Program för UGP 1 2018-2019, Stenungsund
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Insim: 08:00 1:a start kl. 09:00
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
UGP 1 2018-2019 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Stenungsund |
|
Utskriftstid |
10:23 |
|
|
Arrangör |
S77 Stenungsund |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Finaler (5) |
Sponsor: WOSAB |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
6 |
3 |
Otto Karlsson |
2006 |
AU2706 |
SK GÖTENE |
|
25m |
|
142 |
4 |
Lukas Olofsson |
2006 |
AM8106 |
S 02 |
|
25m |
|
67 |
5 |
Jacob Hassan |
2003 |
BA7103 |
KUNGÄLV |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
2 |
William Meurling |
2004 |
AG9704 |
S 77 |
|
25m |
|
225 |
3 |
Carl Sundqvist |
2005 |
AQ7705 |
MASS |
|
25m |
4:05.52 |
167 |
4 |
Viktor Olsson |
2006 |
AI2306 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
3:58.58 |
3 |
5 |
Fabian Lövgren |
2005 |
AJ7305 |
SK GÖTENE |
|
25m |
4:03.03 |
4 |
6 |
Hugo Andersson |
2006 |
AI5306 |
SK GÖTENE |
|
50m |
4:39.09 |
91 |
7 |
Oscar Olofsson |
2006 |
AJ2106 |
S 77 |
|
25m |
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
230 |
1 |
Frej Andersson-Öberg |
2006 |
AD8106 |
KUNGÄLV |
|
50m |
3:30.77 |
61 |
2 |
Linus Krohn |
2005 |
AS3505 |
KUNGÄLV |
|
50m |
3:27.52 |
216 |
3 |
Hannes Forsberg |
2004 |
AW8104 |
UDDEVALLA |
|
50m |
3:22.03 |
208 |
4 |
David Happe |
2006 |
AL9906 |
UDDEVALLA |
|
50m |
3:13.87 |
153 |
5 |
Noel Heal |
2005 |
AA5505 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
3:15.33 |
176 |
6 |
Robin Lundahl |
2004 |
AW3904 |
ÅMÅLS SS |
|
50m |
3:23.51 |
139 |
7 |
Love Näs |
2005 |
AN2905 |
S 02 |
|
50m |
3:29.66 |
210 |
8 |
Leon Rössger |
2006 |
AM5106 |
UDDEVALLA |
|
50m |
3:33.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
200 |
1 |
Jakob Simonsson |
2005 |
AF7705 |
UDDEVALLA |
|
50m |
3:08.81 |
160 |
2 |
Rasmus Kristiansson |
2004 |
AH1704 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
3:02.87 |
83 |
3 |
David Kjellgren |
2004 |
AI4504 |
S 77 |
|
25m |
3:00.01 |
19 |
4 |
Fredrik Ekholm |
2004 |
AN2904 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:58.52 |
134 |
5 |
Olle Sköld |
2004 |
AR6904 |
S 02 |
|
25m |
2:59.88 |
128 |
6 |
Roque Andersson Benedet |
2004 |
AP3104 |
S 02 |
|
25m |
3:02.30 |
197 |
7 |
Simon Andersson |
2003 |
AM3903 |
UDDEVALLA |
|
50m |
3:06.02 |
191 |
8 |
Anton Olsson |
2004 |
AF2104 |
UDDEVALLA |
|
50m |
3:11.30 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
149 |
1 |
Leon Heal |
2003 |
AG0103 |
TROLLHÄTTA |
|
25m |
2:49.10 |
39 |
2 |
Alexander Johansson |
2004 |
AV1504 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:45.34 |
7 |
3 |
Hampus Dahlgren |
2001 |
AG7501 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:32.15 |
182 |
4 |
Oskar Gustafson |
2002 |
AE1302 |
UDDEVALLA |
|
25m |
2:21.67 |
20 |
5 |
Richard Ekholm |
2002 |
AV1702 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:31.69 |
110 |
6 |
Maximus Murray |
2003 |
AB0903 |
S 02 |
|
25m |
2:41.35 |
18 |
7 |
Hugo Hilmersson |
2002 |
AV7102 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
2:46.96 |
190 |
8 |
Elias Robertsson |
2004 |
AE8904 |
UDDEVALLA |
|
50m |
2:49.62 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: Simklubben Götene |
Utskriftstid |
10:23 |
|