2019-06-19   21:03:44
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

5_S
Løb 5, 200m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
365  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  2:27.19   
322  Sørensen Liva Gottorp  2006  VEST  0694AD  25 m  2:33.90   
379  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  2:33.97   
98  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  2:35.69   
142  Nørgaard Ida-Marie  2005  FR.VÆRK  0596AG  25 m  2:36.64   
380  Petersen Alberte Fie  2002  TRITON B  0224AH  25 m  2:37.43   
165  Nielsen Freya Ry  2005  GSK  0544AJ  25 m  2:40.96   
327  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  2:45.68   
177  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  2:54.18   
10  256  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  2:55.40   
11  323  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  2:59.28   
12  84  Dyndgaard Lotte Zsigri  2003  HOVEDSTAD  0318BH  25 m  3:00.16   
13  105  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  3:04.94   
14  174  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  3:05.71   
15  344  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  3:05.84   
16  137  Hasling Sofie Wettendorff  2007  FR.VÆRK  0782AN  25 m  3:07.45   
17  112  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  3:12.01   
18  176  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  3:15.67   
19  85  Bømler Nichole Juul  2005  HOVEDSTAD  0548AF  25 m  3:16.22   
20  343  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  3:26.98   
21  113  Jensen Chili Fløe  2006  RINGSTED  0632AT  25 m  3:28.70   
22  13  Drauschke Sophia  2005  HOVEDSTAD  0582AL  25 m  3:29.00   
23  288  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  3:29.22   
24  72  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  3:29.59   
25  153  Jespersen Ellen Sofie  2007  HERLUFSHOL  0784AU  25 m  3:29.81   
26  283  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  3:33.29   
27  42  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  3:35.33   
28  68  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  3:40.95   
29  200  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  3:42.63   
30  58  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  3:43.45   
31  280  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  3:44.19   
32  211  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  3:46.02   
33  239  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  3:56.64   
34  119  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  3:59.70   
35  212  Bøving-Gryberg Maya  2009  GSK  0984AB  25 m  4:03.99   
36  263  Uhl Carla  2008  VAT CPH-MK  0852AM  25 m  4:12.35   
37  271  Johnsen Ronja Friborg  2008  VAT CPH-MK  0898AH  25 m  4:18.81   
38  138  Illemann Viktoria  2007  FR.VÆRK  0716AT  25 m     
39  203  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m     
40  265  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m     
41  266  Haastrup Frida Fly  2008  VAT CPH-MK  0884AM  25 m     
42  267  Nymark-Jessen Gabriella  2008  VAT CPH-MK  0868AR  25 m     
43  269  Biensø-Olsen Isabell  2007  VAT CPH-MK  0782AS  25 m     
44  272  Nietzson-Bentholm Svea  2008  VAT CPH-MK  0822AM  25 m     
45  285  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m     
46  286  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m     
47  289  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m     
48  292  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m     
49  352  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark