Program for Ã…SK Games 2018
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Laji 19, N, T-12 100m ru |
Sponsori: Kulj.liike E Laaksonen Oy |
# | Nimi | Synt | Seura | Lisenssi | Allas | Alkup. | Ilm.aika | Tila |
12 v ja nuoremmat |
1 | Vänttinen Iina | 2006 | SiWa | 06A210 | 50 m | 1:29.02 | 1:26.02 | |
2 | Mattila Oosa | 2006 | SiWa | 06A440 | 25 m | 1:26.23 | 1:26.23 | |
3 | Korvonen Kaisla | 2006 | ÅSK | 06A473 | 50 m | 1:29.27 | 1:26.27 | |
4 | Pakkanen Emilia | 2006 | ÅSK | 06A115 | 50 m | 1:29.90 | 1:26.90 | |
5 | Hirsiniemi Mirelle | 2007 | AUi | 07A001 | 50 m | 1:30.09 | 1:27.09 | |
6 | Vira Elsa | 2006 | AUi | 06A033 | 50 m | 1:30.98 | 1:27.98 | |
7 | Alho Mea | 2006 | ÅSK | 06A256 | 50 m | 1:31.31 | 1:28.31 | |
8 | Salmelin Malva | 2006 | SalU | 06A091 | 50 m | 1:33.85 | 1:30.85 | |
9 | Ele Veera | 2006 | AUi | 06A310 | 50 m | 1:36.63 | 1:33.63 | |
10 | Turpeinen Wilma | 2006 | ÅSK | 06A089 | 50 m | 1:37.10 | 1:34.10 | |
11 | Kumlander Minea | 2007 | ÅSK | 07A507 | 50 m | 1:37.76 | 1:34.76 | |
12 | Pyykkö Essi | 2006 | SalU | 06A100 | 50 m | 1:37.98 | 1:34.98 | |
13 | Aaltonen Tilda | 2006 | ÅSK | 06A311 | 50 m | 1:39.33 | 1:36.33 | |
14 | Toivonen Elina | 2006 | AUi | 06A602 | 50 m | 1:39.96 | 1:36.96 | |
15 | Raduly Baka Diana | 2006 | SalU | 06A543 | 50 m | 1:42.67 | 1:39.67 | |
16 | Suomalainen Aino | 2007 | AUi | 07A281 | 50 m | 1:42.98 | 1:39.98 | |
17 | Koski Linnea | 2007 | AUi | 07A075 | 50 m | 1:43.12 | 1:40.12 | |
18 | Müürsepp Mia Karolina | 2006 | AUi | 06A436 | 50 m | 1:44.40 | 1:41.40 | |
19 | Vuori Amanda | 2007 | ÅSK | 07A289 | 50 m | 1:45.36 | 1:42.36 | |
20 | Laine Aino | 2007 | ÅSK | 07A013 | 50 m | 1:48.74 | 1:45.74 | |
21 | Järvinen Miisa | 2007 | AUi | 07A468 | 50 m | 1:49.15 | 1:46.15 | |
22 | Ezzat Rahma | 2007 | AUi | 07A315 | 50 m | 1:49.38 | 1:46.38 | |
23 | Heinä Kerttu | 2006 | SalU | 06A261 | 25 m | 1:51.24 | 1:51.24 | |
24 | Loimusto Viivi | 2007 | SalU | 07A094 | 50 m | 1:55.08 | 1:52.08 | |
25 | Heikkilä Sonja | 2006 | SalU | 06A509 | 25 m | 1:52.54 | 1:52.54 | |
26 | Paloposki Iiris | 2007 | AUi | 07A571 | 50 m | 1:57.75 | 1:54.75 | |
27 | Imponen Nella | 2007 | AUi | 07A517 | 50 m | 1:59.82 | 1:56.82 | |
28 | Pakomäki Saara | 2008 | ÅSK | 08A225 | 25 m | 1:58.24 | 1:58.24 | |
29 | Luotola Lotta | 2008 | ÅSK | 08A400 | 25 m | 2:13.69 | 2:13.69 | |
30 | Yilmaz Yasemin | 2007 | AUi | 07A532 | 25 m | 2:29.76 | 2:29.76 | |
31 | Saarinen Matilda | 2008 | SalU | 08A116 | 25 m | |||
32 | Viitanen Kira | 2006 | AUi | 06B028 | 25 m | |||
33 | Suominen Vilja | 2009 | ÅSK | 09A159 | 25 m | |||
34 | Elomäki Sara | 2006 | AUi | 06B010 | 25 m |
13 v ja vanhemmat |
1 | Murto Anniina | 2001 | PUS | 01A677 | 50 m | 1:11.27 | 1:08.27 | |
2 | Reini Iida | 2000 | ÅSK | 00A567 | 25 m | 1:09.01 | 1:09.01 | |
3 | Ponomareva Alisa | 1991 | ÅSK | 91A777 | 25 m | 1:09.92 | 1:09.92 | |
4 | Edelman Charlotta | 2001 | ÅSK | 01A845 | 50 m | 1:13.08 | 1:10.08 | |
5 | Sottinen Julia | 2000 | PUS | 00A034 | 50 m | 1:17.72 | 1:14.72 | |
6 | Laakso Oona | 2002 | ÅSK | 02A301 | 25 m | 1:15.34 | 1:15.34 | |
7 | Kortetjärvi Hilla | 1996 | ÅSK | 96A676 | 25 m | 1:16.36 | 1:16.36 | |
8 | Halava Minka | 2001 | ÅSK | 01A844 | 25 m | 1:16.82 | 1:16.82 | |
9 | Karttunen Milla | 2005 | RaisU | 05A220 | 50 m | 1:23.11 | 1:20.11 | |
10 | Lempiälä Milla | 2005 | LUS | 05A436 | 50 m | 1:23.47 | 1:20.47 | |
11 | Hyttinen Anni | 2004 | AUi | 04A194 | 50 m | 1:24.17 | 1:21.17 | |
12 | Hanski Iris | 2003 | ÅSK | 03A234 | 25 m | 1:21.23 | 1:21.23 | |
13 | Kulpakko Lilli | 2005 | AUi | 05A070 | 50 m | 1:24.53 | 1:21.53 | |
14 | Alanko Ella | 2003 | AUi | 03A643 | 25 m | 1:22.80 | 1:22.80 | |
15 | Ryynänen Elina | 2005 | SiWa | 05A067 | 50 m | 1:27.37 | 1:24.37 | |
16 | Tuomainen Roosa | 2005 | SalU | 05A304 | 50 m | 1:28.19 | 1:25.19 | |
17 | Metsäkonkola Kiia | 2005 | SalU | 05A633 | 50 m | 1:28.33 | 1:25.33 | |
18 | Kurki Jenni | 2005 | SiWa | 05A227 | 25 m | 1:26.00 | 1:26.00 | |
19 | Maude Ronja | 2005 | AUi | 05A886 | 50 m | 1:30.03 | 1:27.03 | |
20 | Lehmusvaara Anna | 2005 | SiWa | 05A142 | 50 m | 1:30.12 | 1:27.12 | |
21 | Bergström Maura | 2005 | ÅSK | 05A338 | 50 m | 1:30.32 | 1:27.32 | |
22 | Grimbaum Kristina | 2005 | ÅSK | 05A266 | 50 m | 1:32.52 | 1:29.52 | |
23 | Nieminen Emma | 2005 | AUi | 05A269 | 50 m | 1:36.29 | 1:33.29 | |
24 | Helo Hilda | 2003 | ÅSK | 03A483 | 25 m | 1:34.47 | 1:34.47 | |
25 | Hauhia Joanna | 2004 | AUi | 04A559 | 50 m | 1:39.29 | 1:36.29 | |
26 | Gonzalez Catón Erin | 2005 | AUi | 05A579 | 50 m | 1:40.55 | 1:37.55 | |
27 | Manninen Vilma | 2005 | SalU | 05A869 | 25 m | 1:50.57 | 1:50.57 | |
28 | Kajonen Aino | 2005 | AUi | 05A833 | 25 m | |||
29 | Nihtilä Ella | 2004 | ÅSK | 04A237 | 25 m | |||
30 | Österman Pilvi | 2005 | AUi | 05A026 | 25 m | |||
31 | Laakso Fiona | 2005 | ÅSK | 05A262 | 25 m |
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 06 lokakuu 2018 |
Lisenssinhaltija: Åbo Simklubb-Uintiklubi Turku | Tulostusaika | 12:05 |