Program for Øst Junior/senior Langbane
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 28
|
Stvne navn |
st JuniorSenior Langbane |
|
Udskriftsdato |
10 marts 2019 |
|
|
Stvne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
15:25 |
|
|
Arrangr |
Dansk Svmmeunion og |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
08 marts 2019 |
|
|
|
|
Lb 28, 200m Medley Herrer |
Finaler (2) |
Dansk Rekord Senior: Daniel Skaaning (1993) 2:00.80 2017-04-02 |
Dansk Rekord Junior: Daniel Skaaning (1993) 2:03.49 2011-06-28 |
|
Heat B (2) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
333 |
1 |
Carl Terp Larsen |
2001 |
0119AN |
VAT CPH-MK |
|
50m |
2:22.51 |
132 |
2 |
Joshua P. Sidebotham |
2003 |
0343AQ |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:21.31 |
107 |
3 |
Philip Krogh Brnnicke |
2000 |
0075AI |
KGE |
|
50m |
2:19.82 |
141 |
4 |
Bertram Dreyer Riis |
2002 |
0223AG |
HOVEDSTAD |
|
50m |
2:17.38 |
211 |
5 |
Mathias Vestergaard |
2001 |
0175AC |
GLADSAXE |
|
50m |
2:18.50 |
312 |
6 |
Christoffer Weiss |
2002 |
0273AE |
SLLERD |
|
50m |
2:21.08 |
391 |
7 |
Jonas M. Jrgensen |
2001 |
0193AA |
KVIK |
|
50m |
2:21.54 |
33 |
8 |
Alfred Hjberg |
2002 |
0267AD |
BIRKERD |
|
50m |
2:23.27 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
26 |
1 |
Ulrik Blach Petersen |
2001 |
0177AC |
BIRKERD |
|
50m |
2:16.64 |
311 |
2 |
Christoffer H. Andersen |
2002 |
0285AH |
SLLERD |
|
50m |
2:16.15 |
269 |
3 |
Kasper Bonnichsen |
2002 |
0283AD |
TRITON B |
|
50m |
2:15.07 |
82 |
4 |
Arthur Daln Ellegaard |
2001 |
0197AE |
LYNGBY |
|
50m |
2:11.20 |
272 |
5 |
Frans Johannessen |
1992 |
9277AB |
TRITON B |
|
50m |
2:12.00 |
235 |
6 |
Carl Emil Lnborg |
2002 |
0241AJ |
GENTOFTE |
|
50m |
2:15.73 |
156 |
7 |
David Arneskov |
2002 |
0287AC |
HOLBK |
|
50m |
2:16.24 |
155 |
8 |
Christopher H. Brown |
2002 |
0297AQ |
HOLBK |
|
50m |
2:17.02 |
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 |
Udskriftsdato |
10 marts 2019 |
Licens til Svmmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
15:25 |
|