2018-11-17   20:26:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Grand Prix 25m 2018

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantaiaamu

Lähtölista Laji 3
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Grand Prix 25 m    Tulostuspäivämäärä  20 lokakuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Jyväskylä    Tulostusaika  09:08   
  Järjestäjä  Swimming Jyväskylä         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  20 lokakuu 2018         
 
 
 
Laji 3, 200m Vapaauinti Naiset  Alkuerät (4) 
ME: Sarah SJÖSTRÖM (1993) 1:50.43 2017-08-12 
EE: Federica PELLEGRINI (1988) 1:51.17 2009-12-13 
PE: Josefin LILLHAGE (1980) 1:53.55 2007-12-16 
SE: Hanna-Maria Seppälä (1984) 1:54.50 2009-09-19 
 
Erä 1 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Melinda Moilanen  2000  00B066  JoUS    50m  2:18.75  2:14.75   
Ronja Nätynki  2002  02A807  SCR    50m  2:18.14  2:14.14   
Milla Hyttinen  2003  03A149  HSS    25m  2:13.16  2:13.16   
Anni Savolainen  2002  02A184  Cetus    50m  2:17.04  2:13.04   
Henna Hökkä  2003  03A216  OU    25m  2:13.10  2:13.10   
Emma Johansson  2003  03A017  Cetus    25m  2:14.11  2:14.11   
Milla-Lotta Tapanainen  2003  03A610  Cetus    25m  2:14.18  2:14.18   
                 

 
Erä 2 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Cia Wacklin  2001  01A425  Cetus    50m  2:16.09  2:12.09   
Minka Halava  2001  01A844  ÅSK    25m  2:09.68  2:09.68   
Emma Koiranen  2001  01A054  HSS    25m  2:05.81  2:05.81   
Eveliina Pihkamäki  1998  98A156  RiUS    25m  2:01.57  2:01.57   
Tiia Puolakka  1998  98A086  ÅSK    50m  2:08.42  2:04.42   
Iida-Maria Laine  2001  01A626  OU    50m  2:12.06  2:08.06   
Sini Niemi  1993  93A901  TorUS    25m  2:10.85  2:10.85   
Senni Mattila  2003  03A003  PUS    25m  2:12.79  2:12.79   

 
Erä 3 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Jutta Jauhiainen  2004  04A066  Cetus    50m  2:15.02  2:11.02   
Oona Laakso  2002  02A301  ÅSK    25m  2:09.24  2:09.24   
Emma-Lotta Tynkkynen  1999  99A073  TaTU    25m  2:05.52  2:05.52   
Aino Otava  1999  99A484  Cetus    50m  2:02.95  1:58.95   
Sohvi Nenonen  1999  99A092  Cetus    25m  2:03.59  2:03.59   
Raakel Bärlund  2001  01A081  LaUS    25m  2:07.64  2:07.64   
Emmi Kaunisto  2002  02A031  PUS    25m  2:10.45  2:10.45   
Laura Kellberg  2003  03A441  Cetus    50m  2:16.75  2:12.75   

 
Erä 4 (4) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika  Luokka 
 
Peppi Pinomäki  2002  02A049  ÅSK    25m  2:11.02  2:11.02   
Madeleine Hiltunen  2003  03A214  OU    50m  2:12.49  2:08.49   
Ronja Riihinen  2000  00A801  Cetus    25m  2:05.19  2:05.19   
Vilma Oura  2001  01A310  HSS    25m  1:58.93  1:58.93   
Ida Konkka  2000  00A573  ÅSK    50m  2:07.30  2:03.30   
Mila Manner  2001  01A167  UiTa    50m  2:11.35  2:07.35   
Kaisa Himanen  2003  03A163  MiUS    50m  2:14.12  2:10.12   
Venla Salminen  2002  02A046  HSS    50m  2:16.49  2:12.49   

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.00  Tulostuspäivämäärä  20 lokakuu 2018 
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä  Tulostusaika  09:08 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner