2019-08-23   07:24:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma NU Syysuinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Lähtölista Laji 16
Lähtölista 
 
  Kilpailu  Nurmijärven Uinti Syysuinnit    Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Rajamäki, Nurmijärvi    Tulostusaika  12:03   
  Järjestäjä  Nurmijärven Uinti         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  29 syyskuu 2018         
 
 
 
Laji 16, 100m Vapaauinti Miehet  Loppukilpailut (5) 
Erä 1 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
               
               
Oskari Hyytinen  2004  04B244  TuUS    25m     
Kasper Borremans  2006  06A962  NU    50m  1:37.43  1:35.43 
Sami Savolainen  2004  04B311  NU    25m     
               
               
               

 
Erä 2 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Jasu Caspar Haapaniemi  2006  06A000  TuUS    25m  1:26.70  1:26.70 
Sampo Rahikainen  2006  06A546  TuUS    50m  1:26.24  1:24.24 
Juho Hoikkala  2005  05B133  HaUS    50m  1:22.52  1:20.52 
Kasperi Miettinen  2006  06A449  HyUS    50m  1:20.53  1:18.53 
Oiva Koppelmäki  2007  07A201  HyUS    50m  1:21.60  1:19.60 
Ville-Veikko Luomala  2007  07A602  JUK    50m  1:26.20  1:24.20 
Jesper Dolk  2005  05B105  NU    50m  1:27.99  1:25.99 
Aaron Tikkanen  2006  06A842  HyUS    50m  1:29.19  1:27.19 

 
Erä 3 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Arttu Anttonen  2004  04B210  JUK    25m  1:15.49  1:15.49 
Ahti Halttunen  2006  06A447  HyUS    50m  1:14.67  1:12.67 
Samuli Seger  2005  05A605  Octopus    50m  1:13.01  1:11.01 
Sebastian Stenbacka  2002  02A472  Octopus    25m  1:09.17  1:09.17 
Jan Byskov  2004  04A474  NU    50m  1:11.69  1:09.69 
Joona Saarnio  2004  04A671  JUK    50m  1:13.02  1:11.02 
Tommi Myllynen  2004  04A685  NU    25m  1:13.59  1:13.59 
Andreas Kinnunen  2006  06A876  HyUS    50m  1:19.62  1:17.62 

 
Erä 4 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Alexander Nyman  2004  04A275  HyUS    50m  1:08.11  1:06.11 
Antti Malmberg  2003  03A217  Octopus    50m  1:05.33  1:03.33 
Aleksi Kauppinen  2003  03A839  TuUS    50m  1:04.28  1:02.28 
Aarne Myllynen  2002  02A328  JUK    25m  1:01.06  1:01.06 
Ukko-Pekka Luomala  2004  04A593  JUK    50m  1:04.26  1:02.26 
Oliver Hanhimäki  2003  03A529  Octopus    50m  1:04.35  1:02.35 
Alexander Huhtala  2003  03A751  Cetus    50m  1:06.00  1:04.00 
Antti Pesonen  2003  03B263  JUK    50m  1:10.52  1:08.52 

 
Erä 5 (5) 
 
Rata  Nimi  Synt  Lisenssi  Seura    Allas  Alkup.  Aika 
 
Lasse Saarinen  2002  02A884  Octopus    50m  1:01.68  59.68 
Roni Severinkangas  2003  03A907  Cetus    50m  1:00.37  58.37 
Benjamin Kangas  2002  02A659  HaUS    50m  59.31  57.31 
Martti Tervanen  2000  00A834  JUK    50m  54.70  52.70 
Onni-Kalle Luomala  2002  02A758  JUK    50m  58.04  56.04 
Onni Äijälä  2004  04A344  HyUS    50m  59.52  57.52 
Akseli Maaranen  2004  04A834  HyUS    50m  1:01.42  59.42 
Jon Byskov  2000  00B203  NU    25m  59.74  59.74 

 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  29 syyskuu 2018 
Lisenssinhaltija: Nurmijärven Uinti  Tulostusaika  12:03 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner