Program för UGP 1 2018-2019, Hässleholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
UGP 1 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
17:57 |
|
|
Arrangör |
Skånesim och S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
323 |
3 |
Alexander Shleev |
2005 |
AU5305 |
POSEIDON |
|
25m |
1:53.86 |
153 |
4 |
Erik Lundberg |
2005 |
AV0105 |
S 71 |
|
25m |
1:49.44 |
40 |
5 |
Henri Moreau |
2006 |
AJ5106 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:52.47 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
313 |
2 |
Axel Carlius |
2006 |
AC4906 |
POSEIDON |
|
25m |
1:45.07 |
152 |
3 |
Tim Andersson |
2006 |
AM5506 |
S 71 |
|
25m |
1:43.16 |
319 |
4 |
Pierrick Lagoguez |
2006 |
AF6506 |
POSEIDON |
|
25m |
1:41.75 |
43 |
5 |
Albin Windahl |
2006 |
AS6706 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:42.24 |
109 |
6 |
Joel Bergstrand |
2003 |
AR6303 |
POSEIDON |
|
25m |
1:43.47 |
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
320 |
1 |
Filip Lönnerfors |
2006 |
AK4906 |
POSEIDON |
|
25m |
1:40.41 |
96 |
2 |
Carl Elmer |
2003 |
AK2103 |
POSEIDON |
|
25m |
1:34.88 |
278 |
3 |
Emil Flodmark |
2006 |
AB7906 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:30.69 |
308 |
4 |
Otto Axelsson |
2003 |
AC3503 |
MARKARYD |
|
25m |
1:30.20 |
7 |
5 |
Karl Oredsson |
2006 |
AD9706 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:30.49 |
314 |
6 |
Måns Ekström |
2006 |
AG8106 |
POSEIDON |
|
25m |
1:31.49 |
51 |
7 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:36.22 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
113 |
1 |
Elias af Trampe |
2004 |
AN6704 |
POSEIDON |
|
25m |
1:29.47 |
116 |
2 |
Victor Khan-Amidy |
2004 |
AQ8904 |
POSEIDON |
|
50m |
1:26.44 |
168 |
3 |
Erik Komstedt |
2005 |
AE5505 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:23.01 |
122 |
4 |
Nayan Ljungholm |
2005 |
AW5705 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.53 |
276 |
5 |
Andre Wester |
2003 |
AO4303 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:21.02 |
99 |
6 |
Melvin Malm |
2004 |
AE3704 |
POSEIDON |
|
25m |
1:24.71 |
105 |
7 |
Lucas Bontidean |
2005 |
AC0305 |
POSEIDON |
|
25m |
1:26.73 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
275 |
1 |
Joel Nilsson |
2005 |
AC6505 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:19.24 |
301 |
2 |
William Bevréus |
2003 |
AA5703 |
KK KARPEN |
|
50m |
1:16.71 |
273 |
3 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:14.68 |
2 |
4 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:10.75 |
305 |
5 |
Niels Kwant |
2003 |
AI6103 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:12.53 |
157 |
6 |
Oskar Lövberg |
2003 |
AC9903 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:15.89 |
161 |
7 |
Jonathan Fröjd |
2004 |
AC8704 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:18.73 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
17:57 |
|