2018-11-14   16:45:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

17_S
Laji 17, 50m Rintauinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
119  Bergström Erika  1996  AUi  96A630  50 m  33.22  33.22   
92  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  25 m  33.58  35.08   
33  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  25 m  33.86  35.36   
17  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  36.42  36.42   
44  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  25 m  35.46  36.96   
66  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  25 m  35.54  37.04   
114  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  25 m  37.10  38.60   
68  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  25 m  37.27  38.77   
154  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  38.79  38.79   
10  28  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  50 m  38.89  38.89   
11  139  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  50 m  38.92  38.92   
12  19  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  25 m  38.23  39.73   
13  161  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  50 m  39.84  39.84   
14  207  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  50 m  39.98  39.98   
15  202  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  25 m  38.84  40.34   
16  74  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  40.77  40.77   
17  97  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  50 m  40.78  40.78   
18  243  Salminen Aada  2004  UiKaa  04A178  50 m  41.13  41.13   
19  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  41.19  41.19   
20  10  Degenhardt Daniela  2003  ÅSK  03A442  25 m  40.14  41.64   
21  181  Maude Ronja  2005  AUi  05A886  50 m  41.68  41.68   
22  30  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  25 m  40.33  41.83   
23  168  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  25 m  40.34  41.84   
24  158  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  50 m  41.87  41.87   
25  89  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  50 m  41.96  41.96   
26  42  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  25 m  40.88  42.38   
27  39  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  50 m  42.45  42.45   
28  77  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  42.82  42.82   
29  147  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  25 m  41.63  43.13   
30  69  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  43.22  43.22   
31  228  Haarala Martta  2001  UiKaa  01A882  25 m  41.76  43.26   
32  Alho Mea  2006  ÅSK  06A256  50 m  43.29  43.29   
33  16  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  50 m  43.55  43.55   
34  249  Isomaa Jessi  2004  LUS  04A704  50 m  43.55  43.55   
35  136  Hauhia Joanna  2004  AUi  04A559  50 m  44.16  44.16   
36  229  Haarala Ulla  2004  UiKaa  04A086  25 m  43.07  44.57   
37  258  Ele Veera  2006  AUi  06A310  50 m  44.69  44.69   
38  185  Nieminen Emma  2005  AUi  05A269  50 m  44.77  44.77   
39  233  Järvenpää Milla  2004  UiKaa  04A246  25 m  43.30  44.80   
40  21  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  25 m  43.32  44.82   
41  103  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  50 m  44.90  44.90   
42  94  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  50 m  44.96  44.96   
43  164  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  50 m  45.20  45.20   
44  218  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  50 m  45.33  45.33   
45  163  Kurki Aino  2005  AUi  05A264  50 m  45.67  45.67   
46  215  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  25 m  44.20  45.70   
47  151  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  25 m  44.41  45.91   
48  244  Ström Linnea  2003  UiKaa  03A142  25 m  44.55  46.05   
49  201  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  50 m  46.09  46.09   
50  47  Lahti Roosa  2004  ÅSK  04A548  50 m  46.32  46.32   
51  210  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  46.36  46.36   
52  227  Haarala Aino  2001  UiKaa  01A877  50 m  46.39  46.39   
53  51  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  25 m  44.93  46.43   
54  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  50 m  46.70  46.70   
55  132  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  47.46  47.46   
56  205  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  50 m  47.56  47.56   
57  224  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  50 m  47.93  47.93   
58  157  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  50 m  47.97  47.97   
59  150  Ketola Noora  2003  AUi  03B235  25 m  46.80  48.30   
60  20  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  50 m  48.50  48.50   
61  109  Vuori Amanda  2007  ÅSK  07A289  50 m  48.62  48.62   
62  67  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  49.36  49.36   
63  230  Hämäläinen Maikki  2006  UiKaa  06A457  25 m  48.17  49.67   
64  143  Järvinen Miisa  2007  AUi  07A468  50 m  50.04  50.04   
65  184  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  50 m  50.17  50.17   
66  112  Tähkänen Emilia  2007  Ui-Va  07A206  25 m  48.73  50.23   
67  102  Tepsa Janna  2005  ÅSK  05A214  50 m  50.26  50.26   
68  130  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  25 m  48.84  50.34   
69  134  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  25 m  49.15  50.65   
70  204  Sjösten Emilie  2008  AUi  08A074  50 m  50.82  50.82   
71  238  Norrdal Aino  2006  UiKaa  06A065  25 m  49.42  50.92   
72  153  Knuutila Veera  2008  AUi  08A346  50 m  51.09  51.09   
73  226  Danska Sofia  2009  UiKaa  09A016  25 m  50.90  52.40   
74  64  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  50 m  53.03  53.03   
75  193  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  50 m  53.16  53.16   
76  190  Paloposki Iiris  2007  AUi  07A571  50 m  53.61  53.61   
77  242  Ruusuvaara Amanda  2008  UiKaa  08A071  50 m  53.67  53.67   
78  82  Riquelme Mac Donald Ada  2006  ÅSK  06A833  50 m  53.88  53.88   
79  167  Laitinen Jasmiina  2008  AUi  08A100  25 m  52.64  54.14   
80  186  Nirkkonen Inka  2004  AUi  04B260  25 m  52.83  54.33   
81  146  Kajonen Aino  2005  AUi  05A833  50 m  54.54  54.54   
82  85  Salmivaara Iina  2006  ÅSK  06A731  50 m  54.69  54.69   
83  53  Leo Naomi  2007  ÅSK  07A306  50 m  55.73  55.73   
84  169  Lehtinen Aino  2005  AUi  05B147  25 m  54.33  55.83   
85  253  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  25 m  54.37  55.87   
86  45  Laaksonen Kerttu  2006  ÅSK  06A271  25 m  54.65  56.15   
87  133  Grönholm Maija  2006  AUi  06A743  50 m  56.33  56.33   
88  246  Vanhatalo Alina  2006  UiKaa  06A558  25 m  55.25  56.75   
89  248  Virta Michelle  2006  UiKaa  06A979  50 m  57.09  57.09   
90  54  Lietzén Cecilia  2009  ÅSK  09A118  50 m  57.55  57.55   
91  232  Järveläinen Mona  2007  UiKaa  07A629  25 m  56.73  58.23   
92  40  Koskinen Salla-mari  2006  ÅSK  06A647  50 m  59.79  59.79   
93  234  Kanervo Aada  2009  UiKaa  09A217  50 m  1:00.19  1:00.19   
94  110  Mattila Tiia  2008  Ui-Va  08A105  50 m  1:00.25  1:00.25   
95  29  Karimäki Emma  2009  ÅSK  09A219  50 m  1:00.98  1:00.98   
96  216  Viitala Aino  2006  AUi  06A557  25 m  1:00.88  1:02.38   
97  199  Räikkönen Saga  2008  AUi  08A396  50 m  1:03.49  1:03.49   
98  162  Kunttu Aliisa  2008  AUi  08A303  50 m  1:04.11  1:04.11   
99  255  Koivisto Iina  2010  LUS  10A054  50 m  1:04.23  1:04.23   
100  122  Constable Elsa  2009  AUi  09A141  25 m  1:04.25  1:05.75   
101  211  Toivonen Laura  2010  AUi  10A035  50 m  1:06.28  1:06.28   
102  221  Yilmaz Yasemin  2007  AUi  07A532  50 m  1:08.02  1:08.02   
103  86  Salokorpi Maija  2007  ÅSK  07A627  50 m  1:09.56  1:09.56   
104  15  Fröjdö Ellen  2008  ÅSK  08A475  50 m  1:14.82  1:14.82   
105  65  Mäenpää Selma  2007  ÅSK  07A661  50 m  1:15.52  1:15.52   
106  Andersen Annika  2008  ÅSK  08A401  50 m  1:22.49  1:22.49   
107  43  Laakso Fiona  2005  ÅSK  05A262  25 m       
108  78  Rauta Venla  2007  ÅSK  07A789  25 m       
109  100  Syrjänen Selma  2009  ÅSK  09A058  25 m       
110  125  Elomäki Sara  2006  AUi  06B010  25 m       
111  225  Österman Pilvi  2005  AUi  05A026  25 m       
112  235  Kotkatvuori Nanna  2006  UiKaa  06A920  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  14 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  19:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner