2019-09-15   10:06:43
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

10_S
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
374  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  52.19   
376  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  53.31   
339  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  54.48   
370  Hjelm Mikkel  2003  TRITON B  0375AG  25 m  54.94   
167  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  55.96   
148  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  FR.VÆRK  0207AI  25 m  57.37   
233  Michaelsen William S.  2001  FR.SUND  0135AK  25 m  57.52   
124  Clausen Konrad  2005  KORSÖR  0547AF  25 m  59.13   
128  Forsbæk Johannes  2004  KORSÖR  0483AP  25 m  59.18   
10  227  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  59.23   
11  122  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSÖR  0489AH  25 m  1:00.15   
12  231  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  1:00.72   
13  33  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HOVEDSTAD  0443AS  25 m  1:01.99   
14  229  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  1:02.55   
15  102  Mølbak Andreas  2006  RINGSTED  0631AI  25 m  1:03.93   
16  135  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  1:05.95   
17  180  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  1:06.20   
18  106  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  1:06.40   
19  196  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  1:07.11   
20  83  Drauschke Carl-Anton  2003  HOVEDSTAD  0339AE  25 m  1:08.24   
21  108  Pedersen Mikkel Holm  2004  RINGSTED  0489AM  25 m  1:09.01   
22  179  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  1:09.42   
23  77  Bergmann David  2008  HOVEDSTAD  0883AC  25 m  1:10.18   
24  41  Larsen Carl Johan Zahll  2003  HOVEDSTAD  0373AT  25 m  1:10.51   
25  405  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  1:11.63   
26  198  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  1:13.06   
27  111  Kristoffersen Simon  2005  RINGSTED  0589AL  25 m  1:13.16   
28  246  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  1:13.68   
29  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  25 m  1:13.76   
30  197  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  1:14.31   
31  357  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  1:16.03   
32  282  Pedersen Magne Riedel  2006  VAT CPH-MK  0643AL  25 m  1:20.99   
33  45  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  25 m  1:21.22   
34  157  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m  1:21.68   
35  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  1:24.81   
36  115  Meinert Gustav  2006  RINGSTED  0659AH  25 m  1:25.03   
37  293  Laurberg Mads Duer  2008  VEST  0865AE  25 m  1:25.66   
38  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  1:26.37   
39  63  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  1:26.39   
40  208  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  1:26.92   
41  207  Nygaard Tristan  2008  GSK  0891AD  25 m  1:27.01   
42  404  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  1:27.21   
43  Andersen Esben Trærup  2007  HOVEDSTAD  0769AJ  25 m  1:27.44   
44  114  Haak Oscar  2007  RINGSTED  0785AE  25 m  1:29.49   
45  156  Petersen Oliver  2008  HERLUFSHOL  0899AA  25 m  1:29.93   
46  279  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  1:30.15   
47  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  1:30.98   
48  276  Nielsen-Bentholm Alfred  2007  VAT CPH-MK  0765AG  25 m  1:31.56   
49  281  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  1:31.62   
50  297  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  1:32.14   
51  16  Amin Nicolai  2001  HOVEDSTAD  0123AT  25 m  1:33.09   
52  Skovø Marius Hornshøj  2003  HOVEDSTAD  0385AS  25 m  1:33.96   
53  287  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  1:34.40   
54  275  Larsen Holger  2008  VAT CPH-MK  0807AG  25 m  1:34.80   
55  25  Dalsgaard Vitus Johan  2008  HOVEDSTAD  0861AM  25 m  1:35.00   
56  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  1:36.59   
57  294  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  1:36.64   
58  Pries Louis  2008  HOVEDSTAD  0829AD  25 m  1:37.88   
59  117  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  1:38.23   
60  241  Drygaard Mathias  2008  TRITON B  0829AA  25 m  1:40.86   
61  87  Pedersen Jonathan H.  2008  HOVEDSTAD  0863AC  25 m  1:40.96   
62  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  1:41.54   
63  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  1:42.26   
64  151  Svenningsen Benjamin  2009  HERLUFSHOL  0949AF  25 m  1:43.54   
65  92  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  1:44.10   
66  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  1:44.29   
67  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  1:46.14   
68  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  1:46.48   
69  307  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  1:53.89   
70  313  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  2:03.53   
71  274  Keldsen Gustav  2008  VAT CPH-MK  0817AG  25 m  2:04.09   
72  314  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  2:23.12   
73  300  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  2:39.85   
74  302  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m     
75  311  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark