2019-06-26   22:17:24
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

6_S
Løb 6, 200m Medley Herrer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
228  Lantz Sebastian Bidstrup  1999  VEST  9901AH  25 m  2:11.09   
346  Davidsen Casper  1999  VEST  9979AA  25 m  2:12.07   
370  Langvad Rasmus  2000  GSK  0045AD  25 m  2:21.58   
64  Lindgaard Mathias  2004  HERLEV  0467AA  25 m  2:26.12   
355  Nielsen Daniel Bornhøft  2004  VEST  0471AD  25 m  2:26.56   
347  Davidsen Tobias  2003  VEST  0329AD  25 m  2:28.84   
354  Møller Theodor  2005  VEST  0533AA  25 m  2:32.83   
260  Griffin Alexander  2004  GENTOFTE  0451AL  25 m  2:33.99   
81  Dyrhauge Victor  2004  FR.SUND  0407AJ  25 m  2:34.02   
10  303  Andersen Benjamin Koch  2004  SOLRØD  0425AQ  25 m  2:35.59   
11  157  Løgager Frederik Taubert  2004  TRITON B  0467AH  25 m  2:38.35   
12  248  Aarup-Andersen Frederik  2006  GENTOFTE  0649AE  25 m  2:40.55   
13  264  Hyldig William Hoffmann  2004  GENTOFTE  0471AQ  25 m  2:40.89   
14  290  Schmidt Erik  2005  GENTOFTE  0563AN  25 m  2:41.41   
15  220  Rasmussen Magnus  2006  VEST  0675AD  25 m  2:43.09   
16  262  Hjulmand-Lassen Joakim  2005  GENTOFTE  0599AJ  25 m  2:44.33   
17  218  Rasmussen Erik  2006  VEST  0695AD  25 m  2:46.19   
18  294  Taul August  2006  GENTOFTE  0681AA  25 m  2:48.36   
19  295  Udar Maximillian  2006  GENTOFTE  0681AJ  25 m  2:50.10   
20  288  Rybak-Andersen Oscar  2005  GENTOFTE  0521AB  25 m  2:50.82   
21  60  Larsson Sofus Norby  2004  HERLEV  0431AR  25 m  2:52.50   
22  174  Cetinkaya Rodi  2006  VEST  0651AH  25 m  2:52.91   
23  281  Olsen Peter Bjerre  2006  GENTOFTE  0633AK  25 m  2:52.98   
24  277  Møllenbach Carl Johan  2006  GENTOFTE  0687AF  25 m  2:54.10   
25  252  Dahl David Johannes  2006  GENTOFTE  0669AB  25 m  2:57.46   
26  89  Krag Loui  2007  FR.SUND  0793AD  25 m  2:58.64   
27  358  Otzen Mauritz  2005  VEST  0515AN  25 m  2:59.32   
28  279  Nimb Christian  2006  GENTOFTE  0679AH  25 m  3:01.95   
29  254  Due August  2007  GENTOFTE  0701AG  25 m  3:02.08   
30  223  Shukri Josef  2006  VEST  0653AD  25 m  3:03.10   
31  Grønholt Xander Ravn  2006  GSK  0697AG  25 m  3:03.39   
32  96  Nielsen Mads Bantz  2004  FR.SUND  0465AK  25 m  3:04.04   
33  188  Haakansson Hugo  2006  VEST  0609AA  25 m  3:06.07   
34  183  Egenhardt Sebastian  2006  VEST  0655AA  25 m  3:09.63   
35  270  Lindquist Oswald  2006  GENTOFTE  0647AF  25 m  3:09.74   
36  35  Bargmann Storm  2007  HERLEV  0767AD  25 m  3:11.89   
37  292  Svedal Andreas Ellgaard  2006  GENTOFTE  0631AF  25 m  3:13.72   
38  100  Rijt Jonathan van der  2007  FR.SUND  0791AF  25 m  3:14.99   
39  276  Misander Lucas  2007  GENTOFTE  0719AF  25 m  3:20.00   
40  296  Wamberg Hannibal  2006  GENTOFTE  0699AE  25 m  3:24.05   
41  71  Rønne Victor  2007  HERLEV  0789AD  25 m  3:24.36   
42  177  Damsø Peter  2007  VEST  0761AF  25 m  3:29.20   
43  190  Hwaiz Jacob  2007  VEST  0723AG  25 m  3:31.56   
44  48  Føge Viktor Nymark  2008  HERLEV  0887AD  25 m  3:35.90   
45  283  Qi Fang  2008  GENTOFTE  0879AB  25 m  3:37.71   
46  38  Christensen Jonas Pelle  2009  HERLEV  0991AA  25 m  3:48.33   
47  58  Kirkelund Aksel  2007  HERLEV  0787AL  25 m  3:54.92   
48  265  Hørlykke Gustav  2008  GENTOFTE  0819AE  25 m  4:00.00   
49  293  Takla Vincent W.  2008  GENTOFTE  0863AF  25 m  4:00.00   
50  90  Lopacinskis Gustavs  2009  FR.SUND  0967AA  25 m     
51  136  Møller-Munkøe Tobias  2008  ROSKILDE  0895AB  25 m     
52  173  Bøgevig Sofus Emil L.  2007  VEST  0799AJ  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  18 januar 2019 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  21:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark