2018-09-18   16:28:24
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Hessun Vinstat

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso

3_S
Laji 3, 50m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
73  Peltola Paula  2001  ÅSK  01B032  50 m  29.86  29.86   
61  Luoto Raakel  1975  ÅSK  75A049  25 m  29.11  30.11   
44  Laakso Oona  2002  ÅSK  02A301  25 m  30.52  31.52   
80  Reini Iida  2000  ÅSK  00A567  50 m  32.33  32.33   
66  Niemi Katariina  2002  ÅSK  02A179  50 m  32.38  32.38   
33  Konkka Siiri  2004  ÅSK  04A103  50 m  32.46  32.46   
11  Edelman Charlotta  2001  ÅSK  01A845  50 m  32.47  32.47   
32  Konkka Ida  2000  ÅSK  00A573  50 m  32.54  32.54   
224  Öhberg Alida  2002  AUi  02A627  25 m  32.02  33.02   
10  17  Halava Minka  2001  ÅSK  01A844  50 m  33.31  33.31   
11  28  Kangas Kukka  2005  ÅSK  05A254  50 m  33.44  33.44   
12  202  Setälä Janette  2001  AUi  01A847  50 m  33.52  33.52   
13  154  Koivisto Julia  2002  AUi  02A092  50 m  33.59  33.59   
14  92  Silvennoinen Sini  2002  ÅSK  02A080  50 m  33.75  33.75   
15  19  Hanski Iris  2003  ÅSK  03A234  50 m  34.07  34.07   
16  68  Nurmi Kerttu  2003  ÅSK  03A462  50 m  34.15  34.15   
17  69  Nurmi Maija  2003  ÅSK  03A461  50 m  34.19  34.19   
18  89  Selimi Sonila  2005  ÅSK  05A278  50 m  34.27  34.27   
19  74  Pinomäki Peppi  2002  ÅSK  02A049  50 m  34.92  34.92   
20  77  Rantala Aino  2004  ÅSK  04A204  50 m  34.98  34.98   
21  158  Koski Olivia  2002  AUi  02A391  50 m  35.42  35.42   
22  10  Degenhardt Daniela  2003  ÅSK  03A442  50 m  35.52  35.52   
23  67  Nihtilä Ella  2004  ÅSK  04A237  50 m  35.73  35.73   
24  114  Alanko Ella  2003  AUi  03A643  50 m  36.09  36.09   
25  43  Laakso Fiona  2005  ÅSK  05A262  50 m  36.43  36.43   
26  161  Kulpakko Lilli  2005  AUi  05A070  25 m  35.59  36.59   
27  139  Hyttinen Anni  2004  AUi  04A194  50 m  36.61  36.61   
28  207  Taponen Kerttu  2005  AUi  05A538  50 m  36.63  36.63   
29  Bergström Maura  2005  ÅSK  05A338  50 m  36.80  36.80   
30  94  Sirkiä Oona  2004  ÅSK  04A596  50 m  36.89  36.89   
31  42  Kurkela Julianna  2005  ÅSK  05A215  50 m  37.05  37.05   
32  168  Laitinen Matilda  2004  AUi  04A243  50 m  37.62  37.62   
33  51  Laverman My  2004  ÅSK  04A557  25 m  36.72  37.72   
34  39  Korvonen Kaisla  2006  ÅSK  06A473  25 m  36.99  37.99   
35  97  Suominen Ella  2005  ÅSK  05A308  25 m  37.34  38.34   
36  30  Kiili Minttu  2005  ÅSK  05A306  50 m  38.37  38.37   
37  225  Österman Pilvi  2005  AUi  05A026  50 m  38.73  38.73   
38  21  Helo Hilda  2003  ÅSK  03A483  50 m  38.80  38.80   
39  Aaltonen Tilda  2006  ÅSK  06A311  50 m  39.47  39.47   
40  147  Kandolin Greta  2003  AUi  03A616  50 m  39.88  39.88   
41  201  Sauhula Mirella  2006  AUi  06A551  50 m  40.11  40.11   
42  169  Lehtinen Aino  2005  AUi  05B147  50 m  40.36  40.36   
43  48  Laine Aino  2007  ÅSK  07A013  25 m  40.09  41.09   
44  228  Haarala Martta  2001  UiKaa  01A882  25 m  40.39  41.39   
45  227  Haarala Aino  2001  UiKaa  01A877  50 m  41.96  41.96   
46  59  Loo Emma  2004  ÅSK  04B129  50 m  42.00  42.00   
47  157  Koski Linnea  2007  AUi  07A075  25 m  41.16  42.16   
48  258  Ele Veera  2006  AUi  06A310  50 m  42.17  42.17   
49  132  Gonzalez Catón Erin  2005  AUi  05A579  50 m  42.27  42.27   
50  218  Vilska Ronja  2006  AUi  06A239  25 m  41.29  42.29   
51  229  Haarala Ulla  2004  UiKaa  04A086  25 m  41.38  42.38   
52  104  Valdolin Ella  2007  ÅSK  07A285  25 m  41.76  42.76   
53  215  Vartiainen Iida  2006  AUi  06A559  25 m  41.76  42.76   
54  184  Müürsepp Mia Karolina  2006  AUi  06A436  50 m  42.90  42.90   
55  16  Grimbaum Kristina  2005  ÅSK  05A266  50 m  43.05  43.05   
56  205  Suomalainen Aino  2007  AUi  07A281  50 m  43.31  43.31   
57  150  Ketola Noora  2003  AUi  03B235  25 m  42.42  43.42   
58  181  Maude Ronja  2005  AUi  05A886  50 m  43.47  43.47   
59  103  Turpeinen Wilma  2006  ÅSK  06A089  50 m  43.64  43.64   
60  151  Kinnunen Laura  2002  AUi  02B267  50 m  43.87  43.87   
61  20  Heikiö Mathilda  2006  ÅSK  06A212  50 m  44.13  44.13   
62  206  Tamminen Nea  2004  AUi  04A994  50 m  44.25  44.25   
63  253  Imponen Nella  2007  AUi  07A517  25 m  43.71  44.71   
64  186  Nirkkonen Inka  2004  AUi  04B260  25 m  44.06  45.06   
65  83  Ruusumo Agnes  2007  ÅSK  07A278  25 m  44.11  45.11   
66  130  Ezzat Rahma  2007  AUi  07A315  25 m  44.49  45.49   
67  153  Knuutila Veera  2008  AUi  08A346  50 m  45.65  45.65   
68  167  Laitinen Jasmiina  2008  AUi  08A100  50 m  45.94  45.94   
69  193  Pirttijärvi Emilia  2000  AUi  00B303  25 m  45.00  46.00   
70  64  Maude Sofia  2008  ÅSK  08A146  50 m  46.13  46.13   
71  110  Mattila Tiia  2008  Ui-Va  08A105  25 m  45.31  46.31   
72  Alho Mea  2006  ÅSK  06A256  25 m  45.50  46.50   
73  62  Luotola Lotta  2008  ÅSK  08A400  50 m  47.07  47.07   
74  242  Ruusuvaara Amanda  2008  UiKaa  08A071  50 m  47.19  47.19   
75  45  Laaksonen Kerttu  2006  ÅSK  06A271  50 m  47.31  47.31   
76  133  Grönholm Maija  2006  AUi  06A743  50 m  47.38  47.38   
77  84  Saine Tilda  2006  ÅSK  06A291  25 m  46.54  47.54   
78  134  Haapanen Emma  2006  AUi  06A249  50 m  47.58  47.58   
79  125  Elomäki Sara  2006  AUi  06B010  50 m  48.02  48.02   
80  164  Laiho Viivi  2005  AUi  05B007  50 m  48.09  48.09   
81  143  Järvinen Miisa  2007  AUi  07A468  50 m  48.31  48.31   
82  259  Hyvärinen Nella  2004  AUi  04B245  50 m  48.47  48.47   
83  210  Toivonen Elina  2006  AUi  06A602  50 m  48.89  48.89   
84  100  Syrjänen Selma  2009  ÅSK  09A058  50 m  49.12  49.12   
85  232  Järveläinen Mona  2007  UiKaa  07A629  25 m  48.19  49.19   
86  226  Danska Sofia  2009  UiKaa  09A016  50 m  49.20  49.20   
87  122  Constable Elsa  2009  AUi  09A141  50 m  49.39  49.39   
88  246  Vanhatalo Alina  2006  UiKaa  06A558  25 m  48.72  49.72   
89  211  Toivonen Laura  2010  AUi  10A035  50 m  49.89  49.89   
90  82  Riquelme Mac Donald Ada  2006  ÅSK  06A833  50 m  50.11  50.11   
91  199  Räikkönen Saga  2008  AUi  08A396  25 m  50.34  51.34   
92  99  Suominen Vilja  2009  ÅSK  09A159  25 m  50.40  51.40   
93  86  Salokorpi Maija  2007  ÅSK  07A627  50 m  51.76  51.76   
94  112  Tähkänen Emilia  2007  Ui-Va  07A206  50 m  52.59  52.59   
95  192  Piiroinen Minttu  2008  AUi  08A300  50 m  54.02  54.02   
96  204  Sjösten Emilie  2008  AUi  08A074  50 m  56.39  56.39   
97  141  Jauhiainen Silvia  2007  AUi  07A703  50 m  57.25  57.25   
98  78  Rauta Venla  2007  ÅSK  07A789  50 m  57.61  57.61   
99  231  Hämäläinen Mandi  2006  UiKaa  06A875  25 m  56.70  57.70   
100  15  Fröjdö Ellen  2008  ÅSK  08A475  50 m  59.10  59.10   
101  29  Karimäki Emma  2009  ÅSK  09A219  50 m  59.30  59.30   
102  Andersen Annika  2008  ÅSK  08A401  25 m  1:05.19  1:06.19   
103  40  Koskinen Salla-mari  2006  ÅSK  06A647  25 m       
104  54  Lietzén Cecilia  2009  ÅSK  09A118  25 m       
105  65  Mäenpää Selma  2007  ÅSK  07A661  25 m       
106  75  Puolakka Tiia  1998  ÅSK  98A086  25 m       
107  88  Sandell Celina  2005  ÅSK  05A630  25 m       
108  93  Sinijärvi Sara  2006  ÅSK  06B027  25 m       
109  102  Tepsa Janna  2005  ÅSK  05A214  25 m       
110  138  Hirvensalo Elsa  2008  AUi    25 m       
111  163  Kurki Aino  2005  AUi  05A264  25 m       
112  230  Hämäläinen Maikki  2006  UiKaa  06A457  25 m       
113  233  Järvenpää Milla  2004  UiKaa  04A246  25 m       
114  234  Kanervo Aada  2009  UiKaa  09A217  25 m       
115  238  Norrdal Aino  2006  UiKaa  06A065  25 m       
116  243  Salminen Aada  2004  UiKaa  04A178  25 m       
117  244  Ström Linnea  2003  UiKaa  03A142  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  14 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Aurajoen Uinti  Tulostusaika  19:45 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner