Startliste for Brøndby Sommer Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 23
|
Stævne navn |
Brøndby Sommer Cup 2019 |
|
Udskriftsdato |
16 juni 2019 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|
|
Arrangør |
Vest-Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 juni 2019 |
|
|
|
|
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
Finaler (7) |
Vejledende starttid 11:03 |
Heat 1 (7) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
316 |
1 |
Sally Anna Usinger |
2008 |
0898AR |
VEST |
|
25m |
|
263 |
2 |
Carla Uhl |
2008 |
0852AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
267 |
3 |
Gabriella Nymark-Jessen |
2008 |
0868AR |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
265 |
4 |
Ella Trøstrup |
2008 |
0812AL |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
266 |
5 |
Frida Fly Haastrup |
2008 |
0884AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
301 |
1 |
Cornelia Matthesen |
2009 |
0918AI |
VEST |
|
25m |
|
175 |
2 |
Klara Rasmussen |
2008 |
0868AG |
GSK |
|
25m |
4:12.84 |
96 |
3 |
Klara Ina Emilie Johansen |
2007 |
0776AS |
RINGSTED |
|
25m |
3:59.44 |
269 |
4 |
Isabell Biensø-Olsen |
2007 |
0782AS |
VAT CPH-MK |
|
25m |
4:08.44 |
272 |
5 |
Svea Nietzson-Bentholm |
2008 |
0822AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
4:27.34 |
268 |
6 |
Lucca Helsinghof |
2008 |
0806AM |
VAT CPH-MK |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
70 |
1 |
Andrea Lage |
2009 |
0934AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:42.13 |
116 |
2 |
Maja Burø Redke |
2007 |
0718AO |
RINGSTED |
|
25m |
3:31.41 |
26 |
3 |
Alice Zsigri Dyndgaard |
2009 |
0922AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:22.34 |
286 |
4 |
Cecilia Janning |
2009 |
0968AE |
VEST |
|
25m |
3:29.46 |
352 |
5 |
Merle Otzen |
2008 |
0856AH |
VEST |
|
25m |
3:34.38 |
94 |
6 |
Ellen Juul-Andersen |
2010 |
1028AC |
RINGSTED |
|
25m |
3:49.35 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
42 |
1 |
Asta Lukowski |
2010 |
1034AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
3:15.00 |
347 |
2 |
Ila Murphy |
2007 |
0748AJ |
VEST |
|
25m |
3:10.33 |
172 |
3 |
Siena Serizawa |
2008 |
0832AD |
GSK |
|
25m |
3:05.06 |
280 |
4 |
Flora Rebecca Profeta |
2008 |
0836AA |
VAT CPH-MK |
|
25m |
3:07.93 |
289 |
5 |
Frederikke M. Rasmussen |
2008 |
0884AH |
VEST |
|
25m |
3:11.05 |
324 |
6 |
Mathilde U. Thorborg |
2005 |
0596AU |
VEST |
|
25m |
3:18.39 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
356 |
1 |
Sandra Bünsov Frederiksen |
2007 |
0766AC |
VEST |
|
25m |
2:58.78 |
344 |
2 |
Freja Kobbernagel |
2008 |
0806AD |
VEST |
|
25m |
2:53.00 |
140 |
3 |
Natasja Boesgaard |
2007 |
0728AC |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:46.28 |
107 |
4 |
Sara Juul-Andersen |
2004 |
0448AY |
RINGSTED |
|
25m |
2:50.15 |
345 |
5 |
Hannah Bjørneboe |
2007 |
0712AN |
VEST |
|
25m |
2:57.81 |
159 |
6 |
Silje Rud Pedersen |
2007 |
0732AP |
HERLUFSHOL |
|
25m |
2:58.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
105 |
1 |
Emma Skjold Sørensen |
2004 |
0406AX |
RINGSTED |
|
25m |
2:41.40 |
319 |
2 |
Marie Nissov-Johansen |
2006 |
0626AD |
VEST |
|
25m |
2:28.84 |
230 |
3 |
Sille Andersen |
2003 |
0312AS |
FR.SUND |
|
25m |
2:23.61 |
327 |
4 |
Anna Blom Bygum |
2006 |
0682AI |
VEST |
|
25m |
2:26.00 |
103 |
5 |
Mathilde Grønnehøj |
2006 |
0652AR |
RINGSTED |
|
25m |
2:40.05 |
110 |
6 |
Astrid Kruuse |
2005 |
0554AQ |
RINGSTED |
|
25m |
2:45.55 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
126 |
1 |
Silje Mathiasen |
2006 |
0628AG |
KORSÖR |
|
25m |
2:21.41 |
100 |
2 |
Cathrine Wismann |
2002 |
0264AS |
RINGSTED |
|
25m |
2:16.22 |
380 |
3 |
Alberte Fie Petersen |
2002 |
0224AH |
TRITON B |
|
25m |
2:14.72 |
120 |
4 |
Elida Thornsen |
2005 |
0528AA |
KORSÖR |
|
25m |
2:15.67 |
98 |
5 |
Wilma Anker |
2004 |
0486AK |
RINGSTED |
|
25m |
2:16.69 |
141 |
6 |
Maja Hallberg Langkilde |
2004 |
0498AL |
FR.VÆRK |
|
25m |
2:23.47 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
16 juni 2019 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:15 |
|