2019-06-26   14:17:39
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Sommer Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

23_S
Løb 23, 200m Frisvømning Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
380  Petersen Alberte Fie  2002  TRITON B  0224AH  25 m  2:14.72   
120  Thornsen Elida  2005  KORSÖR  0528AA  25 m  2:15.67   
100  Wismann Cathrine  2002  RINGSTED  0264AS  25 m  2:16.22   
99  Wismann Josephine  2002  RINGSTED  0236AS  25 m  2:16.49   
98  Anker Wilma  2004  RINGSTED  0486AK  25 m  2:16.69   
126  Mathiasen Silje  2006  KORSÖR  0628AG  25 m  2:21.41   
141  Langkilde Maja Hallberg  2004  FR.VÆRK  0498AL  25 m  2:23.47   
230  Andersen Sille  2003  FR.SUND  0312AS  25 m  2:23.61   
327  Bygum Anna Blom  2006  VEST  0682AI  25 m  2:26.00   
10  319  Nissov-Johansen Marie  2006  VEST  0626AD  25 m  2:28.84   
11  103  Grønnehøj Mathilde  2006  RINGSTED  0652AR  25 m  2:40.05   
12  105  Sørensen Emma Skjold  2004  RINGSTED  0406AX  25 m  2:41.40   
13  110  Kruuse Astrid  2005  RINGSTED  0554AQ  25 m  2:45.55   
14  140  Boesgaard Natasja  2007  FR.VÆRK  0728AC  25 m  2:46.28   
15  107  Juul-Andersen Sara  2004  RINGSTED  0448AY  25 m  2:50.15   
16  344  Kobbernagel Freja  2008  VEST  0806AD  25 m  2:53.00   
17  345  Bjørneboe Hannah  2007  VEST  0712AN  25 m  2:57.81   
18  356  Frederiksen Sandra Bünsov  2007  VEST  0766AC  25 m  2:58.78   
19  159  Pedersen Silje Rud  2007  HERLUFSHOL  0732AP  25 m  2:58.82   
20  172  Serizawa Siena  2008  GSK  0832AD  25 m  3:05.06   
21  280  Profeta Flora Rebecca  2008  VAT CPH-MK  0836AA  25 m  3:07.93   
22  347  Murphy Ila  2007  VEST  0748AJ  25 m  3:10.33   
23  289  Rasmussen Frederikke M.  2008  VEST  0884AH  25 m  3:11.05   
24  42  Lukowski Asta  2010  HOVEDSTAD  1034AA  25 m  3:15.00   
25  324  Thorborg Mathilde U.  2005  VEST  0596AU  25 m  3:18.39   
26  26  Dyndgaard Alice Zsigri  2009  HOVEDSTAD  0922AB  25 m  3:22.34   
27  286  Janning Cecilia  2009  VEST  0968AE  25 m  3:29.46   
28  116  Redke Maja Burø  2007  RINGSTED  0718AO  25 m  3:31.41   
29  352  Otzen Merle  2008  VEST  0856AH  25 m  3:34.38   
30  70  Lage Andrea  2009  HOVEDSTAD  0934AB  25 m  3:42.13   
31  94  Juul-Andersen Ellen  2010  RINGSTED  1028AC  25 m  3:49.35   
32  96  Johansen Klara Ina Emilie  2007  RINGSTED  0776AS  25 m  3:59.44   
33  269  Biensø-Olsen Isabell  2007  VAT CPH-MK  0782AS  25 m  4:08.44   
34  175  Rasmussen Klara  2008  GSK  0868AG  25 m  4:12.84   
35  272  Nietzson-Bentholm Svea  2008  VAT CPH-MK  0822AM  25 m  4:27.34   
36  263  Uhl Carla  2008  VAT CPH-MK  0852AM  25 m     
37  264  Jakobsen Ella  2008  VAT CPH-MK  0896AP  25 m     
38  265  Trøstrup Ella  2008  VAT CPH-MK  0812AL  25 m     
39  266  Haastrup Frida Fly  2008  VAT CPH-MK  0884AM  25 m     
40  267  Nymark-Jessen Gabriella  2008  VAT CPH-MK  0868AR  25 m     
41  268  Helsinghof Lucca  2008  VAT CPH-MK  0806AM  25 m     
42  301  Matthesen Cornelia  2009  VEST  0918AI  25 m     
43  316  Usinger Sally Anna  2008  VEST  0898AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  14 juni 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  22:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark