2018-11-17   20:27:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Lähtölista Laji 9
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix 25 m    Tulostuspäivämäärä  20 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  09:08   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  20 lokakuu 2018         
 
 
 
Laji 9, 100m Selkäuinti Miehet  Alkuerät (4) 
ME: Matt GREVERS (1985) 48.92 2015-12-12 
EE: Stanislav DONETS (1983) 48.95 2009-12-13 
PE: Pontus RENHOLM (1986) 51.35 2009-12-12 
SE: Jani Sievinen (1974) 52.56 1996-01-21 
 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
                 
Topi Lukkarinen  2000  00A133  SCR    50m  1:06.49  1:04.49   
Alexander Kislitsyn  2001  01A981  SWIM    50m  1:05.87  1:03.87   
Leevi Korpinen  2001  01A491  ÅSK    25m  1:03.20  1:03.20   
Hugo Mattola  2001  01A074  KUS-GSS    25m  1:03.64  1:03.64   
Jesse Anttila  2002  02A383  KUS-GSS    25m  1:04.14  1:04.14   
Luukas Vainio  2003  03A099  Cetus    25m  1:04.65  1:04.65   
                 

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Walentin Koskinen  2000  00A343  UiTa    25m  1:01.58  1:01.58   
Jani-Markus Sula  1999  99A052  ÅSK    25m  59.88  59.88   
Sami Pakarinen  1992  92A332  SiWa    25m  58.10  58.10   
Miro Vasko  1993  93A337  OU    25m  54.89  54.89   
Emil Hanski  1999  99A145  ÅSK    25m  57.18  57.18   
Akseli Kontiainen  2002  02A455  JoUS    25m  58.82  58.82   
Jaakko Siipola  1999  99A388  ÅSK    25m  1:00.56  1:00.56   
Eemeli Leinonen  2002  02A681  UiTa    25m  1:02.61  1:02.61   

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Niklas Hatakka  2003  03A534  Cetus    25m  1:01.18  1:01.18   
Isak Gramén  2001  01B058  Cetus    25m  59.62  59.62   
Tuomas Ikonen  1996  96A677  LrU    25m  58.03  58.03   
Petja Yritys  1993  93A330  TaTU    25m  54.86  54.86   
Roope Kastarinen  1994  94A478  TaTU    25m  56.99  56.99   
Danila Dobrzhanskiy  1998  98B028  SWIM    25m  58.30  58.30   
Ville Ihalainen  1996  96A079  KuUS    25m  1:00.16  1:00.16   
Jiri Järvinen  2001  01A304  SWIM    25m  1:01.92  1:01.92   

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Lasse Pulkkinen  2002  02A039  OU    25m  1:00.74  1:00.74   
Petteri Haverinen  2001  01B030  LaUS    25m  58.91  58.91   
Eetu Alitalo  1999  99A732  Cetus    50m  59.63  57.63   
Niki Karlsson  2000  00A065  HSS    25m  54.33  54.33   
Janne Markus Markkanen  1994  94A792  SWIM    25m  55.32  55.32   
Topias Nygård  2000  00A602  OU    25m  58.18  58.18   
Joona Korhonen  2000  00A464  UiTa    25m  1:00.08  1:00.08   
Riku Ylikärppä  1998  98A041  KemUS    25m  1:01.90  1:01.90   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  09:08 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner