Startliste for Hillerød Cup
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Persson Sofia | 1979 | SK STIMMET | AC3279 | 25 m | 4:52.91 | |
2 | 92 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 4:55.56 | |
3 | 24 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 5:04.07 | |
4 | 139 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 5:05.65 | |
5 | 70 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 5:07.84 | |
6 | 29 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 5:12.38 | |
7 | 13 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 5:14.17 | |
8 | 19 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 5:23.59 | |
9 | 191 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 25 m | 5:47.78 | |
10 | 179 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 5:53.59 | |
11 | 190 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | AV3805 | 25 m | 5:57.48 | |
12 | 118 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 6:10.95 | |
13 | 99 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 25 m | 7:08.00 | |
14 | 217 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | ||
15 | 234 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 4:25.06 | |
2 | 9 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 4:27.97 | |
3 | 149 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 4:40.52 | |
4 | 131 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 4:41.94 | |
5 | 94 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 4:43.33 | |
6 | 12 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 4:44.83 | |
7 | 207 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 4:47.00 | |
8 | 20 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 4:47.09 | |
9 | 211 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 4:47.62 | |
10 | 197 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 4:48.92 | |
11 | 27 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 4:55.77 | |
12 | 209 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 4:59.27 | |
13 | 153 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 5:01.12 | |
14 | 101 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | 5:03.45 | |
15 | 203 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 5:04.69 | |
16 | 148 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 5:10.43 | |
17 | 45 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 5:40.58 | |
18 | 95 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 5:52.40 | |
19 | 183 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 5:53.13 | |
20 | 90 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 5:57.23 | |
21 | 93 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 7:06.00 | |
22 | 108 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | ||
23 | 161 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 3, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 50 m | 33.45 | |
2 | 61 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 37.44 | |
3 | 200 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 38.54 | |
4 | 196 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 50 m | 38.87 | |
5 | 22 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 40.16 | |
6 | 208 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 40.46 | |
7 | 77 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 41.13 | |
8 | 80 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 41.19 | |
9 | 135 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 42.00 | |
10 | 66 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 42.44 | |
11 | 178 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 42.59 | |
12 | 128 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 42.66 | |
13 | 214 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 50 m | 43.08 | |
14 | 231 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 43.46 | |
15 | 190 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | AV3805 | 25 m | 43.55 | |
16 | 179 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 43.56 | |
17 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 43.99 | |
18 | 180 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 45.15 | |
19 | 152 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 45.59 | |
20 | 25 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 45.84 | |
21 | 181 | Johansson Maya | 2005 | SK STIMMET | BT9205 | 25 m | 46.55 | |
22 | 159 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 46.68 | |
23 | 162 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 47.57 | |
24 | 30 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 47.58 | |
25 | 186 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 49.14 | |
26 | 184 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 49.74 | |
27 | 55 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 49.80 | |
28 | 144 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 50.14 | |
29 | 141 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 50.47 | |
30 | 188 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 51.71 | |
31 | 227 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 25 m | 52.01 | |
32 | 151 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 52.13 | |
33 | 129 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 52.71 | |
34 | 103 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 53.77 | |
35 | 73 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 54.40 | |
36 | 182 | Levin Nora | 2005 | SK STIMMET | BC5805 | 25 m | 54.50 | |
37 | 79 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 55.02 | |
38 | 146 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 55.34 | |
39 | 158 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 57.23 | |
40 | 235 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 58.00 | |
41 | 236 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 59.00 | |
42 | 240 | Mogensen Tia Sofie | 2007 | HILLERØD | 25 m | 59.00 | ||
43 | 245 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 1:00.00 | |
44 | 155 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:00.06 | |
45 | 134 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | 1:00.18 | |
46 | 137 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:01.49 | |
47 | 138 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 1:01.59 | |
48 | 177 | Berggen Livia | 2009 | SK STIMMET | AF1809 | 25 m | 1:02.19 | |
49 | 81 | Nørgaard Rosa | 2010 | FR.VÆRK | 1048AA | 25 m | 1:06.31 | |
50 | 250 | Søltoft Anna | 2010 | HILLERØD | 25 m | 1:20.01 | ||
51 | 249 | Schou Mai | 2010 | HILLERØD | 25 m | 1:40.01 | ||
52 | 26 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | ||
53 | 160 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 4, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 33.19 | |
2 | 211 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 37.94 | |
3 | 15 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 39.80 | |
4 | 132 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 40.94 | |
5 | 105 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 41.35 | |
6 | 215 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 41.52 | |
7 | 154 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 42.79 | |
8 | 185 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 43.63 | |
9 | 46 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 46.96 | |
10 | 253 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 50.87 | |
11 | 136 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 53.23 | |
12 | 187 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 50 m | 53.36 | |
13 | 242 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 54.36 | |
14 | 142 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 25 m | 54.51 | |
15 | 239 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
16 | 106 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 25 m | 55.43 | |
17 | 127 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 25 m | 1:02.62 | |
18 | 228 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 1:05.00 | |
19 | 252 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 25 m | 1:05.00 | ||
20 | 225 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 25 m | 1:05.01 | ||
21 | 247 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 25 m | 1:15.01 | ||
22 | 229 | Eggert Bastian | 2009 | HILLERØD | 0925AC | 25 m | 1:20.01 | |
23 | 238 | Kristiansen Lucas | 2009 | HILLERØD | 25 m | 1:30.01 | ||
24 | 140 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | ||
25 | 150 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | ||
26 | 164 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 5, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 59.90 | |
2 | 205 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:02.38 | |
3 | 7 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 1:03.48 | |
4 | 189 | Persson Sofia | 1979 | SK STIMMET | AC3279 | 25 m | 1:03.89 | |
5 | 10 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 1:03.90 | |
6 | 21 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 1:03.90 | |
7 | 8 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 1:04.20 | |
8 | 62 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:04.39 | |
9 | 163 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 1:05.79 | |
10 | 96 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 1:06.38 | |
11 | 210 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 1:06.50 | |
12 | 16 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 50 m | 1:06.64 | |
13 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:06.70 | |
14 | 50 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 1:06.71 | |
15 | 68 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:07.34 | |
16 | 17 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 1:07.41 | |
17 | 202 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 1:08.04 | |
18 | 139 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:08.17 | |
19 | 104 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 25 m | 1:08.29 | |
20 | 29 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:08.40 | |
