2019-09-15   10:04:42
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

14_S
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
369  Hansen Mikkel S.  2000  TRITON B  0001AG  25 m  1:04.16   
332  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  1:04.67   
167  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  1:08.92   
233  Michaelsen William S.  2001  FR.SUND  0135AK  25 m  1:11.43   
123  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSÖR  0311AL  25 m  1:15.19   
398  Svej Lucas  2005  KVIK  0595AN  25 m  1:16.22   
227  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  1:16.78   
121  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSÖR  0549AB  25 m  1:19.12   
370  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  1:19.26   
10  102  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  1:19.85   
11  125  Jepsen Christian Søe  2005  KORSÖR  0553AF  25 m  1:19.88   
12  400  Sørensen Mads  2005  KVIK  0585AB  25 m  1:19.99   
13  231  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  1:20.04   
14  391  Ankerdal Frederik Grove  2005  KVIK  0539AF  25 m  1:20.48   
15  124  Clausen Konrad  2005  KORSÖR  0547AF  25 m  1:21.97   
16  139  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  1:22.11   
17  325  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  1:22.35   
18  135  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  1:23.54   
19  409  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  1:24.22   
20  108  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  1:26.50   
21  109  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  1:27.44   
22  244  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  1:29.97   
23  196  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  1:30.46   
24  229  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  1:31.00   
25  401  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  1:31.89   
26  77  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  1:33.89   
27  128  Forsbæk Johannes  2004  KORSÖR  0483AP  25 m  1:35.06   
28  111  Kristoffersen Simon  2005  RINGSTED  0589AL  25 m  1:36.80   
29  45  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  25 m  1:37.03   
30  293  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:37.83   
31  207  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:45.39   
32  115  Meinert Gustav  2006  RINGSTED  0659AH  25 m  1:45.48   
33  114  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  1:47.67   
34  276  Nielsen-Bentholm Alfred  2007  VAT CPH-MK  0765AG  25 m  1:47.83   
35  157  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m  1:48.92   
36  357  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  1:49.27   
37  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  1:49.29   
38  259  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m  1:50.23   
39  75  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  1:55.39   
40  208  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:55.70   
41  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  1:56.42   
42  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  2:00.00   
43  281  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  2:00.73   
44  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  2:02.20   
45  287  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  2:02.91   
46  282  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  2:05.05   
47  279  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  2:05.71   
48  16  Amin Nicolai  2001  HOVEDSTAD  0123AT  25 m  2:10.00   
49  146  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m  2:10.89   
50  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  2:13.09   
51  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  2:13.76   
52  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  2:13.86   
53  Pries Louis  2008  HOVEDSTAD  0829AD  25 m  2:15.00   
54  Skovø Marius Hornshøj  2003  HOVEDSTAD  0385AS  25 m  2:20.00   
55  Andersen Esben Trærup  2007  HOVEDSTAD  0769AJ  25 m  2:20.00   
56  25  Dalsgaard Vitus Johan  2008  HOVEDSTAD  0861AM  25 m  2:20.00   
57  151  Svenningsen Benjamin  2009  HERLUFSHOL  0949AF  25 m  2:20.05   
58  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  2:25.91   
59  87  Pedersen Jonathan H.  2008  HOVEDSTAD  0863AC  25 m  2:33.38   
60  92  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  2:34.12   
61  95  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m     
62  209  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m     
63  273  Akar Eran  2008  VAT CPH-MK  0833AH  25 m     
64  313  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark