2019-08-23   06:46:24
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for FynRundt1

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Lørdag d. 6/10-2018

17_S
Løb 17, 100m Medley Damer 
 
 
 
Nr.  Navn  Født  Klub  Licens  Bassin  Anmtid  Status 









 
56  Falkenstrøm Freja S.  2004  NYBORG  0434AK  25 m  1:22.21   
178  Kaysen Sofie  2004  NYBORG  0456AU  25 m  1:23.56   
105  Hemmeløff Olivia  2006  RINGE  0648AK  25 m  1:26.32   
113  Mols Christine  2006  RINGE  0692AO  25 m  1:26.37   
51  Christensen Freya Isabel  2005  NYBORG  0534AV  25 m  1:27.03   
60  Høst Cathrine  2004  NYBORG  0406AM  25 m  1:27.45   
89  Vestergaard Mathilde  2006  NYBORG  0606AI  25 m  1:32.30   
88  Vestergaard Freja Trasbo  2006  NYBORG  0616AI  25 m  1:32.42   
104  Hemmeløff Emilie  2008  RINGE  0848AB  25 m  1:33.71   
10  66  Memborg Laura Riber  2004  NYBORG  0428AL  25 m  1:34.28   
11  30  Christensen Emma  2002  TOMMERUP  0248BB  25 m  1:34.61   
12  75  Pedersen Louise Kipper  2006  NYBORG  0646AG  25 m  1:35.72   
13  10  Buch Mille  2006  H2Odense  0612AP  25 m  1:36.54   
14  136  Larsen Victoria Juul  2006  FREM  0618AM  25 m  1:37.26   
15  21  Piiters Amalie F.  2006  H2Odense  0628AT  25 m  1:37.31   
16  159  Huusfeldt Lærke D  2006  SVENDBORG  0608AK  25 m  1:37.43   
17  129  Jeppesen Lisa Lindgren  2005  FREM  0582AX  25 m  1:38.91   
18  61  Juliussen Katrine Elholm  2006  NYBORG  0692AH  25 m  1:39.52   
19  57  Grønfeldt Sille  2008  NYBORG  0808AD  25 m  1:39.69   
20  156  Funder Freja  2002  SVENDBORG  0254BE  25 m  1:42.27   
21  36  Mortensen Sofia  2007  TOMMERUP  0786AK  25 m  1:43.61   
22  55  Falkenstrøm Dicte S.  2008  NYBORG  0814AA  25 m  1:44.46   
23  149  Vu Kim Hanh  2004  FREM  0466AZ  25 m  1:45.67   
24  24  Stahl Dagmar  2007  H2Odense  0738AK  25 m  1:45.74   
25  81  Rasmussen Laura  2005  NYBORG  0538AZ  25 m  1:46.46   
26  131  Johansen Marie Hartmann  2007  FREM  0776AJ  25 m  1:50.50   
27  Buch Matilde A. B.  2008  H2Odense  0834AH  25 m  1:52.54   
28  135  Kruse Anna Mathilde  2006  FREM  0666AT  25 m  1:53.21   
29  176  Vangsgaard Liva  2006  FREM  0682AV  25 m  1:55.32   
30  48  Cailho Oceane  2008  NYBORG  0866AF  25 m  1:59.42   
31  67  Mühring Frida Steen  2009  NYBORG  0938AA  25 m  2:00.16   
32  157  Funder Olivia  2006  SVENDBORG  0668AT  25 m  2:00.87   
33  68  Mühring Nanna Steen  2009  NYBORG  0928AA  25 m  2:02.09   
34  161  Jørgensen Lea Romer  2008  SVENDBORG  0866AG  25 m  2:02.58   
35  103  Bak Sofie  2008  RINGE  0856AG  25 m  2:03.85   
36  110  Larsen Sara Lund  2008  RINGE  0818AB  25 m  2:04.47   
37  160  Jensen Ella Krogager  2008  SVENDBORG  0874AK  25 m  2:04.75   
38  53  Christiansen Signe  2008  NYBORG  0838AJ  25 m  2:06.51   
39  90  Vølund Katrine  2008  NYBORG  0894AG  25 m  2:13.76   
40  115  Alstrup-Lopez Maya K.  2007  FREM  0702AQ  25 m  2:15.71   
41  107  Plaugborg Sisse  2009  RINGE  0956AB  25 m  2:18.66   
42  134  Kristensen Elvira Køstner  2008  FREM  0838AF  25 m  2:19.44   
43  59  Hårbøl Kamilla  2008  NYBORG  0896AD  25 m  2:34.89   
44  12  Ekholdt Frederikke  2007  H2Odense  0722AS  25 m     
45  109  Keinicke Thea  2007  RINGE  0774AR  25 m     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.00  Udskriftsdato  06 oktober 2018 
Licens til H2Odense  Udskriftstidspunkt  06:36 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark