Ohjelma Suomen mestaruuskilpailut 25m 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Entry List |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Suomen lyhyen radan mestaruuskilpailut 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Organizer: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Vaasan Uimahalli |
Vaasan Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
marras 15, 2018 to marras 18, 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
200m Sekauinti Miehet Nuoret |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Name |
Club |
Born |
License |
Pool |
Entry time |
Status |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
474 |
|
Erik Nurmi |
Vanders |
2001 |
01A470 |
25m |
2:04.15 |
|
|
|
|
|
2 |
326 |
|
Jesper Lietzén |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2002 |
02A171 |
25m |
2:05.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
154 |
|
Veeti Ruohtula |
Joensuun Uimaseura |
2001 |
01A193 |
25m |
2:07.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
4 |
|
Oskari Aalto |
Helsingfors Simsällskap |
2002 |
02A016 |
25m |
2:07.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
449 |
|
Jakob Sievers |
Uinti Tampere |
2000 |
00A730 |
25m |
2:09.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
23 |
|
Aleksi Koprinen |
Helsingfors Simsällskap |
2003 |
03A416 |
25m |
2:09.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
392 |
|
Tiitus Taskila |
Oulun Uinti 1906 |
2001 |
01A402 |
25m |
2:10.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
433 |
|
Joona Korhonen |
Uinti Tampere |
2000 |
00A464 |
25m |
2:10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
354 |
|
Mohamed Ezzat |
Aurajoen Uinti |
2001 |
01A613 |
25m |
2:10.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
221 |
|
Claes Fjellström |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2001 |
01A078 |
25m |
2:11.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
161 |
|
Ossi Kleimola |
Kouvolan Uimarit |
2001 |
01A663 |
25m |
2:12.44 |
|
|
|
|
|
12 |
233 |
|
Robin Söderholm |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2002 |
02A224 |
25m |
2:12.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
98 |
|
Niklas Hatakka |
Cetus Espoo |
2003 |
03A534 |
25m |
2:12.65 |
|
|
|
|
|
14 |
228 |
|
Alex Lydman |
Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls |
2003 |
03A218 |
25m |
2:13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
117 |
|
Anton Nuottajärvi |
Cetus Espoo |
2000 |
00A294 |
25m |
2:13.52 |
|
|
|
|
|
16 |
171 |
|
Atte Pennanen |
Lahden Uimaseura |
2001 |
01A161 |
25m |
2:13.80 |
|
|
|
|
|
17 |
106 |
|
Mihail Khanoukaev |
Cetus Espoo |
2002 |
02A241 |
25m |
2:13.88 |
|
|
|
|
|
18 |
136 |
|
Luukas Vainio |
Cetus Espoo |
2003 |
03A099 |
25m |
2:15.03 |
|
|
|
|
|
19 |
179 |
|
Viktor Thodin |
JS-PU, Jakobstad-Pietarsaari |
2000 |
00A166 |
25m |
2:15.76 |
|
|
|
|
|
20 |
138 |
|
Verneri Viisanen |
Cetus Espoo |
2002 |
02A281 |
25m |
2:15.86 |
|
|
|
|
|
21 |
29 |
|
Davin Lindholm |
Helsingfors Simsällskap |
2004 |
04B010 |
25m |
2:15.90 |
|
|
|
|
|
22 |
220 |
|
Juho Porkkala |
Seinäjoen Uimarit-58 |
2001 |
01A128 |
25m |
2:17.19 |
|
|
|
|
|
23 |
418 |
|
Aleksi Seger |
Octopus Lohja |
2001 |
01A401 |
25m |
2:17.27 |
|
|
|
|
|
24 |
172 |
|
Saku Romo |
Lahden Uimaseura |
2000 |
00A504 |
25m |
2:17.38 |
|
|
|
|
|
25 |
384 |
|
Noa Mäkelä |
Oulun Uinti 1906 |
2001 |
01A112 |
25m |
2:17.94 |
|
|
|
|
|
26 |
327 |
|
Arttu Mäenpää |
Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku |
2003 |
03A892 |
25m |
2:18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
39 |
|
Eemeli Raninen |
Helsingfors Simsällskap |
2001 |
01A495 |
25m |
2:18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-07 15:46:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.0 |
Licensed to: Suomen Uimaliitto |
|
|
|
|
|
|
|
|
|