21 | 191 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 25 m | 1:08.42 | |
22 | 92 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 1:08.62 | |
23 | 152 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:08.70 | |
24 | 110 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 25 m | 1:08.77 | |
25 | 212 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:10.82 | |
26 | 244 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 1:10.97 | |
27 | 109 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:11.12 | |
28 | 190 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | AV3805 | 25 m | 1:11.45 | |
29 | 144 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:12.17 | |
30 | 218 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:12.23 | |
31 | 118 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 50 m | 1:12.56 | |
32 | 162 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 1:12.64 | |
33 | 179 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 1:13.09 | |
34 | 135 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 1:13.71 | |
35 | 246 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | 1:13.91 | |
36 | 234 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 1:13.95 | |
37 | 99 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 25 m | 1:14.79 | |
38 | 217 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 1:15.39 | |
39 | 178 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 1:17.02 | |
40 | 159 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 1:17.94 | |
41 | 180 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 1:18.31 | |
42 | 231 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 50 m | 1:18.70 | |
43 | 55 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:19.28 | |
44 | 241 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 1:20.60 | |
45 | 186 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 1:20.89 | |
46 | 33 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 1:21.30 | |
47 | 141 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:22.58 | |
48 | 129 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 1:22.97 | |
49 | 74 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:23.47 | |
50 | 100 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 50 m | 1:23.60 | |
51 | 84 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 1:25.75 | |
52 | 235 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 1:26.24 | |
53 | 120 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 1:26.48 | |
54 | 151 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:28.07 | |
55 | 188 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 1:30.84 | |
56 | 78 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 25 m | 1:31.26 | |
57 | 137 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:31.63 | |
58 | 236 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:32.43 | |
59 | 155 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:34.02 | |
60 | 227 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 25 m | 1:34.02 | |
61 | 26 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | 1:35.58 | |
62 | 181 | Johansson Maya | 2005 | SK STIMMET | BT9205 | 25 m | 1:36.31 | |
63 | 184 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 1:36.68 | |
64 | 111 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 25 m | 1:39.47 | |
65 | 251 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 25 m | 1:40.01 | ||
66 | 182 | Levin Nora | 2005 | SK STIMMET | BC5805 | 25 m | 1:40.16 | |
67 | 72 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 1:41.13 | |
68 | 134 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 1:41.26 | |
69 | 177 | Berggen Livia | 2009 | SK STIMMET | AF1809 | 25 m | 1:41.51 | |
70 | 160 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 25 m | 1:41.78 | |
71 | 138 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 1:44.34 | |
72 | 245 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 1:45.48 | |
73 | 82 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 1:49.81 | |
74 | 233 | Johannessen Esther | 2007 | HILLERØD | 25 m | 1:50.01 | ||
75 | 146 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 1:51.19 | |
76 | 230 | Falkenstrøm Cecilia | 2008 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
77 | 56 | Boesgaard Nicoline | 2009 | FR.VÆRK | 0992AC | 25 m | 2:11.91 | |
78 | 81 | Nørgaard Rosa | 2010 | FR.VÆRK | 1048AA | 25 m | 2:17.55 | |
79 | 133 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 6, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 52.73 | |
2 | 83 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 54.16 | |
3 | 204 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 55.94 | |
4 | 116 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 57.00 | |
5 | 199 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 57.41 | |
6 | 34 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 57.75 | |
7 | 18 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 57.99 | |
8 | 112 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 58.21 | |
9 | 59 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 58.35 | |
10 | 207 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 58.76 | |
11 | 63 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 59.52 | |
12 | 43 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:00.67 | |
13 | 11 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 1:01.35 | |
14 | 131 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:01.54 | |
15 | 211 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 1:01.93 | |
16 | 94 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 1:02.02 | |
17 | 6 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 1:02.03 | |
18 | 145 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:03.10 | |
19 | 161 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:04.00 | |
20 | 157 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:04.11 | |
21 | 45 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:04.31 | |
22 | 53 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:06.07 | |
23 | 117 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 1:06.13 | |
24 | 130 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:06.16 | |
25 | 156 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:06.19 | |
26 | 51 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:06.83 | |
27 | 153 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:06.93 | |
28 | 113 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 1:08.26 | |
29 | 95 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 1:08.96 | |
30 | 183 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 1:09.47 | |
31 | 88 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 25 m | 1:11.03 | |
32 | 90 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 1:11.86 | |
33 | 93 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 1:12.61 | |
34 | 67 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:13.08 | |
35 | 215 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 50 m | 1:13.25 | |
36 | 232 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 1:14.91 | |
37 | 31 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:15.04 | |
38 | 216 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | 1:15.70 | |
39 | 185 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 1:17.65 | |
40 | 237 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:17.76 | |
41 | 136 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 1:19.06 | |
42 | 91 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 50 m | 1:19.88 | |
43 | 192 | Szczesniak Michal | 1975 | SK STIMMET | AC8375 | 25 m | 1:22.16 | |
44 | 32 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 1:22.99 | |
45 | 58 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 25 m | 1:23.13 | |
46 | 253 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 1:24.34 | |
47 | 140 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 1:26.33 | |
48 | 187 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 1:28.36 | |
49 | 150 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 1:33.33 | |
50 | 89 | Fisker Nicklas Østrup | 2008 | HELSINGE | 0873AF | 50 m | 1:43.01 | |
51 | 225 | Andreasen Niels | 2009 | HILLERØD | 25 m | 1:50.01 | ||
52 | 127 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 25 m | 1:51.39 | |
53 | 243 | Nissen Mads | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:00.01 | ||
54 | 75 | Ikkala Theodor Reino | 2009 | FR.VÆRK | 0925AB | 25 m | 2:00.56 | |
55 | 97 | Hansen Liam | 2007 | HELSINGE | 0725AL | 25 m | ||
56 | 114 | Nielsen Oscar | 2009 | HELSINGE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 7, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 2:29.50 | |
2 | 24 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:31.82 | |
3 | 198 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 2:36.20 | |
4 | 29 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:37.09 | |
5 | 64 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 2:39.06 | |
6 | 163 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:43.37 | |
7 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 2:43.70 | |
8 | 214 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 2:50.31 | |
9 | 241 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 2:52.58 | |
10 | 191 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 25 m | 2:57.36 | |
11 | 244 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 50 m | 2:58.82 | |
12 | 54 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 25 m | 3:04.60 | |
13 | 30 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 3:10.28 | |
14 | 73 | Hasling Sofie Wettendorff | 2007 | FR.VÆRK | 0782AN | 25 m | 3:16.80 | |
15 | 180 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 3:19.16 | |
16 | 248 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 50 m | 3:26.99 | |
17 | 79 | Lendal Helena | 2006 | FR.VÆRK | 0624AR | 25 m | 3:33.47 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 8, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 207 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 2:27.00 | |
2 | 112 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:33.29 | |
3 | 20 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 2:36.55 | |
4 | 31 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 2:52.83 | |
5 | 183 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 2:55.88 | |
6 | 185 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 3:04.89 | |
7 | 86 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 50 m | 3:12.34 | |
8 | 107 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | ||
9 | 108 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 9, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 4 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 1:15.88 | |
2 | 196 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:22.82 | |
3 | 22 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:25.74 | |
4 | 77 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 1:26.12 | |
5 | 208 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 1:27.95 | |
6 | 109 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:31.32 | |
7 | 190 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | AV3805 | 25 m | 1:34.06 | |
8 | 128 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:34.96 | |
9 | 133 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:36.44 | |
10 | 179 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 1:36.53 | |
11 | 180 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 1:37.73 | |
12 | 178 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 1:38.86 | |
13 | 25 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 1:39.37 | |
14 | 159 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 1:43.42 | |
15 | 186 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 1:45.04 | |
16 | 234 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 1:46.30 | |
17 | 181 | Johansson Maya | 2005 | SK STIMMET | BT9205 | 25 m | 1:46.69 | |
18 | 78 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 25 m | 1:51.34 | |
19 | 188 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 1:53.14 | |
20 | 184 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 1:54.58 | |
21 | 182 | Levin Nora | 2005 | SK STIMMET | BC5805 | 25 m | 1:55.76 | |
22 | 72 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 2:00.78 | |
23 | 82 | Svingel Nicoline | 2008 | FR.VÆRK | 0856AL | 25 m | 2:01.31 | |
24 | 103 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 2:02.25 | |
25 | 177 | Berggen Livia | 2009 | SK STIMMET | AF1809 | 25 m | 2:13.57 | |
26 | 158 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 2:16.35 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 10, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 34 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:13.20 | |
2 | 87 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 25 m | 1:14.30 | |
3 | 149 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:15.58 | |
4 | 130 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:16.95 | |
5 | 63 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:17.20 | |
6 | 117 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 1:18.70 | |
7 | 9 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 50 m | 1:18.96 | |
8 | 45 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:22.04 | |
9 | 15 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:27.29 | |
10 | 156 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:29.24 | |
11 | 105 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 1:29.25 | |
12 | 145 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 1:34.84 | |
13 | 132 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 1:35.23 | |
14 | 46 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 1:37.64 | |
15 | 148 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:38.80 | |
16 | 216 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 50 m | 1:46.25 | |
17 | 58 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 25 m | 1:49.93 | |
18 | 115 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 25 m | 1:53.27 | |
19 | 187 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 1:54.48 | |
20 | 136 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 1:57.91 | |
21 | 32 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 1:59.11 | |
22 | 142 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 50 m | 2:05.23 | |
23 | 75 | Ikkala Theodor Reino | 2009 | FR.VÆRK | 0925AB | 25 m | 2:18.94 | |
24 | 247 | Rasmussen Mikkel | 2007 | HILLERØD | 25 m | 2:30.01 | ||
25 | 154 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | ||
26 | 164 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 11, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 2:34.25 | |
2 | 139 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 25 m | 2:59.36 | |
3 | 218 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 3:22.39 | |
4 | 5 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 2:28.95 | |
2 | 27 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:37.59 | |
3 | 183 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 3:19.66 | |
4 | 237 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 3:40.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 13, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 8 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 32.32 | |
2 | 24 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 32.69 | |
3 | 14 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 33.48 | |
4 | 202 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 33.91 | |
5 | 66 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 34.42 | |
6 | 64 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 35.20 | |
7 | 21 | Rasmussen Carolina Sahl | 2001 | FARUM | 0126AB | 50 m | 35.38 | |
8 | 198 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 35.57 | |
9 | 205 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 50 m | 36.08 | |
10 | 104 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 25 m | 37.25 | |
11 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 37.29 | EFT |
12 | 144 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 37.31 | |
13 | 214 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 37.32 | |
14 | 244 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 37.39 | |
15 | 22 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 50 m | 37.47 | |
16 | 110 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 25 m | 37.83 | |
17 | 54 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 25 m | 38.08 | |
18 | 68 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 38.37 | |
19 | 152 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 38.61 | |
20 | 190 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | AV3805 | 25 m | 39.32 | |
21 | 180 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 39.37 | |
22 | 96 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 39.50 | |
23 | 30 | Jørgensen Tilde Rytz | 2007 | FR.SUND | 0724AE | 25 m | 39.54 | |
24 | 99 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 25 m | 39.58 | |
25 | 212 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 39.98 | |
26 | 118 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 40.03 | |
27 | 218 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 40.03 | |
28 | 241 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 40.26 | |
29 | 128 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 40.36 | |
30 | 178 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 40.63 | |
31 | 186 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 41.55 | |
32 | 135 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 41.71 | |
33 | 151 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 42.48 | |
34 | 133 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 42.67 | |
35 | 141 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 42.78 | |
36 | 162 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 42.89 | |
37 | 188 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 43.69 | |
38 | 17 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 43.89 | |
39 | 184 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 44.10 | |
40 | 33 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 44.27 | |
41 | 129 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 46.90 | |
42 | 155 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 46.90 | |
43 | 100 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | 47.67 | |
44 | 158 | Schnabl Camilla | 2008 | HØRSHOLM | 0832AJ | 25 m | 47.83 | |
45 | 84 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 48.28 | |
46 | 137 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 48.63 | |
47 | 182 | Levin Nora | 2005 | SK STIMMET | BC5805 | 25 m | 48.80 | |
48 | 181 | Johansson Maya | 2005 | SK STIMMET | BT9205 | 25 m | 48.90 | |
49 | 57 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 48.97 | |
50 | 120 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 49.57 | |
51 | 134 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 50 m | 49.80 | |
52 | 240 | Mogensen Tia Sofie | 2007 | HILLERØD | 25 m | 50.00 | ||
53 | 177 | Berggen Livia | 2009 | SK STIMMET | AF1809 | 25 m | 50.33 | |
54 | 146 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 50 m | 50.70 | |
55 | 233 | Johannessen Esther | 2007 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
56 | 56 | Boesgaard Nicoline | 2009 | FR.VÆRK | 0992AC | 25 m | 56.44 | |
57 | 160 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 50 m | 56.77 | |
58 | 251 | Søltoft Caroline Leander | 2010 | HILLERØD | 25 m | 57.65 | ||
59 | 111 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 25 m | 57.86 | |
60 | 230 | Falkenstrøm Cecilia | 2008 | HILLERØD | 25 m | 58.01 | ||
61 | 138 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 50 m | 59.67 | |
62 | 76 | Illemann Viktoria | 2007 | FR.VÆRK | 0716AT | 25 m | 59.95 | |
63 | 250 | Søltoft Anna | 2010 | HILLERØD | 25 m | 1:00.41 | ||
64 | 249 | Schou Mai | 2010 | HILLERØD | 25 m | 1:15.59 | ||
65 | 26 | Cederlund Nicoline B. | 2007 | FR.SUND | 0724AF | 25 m | ||
66 | 50 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
67 | 200 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | ||
68 | 217 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 14, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 29.52 | |
2 | 83 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 29.59 | |
3 | 59 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 31.82 | |
4 | 6 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 32.73 | |
5 | 102 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 33.12 | |
6 | 209 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 33.86 | |
7 | 145 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | 34.25 | |
8 | 157 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 36.82 | |
9 | 161 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 37.33 | |
10 | 131 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 37.65 | |
11 | 31 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 37.70 | |
12 | 154 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 37.71 | |
13 | 185 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 50 m | 38.01 | |
14 | 88 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 25 m | 38.86 | |
15 | 101 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | 39.68 | |
16 | 95 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 50 m | 40.65 | |
17 | 156 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 40.71 | |
18 | 108 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 40.79 | |
19 | 93 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 41.29 | |
20 | 86 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 41.72 | |
21 | 132 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 43.20 | |
22 | 187 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 43.20 | |
23 | 32 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 43.72 | |
24 | 164 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | 44.06 | |
25 | 91 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 45.42 | |
26 | 89 | Fisker Nicklas Østrup | 2008 | HELSINGE | 0873AF | 25 m | 48.51 | |
27 | 140 | Hermann-Grund Lucas | 2007 | HØRSHOLM | 0775AJ | 25 m | 48.51 | |
28 | 115 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 25 m | 49.01 | |
29 | 142 | Holm Marcus Westmark | 2007 | HØRSHOLM | 0707AE | 25 m | 49.26 | |
30 | 242 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 49.34 | |
31 | 127 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 50 m | 51.07 | |
32 | 228 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 51.57 | |
33 | 106 | Kühl Victor | 2009 | HELSINGE | 0983AA | 25 m | 52.39 | |
34 | 97 | Hansen Liam | 2007 | HELSINGE | 0725AL | 25 m | 54.96 | |
35 | 239 | Købke Storm | 2007 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
36 | 243 | Nissen Mads | 2007 | HILLERØD | 25 m | 55.01 | ||
37 | 114 | Nielsen Oscar | 2009 | HELSINGE | 25 m | 57.12 | ||
38 | 229 | Eggert Bastian | 2009 | HILLERØD | 0925AC | 25 m | 1:01.42 | |
39 | 238 | Kristiansen Lucas | 2009 | HILLERØD | 25 m | 1:06.28 | ||
40 | 252 | Sørensen Sebastian S. | 2008 | HILLERØD | 25 m | 1:18.92 | ||
41 | 107 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | ||
42 | 150 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 15, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 2:45.45 | |
2 | 163 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 2:46.82 | |
3 | 61 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 2:47.11 | |
4 | 191 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 25 m | 2:49.04 | |
5 | 50 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 2:50.35 | |
6 | 70 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 2:52.84 | |
7 | 190 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | AV3805 | 25 m | 2:57.94 | |
8 | 178 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 3:04.56 | |
9 | 179 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 3:05.02 | |
10 | 246 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 50 m | 3:05.26 | |
11 | 80 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 3:08.66 | |
12 | 212 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 3:10.85 | |
13 | 74 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 3:23.91 | |
14 | 55 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 3:26.54 | |
15 | 33 | Lunn Ellen | 2008 | FR.SUND | 0884AE | 25 m | 3:27.53 | |
16 | 25 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 3:37.99 | |
17 | 248 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 3:55.00 | |
18 | 78 | Larsen Nanna Holmegaard | 2005 | FR.VÆRK | 0588AW | 25 m | 3:55.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 16, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 2:15.56 | |
2 | 34 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:24.17 | |
3 | 87 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 25 m | 2:27.24 | |
4 | 199 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 2:29.53 | |
5 | 203 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 2:30.42 | |
6 | 149 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:31.41 | |
7 | 209 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:31.68 | |
8 | 43 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:31.74 | |
9 | 197 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 2:32.00 | |
10 | 130 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 2:35.05 | |
11 | 51 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 2:42.15 | |
12 | 153 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 2:46.05 | |
13 | 183 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 2:49.60 | |
14 | 148 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:51.44 | |
15 | 105 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 2:51.67 | |
16 | 67 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 2:56.43 | |
17 | 232 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 2:59.00 | |
18 | 53 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 3:02.81 | |
19 | 15 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 3:08.59 | |
20 | 90 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 50 m | 3:10.67 | |
21 | 215 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 3:11.03 | |
22 | 216 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 3:17.13 | |
23 | 46 | Rijt Jonathan van der | 2007 | FR.SUND | 0791AF | 25 m | 3:17.86 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 17, 4X50m Medley Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Hils 1A | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:02.00 | ||
2 | 37 | Frederikssund Mix 1 | 2001 | FR.SUND | 25 m | 2:08.22 | ||
3 | 60 | Stålmix 1 Fr.værk | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 2:09.00 | ||
4 | 2 | Farum Mix | 2000 | FARUM | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 121 | Hs Red Stags 1 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 2:10.00 | ||
6 | 201 | Hils 1B | 2000 | HILLERØD | 25 m | 2:10.00 | ||
7 | 65 | Stålmix 2 Fr.værk | 2000 | FR.VÆRK | 25 m | 2:17.00 | ||
8 | 206 | Hils 2A | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:17.00 | ||
9 | 213 | Hils 2B | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:18.00 | ||
10 | 122 | Hs Red Stags 2 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 175 | Stimmet Mix 1 | 2000 | SK STIMMET | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 219 | Hils 2C | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:22.00 | ||
13 | 220 | Hils 2D | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:26.00 | ||
14 | 38 | Frederikssund Mix 2 | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:28.08 | ||
15 | 123 | Hs Red Stags 3 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 2:30.00 | ||
16 | 221 | Hils 2E | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 223 | Hils 3 Mix | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
18 | 39 | Frederikssund Mix 3 | 2006 | FR.SUND | 25 m | 2:32.39 | ||
19 | 222 | Hils 2F | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:34.00 | ||
20 | 124 | Hs Red Stags 4 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 2:40.00 | ||
21 | 176 | Stimmet Mix 2 | 2000 | SK STIMMET | 25 m | 2:40.16 | ||
22 | 125 | Hs Red Stags 5 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 2:50.00 | ||
23 | 126 | Hs Red Stags 6 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 3:00.00 | ||
24 | 224 | Hils 4 Mix | 2007 | HILLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 18, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 27 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:28.00 | |
2 | 131 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 5:33.94 | |
3 | 183 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 6:28.85 | |
4 | 105 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | ||
5 | 130 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 62 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 5:50.11 | |
2 | 70 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 6:00.74 | |
3 | 191 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 25 m | 6:04.00 | |
4 | 61 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 50 m | 6:06.55 | |
5 | 190 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | AV3805 | 25 m | 6:08.00 | |
6 | 241 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 6:22.02 | |
7 | 218 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 6:34.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 20, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 25.47 | |
2 | 204 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 25 m | 25.56 | |
3 | 9 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 25.62 | |
4 | 199 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 25.99 | |
5 | 18 | Møller Rasmus Thode | 2002 | FARUM | 0281AR | 50 m | 26.08 | |
6 | 102 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 26.11 | |
7 | 59 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 26.66 | |
8 | 63 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 26.71 | |
9 | 43 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 27.52 | |
10 | 149 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 27.65 | |
11 | 197 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 27.78 | |
12 | 11 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 50 m | 28.00 | |
13 | 45 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 28.22 | |
14 | 94 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 28.47 | |
15 | 161 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 28.49 | |
16 | 145 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 28.92 | |
17 | 211 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 28.93 | |
18 | 12 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 29.06 | |
19 | 20 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 29.09 | |
20 | 156 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 30.14 | |
21 | 153 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 30.20 | |
22 | 95 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 30.40 | |
23 | 53 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 30.46 | |
24 | 101 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 25 m | 30.46 | |
25 | 157 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 50 m | 31.05 | |
26 | 183 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 31.08 | |
27 | 148 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 50 m | 31.27 | |
28 | 154 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 31.31 | |
29 | 90 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 31.49 | |
30 | 113 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 31.87 | |
31 | 44 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 31.92 | |
32 | 35 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 31.99 | |
33 | 88 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 25 m | 32.08 | |
34 | 185 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 32.21 | |
35 | 67 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 32.32 | |
36 | 132 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 32.61 | |
37 | 93 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 25 m | 32.64 | |
38 | 107 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 32.93 | |
39 | 108 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 32.93 | |
40 | 215 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 50 m | 33.00 | |
41 | 216 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 33.75 | |
42 | 192 | Szczesniak Michal | 1975 | SK STIMMET | AC8375 | 25 m | 34.60 | |
43 | 91 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 34.72 | |
44 | 166 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 34.81 | |
45 | 136 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 35.29 | |
46 | 174 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | ORIENT | 0375AS | 25 m | 35.89 | |
47 | 58 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 25 m | 35.91 | |
48 | 86 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 50 m | 36.25 | |
49 | 32 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 36.59 | |
50 | 164 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | 37.00 | |
51 | 150 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | 38.98 | |
52 | 115 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 25 m | 39.82 | |
53 | 168 | Gradman Jonathan Zeuthen | 2004 | ORIENT | 0487AQ | 25 m | 40.10 | |
54 | 89 | Fisker Nicklas Østrup | 2008 | HELSINGE | 0873AF | 50 m | 42.00 | |
55 | 187 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 42.37 | |
56 | 127 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 50 m | 42.90 | |
57 | 242 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 43.28 | |
58 | 97 | Hansen Liam | 2007 | HELSINGE | 0725AL | 25 m | 44.75 | |
59 | 228 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 49.53 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 21, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 23 | Schmidt Stine Saaby | 2002 | FARUM | 0258AI | 25 m | 27.47 | |
2 | 205 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 28.38 | |
3 | 7 | Hansen Maya Ehlers | 2004 | FARUM | 0432AI | 25 m | 28.69 | |
4 | 189 | Persson Sofia | 1979 | SK STIMMET | AC3279 | 25 m | 28.77 | |
5 | 10 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 28.95 | |
6 | 8 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 29.04 | |
7 | 200 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 29.15 | |
8 | 198 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 29.54 | |
9 | 24 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 29.74 | |
10 | 202 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 29.86 | |
11 | 104 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 25 m | 29.99 | |
12 | 50 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | 30.06 | |
13 | 4 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 30.09 | |
14 | 64 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 30.30 | |
15 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 30.44 | |
16 | 143 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 50 m | 30.50 | |
17 | 96 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 25 m | 30.52 | |
18 | 66 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 30.68 | |
19 | 68 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 30.72 | |
20 | 19 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 50 m | 30.92 | |
21 | 163 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 31.09 | |
22 | 196 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 31.10 | |
23 | 13 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 31.15 | |
24 | 139 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 31.21 | |
25 | 110 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 25 m | 31.79 | |
26 | 17 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 31.84 | |
27 | 152 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 50 m | 31.87 | |
28 | 29 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 32.03 | |
29 | 92 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 32.08 | |
30 | 135 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 50 m | 32.40 | |
31 | 179 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 32.46 | |
32 | 118 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 32.48 | |
33 | 217 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 32.57 | |
34 | 208 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 32.61 | |
35 | 190 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | AV3805 | 25 m | 32.66 | |
36 | 144 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 32.79 | |
37 | 22 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 32.93 | |
38 | 99 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 25 m | 33.07 | |
39 | 231 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 33.35 | |
40 | 109 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 50 m | 33.76 | |
41 | 55 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 34.03 | |
42 | 178 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 34.10 | |
43 | 162 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 34.35 | |
44 | 74 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 34.87 | |
45 | 180 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 34.95 | |
46 | 151 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 35.33 | |
47 | 169 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 35.41 | |
48 | 159 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 35.57 | |
49 | 186 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 36.04 | |
50 | 141 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 36.14 | |
51 | 100 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | 36.49 | |
52 | 25 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 36.68 | |
53 | 167 | Frydenlund Maja | 2001 | ORIENT | 0118BE | 25 m | 36.97 | |
54 | 128 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 50 m | 37.43 | |
55 | 120 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 37.74 | |
56 | 129 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 37.77 | |
57 | 193 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | ORIENT | 0618AQ | 25 m | 37.97 | EFT |
58 | 133 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 50 m | 38.06 | |
59 | 49 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 38.29 | |
60 | 84 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 38.32 | |
61 | 47 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 38.47 | |
62 | 181 | Johansson Maya | 2005 | SK STIMMET | BT9205 | 25 m | 39.25 | |
63 | 188 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 39.59 | |
64 | 235 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 39.84 | |
65 | 236 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 41.43 | |
66 | 184 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 41.45 | |
67 | 111 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 25 m | 41.54 | |
68 | 172 | Nüchel Anna Lundbek | 2006 | ORIENT | 0688AW | 25 m | 41.99 | |
69 | 103 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 42.28 | |
70 | 227 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 25 m | 42.28 | |
71 | 137 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 42.49 | |
72 | 155 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 42.70 | |
73 | 182 | Levin Nora | 2005 | SK STIMMET | BC5805 | 25 m | 42.97 | |
74 | 240 | Mogensen Tia Sofie | 2007 | HILLERØD | 25 m | 43.00 | ||
75 | 72 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 43.05 | |
76 | 177 | Berggen Livia | 2009 | SK STIMMET | AF1809 | 25 m | 43.25 | |
77 | 160 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 25 m | 43.69 | |
78 | 134 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | 44.56 | |
79 | 146 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 50 m | 45.23 | |
80 | 76 | Illemann Viktoria | 2007 | FR.VÆRK | 0716AT | 25 m | 45.84 | |
81 | 245 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 46.19 | |
82 | 138 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 47.71 | |
83 | 165 | Andersen Anika Rosén | 2007 | ORIENT | 0732AN | 25 m | 48.01 | |
84 | 57 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 49.64 | |
85 | 226 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 22, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 1:00.58 | |
2 | 119 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 50 m | 1:00.92 | |
3 | 83 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 1:01.67 | |
4 | 112 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:01.87 | |
5 | 34 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:02.16 | |
6 | 203 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 1:06.63 | |
7 | 207 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 1:07.35 | |
8 | 87 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 50 m | 1:08.79 | |
9 | 131 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 25 m | 1:14.99 | |
10 | 20 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 25 m | 1:15.88 | |
11 | 51 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:16.14 | |
12 | 183 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 1:20.87 | |
13 | 153 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 1:22.54 | |
14 | 44 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 1:25.65 | |
15 | 171 | Mitchell William | 2004 | ORIENT | 0493AH | 25 m | 1:29.80 | |
16 | 237 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 1:30.00 | |
17 | 71 | Hansen Asbjørn Aksel | 2006 | FR.VÆRK | 0643AE | 25 m | 1:45.57 | |
18 | 42 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 23, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 3 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 1:09.74 | |
2 | 143 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 1:10.63 | |
3 | 5 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 25 m | 1:12.96 | |
4 | 139 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:15.56 | |
5 | 218 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 1:21.18 | |
6 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 25 m | 1:21.43 | |
7 | 191 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 25 m | 1:22.78 | |
8 | 212 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:23.45 | |
9 | 244 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:25.09 | |
10 | 190 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | AV3805 | 25 m | 1:27.27 | |
11 | 179 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 1:29.69 | |
12 | 210 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 50 m | 1:30.50 | |
13 | 28 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 2:06.69 | |
14 | 48 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | ||
15 | 50 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
16 | 246 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 24, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 112 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 2:25.82 | |
2 | 130 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 2:49.07 | |
3 | 207 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 2:50.00 | |
4 | 117 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 50 m | 2:54.93 | |
5 | 27 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:56.35 | |
6 | 232 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 25 m | 3:10.00 | |
7 | 253 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 3:10.00 | |
8 | 105 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 50 m | 3:14.92 | |
9 | 67 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 3:15.96 | |
10 | 183 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 3:16.19 | |
11 | 15 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 3:17.44 | |
12 | 215 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 25 m | 3:35.98 | |
13 | 187 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 3:46.16 | |
14 | 166 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 3:46.95 | |
15 | 36 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | ||
16 | 149 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | ||
17 | 211 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 25, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 16 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 2:53.68 | |
2 | 77 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 25 m | 3:03.36 | |
3 | 22 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 3:06.53 | |
4 | 208 | Cruse Olivia | 2005 | HILLERØD | 0514AR | 25 m | 3:14.46 | |
5 | 80 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 3:30.82 | |
6 | 178 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 3:37.55 | |
7 | 25 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 3:37.93 | |
8 | 49 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 3:38.09 | |
9 | 170 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 3:38.38 | |
10 | 186 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 3:45.16 | |
11 | 173 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 3:45.33 | |
12 | 188 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 3:53.16 | |
13 | 184 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 3:54.45 | |
14 | 182 | Levin Nora | 2005 | SK STIMMET | BC5805 | 25 m | 3:55.76 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 26, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 1:01.19 | |
2 | 149 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 1:08.42 | |
3 | 209 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 1:08.80 | |
4 | 51 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:15.64 | |
5 | 161 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:15.76 | |
6 | 183 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 1:19.52 | |
7 | 154 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:21.88 | |
8 | 36 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 1:22.16 | |
9 | 185 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 1:23.17 | |
10 | 35 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:24.54 | |
11 | 86 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:28.05 | |
12 | 88 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 50 m | 1:28.90 | |
13 | 108 | Købsted Nicklas Kolt | 2006 | HELSINGE | 0601AG | 25 m | 1:30.06 | |
14 | 132 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 50 m | 1:39.13 | |
15 | 187 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 1:40.93 | |
16 | 91 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 50 m | 1:42.33 | |
17 | 58 | Degn Viktor | 2005 | FR.VÆRK | 0537AM | 25 m | 1:43.10 | |
18 | 89 | Fisker Nicklas Østrup | 2008 | HELSINGE | 0873AF | 25 m | 1:47.69 | |
19 | 115 | Pedersen Nikolaj | 2007 | HELSINGE | 0791AG | 25 m | 1:48.69 | |
20 | 168 | Gradman Jonathan Zeuthen | 2004 | ORIENT | 0487AQ | 25 m | 1:51.47 | |
21 | 52 | Andersen Mathias | 2006 | FR.VÆRK | 25 m | 2:05.76 | ||
22 | 97 | Hansen Liam | 2007 | HELSINGE | 0725AL | 25 m | ||
23 | 107 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | ||
24 | 127 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 25 m | ||
25 | 150 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | ||
26 | 164 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 27, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 14 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:09.03 | |
2 | 24 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:09.24 | |
3 | 29 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:14.54 | |
4 | 62 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:15.19 | |
5 | 214 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:18.49 | |
6 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 1:19.25 | |
7 | 22 | Rømer Mathilde | 2006 | FARUM | 0688AA | 25 m | 1:19.92 | |
8 | 169 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 1:21.33 | |
9 | 191 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 25 m | 1:22.05 | |
10 | 244 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:23.43 | |
11 | 241 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 25 m | 1:24.33 | |
12 | 190 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | AV3805 | 25 m | 1:24.73 | |
13 | 152 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:24.80 | |
14 | 144 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 50 m | 1:25.38 | |
15 | 54 | Bierbaum-Pedersen Sofie | 2006 | FR.VÆRK | 0694AO | 25 m | 1:25.70 | |
16 | 212 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:26.89 | |
17 | 180 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 1:27.25 | |
18 | 135 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 1:28.07 | |
19 | 128 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 1:28.28 | |
20 | 118 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 1:28.71 | |
21 | 133 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 1:30.14 | |
22 | 74 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:32.60 | |
23 | 141 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:33.26 | |
24 | 170 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 1:33.30 | |
25 | 151 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:34.36 | |
26 | 248 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 1:35.21 | |
27 | 234 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 1:35.64 | |
28 | 162 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 50 m | 1:37.76 | |
29 | 236 | Jørgensen Anna Gregers | 2007 | HILLERØD | 0764AO | 25 m | 1:38.09 | |
30 | 188 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 1:38.33 | |
31 | 129 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 25 m | 1:40.72 | |
32 | 184 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 1:41.24 | |
33 | 57 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 1:42.42 | |
34 | 159 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 1:43.22 | |
35 | 137 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | 1:43.44 | |
36 | 155 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 1:43.68 | |
37 | 84 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 1:44.11 | |
38 | 182 | Levin Nora | 2005 | SK STIMMET | BC5805 | 25 m | 1:45.16 | |
39 | 181 | Johansson Maya | 2005 | SK STIMMET | BT9205 | 25 m | 1:48.72 | |
40 | 245 | Poulsen Liva | 2007 | HILLERØD | 0774AO | 25 m | 1:50.00 | |
41 | 167 | Frydenlund Maja | 2001 | ORIENT | 0118BE | 25 m | 1:54.35 | |
42 | 177 | Berggen Livia | 2009 | SK STIMMET | AF1809 | 25 m | 1:55.30 | |
43 | 103 | Jesse Melani | 2008 | HELSINGE | 0804AA | 25 m | 1:55.90 | |
44 | 146 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | 1:56.78 | |
45 | 160 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 25 m | 1:58.69 | |
46 | 138 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 2:03.61 | |
47 | 134 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 28, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 11 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 28.48 | |
2 | 204 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 28.60 | |
3 | 43 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 29.89 | |
4 | 145 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 50 m | 29.99 | |
5 | 6 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 50 m | 30.24 | |
6 | 209 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 50 m | 30.29 | |
7 | 203 | Schøning Adrian Roed | 2000 | HILLERØD | 0039AA | 25 m | 30.33 | |
8 | 20 | Olsen Cornelius | 2005 | FARUM | 0515AD | 50 m | 31.13 | |
9 | 27 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 32.14 | |
10 | 157 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 32.25 | |
11 | 183 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 34.01 | |
12 | 156 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 35.09 | |
13 | 113 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 50 m | 36.23 | |
14 | 15 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 50 m | 36.44 | |
15 | 185 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 36.75 | |
16 | 44 | Nielsen Mads Bantz | 2004 | FR.SUND | 0465AK | 25 m | 37.15 | |
17 | 192 | Szczesniak Michal | 1975 | SK STIMMET | AC8375 | 25 m | 38.98 | |
18 | 216 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 39.75 | |
19 | 237 | Klitten Johan | 2006 | HILLERØD | 0667AL | 25 m | 43.00 | |
20 | 232 | Jensen Elias | 2006 | HILLERØD | 0691AN | 50 m | 43.01 | |
21 | 215 | Thorngreen Mikkel Nyvang | 2005 | HILLERØD | 0543AN | 50 m | 43.26 | |
22 | 32 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | 43.77 | |
23 | 164 | Ødum Christian | 2007 | HØRSHOLM | 0795AJ | 25 m | 46.28 | |
24 | 136 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 47.11 | |
25 | 253 | Thorngreen Joachim Nyvang | 2007 | HILLERØD | 0757AG | 25 m | 47.41 | |
26 | 42 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 49.44 | |
27 | 187 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 50 m | 50.39 | |
28 | 127 | Alsbjerg Gustav Hahn | 2007 | HØRSHOLM | 0753AK | 25 m | ||
29 | 150 | Magnussen Anton | 2006 | HØRSHOLM | 0619AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 29, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 189 | Persson Sofia | 1979 | SK STIMMET | AC3279 | 50 m | 30.97 | |
2 | 5 | Clausen Sarah Holm | 2004 | FARUM | 0486AG | 50 m | 31.81 | |
3 | 3 | Aagaard Sarah Sejr | 2000 | FARUM | 0048AF | 50 m | 32.01 | |
4 | 10 | Jørgensen Simone | 1999 | FARUM | 9928AN | 50 m | 32.15 | |
5 | 66 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 32.54 | |
6 | 198 | Aaholst Johanne Baes | 2004 | HILLERØD | 0454AE | 25 m | 33.09 | |
7 | 163 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 50 m | 33.21 | |
8 | 1 | Augustinus Olivia | 2004 | HOVEDSTAD | 0432BD | 50 m | 33.45 | |
9 | 24 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 33.62 | |
10 | 210 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 33.77 | |
11 | 139 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 33.79 | |
12 | 190 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | AV3805 | 25 m | 34.94 | |
13 | 202 | Gribsvad Josephine | 2003 | HILLERØD | 0384AR | 25 m | 34.94 | |
14 | 17 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 50 m | 35.82 | |
15 | 212 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 36.17 | |
16 | 110 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 50 m | 36.24 | |
17 | 218 | Legaard Silje Lyse | 2006 | HILLERØD | 0638AD | 25 m | 36.71 | |
18 | 169 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 0102AX | 25 m | 37.81 | |
19 | 77 | Jensen Asta H | 2000 | FR.VÆRK | 0058BA | 50 m | 38.38 | |
20 | 179 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 39.03 | |
21 | 170 | Mitchell Philippa | 2006 | ORIENT | 0638AG | 25 m | 39.52 | |
22 | 231 | Franck Olivia | 2005 | HILLERØD | 0548AS | 25 m | 39.99 | |
23 | 19 | Nielsen Malou | 2005 | FARUM | 0524AF | 25 m | 40.22 | |
24 | 186 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 50 m | 40.48 | |
25 | 178 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 40.78 | |
26 | 217 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | 43.39 | |
27 | 49 | Vejlbo Asta Fehrend | 2007 | FR.SUND | 0772AK | 25 m | 44.07 | |
28 | 234 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 25 m | 44.14 | |
29 | 48 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | 44.61 | |
30 | 180 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 44.73 | |
31 | 55 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 50 m | 46.25 | |
32 | 128 | Britze Astrid Hjuler | 2006 | HØRSHOLM | 0684AE | 25 m | 46.51 | |
33 | 47 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | 46.55 | |
34 | 129 | Bruun-Møller Anna | 2007 | HØRSHOLM | 0746AI | 50 m | 46.56 | |
35 | 248 | Ricken Alberte | 2007 | HILLERØD | 0744AD | 25 m | 47.89 | |
36 | 133 | Dommer Emilie | 2007 | HØRSHOLM | 0706AF | 25 m | 49.60 | |
37 | 188 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 51.70 | |
38 | 134 | Dommer Therese | 2009 | HØRSHOLM | 0932AD | 25 m | 54.83 | |
39 | 184 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 54.94 | |
40 | 155 | Pedersen Victoria | 2008 | HØRSHOLM | 0822AJ | 25 m | 59.41 | |
41 | 165 | Andersen Anika Rosén | 2007 | ORIENT | 0732AN | 25 m | 1:10.61 | |
42 | 172 | Nüchel Anna Lundbek | 2006 | ORIENT | 0688AW | 25 m | 1:20.13 | |
43 | 137 | Figurski Kamilla | 2008 | HØRSHOLM | 0876AI | 25 m | ||
44 | 146 | Kohl Ida Fiala | 2008 | HØRSHOLM | 0808AI | 25 m | ||
45 | 160 | Siim Filippa | 2008 | HØRSHOLM | 0852AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 30, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Petersen Mads Steen | 1997 | HELSINGE | 9765AJ | 25 m | 1:58.67 | |
2 | 9 | Jørgensen Frederik | 2003 | FARUM | 0393AL | 25 m | 2:03.19 | |
3 | 102 | Jeppesen Thor Bols | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 25 m | 2:04.21 | |
4 | 197 | Kirchhoff Carl | 2002 | HILLERØD | 0257AL | 25 m | 2:06.00 | |
5 | 149 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HØRSHOLM | 0465AB | 25 m | 2:13.08 | |
6 | 94 | Frederiksen Lukas | 2004 | HELSINGE | 0473AL | 25 m | 2:14.09 | |
7 | 59 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 2:14.34 | |
8 | 207 | Mogensen Thor Majvig | 2004 | HILLERØD | 0419AF | 25 m | 2:16.00 | |
9 | 211 | Uldall Louie | 2005 | HILLERØD | 0537AE | 25 m | 2:16.10 | |
10 | 209 | Andersen Morten Lindblom | 2005 | HILLERØD | 0563AD | 25 m | 2:16.63 | |
11 | 12 | Krüger Mats | 2004 | FARUM | 0497AI | 25 m | 2:17.36 | |
12 | 43 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 2:17.85 | |
13 | 131 | Bødtker Carl-Johan | 2003 | HØRSHOLM | 0321AN | 50 m | 2:18.94 | |
14 | 101 | Jeppesen Asger Bols | 2005 | HELSINGE | 0513AE | 50 m | 2:20.08 | |
15 | 95 | Frederiksen Tobias | 2006 | HELSINGE | 0657AC | 25 m | 2:22.92 | |
16 | 153 | Nørby Alexander | 2006 | HØRSHOLM | 0617AB | 25 m | 2:24.91 | |
17 | 148 | Larsen Frederik Rink | 2004 | HØRSHOLM | 0447AK | 25 m | 2:25.37 | |
18 | 45 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 2:27.62 | |
19 | 117 | Peters Emil Gram | 2005 | HELSINGE | 0529AD | 25 m | 2:28.11 | |
20 | 67 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 2:33.17 | |
21 | 90 | Foged Scott | 2005 | HELSINGE | 0575AI | 25 m | 2:34.22 | |
22 | 183 | Ljungdahl Alexander | 2006 | SK STIMMET | AI0306 | 25 m | 2:35.51 | |
23 | 35 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 2:36.81 | |
24 | 93 | Frederiksen Lasse S. | 2006 | HELSINGE | 0617AI | 50 m | 2:41.89 | |
25 | 216 | Larsen Sebastian Roesen | 2006 | HILLERØD | 0669AF | 25 m | 2:46.00 | |
26 | 107 | Kühnell Alexander | 2006 | HELSINGE | 0607AP | 25 m | 2:49.21 | |
27 | 185 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 2:52.11 | |
28 | 91 | Foged William | 2008 | HELSINGE | 0805AA | 25 m | 2:52.84 | |
29 | 166 | Andersen Christian | 2003 | ORIENT | 0331AR | 25 m | 3:08.54 | |
30 | 132 | Christiansen Gustav R. | 2006 | HØRSHOLM | 0681AN | 25 m | 3:08.92 | |
31 | 168 | Gradman Jonathan Zeuthen | 2004 | ORIENT | 0487AQ | 25 m | 3:09.97 | |
32 | 42 | Nielsen Emil Bantz | 2007 | FR.SUND | 0755AB | 25 m | 4:04.93 | |
33 | 32 | Lopacinskis Gustavs | 2009 | FR.SUND | 0967AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 31, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 226 | Christensen Augusta Marie | 2000 | HILLERØD | 0026AC | 25 m | 2:17.64 | |
2 | 143 | Jensen Caroline Salskov | 2005 | HØRSHOLM | 0526AB | 25 m | 2:22.65 | |
3 | 16 | Møller Line Thode | 2004 | FARUM | 0424AU | 25 m | 2:24.37 | |
4 | 189 | Persson Sofia | 1979 | SK STIMMET | AC3279 | 25 m | 2:25.81 | |
5 | 96 | Hansen Emily | 2005 | HELSINGE | 0528AO | 50 m | 2:25.94 | |
6 | 13 | Krüger Mia | 2002 | FARUM | 0224AG | 50 m | 2:27.78 | |
7 | 70 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 2:28.40 | |
8 | 68 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 2:28.57 | |
9 | 210 | Kirchhoff Anna Olivia | 2005 | HILLERØD | 0566AK | 25 m | 2:28.81 | |
10 | 139 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 2:29.42 | |
11 | 17 | Møller Mathilde Thor | 2005 | FARUM | 0564AU | 25 m | 2:29.97 | |
12 | 191 | Szczesniak Kinga | 2001 | SK STIMMET | AL5801 | 25 m | 2:31.84 | |
13 | 190 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | AV3805 | 25 m | 2:36.80 | |
14 | 179 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 2:38.17 | |
15 | 246 | Rasmussen Annika Toft | 2004 | HILLERØD | 0414AL | 50 m | 2:40.26 | |
16 | 99 | Jakobsen Aurora Troldahl | 2005 | HELSINGE | 0564AX | 25 m | 2:40.33 | |
17 | 118 | Peters Frida Gram | 2007 | HELSINGE | 0712AC | 25 m | 2:40.45 | |
18 | 234 | Jokumsen Lise Elton | 2004 | HILLERØD | 0482AZ | 50 m | 2:48.13 | |
19 | 241 | Mølholm Emma | 2005 | HILLERØD | 0514AM | 50 m | 2:51.12 | |
20 | 135 | El-Nagdy Isabella | 2005 | HØRSHOLM | 0526AY | 25 m | 2:53.68 | |
21 | 162 | Søndergaard Amalie Rose | 2006 | HØRSHOLM | 0618AF | 25 m | 2:58.55 | |
22 | 84 | Arnholtz Liya | 2007 | HELSINGE | 0794AM | 25 m | 3:04.25 | |
23 | 120 | Thomsen Yasmin | 2007 | HELSINGE | 0766AQ | 25 m | 3:06.87 | |
24 | 173 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 3:10.72 | |
25 | 111 | Madsen Anna Søjberg | 2008 | HELSINGE | 0862AJ | 25 m | 3:23.29 | |
26 | 28 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 3:27.07 | |
27 | 47 | Skov Lilja | 2007 | FR.SUND | 0708AP | 25 m | ||
28 | 48 | Truelsen Julie | 2008 | FR.SUND | 0854AE | 25 m | ||
29 | 50 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 25 m | ||
30 | 100 | Jensen Emily Amalie | 2007 | HELSINGE | 0754AE | 25 m | ||
31 | 217 | Klitten Amalie | 2004 | HILLERØD | 0448BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 32, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 195 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 25 m | 1:01.45 | |
2 | 112 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 25 m | 1:02.80 | |
3 | 83 | Andersen Nicklas | 2001 | HELSINGE | 0171AI | 25 m | 1:03.99 | |
4 | 34 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:04.25 | |
5 | 116 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 25 m | 1:05.98 | |
6 | 6 | Hansen Christian Ong | 2001 | FARUM | 0129AI | 25 m | 1:06.14 | |
7 | 87 | Christiansen Marcus | 2001 | HELSINGE | 0145AT | 25 m | 1:07.02 | |
8 | 199 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 25 m | 1:07.38 | |
9 | 63 | Ikkala Thorbjørn Jari | 2002 | FR.VÆRK | 0207AI | 25 m | 1:08.92 | |
10 | 130 | Bulba Illia | 2005 | HØRSHOLM | 0583AM | 25 m | 1:11.08 | |
11 | 45 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:12.93 | |
12 | 51 | Wennicke Lau Lykke | 2004 | FR.SUND | 0403AF | 25 m | 1:14.31 | |
13 | 11 | Knudsen Lars Reber | 2003 | FARUM | 0365AR | 25 m | 1:15.15 | |
14 | 161 | Svensson Oscar | 2005 | HØRSHOLM | 0557AH | 25 m | 1:16.51 | |
15 | 157 | Samson Marcus Elkjær | 2003 | HØRSHOLM | 0319AG | 25 m | 1:17.59 | |
16 | 36 | Mikkelsen Bertram H. | 2004 | FR.SUND | 0441AN | 25 m | 1:18.18 | |
17 | 156 | Retbøll-Bauer Mikkel | 2006 | HØRSHOLM | 0637AD | 25 m | 1:18.73 | |
18 | 154 | Pedersen Rasmus Fabricius | 2005 | HØRSHOLM | 0559AD | 25 m | 1:19.99 | |
19 | 53 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:20.19 | |
20 | 105 | Klitgaard Victor Møller | 2006 | HELSINGE | 0691AE | 25 m | 1:20.50 | |
21 | 113 | Neldeberg Viktor Junker | 2004 | HELSINGE | 0445AA | 25 m | 1:22.23 | |
22 | 15 | Malmolin Andreas Velschow | 2005 | FARUM | 0541AE | 25 m | 1:22.31 | |
23 | 88 | Christiansen Victor | 2004 | HELSINGE | 0435AN | 25 m | 1:22.51 | |
24 | 185 | Ljungdahl Sebastian | 2004 | SK STIMMET | AT9704 | 25 m | 1:25.24 | |
25 | 171 | Mitchell William | 2004 | ORIENT | 0493AH | 25 m | 1:26.06 | |
26 | 174 | Vignal-Schjøth Viggo | 2003 | ORIENT | 0375AS | 25 m | 1:31.38 | |
27 | 86 | Brandt Nikolaj Assentoft | 2007 | HELSINGE | 0757AF | 25 m | 1:33.03 | |
28 | 71 | Hansen Asbjørn Aksel | 2006 | FR.VÆRK | 0643AE | 25 m | 1:37.77 | |
29 | 187 | Nilsson Samuel | 2006 | SK STIMMET | AE3906 | 25 m | 1:41.78 | |
30 | 136 | El-Nagdy Noah | 2007 | HØRSHOLM | 0707AJ | 25 m | 1:44.52 | |
31 | 242 | Nissen Emil | 2006 | HILLERØD | 0633AN | 25 m | 1:56.85 | |
32 | 228 | Danquart Otto Holbøll | 2007 | HILLERØD | 0731AI | 25 m | 1:59.00 | |
33 | 52 | Andersen Mathias | 2006 | FR.VÆRK | 25 m | 2:05.66 | ||
34 | 145 | Kaavé Lucas | 2004 | HØRSHOLM | 0457AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 33, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Uldall Frida | 2003 | HILLERØD | 0364AJ | 25 m | 1:14.71 | |
2 | 8 | Jensen Maj | 2003 | FARUM | 0314BC | 25 m | 1:14.73 | |
3 | 163 | Vendelboe-Schack Alba | 2005 | HØRSHOLM | 0594AJ | 25 m | 1:15.08 | |
4 | 196 | Terkildsen Ida Zeiler | 2004 | HILLERØD | 0494AD | 25 m | 1:15.20 | |
5 | 61 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:15.78 | |
6 | 205 | Veje Ulrikke | 2002 | HILLERØD | 0258AK | 25 m | 1:16.63 | |
7 | 66 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:16.70 | |
8 | 4 | Boeck Dagmar | 2004 | FARUM | 0458AM | 25 m | 1:17.29 | |
9 | 29 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:17.72 | |
10 | 64 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:18.61 | |
11 | 14 | Larsen Karoline K. | 2004 | FARUM | 0484AJ | 25 m | 1:18.92 | |
12 | 110 | Lund Amalie | 2004 | HELSINGE | 0438AX | 25 m | 1:20.63 | |
13 | 152 | Nezdiikovskaia Sasha | 2005 | HØRSHOLM | 0564AK | 25 m | 1:21.39 | |
14 | 104 | Jørgensen Laura | 2004 | HELSINGE | 0428AQ | 25 m | 1:21.52 | |
15 | 144 | Kaas Freja Mathilde | 2006 | HØRSHOLM | 0638AO | 25 m | 1:22.05 | |
16 | 92 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 25 m | 1:22.20 | |
17 | 214 | Henning Caroline | 2005 | HILLERØD | 0508AM | 25 m | 1:22.21 | |
18 | 212 | Lyngfeldt Arendse Arrild | 2006 | HILLERØD | 0648AG | 25 m | 1:23.31 | |
19 | 244 | Pihl Athena Haugsted | 2006 | HILLERØD | 0652AA | 25 m | 1:23.46 | |
20 | 109 | Leisted Pernille Møller | 2002 | HELSINGE | 0288AU | 25 m | 1:23.52 | |
21 | 80 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:26.36 | |
22 | 179 | Gunnarsson Simona | 2007 | SK STIMMET | AC8807 | 25 m | 1:26.96 | |
23 | 178 | Fagerström Moa | 2003 | SK STIMMET | AN4803 | 25 m | 1:28.97 | |
24 | 227 | Christoffersen Laura | 2007 | HILLERØD | 0734AO | 25 m | 1:30.00 | |
25 | 180 | Jakobsson Ebba | 2004 | SK STIMMET | BP2204 | 25 m | 1:30.06 | |
26 | 190 | Pettersson Elsa | 2005 | SK STIMMET | AV3805 | 25 m | 1:30.61 | |
27 | 55 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:30.80 | |
28 | 159 | Sederholm Clara Katharina | 2006 | HØRSHOLM | 0634AJ | 25 m | 1:33.41 | |
29 | 74 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:33.61 | |
30 | 186 | Lövenkjaer Clara | 2006 | SK STIMMET | AW6806 | 25 m | 1:34.25 | |
31 | 151 | Mourier Victoria Haslund | 2007 | HØRSHOLM | 0704AC | 25 m | 1:34.31 | |
32 | 141 | Hjortshøj Thilde | 2006 | HØRSHOLM | 0648AO | 25 m | 1:36.70 | |
33 | 25 | Asmussen Merle | 2006 | FR.SUND | 0626AL | 25 m | 1:37.71 | |
34 | 193 | Pedersen Asta Edelbo | 2006 | ORIENT | 0618AQ | 25 m | 1:39.04 | EFT |
35 | 72 | Frederiksen Andrea | 2008 | FR.VÆRK | 0814AF | 25 m | 1:46.18 | |
36 | 173 | Vesth Frederikke | 2007 | ORIENT | 0766AL | 25 m | 1:46.22 | |
37 | 188 | Nilsson Signe | 2008 | SK STIMMET | AB9408 | 25 m | 1:46.48 | |
38 | 28 | Eg Kornelia | 2008 | FR.SUND | 0888AC | 25 m | 1:46.99 | |
39 | 235 | Jørgensen Andrea | 2008 | HILLERØD | 0864AG | 25 m | 1:48.06 | |
40 | 182 | Levin Nora | 2005 | SK STIMMET | BC5805 | 25 m | 1:48.76 | |
41 | 240 | Mogensen Tia Sofie | 2007 | HILLERØD | 25 m | 1:50.00 | ||
42 | 184 | Ljungdahl Gabriella | 2008 | SK STIMMET | AB8408 | 25 m | 1:50.07 | |
43 | 57 | Christensen Patricia | 2007 | FR.VÆRK | 0794AI | 25 m | 1:54.17 | |
44 | 167 | Frydenlund Maja | 2001 | ORIENT | 0118BE | 25 m | 1:57.13 | |
45 | 177 | Berggen Livia | 2009 | SK STIMMET | AF1809 | 25 m | 2:02.13 | |
46 | 138 | Grevelund Rosamarie | 2007 | HØRSHOLM | 0784AR | 25 m | 2:08.61 | |
47 | 165 | Andersen Anika Rosén | 2007 | ORIENT | 0732AN | 25 m | 2:11.04 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |
Løb 34, 4X50m Frisvømning Mix |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Hils 1A | 2000 | HILLERØD | 25 m | 1:47.00 | ||
2 | 2 | Farum Mix | 2000 | FARUM | 25 m | 1:48.89 | ||
3 | 201 | Hils 1B | 2000 | HILLERØD | 25 m | 1:50.00 | ||
4 | 60 | Stålmix 1 Fr.værk | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 1:53.00 | ||
5 | 206 | Hils 2A | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:53.00 | ||
6 | 37 | Frederikssund Mix 1 | 2001 | FR.SUND | 25 m | 1:54.23 | ||
7 | 121 | Hs Red Stags 1 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 1:55.00 | ||
8 | 213 | Hils 2B | 2005 | HILLERØD | 25 m | 1:59.00 | ||
9 | 38 | Frederikssund Mix 2 | 2004 | FR.SUND | 25 m | 1:59.22 | ||
10 | 175 | Stimmet Mix 1 | 2000 | SK STIMMET | 25 m | 2:00.00 | ||
11 | 65 | Stålmix 2 Fr.værk | 2000 | FR.VÆRK | 25 m | 2:03.00 | ||
12 | 122 | Hs Red Stags 2 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 2:05.00 | ||
13 | 40 | Frederikssund Mix 3 | 2004 | FR.SUND | 25 m | 2:09.39 | ||
14 | 219 | Hils 2C | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 220 | Hils 2D | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:10.00 | ||
16 | 221 | Hils 2E | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:14.00 | ||
17 | 69 | Stålmix 3 Fr.værk | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 2:15.00 | ||
18 | 123 | Hs Red Stags 3 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 2:15.00 | ||
19 | 222 | Hils 2F | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:18.00 | ||
20 | 124 | Hs Red Stags 4 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 2:20.00 | ||
21 | 176 | Stimmet Mix 2 | 2000 | SK STIMMET | 25 m | 2:20.00 | ||
22 | 41 | Frederikssund Mix 4 | 2007 | FR.SUND | 25 m | 2:20.21 | ||
23 | 223 | Hils 3 Mix | 2005 | HILLERØD | 25 m | 2:30.00 | ||
24 | 125 | Hs Red Stags 5 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 2:35.00 | ||
25 | 126 | Hs Red Stags 6 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | 2:45.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 18 november 2018 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:19 |