Program för UGP1 2018-2019, Falun
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag den 13/10 Klockan 10.00 (Insim kl 09.00)
Heatlista Gren 4
|
Tävling |
Ungdoms GP 1 2018-2019 Falun |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
09:08 |
|
|
Arrangör |
Falu SS |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
258 |
3 |
Harry Högström Nordin |
2003 |
AW4103 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
59 |
4 |
Martin Riljak |
2004 |
AW9304 |
GÄVLE SS |
|
25m |
|
221 |
5 |
Anton Hansson |
2003 |
AO7103 |
NJURUNDA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
198 |
1 |
Artur Romin |
2003 |
AJ0303 |
STRÄNGNÄS |
|
25m |
|
181 |
2 |
Arvid Fägerblad |
2004 |
AT1304 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
3:51.34 |
183 |
3 |
Olle Halvarsson |
2006 |
AH7106 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
3:31.46 |
140 |
4 |
William Edenberg |
2003 |
AZ1103 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:23.12 |
139 |
5 |
Albin Wullt |
2005 |
AR5705 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
3:29.76 |
119 |
6 |
Erik Sundman |
2005 |
AU6705 |
SÖDERHAMN |
|
50m |
3:33.75 |
141 |
7 |
Emil Sageryd |
2005 |
AU9105 |
TYRESÖ SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
259 |
1 |
Olle Lööf |
2002 |
AX7502 |
SK ÄGIR |
|
25m |
3:17.18 |
208 |
2 |
Arvid Lind |
2005 |
AL4105 |
BOLLNÄS SS |
|
25m |
2:55.58 |
46 |
3 |
Hugo Swanson |
2006 |
AA6106 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:53.95 |
233 |
4 |
Markus Näsman |
2003 |
AD6103 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:43.40 |
145 |
5 |
Gellert Szabo |
2001 |
AM6901 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:49.89 |
43 |
6 |
Carl Hansson |
2003 |
AE9703 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:54.65 |
90 |
7 |
Quintin Bröms |
2003 |
AZ5703 |
SS MORA |
|
25m |
3:07.24 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
152 |
1 |
Peter Khabarov |
2002 |
AM6302 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:43.25 |
49 |
2 |
Melker Rosengren |
2003 |
AR1903 |
GÄVLE SS |
|
25m |
2:41.30 |
236 |
3 |
Jonathan Nilsson |
2003 |
AD5103 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:37.76 |
92 |
4 |
Elias Nordgren |
2001 |
AE2101 |
SALA SS |
|
25m |
2:31.46 |
148 |
5 |
Gustaf Walldén |
2003 |
AE8503 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:36.21 |
153 |
6 |
Lucas Sterling |
2004 |
AC6704 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
2:37.91 |
5 |
7 |
Daniel Ruijs |
2004 |
AE5504 |
BORLÄNGE |
|
50m |
2:42.12 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
09:08 |
|