2018-09-18   15:43:49
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

9_S
Laji 9, 200m Sekauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
161  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  50 m  2:37.74  2:37.74   
154  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  2:38.12  2:38.12   
202  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  25 m  2:34.21  2:39.21   
158  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  25 m  2:38.88  2:43.88   
207  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  50 m  2:45.15  2:45.15   
139  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  50 m  2:47.60  2:47.60   
168  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  50 m  2:48.62  2:48.62   
39  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  50 m  2:50.13  2:50.13   
114  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  25 m  2:49.02  2:54.02   
10  103  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  50 m  2:57.98  2:57.98   
11  132  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  2:59.38  2:59.38   
12  147  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m  2:56.30  3:01.30   
13  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  50 m  3:02.17  3:02.17   
14  215  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  50 m  3:06.01  3:06.01   
15  20  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  50 m  3:07.16  3:07.16   
16  151  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  50 m  3:09.37  3:09.37   
17  48  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  50 m  3:09.49  3:09.49   
18  16  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  50 m  3:10.38  3:10.38   
19  157  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  50 m  3:11.26  3:11.26   
20  Alho Mea  2006  ÅSK  06A256  25 m  3:06.42  3:11.42   
21  184  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  50 m  3:12.24  3:12.24   
22  59  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  50 m  3:16.27  3:16.27   
23  185  Nieminen Emma  2005  AUi  05A269  25 m  3:12.49  3:17.49   
24  104  Valdolin Ella  2007  ÅSK  07A285  50 m  3:18.37  3:18.37   
25  150  Ketola Noora  2003  AUi  03B235  50 m  3:21.34  3:21.34   
26  251  Ristimäki Venla  2004  LUS  04B221  50 m  3:22.82  3:22.82   
27  164  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  25 m  3:23.65  3:28.65   
28  83  Ruusumo Agnes  2007  ÅSK  07A278  50 m  3:31.83  3:31.83   
29  109  Vuori Amanda  2007  ÅSK  07A289  50 m  3:34.56  3:34.56   
30  112  Tähkänen Emilia  2007  Ui-Va  07A206  50 m  3:35.68  3:35.68   
31  53  Leo Naomi  2007  ÅSK  07A306  50 m  3:36.13  3:36.13   
32  64  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  50 m  3:43.46  3:43.46   
33  62  Luotola Lotta  2008  ÅSK  08A400  50 m  4:06.37  4:06.37   
34  Inkeroinen Emilia  2009  KoU  09A052  50 m  4:24.37  4:24.37   
35  72  Pakomäki Saara  2008  ÅSK  08A225  25 m       
36  73  Peltola Paula  2001  ÅSK  01B032  25 m       
37  99  Suominen Vilja  2009  ÅSK  09A159  25 m       
38  224  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  25 m       
39  249  Isomaa Jessi  2004  LUS  04A704  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  14 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  19:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner