2019-09-19   19:03:24
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

32_S
Løb 32, 50m Frisvømning Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
374  Rasmussen Mads Tornow  2000  TRITON B  0073AD  25 m  21.78   
376  Aasberg Magnus  2001  TRITON B  0143AG  25 m  22.64   
148  Ikkala Thorbjørn Jari  2002  FR.VÆRK  0207AI  25 m  23.19   
167  Johansen Asger  2003  GSK  0395AE  25 m  23.37   
360  Borch Alexander Ravn  2001  TRITON B  0151AN  25 m  23.37   
139  Didriksen Daniel  2002  FR.VÆRK  0273AT  25 m  23.82   
371  Stjernholm Gustav Klit  2002  TRITON B  0215AD  25 m  24.12   
339  Sørensen Lars Thor  1999  VEST  9935AL  25 m  24.69   
254  Brandelev Bertram Grøn  2004  TRITON B  0423AI  25 m  24.83   
10  340  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  24.83   
11  234  Castella Nicholas  2007  TRITON B  0729AL  25 m  25.03   
12  122  Hansen Tobias Wiegaard  2004  KORSÖR  0489AH  25 m  27.00   
13  228  Nielsen Lucas  2004  FR.SUND  0403AO  25 m  27.00   
14  342  Ljungdahl Carl Emil  2006  VEST  0625AB  25 m  27.07   
15  128  Forsbæk Johannes  2004  KORSÖR  0483AP  25 m  27.39   
16  124  Clausen Konrad  2005  KORSÖR  0547AF  25 m  27.53   
17  227  Olesen Bertram  2005  FR.SUND  0509AK  25 m  27.71   
18  409  Thøgersen Anders  2005  GSK  0527AE  25 m  28.20   
19  255  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  28.26   
20  229  Wennicke Lau Lykke  2004  FR.SUND  0403AF  25 m  28.33   
21  131  Asmussen Alexander  2004  FR.VÆRK  0417AG  25 m  28.94   
22  325  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  28.95   
23  135  Larsen Jacob Koch  2006  FR.VÆRK  0647AB  25 m  29.64   
24  196  Oxenbøll Alexander  2006  GSK  0669AL  25 m  30.08   
25  106  Stærmose Jakob  2005  RINGSTED  0583AD  25 m  30.48   
26  355  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  30.55   
27  125  Jepsen Christian Søe  2005  KORSÖR  0553AF  25 m  30.81   
28  179  Egholm Rasmus  2006  GSK  0647AG  25 m  31.43   
29  214  Fenger-Grøn Viktor  2006  GSK  0619AG  25 m  31.75   
30  357  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m  32.51   
31  405  Wohlfahrt Mads Emil  2006  TRITON B  0669AE  25 m  32.57   
32  246  Sanchez Noah  2006  TRITON B  0607AD  25 m  32.74   
33  198  Serizawa Oscar  2006  GSK  0657AH  25 m  32.86   
34  354  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  33.51   
35  197  Serizawa Anton  2006  GSK  0677AH  25 m  33.71   
36  157  Svenningsen Sebastian  2006  HERLUFSHOL  0641AN  25 m  33.73   
37  44  Madsen Laust  2008  HOVEDSTAD  0803AC  25 m  36.46   
38  118  Juul-Andersen August  2007  RINGSTED  0777AD  25 m  36.84   
39  404  Kongstad Nathan  2007  VAT CPH-MK  0795AK  25 m  38.39   
40  208  Jensen Anders Koch  2008  GSK  0841AD  25 m  38.41   
41  156  Petersen Oliver  2008  HERLUFSHOL  0899AA  25 m  38.48   
42  45  Nøddekær Arthur  2009  HOVEDSTAD  0917AA  25 m  38.59   
43  79  Nyhus Simon  2009  HOVEDSTAD  0937AA  25 m  38.63   
44  67  Hertel Carl  2009  HOVEDSTAD  0977AA  25 m  38.83   
45  63  Wiuf Anton  2008  HOVEDSTAD  0895AC  25 m  38.86   
46  146  Ikkala Theodor Reino  2009  FR.VÆRK  0925AB  25 m  39.58   
47  75  Watkin Buster  2008  HOVEDSTAD  0839AE  25 m  40.29   
48  242  Albjerg Marcus  2009  TRITON B  0953AF  25 m  40.52   
49  78  Usta-Kølle Silas Oktay  2009  HOVEDSTAD  0955AA  25 m  40.55   
50  287  Andreassen Cornelius K.  2008  VEST  0885AE  25 m  40.92   
51  298  Lorenzen Alexander Juul  2009  VEST  0919AB  25 m  41.24   
52  281  Wessel Hans-August  2007  VAT CPH-MK  0755AG  25 m  41.96   
53  251  Plough David  2006  TRITON B  0673AQ  25 m  42.03   
54  74  Billing Frederik  2008  HOVEDSTAD  0853AC  25 m  42.21   
55  297  Tordrup Oliver Hentzen  2008  VEST  0897AI  25 m  42.68   
56  73  Larsen Leif Evald  2010  HOVEDSTAD  1053AA  25 m  42.88   
57  279  Lindhardt Jonas Hennings  2007  VAT CPH-MK  0763AH  25 m  43.27   
58  80  Alstrøm Villum  2008  HOVEDSTAD  0823AC  25 m  43.37   
59  71  Spellerberg August  2009  HOVEDSTAD  0931AC  25 m  43.47   
60  21  Bojsen Silas Falktoft  2009  HOVEDSTAD  0967AE  25 m  43.64   
61  53  Singer Albert  2008  HOVEDSTAD  0885AC  25 m  43.83   
62  294  Parbst Mads Ulslev  2008  VEST  0871AD  25 m  44.09   
63  151  Svenningsen Benjamin  2009  HERLUFSHOL  0949AF  25 m  44.18   
64  284  Trangbæk Bertram J.  2009  VEST  0953AD  25 m  44.35   
65  259  Nielsen Alexander  2006  TRITON B  0697AD  25 m  44.55   
66  187  Oxenbøll Maximilian  2010  GSK  1087AB  25 m  45.29   
67  117  Langhoff Malthe  2005  RINGSTED  0593AO  25 m  45.62   
68  76  Lindberg Alfred N. G.  2009  HOVEDSTAD  0927AA  25 m  46.98   
69  95  Andersen Adam Hardt  2008  RINGSTED  0809AJ  25 m  47.83   
70  313  Kobbernagel Noah  2011  VEST  1147AA  25 m  48.74   
71  92  Knudsen Asmus  2006  RINGSTED  0699AM  25 m  48.94   
72  181  Holde Alfred Klie  2009  GSK  0957AD  25 m  48.94   
73  296  Nygaard Noah  2008  VEST  0807AE  25 m  49.11   
74  192  Schou Victor  2010  GSK  1077AB  25 m  49.55   
75  307  Packert-Frandsen Jonas  2009  VEST  0907AE  25 m  49.96   
76  311  Kleis Magnus  2010  VEST  1025AC  25 m  50.35   
77  184  Zornhagen Florian Westarp  2009  GSK  0903AD  25 m  51.49   
78  28  Eriksen Karl Schiermer  2010  HOVEDSTAD  1083AA  25 m  52.26   
79  160  Meisner Teodor Wichmann  2009  HERLUFSHOL  0903AG  25 m  54.01   
80  46  Pesci Manlio  2009  HOVEDSTAD  0947AE  25 m  55.50   
81  30  Hansen Arthur Holten  2010  HOVEDSTAD  1023AA  25 m  55.52   
82  38  Kannerup Wilhelm Søgaard  2010  HOVEDSTAD  1037AA  25 m  55.56   
83  65  Nimskov Hannibal  2010  HOVEDSTAD  1071AB  25 m  55.72   
84  190  Holmtoft Storm Bachman  2010  GSK  1041AD  25 m  56.67   
85  185  Jensen Henry Karll  2011  GSK  1157AA  25 m  57.44   
86  189  Nielsen Oscar G. Lopez  2010  GSK  1039AD  25 m  57.75   
87  300  Lund Alexander Birk  2010  VEST  1009AB  25 m  57.95   
88  314  Cetinkaya Ronas  2010  VEST  1007AB  25 m  1:02.53   
89  36  Jakobsen Frederik G.  2010  HOVEDSTAD  1027AA  25 m  1:02.87   
90  62  Tuxen Immanuel  2010  HOVEDSTAD  1043AA  25 m  1:05.16   
91  55  Stolpe Frederik Liniger  2010  HOVEDSTAD  1067AA  25 m  1:06.56   
92  248  Sørensen Rasmus Kohave  2010  TRITON B  1081AC  25 m  1:06.58   
93  302  Sirag Elias  2011  VEST  1191AB  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark