Program för Tureberg knatte cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1 10:00
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heatlista |
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Sollentuna sim & sporthall |
Arrangör: |
Turebergs Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 6 okt 2018 till den 6 okt 2018 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m frisim fl C
|
Final 1 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
138 |
3 |
|
Tea Hermelin |
2008 |
TUREBERG |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
4 |
|
Ebba Hertzell |
2009 |
SKK |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
5 |
|
Clara Holmerin |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m frisim fl C |
Final 2 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
|
|
|
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
259 |
2 |
|
Amanda Rosborg |
2008 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
240 |
3 |
|
Alexandra Sandberg |
2009 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
4 |
|
Venessa Walldèn |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
5 |
|
Moa Olsson |
2008 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
6 |
|
Hedvig Kinnunen |
2009 |
SALTSJÖB |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
7 |
|
Isabel Samuelsson |
2009 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m frisim fl C |
Final 3 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
227 |
1 |
|
Emma Wahlqvist |
2007 |
TÄBY SIM |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
2 |
|
Annie Donaldsson |
2008 |
SKK |
1:56.13 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
3 |
|
Lova Wahlstedt |
2010 |
SÖDERTÄLJE |
1:53.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
136 |
4 |
|
Emma Arnö |
2008 |
TUREBERG |
1:44.60 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
140 |
5 |
|
Joanna Terander |
2007 |
TUREBERG |
1:51.28 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
230 |
6 |
|
Matilda Elofsson |
2007 |
TÄBY SIM |
1:54.72 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
254 |
7 |
|
Alva Lindberg |
2008 |
ÖSMO SS |
|
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m frisim fl C |
Final 4 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
1 |
|
Matilda Holmerin |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:44.37 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
252 |
2 |
|
Saga Gustavsson |
2008 |
ÖSMO SS |
1:40.68 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
3 |
|
Molly Alveskär Lundfeldt |
2007 |
SKK |
1:38.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
4 |
|
Julia Boman |
2008 |
SÖDERTÄLJE |
1:37.31 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
5 |
|
Elin Borgman |
2008 |
SKK |
1:37.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
242 |
6 |
|
Isabell Wertheim |
2008 |
TÄBY SIM |
1:38.27 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
245 |
7 |
|
Nora Mikalsen |
2008 |
TÄBY SIM |
1:42.26 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m frisim fl C |
Final 5 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
239 |
1 |
|
Emilia Rylander |
2008 |
TÄBY SIM |
1:36.69 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
131 |
2 |
|
Isabell Andersson |
2007 |
TUREBERG |
1:35.78 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
143 |
3 |
|
Fernanda Vasquez |
2007 |
TUREBERG |
1:32.35 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
4 |
|
Olivia Bäck |
2007 |
SKK |
1:32.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
255 |
5 |
|
Lina Thunvall |
2008 |
ÖSMO SS |
1:32.18 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
152 |
6 |
|
Julia Sundqvist |
2007 |
TUREBERG |
1:33.06 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
7 |
|
Ellen Bystedt |
2007 |
SKK |
1:36.23 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m frisim fl C |
Final 6 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
1 |
|
Elise Karlsson |
2007 |
SKK |
1:28.65 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
253 |
2 |
|
Leah Sandelius |
2007 |
ÖSMO SS |
1:28.16 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
123 |
3 |
|
Lilian Holfve |
2007 |
TUREBERG |
1:25.24 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
210 |
4 |
|
Beatrice Hlawatsch |
2007 |
TÄBY SIM |
1:22.75 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
5 |
|
Anna Eklöf |
2007 |
SKK |
1:25.11 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
249 |
6 |
|
Ida Osund-Ireland |
2007 |
TÄBY SIM |
1:26.78 |
50m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
251 |
7 |
|
Audrey Glavas |
2008 |
ÖSMO SS |
1:28.56 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 17, 100m frisim fl C |
Final 7 (7) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
213 |
1 |
|
Hanna Gong |
2007 |
TÄBY SIM |
1:22.17 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
2 |
|
Anna Kristiansson |
2007 |
SALTSJÖB |
1:16.82 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
204 |
3 |
|
Emma Alsén |
2007 |
TÄBY SIM |
1:14.30 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
212 |
4 |
|
Emmy Hällkvist |
2008 |
TÄBY SIM |
1:12.63 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
5 |
|
Rebecka Barkvall |
2007 |
DANDERYD |
1:12.95 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
6 |
|
Melissa Klintengren |
2007 |
SÖDERTÄLJE |
1:16.32 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
215 |
7 |
|
Stina Pedersen |
2007 |
TÄBY SIM |
1:19.54 |
25m |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2018-10-06 09:28:35 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: IC Control Media & Sport AB |
|
|
|
|