2018-11-14   10:06:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

15_S
Laji 15, 50m Vapaauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Luokka  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
340  Jallow Mimosa  1994  Plaani    50 m  24.90  23.90   
144  Bruneau Julia  1999  LaUS    50 m  26.11  25.11   
346  Niemi Marlene  1992  Plaani    25 m  25.20  25.20   
273  Kanervo Reetta  1999  OU    25 m  25.26  25.26   
249  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK    50 m  26.30  25.30   
236  Konkka Ida  2000  ÅSK    50 m  26.37  25.37   
24  Kurki Laura  1994  HSS    50 m  26.39  25.39   
247  Reini Iida  2000  ÅSK    25 m  25.39  25.39   
84  Koivu Sini  1999  Cetus    50 m  26.57  25.57   
10  322  Norismaa Nea  1995  UiTa    50 m  26.71  25.71   
11  178  Pentti Mia  2002  SWIM    50 m  26.82  25.82   
12  133  Venäläinen Veera  1995  JoUS    50 m  26.92  25.92   
13  345  Moisio Jenni  2002  Plaani    50 m  26.97  25.97   
14  109  Siirtola Peppi  2002  Cetus    50 m  27.12  26.12   
15  350  Pentti Sonja  1999  Plaani    25 m  26.12  26.12   
16  102  Riihinen Ronja  2000  Cetus    50 m  27.14  26.14   
17  94  Nenonen Sohvi  1999  Cetus    25 m  26.18  26.18   
18  308  Hammar Hanna  1998  UiTa    50 m  27.18  26.18   
19  339  Hirvonen Susanne  1997  Plaani    50 m  27.34  26.34   
20  284  Räihä Sanna-riikka  1998  OU    50 m  27.39  26.39   
21  209  Kaunisto Emmi  2002  PUS    25 m  26.48  26.48   
22  224  Puomila Aino  1992  TaTU    50 m  27.49  26.49   
23  225  Suihkonen Amanda  1995  TaTU    25 m  26.54  26.54   
24  150  Liikonen Saana  2001  LaUS    50 m  27.69  26.69   
25  79  Kalenius Lyydia  2000  Cetus    50 m  27.71  26.71   
26  73  Flyckt Emilia  2001  Cetus    25 m  26.72  26.72   
27  226  Tynkkynen Emma-lotta  1999  TaTU    25 m  26.76  26.76   
28  352  Soininen Selma  1999  Plaani    25 m  26.83  26.83   
29  174  Merisalo Viivi  2002  SWIM    50 m  27.94  26.94   
30  54  Vartiainen Vera  2002  JUK    50 m  28.04  27.04   
31  163  Ruohoniemi Tanja  1995  LrU    50 m  28.05  27.05   
32  170  Lampi Jenni  2000  SWIM    25 m  27.10  27.10   
33  20  Ketola Erika  2000  HSS    50 m  28.13  27.13   
34  29  Parhiala Marilla  2000  HSS    50 m  28.18  27.18   
35  232  Halava Minka  2001  ÅSK    50 m  28.26  27.26   
36  305  Auvinen Armi  2000  UiTa    50 m  28.27  27.27   
37  282  Rantanen Iida-maria  1998  OU    25 m  27.32  27.32   
38  292  Jouhten Helmi  2004  KemPy    50 m  28.38  27.38   
39  212  Haanpää Ella-noora  1998  RaUS    25 m  27.39  27.39   
40  276  Lukkari Minja  2003  OU    50 m  28.40  27.40   
41  336  Niskanen Jenni  1999  RoiUS    50 m  28.41  27.41   
42  243  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK    50 m  28.57  27.57   
43  213  Heine Emmi  2002  RaUS    50 m  28.58  27.58   
44  309  Hammar Heini  1999  UiTa    50 m  28.65  27.65   
45  66  Peippo Pinja  1999  SiWa    25 m  27.68  27.68   
46  164  Himanen Kaisa  2003  MiUS    50 m  28.68  27.68   
47  221  Lammi Ella  1998  TaTU    25 m  27.73  27.73   
48  12  Appelberg Janna  2001  HSS    50 m  28.77  27.77   
49  360  Urrang Naustvik Ingalill  1995  Bergens SC    25 m  27.77  27.77   
50  311  Jussila Aino  2000  UiTa    50 m  28.78  27.78   
51  318  Lahtinen Enni  2002  UiTa    50 m  28.78  27.78   
52  351  Savioja Heidi  1988  Plaani    25 m  27.80  27.80   
53  293  Jouhten Senni  2002  KemPy    25 m  27.84  27.84   
54  126  Mononen Aino  2001  JoUS    50 m  28.86  27.86   
55  139  Hurskainen Miia  1992  KuUS    50 m  28.86  27.86   
56  283  Risteelä Sofia  1993  OU    50 m  28.92  27.92   
57  271  Hökkä Henna  2003  OU    50 m  28.97  27.97   
58  297  Nätynki Ronja  2002  SCR    50 m  29.01  28.01   
59  72  Beszteri Greta  2004  Cetus    50 m  29.03  28.03   
60  60  Hellsten Olivia  2000  SiWa    50 m  29.04  28.04   
61  125  Moilanen Melinda  2000  JoUS    50 m  29.07  28.07   
62  220  Kausiala Mari  1997  TaTU    25 m  28.16  28.16   
63  186  Virtanen Sara  2002  SWIM    50 m  29.20  28.20   
64  257  Saarinen Elli-Kaisa  2001  VeUS    50 m  29.21  28.21   
65  113  Wacklin Cia  2001  Cetus    50 m  29.26  28.26   
66  210  Mattila Senni  2003  PUS    50 m  29.30  28.30   
67  280  Pirhonen Moonica  2001  OU    50 m  29.31  28.31   
68  359  Kronstad Hellan Henriette  1998  Bergens SC    25 m  28.34  28.34   
69  354  Uusitalo Ella  2003  Plaani    50 m  29.51  28.51   
70  112  Tapanainen Milla-lotta  2003  Cetus    50 m  29.63  28.63   
71  207  Hämäläinen Emma  2003  ViesU    50 m  29.63  28.63   
72  198  Lakanen Wilma  2003  KUS-GSS    50 m  29.64  28.64   
73  235  Kangas Kaisla  2002  ÅSK    50 m  29.64  28.64   
74  122  Gavrilov Elina  2004  JoUS    50 m  29.70  28.70   
75  132  Wegelius Vilhelmiina  2002  JoUS    50 m  29.72  28.72   
76  263  Vakkuri Elisa  2002  KemUS    25 m  28.81  28.81   
77  200  Nygård Nea  2002  KUS-GSS    25 m  28.87  28.87   
78  51  Rissanen Jessika  2001  JUK    50 m  29.88  28.88   
79  262  Siltari Noora  2000  KemUS    50 m  29.89  28.89   
80  349  Partinen Pinja  1999  Plaani    50 m  29.90  28.90   
81  197  Lahtinen Veera  2002  KUS-GSS    25 m  28.92  28.92   
82  194  Jestoi Teea  2005  KUS-GSS    25 m  28.96  28.96   
83  59  Ruottu Aino  2001  RiUS    50 m  29.98  28.98   
84  195  Känsäkangas Henna  2004  KUS-GSS    50 m  29.99  28.99   
85  298  Ranta-Valkama Anni  2004  SCR    25 m  29.00  29.00   
86  353  Svahn Saara  2001  Plaani    50 m  30.02  29.02   
87  172  Mangeloja Hanna  2001  SWIM    50 m  30.08  29.08   
88  338  Heräjärvi Vivian  2001  Plaani    25 m  29.10  29.10   
89  159  Kuuva Hilla  2003  LrU    25 m  29.11  29.11   
90  193  Härkönen Emilia  2001  KUS-GSS    50 m  30.11  29.11   
91  326  Rantanen Anna  2001  UiTa    50 m  30.23  29.23   
92  153  Ovaskainen Senni  2001  LaUS    50 m  30.25  29.25   
93  266  Pajuluoma Emma  2001  OuLo    50 m  30.25  29.25   
94  47  Laaksonen Vilja  2002  JUK    50 m  30.27  29.27   
95  215  Vähämaa Saana  2002  RaUS    50 m  30.30  29.30   
96  127  Parviainen Oona  2002  JoUS    25 m  29.33  29.33   
97  341  Järvinen Saana  2003  Plaani    50 m  30.34  29.34   
98  50  Mylly Mariel  2001  JUK    50 m  30.35  29.35   
99  32  Piksilä Ethel  2003  HSS    25 m  29.39  29.39   
100  296  Niemi Riina  2005  SCR    25 m  29.39  29.39   
101  158  Knuutila Sanni  1997  LrU    50 m  30.40  29.40   
102  304  Lehtoila Lotta  2003  ORCA    50 m  30.49  29.49   
103  201  Pihlajamäki Alexandra  1998  KUS-GSS    50 m  30.52  29.52   
104  343  Laakso Anni-maria  2003  Plaani    25 m  29.62  29.62   
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  11 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  09:00 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner