Ohjelma SM/JSM (25m) 2018
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startlista |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Eriksdalsbadet |
Svensk Simidrott |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 14 nov 2018 till den 18 nov 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
400m Medley Damer Junior |
|
|
|
|
|
|
|
|
WR |
4:18.94 |
|
Mireya Belmonte Garcia |
1990 |
ESP |
ESP |
Eindhoven |
NED |
2017-08-12 |
|
|
WJ |
4:23.33 |
|
JWB |
1900 |
|
|
|
|
2015-01-01 |
|
|
ER |
4:18.94 |
|
Mireia Belmonte Garcia |
1990 |
HUN |
HUN |
Eindhoven |
NED |
2017-08-12 |
|
|
EJ |
4:31.06 |
|
JEB |
1900 |
|
|
|
|
2015-01-01 |
|
|
NR |
4:31.70 |
|
Stina Gardell |
1990 |
SWE |
SWE |
Istanbul |
TUR |
2009-12-13 |
|
|
SR |
4:31.70 |
|
Stina Gardell |
1990 |
Spårvägen SF |
SWE |
Istanbul |
TUR |
2009-12-13 |
|
|
SJ |
4:31.70 |
|
Stina Gardell |
1990 |
Spårvägen SF |
SWE |
Istanbul |
TUR |
2009-12-13 |
|
|
MR |
4:33.87 |
|
Sara Thydén |
1989 |
Väsby SS |
SWE |
Göteborg |
SWE |
2009-11-28 |
|
|
VM |
4:33.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NM |
4:38.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NÄ |
4:48.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NY |
4:57.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
FM: Frida Berggren (1994) 4:41.95 |
FJ: Hannah Brunzell (2001) 4:45.87 |
|
# |
ID |
|
Namn |
Klubb |
Född |
Licens |
Pool |
Anm tid |
Status |
|
1 |
493 |
|
Hannah Brunzell |
Västerås Simsällskap |
2001 |
AP6801 |
25m |
4:44.23 |
|
|
|
|
|
2 |
494 |
|
Edith Jernstedt |
Västerås Simsällskap |
2002 |
AG1202 |
25m |
4:47.59 |
|
|
|
|
|
3 |
126 |
|
Wilma Johansson |
Jönköpings Simsällskap |
2001 |
AT7401 |
25m |
4:52.27 |
|
|
|
|
|
4 |
387 |
|
Emma Sundstrand |
Södertälje Simsällskap |
2001 |
AJ3201 |
25m |
4:53.74 |
|
|
|
|
|
5 |
336 |
|
Emilia Rönningdal |
S 71 |
2002 |
AC6202 |
25m |
4:54.15 |
|
|
|
|
|
6 |
124 |
|
Annie Hegmegi |
Jönköpings Simsällskap |
2003 |
AA1403 |
25m |
4:56.83 |
|
|
|
|
|
7 |
114 |
|
Nilla Atzmannstorfer |
Jönköpings Simsällskap |
1998 |
AB6498 |
25m |
4:57.03 |
|
|
|
|
|
8 |
461 |
|
Cornelia Eklund |
Väsby Simsällskap |
2000 |
AC1800 |
25m |
4:59.46 |
|
|
|
|
|
9 |
338 |
|
Lisa Nystrand |
Sala Simsällskap |
2006 |
AA1206 |
25m |
5:00.38 |
|
|
|
|
|
10 |
37 |
|
Marion Hanquet |
Föreningen Göteborg Sim |
2001 |
BY2401 |
25m |
5:00.65 |
|
|
|
|
|
11 |
28 |
|
Frida Lannhard |
Falu Simsällskap |
2000 |
AB6800 |
25m |
5:01.17 |
|
|
|
|
|
12 |
329 |
|
Sara Jendbro |
Simklubben Poseidon |
2000 |
BA7800 |
50m |
5:01.70 |
|
|
|
|
|
13 |
443 |
|
Esther Rydbeck Nordén |
Täby Sim |
2001 |
BN8801 |
25m |
5:03.01 |
|
|
|
|
|
14 |
530 |
|
Marit Cuperus |
Föreningen Uddevalla Sim |
2002 |
BD0202 |
25m |
5:04.70 |
|
|
|
|
|
15 |
255 |
|
Ida Swegmark |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2000 |
AZ6600 |
25m |
5:04.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
352 |
|
Sofia Henningsson |
Skövde Simsällskap |
2004 |
AH8204 |
25m |
5:04.81 |
|
|
|
|
|
17 |
38 |
|
Lucie Hanquet |
Föreningen Göteborg Sim |
2003 |
CC2403 |
25m |
5:04.96 |
|
|
|
|
|
18 |
410 |
|
Saliha Colic |
Södertörns Simsällskap |
2003 |
AX8803 |
25m |
5:05.76 |
|
|
|
|
|
19 |
472 |
|
Elin Peng |
Väsby Simsällskap |
2003 |
AJ7603 |
25m |
5:05.92 |
|
|
|
|
|
20 |
284 |
|
Isa Lundgren Sonnergren |
Simklubben Neptun |
2004 |
AW5404 |
25m |
5:06.24 |
|
|
|
|
|
21 |
353 |
|
Hilja Schimmel |
Skövde Simsällskap |
2003 |
AV3603 |
25m |
5:06.62 |
|
|
|
|
|
22 |
199 |
|
Felicia Järvikari |
Linköpings Allmänna SS |
2002 |
AH9802 |
25m |
5:06.65 |
|
|
|
|
|
23 |
350 |
|
Linn Suchomel |
Skövde Simsällskap |
2003 |
AD2203 |
25m |
5:06.91 |
|
|
|
|
|
24 |
409 |
|
Emma Roloff |
Södertörns Simsällskap |
2002 |
AT6402 |
25m |
5:07.36 |
|
|
|
|
|
25 |
107 |
|
Ella Arrhén Andersson |
Järfälla Simsällskap |
2002 |
AX8402 |
25m |
5:07.52 |
|
|
|
|
|
26 |
306 |
|
Elsa Bergh |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
AG7202 |
25m |
5:07.78 |
|
|
|
|
|
27 |
578 |
|
Louise Peacock |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AL3601 |
25m |
5:07.85 |
|
|
|
|
|
28 |
200 |
|
Vera Karlsson |
Linköpings Allmänna SS |
2003 |
AI8403 |
25m |
5:09.14 |
|
|
|
|
|
29 |
465 |
|
Tova Andersson |
Väsby Simsällskap |
2001 |
AH8201 |
25m |
5:09.77 |
|
|
|
|
|
30 |
363 |
|
Linn Herlin |
Spårvägen Simförening |
2002 |
AU6402 |
25m |
5:09.81 |
|
|
|
|
|
31 |
305 |
|
Elise Öberg |
Njurunda Simsällskap |
2002 |
AE8402 |
25m |
5:10.16 |
|
|
|
|
|
32 |
41 |
|
Ella Laurén |
Simklubben Hajen |
2001 |
AO1201 |
25m |
5:10.59 |
|
|
|
|
|
33 |
499 |
|
Felicia Rogell |
Västerås Simsällskap |
2003 |
AQ6603 |
50m |
5:11.20 |
|
|
|
|
|
34 |
331 |
|
Mary Lagoguez |
Simklubben Poseidon |
2001 |
BD9801 |
25m |
5:12.04 |
|
|
|
|
|
35 |
328 |
|
Josephine Mikkelsen |
Simklubben Poseidon |
2002 |
AI5202 |
25m |
5:12.06 |
|
|
|
|
|
36 |
256 |
|
Sara Nyqvist |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
2003 |
BG4603 |
25m |
5:12.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
228 |
|
Johanna Andersson |
Malmö Kappsimningsklubb |
|
|
25m |
5:12.51 |
|
|
|
2002 |
AK8202 |
|
38 |
97 |
|
Emma Rotstam |
Järfälla Simsällskap |
|
|
50m |
5:13.32 |
|
|
|
1998 |
AF7498 |
|
39 |
340 |
|
Selma Avdic |
Simklubben S 02 |
|
|
25m |
5:13.44 |
|
|
|
2003 |
AM6803 |
|
40 |
100 |
|
Linnea Gipperth |
Järfälla Simsällskap |
|
|
25m |
5:13.77 |
|
|
|
2003 |
AA6403 |
|
41 |
414 |
|
Olivia Bäckström |
Södertörns Simsällskap |
|
|
50m |
5:15.66 |
|
|
|
2005 |
AM0205 |
|
|
|
|
|
|
|
2018-11-12 23:16:53 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Svensk Simidrott |
|
|
|
|
|
|
|
|
|