2019-09-19   19:04:51
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

31_S
Løb 31, 50m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
367  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  25 m  24.66   
372  Stjernholm Liva  2004  TRITON B  0486AA  25 m  24.75   
98  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  26.81   
164  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  27.62   
335  Jensen Caroline Wiuff  2004  VEST  0492AD  25 m  27.62   
338  Thorsen Emma Vega  2004  VEST  0402AH  25 m  28.66   
333  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  28.72  EFT 
166  Rosenkrantz Regitze  2006  GSK  0692AG  25 m  28.74   
230  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  28.88   
10  143  Nørgaard Astrid  2007  FR.VÆRK  0784AA  25 m  28.95   
11  120  Thornsen Elida  2005  KORSÖR  0528AA  25 m  29.01   
12  330  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  29.06   
13  225  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  29.28   
14  362  Fremming Ida Jensdottir  2002  TRITON B  0298AO  25 m  29.43   
15  195  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  29.71   
16  319  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  30.01   
17  258  Sandell Sophie Lærke  2005  TRITON B  0524AD  25 m  30.04   
18  126  Mathiasen Silje  2006  KORSÖR  0628AG  25 m  30.44   
19  162  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  30.96   
20  127  Hejlesen Isabella  2004  KORSÖR  0428AW  25 m  31.00   
21  235  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  31.56   
22  174  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  31.57   
23  256  Risager Amalie Carlsen  2006  TRITON B  0604AG  25 m  31.87   
24  112  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  31.94   
25  147  Ikkala Frida Karoline  2005  FR.VÆRK  0508AK  25 m  32.21   
26  344  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  32.57   
27  341  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  32.73   
28  395  Poulsen Katja  2006  KVIK  0624AJ  25 m  32.78   
29  353  Jacobsen Mikkeline H.  2007  VEST  0788AC  25 m  33.52   
30  110  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  33.60   
31  172  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  33.72   
32  173  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  35.21   
33  175  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  36.40   
34  171  Zornhagen Emma Westarp  2007  GSK  0794AJ  25 m  37.15   
35  356  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  37.47   
36  211  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  37.48   
37  245  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  38.40   
38  252  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  38.48   
39  119  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  39.04   
40  239  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  39.27   
41  116  Redke Maja Burø  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  39.84   
42  136  Svingel Nicoline  2008  FR.VÆRK  0856AL  25 m  39.94   
43  200  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  40.00   
44  68  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  40.20   
45  352  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  40.25   
46  247  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m  40.54   
47  406  Andersen Thea Emilia  2007  TRITON B  0748AW  25 m  40.56   
48  188  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  40.71   
49  349  Yri Liva  2008  VEST  0852AF  25 m  40.84   
50  277  Bergendorff Anna Piao  2007  VAT CPH-MK  0744AQ  25 m  41.18   
51  70  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  41.87   
52  90  Nørregaard Emilie  2007  RINGSTED  0748AF  25 m  42.40   
53  250  Nyegaard Josefine  2008  TRITON B  0808AR  25 m  42.68   
54  292  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  43.48   
55  206  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  43.58   
56  155  Sørensen Julie Holm  2008  HERLUFSHOL  0896AG  25 m  44.59   
57  69  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  44.62   
58  20  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  44.77   
59  204  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  45.57   
60  91  Andersen Liv Maria Febres  2008  RINGSTED  0808AH  25 m  46.68   
61  299  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  47.20   
62  286  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  47.66   
63  205  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  48.04   
64  308  Taslicukur Lamia  2008  VEST  0842AK  25 m  48.50   
65  154  Würfel Filippa  2010  HERLUFSHOL  1026AF  25 m  48.69   
66  158  Birgisdottir Selma  2009  HERLUFSHOL  0998AH  25 m  48.98   
67  93  Bæch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m  49.46   
68  316  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m  50.51   
69  295  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m  51.38   
70  403  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  51.68   
71  34  Høgh Saga  2010  HOVEDSTAD  1054AA  25 m  52.69   
72  243  Østergaard Sofia Lund  2009  TRITON B  0922AJ  25 m  52.83   
73  318  Vetlov Victoria Sinding  2009  VEST  0988BA  25 m  54.23   
74  43  Lundsgaard Leonora Sarauw  2010  HOVEDSTAD  1046AA  25 m  54.93   
75  66  Heschel Naja Koch  2010  HOVEDSTAD  1064AB  25 m  55.27   
76  291  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  55.63   
77  61  Traberg Molly Overby  2011  HOVEDSTAD  1152AA  25 m  56.27   
78  309  Murphy Lissie  2010  VEST  1074AD  25 m  56.51   
79  51  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  57.80   
80  183  Thomsen Carmen Grønkjær  2011  GSK  1170AB  25 m  58.77   
81  315  Trangbæk Tilde Jespersen  2011  VEST  1122AB  25 m  58.90   
82  304  Højsteen Ina  2010  VEST  1068AB  25 m  1:01.56   
83  301  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m  1:01.99   
84  52  Schmidt Alice Legarth  2011  HOVEDSTAD  1104AA  25 m  1:02.16   
85  59  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  1:04.05   
86  312  Djupnes Milla  2010  VEST  1002AF  25 m  1:04.13   
87  23  Bugge Ursula  2010  HOVEDSTAD  1054AB  25 m  1:05.90   
88  310  Jensen Liva-Silje Brobjerg  2009  VEST  0978AD  25 m  1:07.24   
89  193  Christensen Victoria  2011  GSK  1174AB  25 m  1:08.49   
90  19  Baustert Caroline M.  2011  HOVEDSTAD  1136AA  25 m  1:10.57   
91  49  Riecke Signe Ewald  2011  HOVEDSTAD  1126AA  25 m  1:11.34   
92  18  Asholt Zoi  2011  HOVEDSTAD  1122AA  25 m  1:12.98   
93  35  Jakobsen Ella Marie B.  2011  HOVEDSTAD  1184AA  25 m  1:19.16   
94  48  Reeh Rigmor K. Bonne  2011  HOVEDSTAD  1138AA  25 m  1:20.77   
95  97  Schaarup Karla Hemming  2009  RINGSTED  0940BB  25 m     
96  161  Silleborg Line  2010  HERLUFSHOL  1022AH  25 m     
97  182  Johansen Amalie Pleidrup  2010  GSK  1068AD  25 m     
98  306  Ottosen Leonora  2011  VEST  1120AC  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark