Startliste for Arne Borgs minne & TYR sprint
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Söndag Pass1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
Arne Borg & TYR spint 2018
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
SKK |
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 30 sep 2018 till den 30 sep 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
50m Fjärilsim Damer |
|
|
|
|
|
|
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
404 |
|
Isabelle Sering |
Föreningen Trelleborg Sim |
2002 |
AI2602 |
25m |
28.15 |
|
|
|
|
|
2 |
425 |
|
Paola Kylberg |
Stockholmspolisens IF Simförening |
2002 |
AV6602 |
25m |
29.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
422 |
|
Sofia Walsh |
Stockholmspolisens IF Simförening |
2002 |
AF3402 |
50m |
29.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
344 |
|
Jennifer Bergström |
Åkersberga Simsällskap |
2002 |
AA9402 |
25m |
30.08 |
|
|
|
|
|
5 |
180 |
|
Tora Hansson |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
AW6802 |
25m |
30.84 |
|
|
|
|
|
6 |
18 |
|
Rebecca Sandström |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AS4803 |
25m |
31.22 |
|
|
|
|
|
7 |
436 |
|
Heidi Saluveer |
Stockholmspolisens IF Simförening |
|
|
25m |
31.24 |
|
|
|
2003 |
AM5303 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
223 |
|
Klara Eklöf |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
AH2202 |
50m |
31.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
311 |
|
Emma Parsons |
Tyresö Simsällskap |
2002 |
BF8802 |
25m |
31.86 |
|
|
|
|
|
10 |
65 |
|
Sophie Bladin |
Simklubben Neptun |
2002 |
BF5202 |
25m |
31.98 |
|
|
|
|
|
11 |
312 |
|
Matilda Ringbom |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AX6803 |
25m |
32.07 |
|
|
|
|
|
12 |
59 |
|
Lovisa Edman |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU5203 |
50m |
32.13 |
|
|
|
|
|
13 |
235 |
|
Nora Segerström |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2002 |
BM0802 |
25m |
32.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
437 |
|
Maria Bang |
Stockholmspolisens IF Simförening |
2003 |
BE8803 |
25m |
32.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
17 |
|
Amanda Andersson |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AS6603 |
50m |
32.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
62 |
|
Elsa Djuphammar |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU0403 |
50m |
32.43 |
|
|
|
|
|
17 |
20 |
|
Cecilia Viberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
AU1603 |
25m |
32.46 |
|
|
|
|
|
18 |
337 |
|
Josephine Junehed |
Täby Sim |
2002 |
AN1202 |
50m |
32.53 |
|
|
|
|
|
19 |
19 |
|
Josefine Torell |
Lidingö Simklubb |
2002 |
BD0402 |
50m |
32.76 |
|
|
|
|
|
20 |
4 |
|
Jemina Granholm |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2002 |
BB9802 |
25m |
32.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
60 |
|
Alva Hagström |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU1203 |
25m |
32.78 |
|
|
|
|
|
22 |
67 |
|
Madicken Eriksson |
Simklubben Neptun |
2003 |
AX8203 |
50m |
32.95 |
|
|
|
|
|
23 |
271 |
|
Hilma Hagberg Moberg |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BO9803 |
50m |
33.03 |
|
|
|
|
|
24 |
182 |
|
Felicia Östlund |
Skuru Idrottsklubb |
2002 |
BD6202 |
25m |
33.11 |
|
|
|
|
|
25 |
352 |
|
Wilma Stendrake |
Åkersberga Simsällskap |
2003 |
BB2403 |
25m |
33.21 |
|
|
|
|
|
26 |
61 |
|
Freja Nordeman |
Simklubben Neptun |
|
|
50m |
33.39 |
|
|
|
2003 |
AU7203 |
|
|
|
|
27 |
431 |
|
Nicole Papachristou |
Stockholmspolisens IF Simförening |
2003 |
AW4203 |
50m |
33.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
66 |
|
Vendela Hillström |
Simklubben Neptun |
2003 |
AW5803 |
25m |
33.48 |
|
|
|
|
|
29 |
24 |
|
Hanna Carlberg |
Lidingö Simklubb |
2003 |
BF1803 |
50m |
33.64 |
|
|
|
|
|
30 |
136 |
|
Alice Svensson |
Simklubben Neptun |
2002 |
BX6602 |
25m |
33.78 |
|
|
|
|
|
31 |
305 |
|
Sofia Björkman |
Tyresö Simsällskap |
|
|
25m |
33.92 |
|
|
|
2002 |
AL8802 |
|
|
|
|
32 |
158 |
|
Filippa Hammarén |
Simklubben Neptun |
2002 |
BY2602 |
25m |
34.13 |
|
|
|
|
|
33 |
229 |
|
Sara Kärvestedt |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2003 |
AO0403 |
25m |
34.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
433 |
|
Elsa Fogelsjöö |
Stockholmspolisens IF Simförening |
2003 |
AX0403 |
25m |
34.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
526 |
|
Elvira Schei |
Spårvägen Simförening |
2003 |
AZ4603 |
25m |
34.44 |
|
|
|
|
|
36 |
3 |
|
Alva Udell |
Botkyrka-Rönninge Simsällskap |
2003 |
AO4603 |
25m |
34.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
236 |
|
Hilma Brunnberg |
Stockholms Kappsimningsklubb |
2003 |
BI0603 |
25m |
34.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
64 |
|
Isabelle Brodd |
Simklubben Neptun |
2003 |
AU4803 |
50m |
35.02 |
|
|
|
|
|
39 |
308 |
|
Ella Törnqvist |
Tyresö Simsällskap |
2003 |
AQ1603 |
25m |
35.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
270 |
|
Zeline Bengtson |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
BE8203 |
50m |
35.66 |
|
|
|
|
|
41 |
463 |
|
Josefin Pettersson |
Stockholmspolisens IF Simförening |
2002 |
BX2802 |
50m |
35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
94 |
|
Jelena Lajsic |
Simklubben Neptun |
|
|
50m |
37.07 |
|
|
|
2002 |
BO1802 |
|
|
|
|
43 |
111 |
|
Annie Dovhammar |
Simklubben Neptun |
2003 |
BV3403 |
50m |
37.27 |
|
|
|
|
|
44 |
358 |
|
Klara Isaksson |
Åkersberga Simsällskap |
2003 |
BI6803 |
25m |
37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
351 |
|
Nora Lundberg |
Åkersberga Simsällskap |
2003 |
AT8203 |
25m |
38.37 |
|
|
|
|
|
46 |
131 |
|
Evelina Berg |
Simklubben Neptun |
2002 |
BX0402 |
25m |
38.70 |
|
|
|
|
|
47 |
27 |
|
Alice Fahlén |
Lidingö Simklubb |
2003 |
BQ0203 |
50m |
39.09 |
|
|
|
|
|
48 |
109 |
|
Elin Homnér |
Simklubben Neptun |
2003 |
BT4203 |
25m |
41.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-09-25 18:15:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Stockholms Kappsimningsklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|