Program för Tureberg knatte cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim & sporthall |
Arrangör: |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50 m frisim fl A, B
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
1 |
|
Sara Miller |
2006 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
154 |
2 |
|
Tyra Ruin |
2006 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
282 |
3 |
|
Emilia Almert |
2003 |
NACKA HIF |
49.77 |
25m |
S10 |
|
|
258 |
4 |
|
Ida Källman |
2006 |
ÖSMO SS |
47.08 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
231 |
5 |
|
Elsa Samuelsson |
2006 |
TÄBY SIM |
47.34 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
6 |
|
Ebba Gradevik-Laurell |
2006 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
7 |
|
Alice Hell |
2006 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50 m frisim fl A, B |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
229 |
1 |
|
Astrid Enbom |
2006 |
TÄBY SIM |
45.96 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
142 |
2 |
|
Alicia Roman |
2006 |
TUREBERG |
44.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
130 |
3 |
|
Ida Söderlund |
2006 |
TUREBERG |
43.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
139 |
4 |
|
Klara Broms |
2006 |
TUREBERG |
43.19 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
257 |
5 |
|
Alva Zander |
2006 |
ÖSMO SS |
43.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
261 |
6 |
|
Emma Van De Beek |
2006 |
VÄSBY SS |
43.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
265 |
7 |
|
Junie Jansson Östlund |
2006 |
VÄSBY SS |
45.16 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50 m frisim fl A, B |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
135 |
1 |
|
Selma Sjödin |
2006 |
TUREBERG |
40.70 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
199 |
2 |
|
Emma Olsson Sande |
2005 |
TÄBY SIM |
40.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
202 |
3 |
|
Amanda Lindberg |
2006 |
TÄBY SIM |
39.28 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
118 |
4 |
|
Maria Krejci |
2006 |
TUREBERG |
37.76 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
200 |
5 |
|
Deniz Degerbalkan |
2006 |
TÄBY SIM |
38.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
283 |
6 |
|
Ängla Edin |
2006 |
VÄSBY SS |
39.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
206 |
7 |
|
Ida Lindqvist |
2005 |
TÄBY SIM |
40.27 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50 m frisim fl A, B |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
224 |
1 |
|
Ellie Söderholm |
2005 |
TÄBY SIM |
36.83 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
126 |
2 |
|
Vera Popova |
2006 |
TUREBERG |
36.57 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
127 |
3 |
|
Julia Marklund |
2006 |
TUREBERG |
36.22 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
4 |
|
Laura Midby |
2006 |
SALTSJÖB |
35.90 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
5 |
|
Emelie Bilands |
2006 |
SKK |
35.99 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
117 |
6 |
|
Ella Faleij |
2003 |
TUREBERG |
36.40 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
277 |
7 |
|
Alva Karén |
2005 |
SALTSJÖB |
36.73 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50 m frisim fl A, B |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
1 |
|
Emilia Teglöf |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
35.59 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
279 |
2 |
|
Ebba Kinnunen |
2006 |
SALTSJÖB |
35.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
3 |
|
Clara Teljstedt |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
34.84 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
4 |
|
Cheyenne Bäckstrand |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
34.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
121 |
5 |
|
Jade Hansson |
2005 |
TUREBERG |
34.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
6 |
|
Sara Andersson |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
35.01 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
7 |
|
Cecilia Adielsson |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
35.41 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50 m frisim fl A, B |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
116 |
1 |
|
Ebbalisa Lidgren |
2005 |
TUREBERG |
34.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
122 |
2 |
|
Julia Liu |
2004 |
TUREBERG |
33.61 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
3 |
|
Moa Berg |
2006 |
SÖDERTÄLJE |
33.03 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
137 |
4 |
|
Ebba Näsvall |
2006 |
TUREBERG |
32.43 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
205 |
5 |
|
Rose Li |
2006 |
TÄBY SIM |
32.65 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
6 |
|
Cornelia Dahlén |
2004 |
SALTSJÖB |
33.58 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
7 |
|
Filippa Bonorden |
2005 |
DANDERYD |
33.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 2, 50 m frisim fl A, B |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
1 |
|
Felicia Malkan-Juvelin |
2005 |
DANDERYD |
32.20 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
2 |
|
Marit Seeliger |
2005 |
SÖDERTÄLJE |
31.45 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
288 |
3 |
|
Sara Arnö |
2004 |
TUREBERG |
30.64 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
110 |
4 |
|
Cornelia Ericsson |
2003 |
TUREBERG |
29.51 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
289 |
5 |
|
Elvira Flores |
2006 |
SKK |
29.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
124 |
6 |
|
Johanna Klingenstierna |
2005 |
TUREBERG |
31.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
7 |
|
Ebba Rosander |
2005 |
DANDERYD |
31.55 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-10-06 09:28:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|