2019-09-17   00:35:55
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

8_S
Løb 8, 50m Butterfly Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
374  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  25.01   
339  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  25.17   
331  Floor-Bøjden Asbjørn  2002  VEST  0277AI  25 m  25.94   
360  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  26.46   
340  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  26.74   
376  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  27.21   
375  Nørskov Mathias Toft  2003  TRITON B  0361AL  25 m  28.77   
139  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  28.87   
320  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  28.92   
10  121  Knudsen Tobias Rehder  2005  KORSÖR  0549AB  25 m  29.05   
11  409  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  29.50   
12  163  Grell Anton Skov  2004  GSK  0469AE  25 m  30.56   
13  33  Holst Lukas Holger Pihl  2004  HOVEDSTAD  0443AS  25 m  31.19   
14  109  Hemmingsen Victor  2006  RINGSTED  0607AG  25 m  32.66   
15  123  Rasmussen Viktor Holst  2003  KORSÖR  0311AL  25 m  32.98   
16  249  Jensen Jonas Wilms  2007  TRITON B  0717AD  25 m  33.22   
17  401  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  33.30   
18  Card Finn Elbo  2005  HOVEDSTAD  0599AB  25 m  35.37   
19  125  Jepsen Christian Søe  2005  KORSÖR  0553AF  25 m  35.73   
20  83  Drauschke Carl-Anton  2003  HOVEDSTAD  0339AE  25 m  36.09   
21  246  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  37.06   
22  25  Dalsgaard Vitus Johan  2008  HOVEDSTAD  0861AM  25 m  40.00   
23  41  Larsen Carl Johan Zahll  2003  HOVEDSTAD  0373AT  25 m  40.00   
24  244  Morthorst Oscar David  2007  TRITON B  0753AF  25 m  40.71   
25  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  41.81   
26  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  44.49   
27  209  Jørgensen Gustav  2009  GSK  0959AA  25 m  45.71   
28  242  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m  48.26   
29  117  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  49.32   
30  75  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  49.91   
31  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  50.88   
32  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  51.00   
33  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  51.20   
34  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  51.46   
35  118  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  53.84   
36  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  53.94   
37  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  54.32   
38  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  55.69   
39  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  55.77   
40  251  Plough David  2006  TRITON B  0673AQ  25 m  59.82   
41  92  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  1:03.22   
42  151  Svenningsen Benjamin  2009  HERLUFSHOL  0949AF  25 m  1:05.13   
43  405  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  1:20.25   
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark