Program för UGP 1 2018-2019, Hässleholm
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 11
|
Tävling |
UGP 1 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
12:45 |
|
|
Arrangör |
Skånesim och S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2018 |
|
|
|
|
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
326 |
3 |
Eliot Högklint |
2006 |
|
POSEIDON |
|
25m |
|
123 |
4 |
Elton Högklint |
2003 |
BQ0103 |
POSEIDON |
|
25m |
|
322 |
5 |
Emil Odén |
2005 |
AU2105 |
POSEIDON |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
323 |
1 |
Alexander Shleev |
2005 |
AU5305 |
POSEIDON |
|
25m |
1:48.79 |
36 |
2 |
Ludwig Bengtsson |
2004 |
AA2904 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:27.21 |
320 |
3 |
Filip Lönnerfors |
2006 |
AK4906 |
POSEIDON |
|
25m |
1:24.60 |
152 |
4 |
Tim Andersson |
2006 |
AM5506 |
S 71 |
|
25m |
1:24.00 |
163 |
5 |
Melvin Andersson |
2003 |
AK7903 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:24.01 |
116 |
6 |
Victor Khan-Amidy |
2004 |
AQ8904 |
POSEIDON |
|
50m |
1:24.61 |
111 |
7 |
Alfred Pettersson |
2005 |
AE2505 |
POSEIDON |
|
50m |
1:31.94 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
316 |
1 |
David Hagander |
2006 |
AL7706 |
POSEIDON |
|
25m |
1:22.59 |
122 |
2 |
Nayan Ljungholm |
2005 |
AW5705 |
POSEIDON |
|
25m |
1:21.25 |
297 |
3 |
Vincent Hua |
2004 |
AS2704 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
1:20.70 |
12 |
4 |
Ludwig Saurow |
2004 |
AC9704 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:18.58 |
310 |
5 |
Henry Forsberg |
2004 |
AD8704 |
MARKARYD |
|
25m |
1:20.14 |
110 |
6 |
Axel Sandberg |
2004 |
AA7307 |
POSEIDON |
|
25m |
1:20.96 |
112 |
7 |
Martin Pettersson |
2005 |
AE1505 |
POSEIDON |
|
25m |
1:21.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
302 |
1 |
Anton Persson |
2006 |
AA2106 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:18.55 |
117 |
2 |
Edvin Dahlén |
2004 |
AQ9904 |
POSEIDON |
|
25m |
1:18.11 |
313 |
3 |
Axel Carlius |
2006 |
AC4906 |
POSEIDON |
|
25m |
1:17.46 |
109 |
4 |
Joel Bergstrand |
2003 |
AR6303 |
POSEIDON |
|
25m |
1:16.38 |
104 |
5 |
Philip Björkman |
2005 |
AC9105 |
POSEIDON |
|
25m |
1:17.10 |
13 |
6 |
Toni Milkov |
2004 |
AK6304 |
ESLÖVS SS |
|
25m |
1:17.71 |
278 |
7 |
Emil Flodmark |
2006 |
AB7906 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:18.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Hampus Erdös |
2003 |
AK0303 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:16.35 |
51 |
2 |
Aron Paulsson |
2006 |
AB3306 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:15.04 |
155 |
3 |
Vilhelm Andersson |
2002 |
AE1502 |
SK SYDSIM |
|
25m |
1:10.66 |
270 |
4 |
Gustaf Stokholm |
2004 |
AD8504 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:09.51 |
96 |
5 |
Carl Elmer |
2003 |
AK2103 |
POSEIDON |
|
25m |
1:10.58 |
273 |
6 |
Axel Vaide |
2005 |
AB2705 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:13.07 |
296 |
7 |
Anthon Huasson |
2004 |
AO2304 |
RINGSJÖ SK |
|
25m |
1:15.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
105 |
1 |
Lucas Bontidean |
2005 |
AC0305 |
POSEIDON |
|
25m |
1:09.45 |
274 |
2 |
Stig Greiner |
2003 |
AM0703 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:07.49 |
301 |
3 |
William Bevréus |
2003 |
AA5703 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:02.06 |
265 |
4 |
Hugo Vaide |
2003 |
AD8903 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:01.05 |
2 |
5 |
Birkan Ates |
2002 |
AD8302 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:01.99 |
46 |
6 |
Anton Witzell |
2004 |
AC4904 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:04.06 |
99 |
7 |
Melvin Malm |
2004 |
AE3704 |
POSEIDON |
|
25m |
1:09.29 |
Skapad av WinGrodan 1.26.08 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2018 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
12:45 |
|