2019-06-19   21:00:41
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

27_S
Løb 27, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
367  Palmund Liva  2002  TRITON B  0246AA  25 m  1:05.24   
365  Strandby Line  2001  TRITON B  0106AD  25 m  1:08.39   
366  Nyegaard Emilie  2001  TRITON B  0188AF  25 m  1:09.36   
333  Mikkelsen Emma  2001  VEST  0176AB  25 m  1:09.37   
362  Fremming Ida Jensdottir  2002  TRITON B  0298AO  25 m  1:10.53   
164  Mikkelsen Thea  2005  GSK  0576AG  25 m  1:11.07   
402  Sjøgren Natascha Bonnén  2000  VEST  0032AG  25 m  1:11.16   
379  Hougaard Camilla  2002  TRITON B  0282AJ  25 m  1:12.32   
230  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  1:12.81   
10  330  Nielsen Stine Eskebo  2001  VEST  0156AB  25 m  1:12.89   
11  225  Wennicke Ida Lykke  2001  FR.SUND  0118AU  25 m  1:13.29   
12  126  Mathiasen Silje  2006  KORSÖR  0628AG  25 m  1:13.94   
13  321  Metz Ella Gohr  2005  VEST  0542AS  25 m  1:14.29   
14  195  Bruun Malouca Laura  2007  GSK  0714AF  25 m  1:14.54   
15  101  Clausen Anne-Sofie P.  2002  RINGSTED  0202AB  25 m  1:15.43   
16  326  Packert-Frandsen Natascha  2005  VEST  0588AJ  25 m  1:16.83   
17  162  Postgaard Leonora M  2006  GSK  0666AD  25 m  1:17.36   
18  100  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  1:17.53   
19  174  Hansen Isabell  2007  GSK  0754AS  25 m  1:17.57   
20  324  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  1:18.24   
21  319  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  1:18.39   
22  177  Johansen Mathilde  2007  GSK  0732AJ  25 m  1:21.53   
23  257  Grønlund Erica Veggerby  2007  TRITON B  0736AC  25 m  1:22.41   
24  237  West Daniella Li  2006  TRITON B  0664AI  25 m  1:22.99   
25  323  Usinger Laika  2006  VEST  0636AV  25 m  1:23.79   
26  140  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  1:24.98   
27  103  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  1:25.18   
28  235  Drygaard Katrine  2005  TRITON B  0562AP  25 m  1:25.74   
29  356  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  1:26.55   
30  344  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  1:26.98   
31  134  Lendal Helena  2006  FR.VÆRK  0624AR  25 m  1:27.18   
32  105  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  1:27.30   
33  172  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  1:28.40   
34  178  Bugge Nynne  2008  GSK  0832AF  25 m  1:28.46   
35  175  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  1:28.90   
36  112  Møller Cecilie  2005  RINGSTED  0588AR  25 m  1:29.82   
37  173  Holst Ida Celine Sangstad  2007  GSK  0716AF  25 m  1:30.60   
38  50  Riis Christiane Dreyer  2009  HOVEDSTAD  0902AB  25 m  1:30.83   
39  60  Traberg Aimée Overby  2009  HOVEDSTAD  0962AB  25 m  1:31.85   
40  341  Højsteen Agnes  2007  VEST  0714AE  25 m  1:32.32   
41  176  Christensen Liva Friche  2008  GSK  0848AF  25 m  1:32.80   
42  288  Laursen Esther Bang  2009  VEST  0926AC  25 m  1:36.06   
43  343  Palo-Jonas Emma De  2008  VEST  0834AF  25 m  1:36.75   
44  247  Sørensen Sofie Kohave  2007  TRITON B  0708AQ  25 m  1:37.68   
45  283  Sørensen Alma Gottorp  2009  VEST  0954AB  25 m  1:37.68   
46  153  Jespersen Ellen Sofie  2007  HERLUFSHOL  0784AU  25 m  1:38.35   
47  347  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  1:38.72   
48  152  Strate Caroline Risager  2007  HERLUFSHOL  0732AU  25 m  1:38.92   
49  280  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  1:40.08   
50  42  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  1:40.27   
51  292  Revitz Luka  2008  VEST  0866AH  25 m  1:40.81   
52  159  Pedersen Silje Rud  2007  HERLUFSHOL  0732AP  25 m  1:41.14   
53  245  Gagnér Helena  2008  TRITON B  0884AJ  25 m  1:41.18   
54  116  Redke Maja Burø  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  1:41.46   
55  119  Stærmose Line  2006  RINGSTED  0622AM  25 m  1:41.67   
56  68  Cliff Esther Lærke Lund  2009  HOVEDSTAD  0912AB  25 m  1:42.92   
57  352  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  1:43.70   
58  203  Schledermann Ann-Louise  2009  GSK  0964AC  25 m  1:43.96   
59  58  Thastum Elisabeth  2010  HOVEDSTAD  1084AA  25 m  1:44.56   
60  72  Christensen Josephine S.  2009  HOVEDSTAD  0932AB  25 m  1:44.72   
61  264  Jakobsen Ella  2008  VAT CPH-MK  0896AP  25 m  1:45.01   
62  285  Stefansen Caroline  2009  VEST  0902AF  25 m  1:45.20   
63  268  Helsinghof Lucca  2008  VAT CPH-MK  0806AM  25 m  1:46.53   
64  211  Kure Vega Deneke  2009  GSK  0994AB  25 m  1:46.68   
65  239  Hinchely Ida  2008  TRITON B  0826AJ  25 m  1:47.97   
66  136  Svingel Nicoline  2008  FR.VÆRK  0856AL  25 m  1:48.86   
67  289  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  1:49.43   
68  252  Rindum Sarah  2009  TRITON B  0922AG  25 m  1:50.09   
69  286  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  1:51.35   
70  69  Bihlet Marie Ditlev  2010  HOVEDSTAD  1064AA  25 m  1:51.38   
71  31  Hansen Ida  2010  HOVEDSTAD  1096AA  25 m  1:51.99   
72  199  Nielsen Maiken Stoel  2009  GSK  0954AC  25 m  1:52.14   
73  345  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  1:54.00   
74  20  Bløcher Luna Blanka A.  2009  HOVEDSTAD  0992AB  25 m  1:54.56   
75  299  Therp Mille  2009  VEST  0906AB  25 m  1:54.61   
76  206  Schmidt Lisa Koerver  2009  GSK  0916AB  25 m  1:55.02   
77  188  Rosenkrantz Nora  2010  GSK  1018AD  25 m  1:56.73   
78  204  Postgaard Rosalina M.  2010  GSK  1088AA  25 m  1:56.81   
79  202  Meyer Natalie  2009  GSK  0944AC  25 m  1:58.46   
80  200  Enemærke Ella Kruse  2010  GSK  1006AB  25 m  2:00.20   
81  271  Johnsen Ronja Friborg  2008  VAT CPH-MK  0898AH  25 m  2:00.25   
82  403  Zeller Ingrid  2010  HOVEDSTAD  1044AA  25 m  2:02.02   
83  205  Enemærke Asta Kruse  2010  GSK  1016AB  25 m  2:03.01   
84  269  Biensø-Olsen Isabell  2007  VAT CPH-MK  0782AS  25 m  2:03.13   
85  238  Olsen Bettina M. V.  2009  TRITON B  0912AG  25 m  2:03.58   
86  51  Rosenmejer Caroline Marie  2010  HOVEDSTAD  1056AA  25 m  2:05.32   
87  61  Traberg Molly Overby  2011  HOVEDSTAD  1152AA  25 m  2:06.98   
88  43  Lundsgaard Leonora Sarauw  2010  HOVEDSTAD  1046AA  25 m  2:07.06   
89  155  Sørensen Julie Holm  2008  HERLUFSHOL  0896AG  25 m  2:07.51   
90  59  Tischer Andrea Glasius  2010  HOVEDSTAD  1074AB  25 m  2:08.05   
91  66  Heschel Naja Koch  2010  HOVEDSTAD  1064AB  25 m  2:08.93   
92  265  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m  2:12.39   
93  266  Haastrup Frida Fly  2008  VAT CPH-MK  0884AM  25 m  2:15.73   
94  52  Schmidt Alice Legarth  2011  HOVEDSTAD  1104AA  25 m  2:19.78   
95  34  Høgh Saga  2010  HOVEDSTAD  1054AA  25 m  2:25.50   
96  291  Matthesen Ida  2009  VEST  0946AC  25 m  2:28.81   
97  35  Jakobsen Ella Marie B.  2011  HOVEDSTAD  1184AA  25 m  2:41.61   
98  18  Asholt Zoi  2011  HOVEDSTAD  1122AA  25 m  2:51.66   
99  93  Bæch Anna  2009  RINGSTED  0922AA  25 m     
100  94  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m     
101  295  Kristensen Mia  2009  VEST  0958AE  25 m     
102  406  Andersen Thea Emilia  2007  TRITON B  0748AW  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark