Program for UGP1 2018-2019, Falun
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 19, 50m Ryggsim Herrar |
Sponsor: FSC |
# | ID | Namn | Fdd | Frening | Licens | Bassng | Anmtid | Status |
11 r och yngre |
1 | 27 | Bondensson Gustav | 2007 | FALUN | AD7307 | 25 m | 44.10 | |
2 | 88 | Glad Oscar | 2007 | SS MORA | AC8107 | 25 m | 46.62 | |
3 | 204 | Viker Eric | 2008 | FALUN | AG7308 | 25 m | 59.35 |
12 - 13 r |
1 | 206 | Brewitz Joel | 2005 | VSTERS | AG2505 | 25 m | 32.17 | |
2 | 104 | Humling Lucas | 2005 | SANDVIKEN | AA8305 | 25 m | 35.48 | |
3 | 208 | Lind Arvid | 2005 | BOLLNS SS | AL4105 | 25 m | 36.32 | |
4 | 177 | Norln Melvin | 2005 | VSTERS | AM2305 | 25 m | 38.63 | |
5 | 112 | Nilsson Lukas | 2006 | SDERHAMN | AH4506 | 25 m | 40.64 | |
6 | 31 | von Hofsten Linus | 2006 | FALUN | AN6306 | 25 m | 41.21 | |
7 | 119 | Sundman Erik | 2005 | SDERHAMN | AU6705 | 25 m | 41.41 | |
8 | 81 | Lfgren Anton | 2006 | LUDVIKA SS | AT7306 | 25 m | 45.53 | |
9 | 188 | Rdman Algot | 2006 | VSTERS | AO5506 | 25 m | 51.20 | |
10 | 186 | Larsson Alfred | 2005 | VSTERS | AS2305 | 25 m | 57.94 | |
11 | 83 | fjellborg leo | 2006 | SS MORA | 25 m | |||
12 | 142 | Sundquist Axel | 2006 | VSTERS | 25 m | |||
13 | 143 | Hallgren Domenic | 2005 | VSTERS | 25 m |
14 - 15 r |
1 | 232 | Hedlund Albin | 2003 | SUNDSVALL | AA0903 | 25 m | 29.17 | |
2 | 153 | Sterling Lucas | 2004 | VSTERS | AC6704 | 25 m | 29.49 | |
3 | 108 | Grell Julius | 2003 | SANDVIKEN | AS9903 | 25 m | 30.11 | |
4 | 43 | Hansson Carl | 2003 | GVLE SS | AE9703 | 25 m | 30.63 | |
5 | 225 | Gillgren Mattias | 2003 | NJURUNDA | AR0303 | 25 m | 31.71 | |
6 | 44 | stlund Albin | 2004 | GVLE SS | AC1304 | 25 m | 32.07 | |
7 | 226 | Utterstrm Ludvig | 2004 | NJURUNDA | AM7304 | 25 m | 34.69 | |
8 | 172 | Ulfvebrand Gustav | 2003 | VSTERS | AT4103 | 25 m | 35.23 | |
9 | 51 | Kron Andr | 2003 | GVLE SS | AS3303 | 25 m | 36.00 | |
10 | 68 | Flykt Tobias | 2004 | HEDEMORA | AI6104 | 25 m | 36.06 | |
11 | 211 | Blomberg Oliver | 2003 | BOLLNS SS | BA1303 | 25 m | 38.54 | |
12 | 90 | Brms Quintin | 2003 | SS MORA | AZ5703 | 25 m | 40.67 | |
13 | 55 | Forsberg Sebastian | 2003 | GVLE SS | AX2503 | 25 m | 41.15 | |
14 | 181 | Fgerblad Arvid | 2004 | VSTERS | AT1304 | 25 m | 47.72 | |
15 | 193 | Pettersson Kasper | 2004 | VSTERS | AY5304 | 25 m | 49.44 | |
16 | 268 | Zahid Hamza | 2003 | BORLNGE | AY1903 | 25 m | EFT |
16 - 17 r |
1 | 267 | Bjrklund Robin | 2002 | NJURUNDA | AA9502 | 25 m | 27.42 | |
2 | 39 | Kllquist Jakob | 2001 | GVLE SS | AC0901 | 25 m | 28.17 | |
3 | 84 | Persson Elias | 2002 | SS MORA | AA7502 | 25 m | 29.95 | |
4 | 15 | Evaldsson Nicklas | 2001 | FALUN | AE4301 | 25 m | 32.91 |
18 - 24 r |
1 | 239 | Block Niklas | 1995 | SK GIR | AB3395 | 25 m | 27.96 | |
2 | 11 | Bransell Henrik | 1999 | FALUN | AG2599 | 25 m | 29.95 | |
3 | 213 | Hiltonsson Jonathan | 2000 | NJURUNDA | AH1300 | 50 m | 34.67 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 | Utskriftsdatum | 12 oktober 2018 |
Licensierad till: Falu Simsllskap | Utskriftstid | 22:47 |