6 |
Emma Attrup |
2007 |
0748AL |
SLAGELSE |
|
25m |
2:09.87 |
11 |
7 |
Emma Brøndum |
2007 |
0716AP |
SØLLERØD |
|
25m |
2:20.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
109 |
2 |
Amalie Sams |
2007 |
0768AK |
SLAGELSE |
|
25m |
1:54.67 |
107 |
3 |
Alberte Bendix Raunkjær |
2007 |
0728AO |
SLAGELSE |
|
25m |
1:53.32 |
10 |
4 |
Molly Borchorst |
2007 |
0788AG |
SØLLERØD |
|
25m |
1:49.76 |
27 |
5 |
Mathilde Bendtsen |
2007 |
0758AC |
NÆSTVED |
|
25m |
1:49.97 |
35 |
6 |
Merle Holmgaard |
2005 |
0538AO |
NÆSTVED |
|
25m |
1:54.58 |
13 |
7 |
Pauline Hansen |
2008 |
0892AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:57.39 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
Marie-Louise Kristensen |
2006 |
0608AS |
NÆSTVED |
|
25m |
1:48.96 |
6 |
3 |
Katrine Bruhn Aaby |
2007 |
0756AF |
SØLLERØD |
|
25m |
1:47.17 |
97 |
4 |
Silje Juul Kjeldsen |
2008 |
0826AG |
SLAGELSE |
|
25m |
1:44.60 |
45 |
5 |
Masha Jul Pedersen |
2006 |
0684AG |
NÆSTVED |
|
25m |
1:46.02 |
14 |
6 |
Helene Heegaard |
2007 |
0794AN |
SØLLERØD |
|
25m |
1:48.68 |
95 |
7 |
Emma Jørgensen |
2005 |
0592AY |
SLAGELSE |
|
25m |
1:49.44 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
2 |
Victoria Dinesen |
2005 |
0564BA |
NÆSTVED |
|
25m |
1:39.86 |
133 |
3 |
Andrea Strandby |
2007 |
0718AA |
TRITON B |
|
25m |
1:32.70 |
80 |
4 |
Cille Winskov Rasmussen |
2006 |
0624AA |
ROSKILDE |
|
50m |
1:26.91 |
90 |
5 |
Selma V Studnitz Andersen |
2005 |
0518AB |
SLAGELSE |
|
25m |
1:27.38 |
125 |
6 |
Isabella Koch Juhl |
2006 |
0604AH |
TRITON B |
|
25m |
1:35.07 |
99 |
7 |
Frida Lauridsen |
2005 |
0514AO |
SLAGELSE |
|
25m |
1:40.54 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
29 september 2018 |
Licens til Svømmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
07:58 |
|